لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
میشه 1 توضیحی در مورد این psnstuff بدین ؟ دیتا بیس از کجا دانلود کنیم ؟

دیتا بیس رو وقتی نرم افزار رو اجرا کردی یکی از اون گرینه های بالایی هست. توضیح خاصی نداره اما همه بازی ها رو نداره .مثلا batman یا GOW بیشتر بدرد همون PS3 میخوره.

//////////////////////////////
کسی میتونه آخرین آپدیت GOW 3 رو بزاره؟

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دیتا بیس رو وقتی نرم افزار رو اجرا کردی یکی از اون گرینه های بالایی هست. توضیح خاصی نداره اما همه بازی ها رو نداره .مثلا batman یا GOW بیشتر بدرد همون PS3 میخوره.

//////////////////////////////
کسی میتونه آخرین آپدیت GOW 3 رو بزاره؟
دیتا بیس از کجا میتونم بیارم ؟ چون وقتی load data base میزنم میخواد مسیرشو از روی pc بهش بدم !!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اره کار میکنه :d فقط اول دیتابیس رو دانلود کن تا لینک ها رو برات بیاره :d

psnstuff

من لینکای بازیای این ماهو از همین گرفتم :d

برنامه بدي نيست ولي فايده ايي هم نداره !
من فكر كردم خودش مي تونه لينك هارو پيدا كنه ولي مشكل اينه كه به بروز رساني ملت وابسته است الان لينك هاي پلاس ژاپن رو نداشت !

دوستان لينك بازي هاي پلاس ژاپن رو مرحمت كنه كسي اگه داره :|

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
برنامه بدي نيست ولي فايده ايي هم نداره !
من فكر كردم خودش مي تونه لينك هارو پيدا كنه ولي مشكل اينه كه به بروز رساني ملت وابسته است الان لينك هاي پلاس ژاپن رو نداشت !

دوستان لينك بازي هاي پلاس ژاپن رو مرحمت كنه كسي اگه داره :|

خب خودت در بیار کاری نداره. منم که میخوام لینک آپدیت رو بگیرم چون هنوز بازی رو ندارم و بزودی دستم میرسه .

////////////////
دوستان کسی لینک آخرین آپدیت GOW ریجن 1 رو نداره؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خب خودت در بیار کاری نداره. منم که میخوام لینک آپدیت رو بگیرم چون هنوز بازی رو ندارم و بزودی دستم میرسه .

////////////////
دوستان کسی لینک آخرین آپدیت GOW ریجن 1 رو نداره؟

خسته نباشي داداش !:|
خوب مطمئنا" خودم ميتونم لينك هارو در بيارم و كاري نداري ولي فعلا" دسترسي ندارم و ميخوام فقط لينك هارو بگيرم و بذارم تا روزي كه دسترسي پيدا كردم اپلود كنم رو دستگاه

paradise_human

کاربر سایت
Jul 1, 2008
18
نام
Ahmad
سلام دوستان.
من دیسک AS unity region 2 دارم و اکانت psn آمریکا. میخوام دی ال سی dead king رو بگیرم . آیا ریجن یک رو دانلود کنم مشکلی نداره ؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام دوستان.
من دیسک AS unity region 2 دارم و اکانت psn آمریکا. میخوام دی ال سی dead king رو بگیرم . آیا ریجن یک رو دانلود کنم مشکلی نداره ؟

ریجن دیسک باید با ریجن DLC یکی باشه ... باید یک اکانت ریجن 2 (انگلیس یا یک کشور اروپایی دیگه ) بسازی و DLC رو از اونجا دانلود کنی

paradise_human

کاربر سایت
Jul 1, 2008
18
نام
Ahmad
خب اکانت یه کشور اروپایی رو دارم.
از dlc ریجن یک اوفت می تونم استفاده کنم ؟
یه جا dlc ریجن all هم دیدم. از اون چی ؟
نمی خوام از psn دانلود کنم . می خوام از psx استفاده کنم.

arsalan16

کاربر سایت
Jun 28, 2015
17
سلام دوستان اگه کسی لینک اپدیت GOW 3 ریجن 1 رو داره لطف کنه بزاره واسم

اخه منم دستگاهم اپدیتا رو دان نمیکنه و cannot download میزنه نمیتونم با دسگاه بگیرمش

messi138

کاربر سایت
Jun 5, 2014
40
نام
محمد
سلام بر شما
میشه بازی های دیجیتالی که اکانت دارم تو پلی 4 رو فقط دیتاشون رو پاک کنم و مشکلی پیش نمیاد...؟؟؟
مثلا بازی رو تمام کردم و دیتا رو پاک کنم و بازی دیگه بریزم.
اکانت ها میمونه و میشه از دوباره بعدا اون دیتا رو که دارم براش بریزم و بازی رو بازی کنم....؟؟؟
بعد از اینکه دیتاشو پاک کردم،برای از دوباره ریختن دیتا از تو لایبری اکانت بازی رو بزارم برای دانلود...؟؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام بر شما
میشه بازی های دیجیتالی که اکانت دارم تو پلی 4 رو فقط دیتاشون رو پاک کنم و مشکلی پیش نمیاد...؟؟؟
مثلا بازی رو تمام کردم و دیتا رو پاک کنم و بازی دیگه بریزم.
اکانت ها میمونه و میشه از دوباره بعدا اون دیتا رو که دارم براش بریزم و بازی رو بازی کنم....؟؟؟
بعد از اینکه دیتاشو پاک کردم،برای از دوباره ریختن دیتا از تو لایبری اکانت بازی رو بزارم برای دانلود...؟؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

در صورتی که به اکانت دسترسی داشته باشی ، یعنی بتونی وارد اکانت بشی و به PSN وصل بشی و از داخل Library اونجا بازیو بزاری دانلود میتونی پاکشون کنی

اگر بازیهاتو از این نوع ظرفیت ها خریداری کردی ، ممکنه نتونی به اکانت دسترسی داشته باشی ، از کسی که بازیون خریدی باید بپرسی

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
خب اکانت یه کشور اروپایی رو دارم.
از dlc ریجن یک اوفت می تونم استفاده کنم ؟
یه جا dlc ریجن all هم دیدم. از اون چی ؟
نمی خوام از psn دانلود کنم . می خوام از psx استفاده کنم.

نه ریجن 1 و all به بازیتون نمیخوره
باید DLC رو ریجن 2 بگیری و با PSX انتقال بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر