لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان یه سوال بسیار واجب داشتم که خواهشا جوابشو بهم سریع بدید ممنون میشم.

ویچر مگه حجمش 30 گیگ نیست؟ ولی چرا برای من تا 23 گیگابایت که دانلود شد نوشته بازی کاملا دانلود شده؟ پس اون 7 گیگ بقیش کجا رفته؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان یه سوال بسیار واجب داشتم که خواهشا جوابشو بهم سریع بدید ممنون میشم.

ویچر مگه حجمش 30 گیگ نیست؟ ولی چرا برای من تا 23 گیگابایت که دانلود شد نوشته بازی کاملا دانلود شده؟ پس اون 7 گیگ بقیش کجا رفته؟

بقیشم دانلود میشه دو تا قسمته

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
بقیشم دانلود میشه دو تا قسمته

من تا پنج گیگ دانلود شد، بقیشو وقتی رفتم تو خود بازی دانلود کردم.

ولی وقتی تا 23 گیگ رفت، دیگه نوشت دانلود کامل شد و وقتی رو خود بازی هم میرم نوشته کاملا دانلود شده.

من بیشتر بازی هامم دیجیتالی ریختم و معمولا وقتی دو سه گیگ که دانلود میشه، بقیشو باید برم تو خود بازی دانلود کنم و معمولا هم همیشه از حجم خود بازی، دانلودش بیشتر میشه. ولی این برعکسه و کم تر هم شده.

الان بازی هیچ مشکلی نداره و تو بازی هم که میرم تمامی محیط ها برام بازه. ولی چون من اکانت را شیرینگی خریدم، نگرانم که این 7 گیگی که معلوم نیست چی شده کار دستم بده.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
من تا پنج گیگ دانلود شد، بقیشو وقتی رفتم تو خود بازی دانلود کردم.

ولی وقتی تا 23 گیگ رفت، دیگه نوشت دانلود کامل شد و وقتی رو خود بازی هم میرم نوشته کاملا دانلود شده.

من بیشتر بازی هامم دیجیتالی ریختم و معمولا وقتی دو سه گیگ که دانلود میشه، بقیشو باید برم تو خود بازی دانلود کنم و معمولا هم همیشه از حجم خود بازی، دانلودش بیشتر میشه. ولی این برعکسه و کم تر هم شده.

الان بازی هیچ مشکلی نداره و تو بازی هم که میرم تمامی محیط ها برام بازه. ولی چون من اکانت را شیرینگی خریدم، نگرانم که این 7 گیگی که معلوم نیست چی شده کار دستم بده.

مشکلی نداره / منم یه بیست و سه گیگ بعلاوه یدونه نه گیگ دانلود کردم با اپیتاش کلن

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان عزیز لینک بازی فیفا 15 ریجن 2 رو کسی نداره ؟ و سوال دوم اینکه آیا فیفا 15 کلا حجمش 13 گیگ هست ؟!!!
ممنونم

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان dmc 4 هنوز لینک های دانلودش نیومده؟

چون هر دو تا بازی بتمن و dmc 4 تاریخ انتشارشون یکیه و الان دیدم که لینک های بتمن اومده.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز مهم نیس که
کنسول اجرا می کنه همه ریجن هارو

نه دوست من برای ریختن بازی های دیجیتالی، باید حتما ریجن دیتای بازی با ریجن بازی که خریده شده یکسان باشه وگرنه ریخته نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر