لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

S0h3!L

کاربر سایت
Nov 21, 2014
17
نام
Soheil - سهیل
سلام.
دوستان یه آپدیت هایی هستن که از وسط یا بالاتر از وسط شروع به دانلود میشن، اینا راهی براشون هست که بشه با psx انتقالشون داد؟
من فقط پارت دومشو گرفتم با خودم گفتم احتمالا اینجوری میشه که میام صبر میکنم تا 4.306GB (همون ۴گیگ توی ویندوز...) توی ps4 بره که بعد آدرس پارت دوم ظاهر شه که پارت دوم که دانلود کردم رو بهش بدم... ولی نمیشه! همینجوری ادامه پیدا میکنه و لینک پارت دوم توی psx نمیاد... آپدیتمم از حدود ۴.۲۰۰ توی ps4 شروع میشه.
راهی هست؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام.
دوستان یه آپدیت هایی هستن که از وسط یا بالاتر از وسط شروع به دانلود میشن، اینا راهی براشون هست که بشه با psx انتقالشون داد؟
من فقط پارت دومشو گرفتم با خودم گفتم احتمالا اینجوری میشه که میام صبر میکنم تا 4.306GB (همون ۴گیگ توی ویندوز...) توی ps4 بره که بعد آدرس پارت دوم ظاهر شه که پارت دوم که دانلود کردم رو بهش بدم... ولی نمیشه! همینجوری ادامه پیدا میکنه و لینک پارت دوم توی psx نمیاد... آپدیتمم از حدود ۴.۲۰۰ توی ps4 شروع میشه.
راهی هست؟

متاسفانه اینطور نیست که پارت ها به صورت پشت سر هم باشن، مثل اینکه به صورت رندمی عمل میکنه ، یهو 1گیگ انتقال میده فایل 2 رو میخاد!

S0h3!L

کاربر سایت
Nov 21, 2014
17
نام
Soheil - سهیل
متاسفانه اینطور نیست که پارت ها به صورت پشت سر هم باشن، مثل اینکه به صورت رندمی عمل میکنه ، یهو 1گیگ انتقال میده فایل 2 رو میخاد!

عزیز متوجه منظورتون نمیشم دقیقا.
یعنی به نظرتون چنین چیزی ممکن نیست؟ تاحالا ندیدید کسی سوال مشابه بنده رو داشته بوده باشه یا کسی راه حلی برای اینجور آپدیت ها داده باشه؟
یعنی باید با خود ps4 دانلود کنم؟ ):

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر