لیست بازی های PlayStation Move

Aries

کاربر سایت
May 3, 2011
33
نام
عادل
سلام
من تازگی موو خریدم از توی دموهاش بنظرم بازی ای که خیلی دقیق با موو کار میکنه sport champion و tumble هستش
بازی ای که همه باهاش حال کنن پارتیه
آی پت بدرد بچه ها میخوره
the shoot بد نیست فقط نمیدونم چرا دشمنا کاغذی هستن؟!
من برادر کوچیک دارم 10 سالشه Move heroes رو میخواست براش خریدیم جالبه ولی خیلی بچه گونست وبسی آسان طوری که شما 5 دقیقه فقط تماشا کنی بازیو بهت 20 تا تروفی میده!
هرکی میخواد بخره ببینه اگه کودک درونش از خودش بیدار تره بخره وگرنه پشیمون میشه!

• Like
Reactions: littlebigplane

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سلام
من تازگی موو خریدم از توی دموهاش بنظرم بازی ای که خیلی دقیق با موو کار میکنه sport champion و tumble هستش
بازی ای که همه باهاش حال کنن پارتیه
آی پت بدرد بچه ها میخوره
the shoot بد نیست فقط نمیدونم چرا دشمنا کاغذی هستن؟!
من برادر کوچیک دارم 10 سالشه Move heroes رو میخواست براش خریدیم جالبه ولی خیلی بچه گونست وبسی آسان طوری که شما 5 دقیقه فقط تماشا کنی بازیو بهت 20 تا تروفی میده!
هرکی میخواد بخره ببینه اگه کودک درونش از خودش بیدار تره بخره وگرنه پشیمون میشه!

البته اون بازیای توی بلوری استارتر پک دمو هستن و کامل نیستن !
استارت د پارتی که خداست !

پلی استیشن موو هیروس هم یکی از ضعیفترین عناوین انحصاری توی این نسل بود !
واقعا ضایس !

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دوستان بنظر شما پلی استیشن موو بهتره یا کینکت ایکس باکس؟
کلا کدوم قویتره و لذت بازی باهاش بیشتره و قویتر؟
مسلما هر کی تو این تاپیک باشه موو رو پیشنهاد میده چون تاپیک موو هستش
ولی من یه چیزایی میگم خودت ببین کدوم بهتره
بازیهایی که واسه کینکت میاد واسه رده سنی پایین هستش و هنوز بازی اکشن و FPS واسش نیومده و فکرم نمیکنم بیاد.یه مشکل دیگه ای هم که داره چند ثانیه تاخیرش هستش
و دلایل زیاد دیگه ای هم داره که حسش نیست بگم
واسه موو بازی های FPS قوی اومده و میاد و خواهند اومد که هرچقد هم با موو بازی کنی بازم سیر نمیشی (مثل killzone3 .socom 4 . در آینده resistance3)
حالا خودت ببین با بازیهای آواتار کینکت 3+ سال بیشتر حال میکنی یا با بازیهای اکشن و غیره 18+ موو

آخرین ویرایش:

alkin_1987

کاربر سایت
Aug 5, 2010
7
نام
نمی دونم
مسلما هر کی تو این تاپیک باشه موو رو پیشنهاد میده چون تاپیک موو هستش
ولی من یه چیزایی میگم خودت ببین کدوم بهتره
بازیهایی که واسه کینکت میاد واسه رده سنی پایین هستش و هنوز بازی اکشن و FPS واسش نیومده و فکرم نمیکنم بیاد.یه مشکل دیگه ای هم که داره چند ثانیه تاخیرش هستش
و دلایل زیاد دیگه ای هم داره که حسش نیست بگم
واسه موو بازی های FPS قوی اومده و میاد و خواهند اومد که هرچقد هم با موو بازی کنی بازم سیر نمیشی (مثل killzone3 .socom 4 . در آینده resistance3)
حالا خودت ببین با بازیهای آواتار کینکت 3+ سال بیشتر حال میکنی یا با بازیهای اکشن و غیره 18+ موو
مرسی دوست عزیز.
من با مطالعه تاپیک های موو و کینکت به این نتیجه رسیدم.
توکینکت قدرت مانور زیاد نداری یعنی فقط میشه بازی هایی بازی کرد که نیاز به پریدن به بالا هست و نمییشه چپ و راست رفت و نمیشخ راه رفت.پس با این حساب بازیهای کینکت بصصورت ریکی هست یعنی مثل قطار شروع به حرکت میکنه شما فقط باید بالا پاینن کنید خودتون رو...:(( این طور اصلا حال نمیده که:-s

اما برای موو
ایرادش این هست تشکیلت زیاد داره
اما مانور زیاد داری یعنیمیشه بازی استراتژیک انجام داد مثل تفنگ که میشه نشانه گیری کرد و چپ و راست کرد دوربین بازی رو (حالا دکمه هست رو مو تنفگ که بزنی حرکت کنه یا بدوه)
باین حساب لذت بازی با موو بیشتر هست چون انگار تو دنیایی واقعی هست مثل بازی کیل.. که تفنگ سر کار داری و نشانه گیری با حرکات بدن هست(البته تنفگ)راسی مثلا تو این وضیع تفنگ بگیری سمت راست دیگه صورت ادم رو به ال سی دی نی اون موقعچکار میکنید:-/

میشه بیشتر توضیحدهید.

alkin_1987

کاربر سایت
Aug 5, 2010
7
نام
نمی دونم
راسی بازی دانس برای موو هست؟
اگه اره ایا میشه فقط با دوربین(ایی)بازی کرد و نیاز به موو... اینا نباشه با حرکات جلو .. باشه؟:>

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
راسی بازی دانس برای موو هست؟
اگه اره ایا میشه فقط با دوربین(ایی)بازی کرد و نیاز به موو... اینا نباشه با حرکات جلو .. باشه؟:>

تمام بازیهای دنس بین 360 و PS3 مشترکن
خیر شما برای بازی 100% نیاز به موو دارین
بدون موو حتی داخل بازی هم نمیشه

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
مرسی دوست عزیز.
من با مطالعه تاپیک های موو و کینکت به این نتیجه رسیدم.
توکینکت قدرت مانور زیاد نداری یعنی فقط میشه بازی هایی بازی کرد که نیاز به پریدن به بالا هست و نمییشه چپ و راست رفت و نمیشخ راه رفت.پس با این حساب بازیهای کینکت بصصورت ریکی هست یعنی مثل قطار شروع به حرکت میکنه شما فقط باید بالا پاینن کنید خودتون رو...:(( این طور اصلا حال نمیده که:-s

اما برای موو
ایرادش این هست تشکیلت زیاد داره
اما مانور زیاد داری یعنیمیشه بازی استراتژیک انجام داد مثل تفنگ که میشه نشانه گیری کرد و چپ و راست کرد دوربین بازی رو (حالا دکمه هست رو مو تنفگ که بزنی حرکت کنه یا بدوه)
باین حساب لذت بازی با موو بیشتر هست چون انگار تو دنیایی واقعی هست مثل بازی کیل.. که تفنگ سر کار داری و نشانه گیری با حرکات بدن هست(البته تنفگ)راسی مثلا تو این وضیع تفنگ بگیری سمت راست دیگه صورت ادم رو به ال سی دی نی اون موقعچکار میکنید:-/

میشه بیشتر توضیحدهید.

اینجاست که نیاز به نویگیشن احساس میشه شدید!

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان بازی های دنس موو خوبه؟
من خیلی سونی رو دوست دارم ولی دنس سنترال 2 کمی شک دارم کرده!!! چه کنیم ما هم از این سبک خوشمون میاد!!!

ضمنا حرکات پاها که پشتیبانی نمیشه توسط موو نه؟

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دوستان بازی های دنس موو خوبه؟
من خیلی سونی رو دوست دارم ولی دنس سنترال 2 کمی شک دارم کرده!!! چه کنیم ما هم از این سبک خوشمون میاد!!!

ضمنا حرکات پاها که پشتیبانی نمیشه توسط موو نه؟
در تاپیک مربوط به موو توضیح داده شده :)
کنسول و دوربین حرکات موو و نویگیشن رو شناسایی میکنن

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
میگم تاریخ عرضه ی dance star کی هستش؟ کسی زمان دقیق رو میدونه؟
این بازیه که تو همین صفحه بهش اشاره شده( پارتی), میشه عنوان انگلیسیش رو بنویسید? در واقع عنوان کامل رو میخوام, چون the party فکر کنم نشه پیدا کرد!

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
میگم تاریخ عرضه ی dance star کی هستش؟ کسی زمان دقیق رو میدونه؟
این بازیه که تو همین صفحه بهش اشاره شده( پارتی), میشه عنوان انگلیسیش رو بنویسید? در واقع عنوان کامل رو میخوام, چون the party فکر کنم نشه پیدا کرد!

Start the Party باشه فکر کنم :d منظور دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر