لیست بازی های PlayStation Move

mobin-the-best

کاربر سایت
Jun 16, 2012
7
0
سلام ببخشید کسی میدونه چجوری میشه بازی هوی رین رو با موو بازی کرد پچشو کسی نداره واسه دانلود؟:-$

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
4
move srarter demo جــــــــــــــــــه بازی هایی رو داره واسه دمو من میخوام موو بگیرم با sport champion بگیرم
یا دمو یا کلا جدا کدوم با صرفه تره

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
217
5
نام
سعید عقیلی
move srarter demo جــــــــــــــــــه بازی هایی رو داره واسه دمو من میخوام موو بگیرم با sport champion بگیرم
یا دمو یا کلا جدا کدوم با صرفه تره
مگه کنسولت هک نیست ؟؟
اگه کنسولت هک نشده بهتر sport champions بگیری
چون می تونی باهاش یک یا دو ماه رو سر کنی
بازی های دمو ش هم زیاد حال نمی ده ( البته چون دمو هستن )

hamed1989

کاربر سایت
Jun 21, 2010
25
0
سلام،من بازی sport champion ریختم حجمشم چک کردم درست بود،اما وقتی لود میکنم برم تو بازی بر میگرده تو صفحه xbm

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
20
نام
پرهام
یک سوال من بازی KUNG FU RIDER را دادم باسم ریختن حجمش درسته همه چی درسته اما وقتی از توی بخش مولتی من میروم بازی را اجرا کنم صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی کاری نمیشه کرد به غیر از اینکه از روی دستگاه ان را خاموش کنیم چرا همه چیش که درسته چرا اینجوری میشه ممنون میشوم پاسخ دهید

shahbahrami

کاربر سایت
Jan 10, 2015
3
0
نام
محمدرضا
سلام بازی های موو رو میشه با دسته بازی کرد من موو ندارم

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,038
44
نام
ochiha
یک سوال من بازی KUNG FU RIDER را دادم باسم ریختن حجمش درسته همه چی درسته اما وقتی از توی بخش مولتی من میروم بازی را اجرا کنم صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی کاری نمیشه کرد به غیر از اینکه از روی دستگاه ان را خاموش کنیم چرا همه چیش که درسته چرا اینجوری میشه ممنون میشوم پاسخ دهید
سلام
شما باید وارد مولتیمن بشید و روی بازی دکمه ی مربع رو بزنید و تیک BID MIRROR و تیک اکسترنال یا اینترنال رو بسته به کدوم هارد داخلی یا خارجی هستش بزنی ...

سلام بازی های موو رو میشه با دسته بازی کرد من موو ندارم
سلام
به احتمال زیاد بشه

shahbahrami

کاربر سایت
Jan 10, 2015
3
0
نام
محمدرضا
ببخشید یه سوال دیگه برای اینکه بتونم با موو بازی کنم نیاز به چند متر فضا دارم

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
608
20
نام
omid
کسی لینک دانلود بازی eyepet move edition رو داره ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟