شایعه لو رفتن برنامه سونی در کنفرانس E3 سال 2011

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
header.jpg

طبق معمول و به رسم سالهای گذشته که برنامه های سونی برای E3 قبل از کنفرانس لو میرفت امسال هم یکی از کارمندان فرانسوی سونی اطلاعاتی از برنامه های سونی در E3 سال 2011 را فاش کرد..

این برنامه ها را در زیر ملاحظه میکنید و تا اونجای که بتوانم ترجمه میکنم..

1- معرفی کامل NGP و اعلام تاریخ عرضه و قیمت آن
2- نشان دادن 7 بازی first party برای NGP توسط ناشرها
3- پروژه Hideo Kojima's برای NGP که به احتمال Peace Walker باشد
4- معرفی انجین برای ساخت بازی های NGP
5- معرفی یک بازی از سری Metal Gear
6- عنوان کردن 37 کار برای سیستم عامل سونی
7- معرفی عنوانی که تا E3 2012 عرضه نمیشه
8- حضور هیئت مدیره استودیو Santa Monica خالق بازی God of War
9- معرفی بازی Warhawk
10- معرفی 2 عنوان انحصاری PS3 که تا قبل از سال در اروپا در دسترس خواهد بود
11- پخش ویدئو از گیم پلی سه عنوان Twisted Metal, Resistance 3, Uncharted 3 و توضیحات لازم
12- حضور Polyphony Digital سازنده GT و معرفی عنوانی قبل از مارس 2012
13- حضور Rockstar game و احتمال معرفی GTA V
14- معرفی یک عنوان بزرگ از سازندگان third party که به نظر عنوان جدید Bungie می باشد

در آخر این کارمند گفته که ما دمو نمایشی بازی Uncharted 3 رو دیدیم و خیلی عالی به نظر میرسه..

میگن این اخبار از یک منبع موثق هست ولی باید تا E3 صبر کرد..

منبع

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
کاملا کلی گویی کرده ،و اصلا هم موثق به نظر نمیرسه. بیشتر به پیش گویی شبیه تا لو دادن اطلاعات کامل کنفرانس.
بهرحال تمام اینها به راحتی قابل پیش بینی بودند جز پروژه Polyphony Digital که باید صبر کرد، هر چند خیلی بعیده بازی خاصی از این استودیو در E3 ببینیم.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بیشتر شبیه به پیش بینی میمونه!

در آخر این کارمند گفته که ما دمو نمایشی بازی Uncharted 3 رو دیدیم و خیلی عالی به نظر میرسه.
چشم بسته غیب ؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
سونی چه راحت همه چیزاش به بیرون درز می کنه !!

اکثر مواقع خودشون بیرون میدن این اطلاعاتو بعد میگن لو رفت یا "کسی که خواست نامش فاش نشود" این حرفا رو زده........:d(البته اینو نمیگما کلی گفتم)

اسناد و اطلاعات سیاسی بعضی کشورها هم اینطوریه ...... .

+

چیز شاخی نداشت برنامه ..البته به عیز از پروژه کوجیما و بازی بانجی........بقیشون قابل پیش بینی بود که مثلا نصف کنفرانس در مورد NGP یا بازیهای قبلا معرفی شدش(مثه انچارتد و اینا)

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
پیش بینی هم نه، هر چیزی که احتمال داشته رو گفته، یه چند تاییش هم درست درمیاد دیگه:D

معرفی بازی بانجی تو کنفرانس سونی... ای خدا!
دنیا چقدر کوچیکه:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
بهرحال تمام اینها به راحتی قابل پیش بینی بودند جز پروژه Polyphony Digital که بایدصبر کرد هر چند خیلی بعیده بازی خاصی از این استودیو در E3 ببینیم.
با اینکه واقعآ بعیده و PD استودیوی خیلی تنبلی هست و فروش عالی GT5 هم شاید باعث بشه به خودشون نیان , ولی از اون طرف یه عنوان توی کارنامه ـشون دارن که نشون میده اگه بخوان میتونن تنبلی رو کنار بذارن ! :D
Gran Turismo 3 برای زمانی هست که ما زیاد اهل اینترنت نبودیم و در جریان این خبرها نبودیم ! ولی الآن میشه رفت یه مقایسه ای کرد.
GT3 کمتر از 1.5 سال بعد از GT2 اومد. از اون مهم تر اینکه روی یک کنسول هم نبودن و یک نسل اختلاف داشتن. گرافیک بازی زمان خودش از فوق العاده هم اون ور تر بود و از نظر منتقدین هم بعد از GT1 دومین ریسینگ برتر تاریخ شد. همه اینا فقط توی 1.5 سال اتفاق افتاد ! بازی ای که گذشته از همه اینها , پر فروش ترین نسخه GT هم شد. یعنی PD اگه بخواد (و تیمش رو گسترش بده چون برای این نسل تیم کوچیک به بن بست میخوره) میتونه GT6 رو خیلی زودتر از چیزی که همه فکر میکنن آماده کنه.
البته میدونم دارم الکی به خودم امید میدم !
احتمالآ اگه خبری از PD بشه به NGP مربوط میشه. یه نسخه از GT5 برای NGP که بتونه با نسخه PS3 ارتباط داشته باشه ...

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
با اینکه واقعآ بعیده و PD استودیوی خیلی تنبلی هست و فروش عالی GT5 هم شاید باعث بشه به خودشون نیان , ولی از اون طرف یه عنوان توی کارنامه ـشون دارن که نشون میده اگه بخوان میتونن تنبلی رو کنار بذارن ! :D
Gran Turismo 3 برای زمانی هست که ما زیاد اهل اینترنت نبودیم و در جریان این خبرها نبودیم ! ولی الآن میشه رفت یه مقایسه ای کرد.
GT3 کمتر از 1.5 سال بعد از GT2 اومد. از اون مهم تر اینکه روی یک کنسول هم نبودن و یک نسل اختلاف داشتن. گرافیک بازی زمان خودش از فوق العاده هم اون ور تر بود و از نظر منتقدین هم بعد از GT1 دومین ریسینگ برتر تاریخ شد. همه اینا فقط توی 1.5 سال اتفاق افتاد ! بازی ای که گذشته از همه اینها , پر فروش ترین نسخه GT هم شد. یعنی PD اگه بخواد (و تیمش رو گسترش بده چون برای این نسل تیم کوچیک به بن بست میخوره) میتونه GT6 رو خیلی زودتر از چیزی که همه فکر میکنن آماده کنه.
البته میدونم دارم الکی به خودم امید میدم !
اتفاقا من از کساییم که حدس میزنم GT6 رو اواخر 2012 میبینیم(که این عرضه دنباله در دو سال رو در اکثر بازیهای دیگه سونی که ساخت شماره اولشون 4-3 سال طول کشیده میبینیم.)
ولی رونمایی از بازی 6 ماه پس از عرضه شماره قبلی کمی بیش از حد بعیده و اواخر 2011 مثلا VGA خیلی محتمل تره.

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام

سونی کلا نمیتونه راز یا سری تو خودش داشته باشه همه کاراش لو میرن مثله:psp go&psp phone
کلا گند میزنه با این سوپرایزش.
بعید هم نیست این خبر درست باشه.
در آخر امیدوارم ngpهرچه زودتر عرضه بشه.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
37 کار برای سیستم عامل سونی :D
There are 37 titles in the working for Sony platforms
به ترجمه بسنده نکنید :D

در مجموع 37 تا ! نه فقط انحصاری ها :D
مشخص نیست دقیق که منظورش فقط انحصاری هاست یا کلی! :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
Holy Sh!t :d
37تا بازی انحصاری در دست ساخت!
در مجموع 37 تا ! نه فقط انحصاری ها :D

اتفاقا من از کساییم که حدس میزنم GT6 رو اواخر 2012 میبینیم(که این عرضه دنباله در دو سال رو در اکثر بازیهای دیگه سونی که ساخت شماره اولشون 4-3 سال طول کشیده میبینیم.)
ولی رونمایی از بازی 6 ماه پس از عرضه شماره قبلی کمی بیش از حد بعیده و اواخر 2011 مثلا VGA خیلی محتمل تره.
امیدوارم ! :D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به نظرم وضعیت امنیتی و راز نگه داری تو سونی زیر خط فقره:d
خوب شد اینا مسئولیت نظامی چیزی ندارن وگرنه دنیا نابود میشد:d

• Like
Reactions: Terova