شایعه لو رفتن برنامه سونی در کنفرانس E3 سال 2011

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
header.jpg

طبق معمول و به رسم سالهای گذشته که برنامه های سونی برای E3 قبل از کنفرانس لو میرفت امسال هم یکی از کارمندان فرانسوی سونی اطلاعاتی از برنامه های سونی در E3 سال 2011 را فاش کرد..

این برنامه ها را در زیر ملاحظه میکنید و تا اونجای که بتوانم ترجمه میکنم..

1- معرفی کامل NGP و اعلام تاریخ عرضه و قیمت آن
2- نشان دادن 7 بازی first party برای NGP توسط ناشرها
3- پروژه Hideo Kojima's برای NGP که به احتمال Peace Walker باشد
4- معرفی انجین برای ساخت بازی های NGP
5- معرفی یک بازی از سری Metal Gear
6- عنوان کردن 37 کار برای سیستم عامل سونی
7- معرفی عنوانی که تا E3 2012 عرضه نمیشه
8- حضور هیئت مدیره استودیو Santa Monica خالق بازی God of War
9- معرفی بازی Warhawk
10- معرفی 2 عنوان انحصاری PS3 که تا قبل از سال در اروپا در دسترس خواهد بود
11- پخش ویدئو از گیم پلی سه عنوان Twisted Metal, Resistance 3, Uncharted 3 و توضیحات لازم
12- حضور Polyphony Digital سازنده GT و معرفی عنوانی قبل از مارس 2012
13- حضور Rockstar game و احتمال معرفی GTA V
14- معرفی یک عنوان بزرگ از سازندگان third party که به نظر عنوان جدید Bungie می باشد

در آخر این کارمند گفته که ما دمو نمایشی بازی Uncharted 3 رو دیدیم و خیلی عالی به نظر میرسه..

میگن این اخبار از یک منبع موثق هست ولی باید تا E3 صبر کرد..

منبع

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
معرفی یک عنوان بزرگ از سازندگان third party که به نظر عنوان جدید Bungie می باشد
:D

حتی MW2 و Black OPS (بزرگترین بازی های اکتی) هم توی کنفرانس مایکروسافت (و نه سونی) توسط اکتی نمایش اختصاصی داشتن؛ یعنی حتی با صرف نظر از تعلق خاطر بانجی به طرفدارای مایکروسافت(که اگه اونا نبودن هیچ کس الان اسم بانجی رو هم نشنیده بود!) اکتی هم باید چرخش 180 درجه ای داشته باشه سر این قصیه که زیادی بعیده. کاری به سایر نکته هایی که اعلام شده ندارم اما صراحتا میگم که این مورد غیر ممکن هستش.

به عنوان کسی که 4-5 ساله HomePage مرورگرش سایت بانجی هستش می خوام بگم که بانجی با اکثر استودیو هایی که دیدیم فرق می کنه، و به دلیل همین تفاوت ها هستش که با خیال راحت و به طور صد درصدی میگم امکان نداره بازی بعدی بانجی تو کنفرانس سونی آنونس بشه.

پ . ن : دوستانی که از الان در اندیشه ی ضایع کردن من هستن میتونن در فایرفاکس با فشار دادن Ctrl+D این پست من رو Bookmark کنن!:D

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
:D
به عنوان کسی که 4-5 ساله HomePage مرورگرش سایت بانجی هستش میگم امکان نداره بازی بعدی بانجی تو کنفرانس سونی آنونس بشه.
میدونی اصلا دلیل جالبی نیست برای اینکه تو کنفرانس سونی آنونس نشه!:d
اتفاقا احتمالش زیاده مثل آنونس کردن این شماره متال گیر تو کنفرانس ماکرو میمونه که کوجیما یهو اومد رو سن.حرکت فوق العاده پر سروصدایی میشه.....

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
از این اکتی پول پرست هیچی بعید نیست..
البته اگر بانجی بخواد شوتر بسازه بهتره بیشتر بره سمت 360 چون اونجا فروش بیشتر در انتظارش هست..

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
حتی MW2 و Black OPS (بزرگترین بازی های اکتی) هم توی کنفرانس مایکروسافت (و نه سونی) توسط اکتی نمایش اختصاصی داشتن؛ یعنی حتی با صرف نظر از تعلق خاطر بانجی به طرفدارای مایکروسافت(که اگه اونا نبودن هیچ کس الان اسم بانجی رو هم نشنیده بود!) اکتی هم باید چرخش 180 درجه ای داشته باشه سر این قصیه که زیادی بعیده. کاری به سایر نکته هایی که اعلام شده ندارم اما صراحتا میگم که این مورد غیر ممکن هستش.

اتفاقا بنا به دلایل مشخص این بازی برای اینکه از شروع هایپ وسیعی داشته باشه احتمال اینکه توی کنفرانس سوین آنانس بشه نتنها کم نیست بلکه خیلی هم زیاده! البته من روش شرط نمیبندم اما احتمالش رو به هیچ وجه کم نمیدونم!

به عنوان کسی که 4-5 ساله HomePage مرورگرش سایت بانجی هستش می خوام بگم که بانجی با اکثر استودیو هایی که دیدیم فرق می کنه، و به دلیل همین تفاوت ها هستش که با خیال راحت و به طور صد درصدی میگم امکان نداره بازی بعدی بانجی تو کنفرانس سونی آنونس بشه.

سامتن ببخشیدا اما این نمیدونم فلان شرکت فرق داره و اینا همش توهم طرفداران هست تا دل خودشون رو خوش کنن. اواسط این نسل خود تد پرایس صراحتا برگشت گفت ما تا آخرش فقط با سونی میمونیم و کار میکنیم اما چند ماه بعدش دقیقا مولتی شد و بعد از این همه سال داره برای 360 بازی میسازه! البته منظورم این نیست که Insomniac بده، اخه، جیزه! منظورم این هست که تعهد و اینا توی تجارت اصلا معنی نداره! حتی سر سوزن!

در این مورد که فلان بازی هم کجا آنانس بشه ناشر تصمیم میگیره نه خود سازندگان. حالا خود سازنده هم هرچقدر متعصب باشه چون خرج کارش رو داره کسه دیکه میده مجبوره هرچی گفت بگه ایول ما هم همین تصمیم رو داشتیم!:D البته باز هم تمام صحبت های من به این معنی نیست که حتما این بازی قراره در صورت آنانس شدن توی کنفرانس سونی معرفی بشه، هرچند که برعکس تو طبق دلیلی که بالا آوردم معتقدم اتفاقا احتمالش خیلی هم زیاده!ضمن اینکه سونی هم به محض اینکه بانجی مولتی شد مراتب دستمال بازی (:D) رو به طرز خوش آیندی به عمل آورد و خیلی واضحه که از این فرصت استفاده میکنه و تلاش میکنه نظر اکتی رو برای آنانس بازی توی کنفرانس خودش جلب کنه!

من از الان روی این مورد شرط میبندم که بازی جدید بانجی اگه قرار باشه آنانس بشه توی کنفرانس سونی معرفی بشه چندین برابر قبل نگاه هارو به خودش جلب میکنه و هایپ میشه. ضمن اینکه چون بانجی فقط برای مایکرو کار میکرده همه 360 بازها قبولش دارن و برای اینکه این اعتماد رو توی طرفداران PS3 هم جلب کنه معرفی بازی جدیدش توی کنفرانس سونی شروع خوبی هست.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یادمه زمانی که پیتر موور از ماکرو جدا شد و رفت EA Sports همه میگفتن امسال 100% میرو تو کنفرانس سونی :D !
لیست هم شدیدا فیک میزنه ...
من فک میکنم R* عوض "سرقت بزرگ خودرو 5" عنوان "مامور-AGENT-" رو رونمایی میکنه توکنفرانس سونی ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
شرط میبندم 90% کسایی که از زمان مولتی شدن بانجی دارن سنگش رو به سینه میزنن، اصلا از هیلو خوششون نمیاد:D فن بوییسم چه کارها که نمیکنه...:D

• Like
Reactions: Hodor

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
شرط میبندم 90% کسایی که از زمان مولتی شدن بانجی دارن سنگش رو به سینه میزنن، اصلا از هیلو خوششون نمیاد:biggrin1: فن بوییسم چه کارها که نمیکنه...:biggrin1:
درود ...
این دسته خیلی بهتر از کسایین که اون موقعی که بانجی مال ماکرو بود ، از هیلو خوششون نمیومد ولی به خاطر همین پدیده فن بوییسم سنگ بانجی رو به سینه میزدن :D !

• Like
Reactions: Robin Hood

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من شخصا 95 % احتمال میدم که GTA V معرفی میشه تو E3 برای 2012 یا 2013. مکس پین 3 هم همین امسال منتظر میشه یا سه ماهه اول سال بعد.(پیش بینی)

بازی بانجی هم حتما لازم نیست تو کنفرانس سونی معرفی بشه که، میتونه یه نمایش داشته باشه که بعید هم نیست.

اون 37 تا بازی هم میتونن انحصاری باشن. فقط تو سال 2011 ، PS3 حدود 30 تا بازی انحصاری داره که بعضیهاش هم عرضه شدن. PSP و NGP هم که اضافه بشن میتونه تا 37 تا برسه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
شرط میبندم 90% کسایی که از زمان مولتی شدن بانجی دارن سنگش رو به سینه میزنن، اصلا از هیلو خوششون نمیاد:D فن بوییسم چه کارها که نمیکنه...:D
دقیقا. فقط افرادی دوست دار واقعی بانجی هستن که برگزیده الهی هستن و با حلقه نوری در بالای سر از دیگران متمایز شدن. این افراد تنها گیمرهایی هستن که قادر به درک هنر بانجی ان و تونستن به عظمت Halo پی ببرن. بقیه دوستان هم اساسا فن بوی هستن، حالا چه انهایی که هیلو رو دوست نداشتن و چه انهایی بانجی رو دوست دارن و مشتاق هستن این شرکت بزرگ برای کنسول PS3 هم بازی بسازه.

البته اشاره شد که تنها ان دسته از گیمرهای عاشق بانجی فن نیستن که با ان حلقه نور مشخص شده باشن. در ضمن کسایی هم که از هیلو خوششون میاد اساسا وانمود میکنن و در واقع در خفا میرن KZ بازی میکنن و فن هستن. از ان حلقه های نور هم ندارن. اصلا همه فن هستن غیر از انهایی که برگزیده شدن!:D

• Like
Reactions: Robin Hood

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
بوکمارک کردم ..... محض اطلاع.
ممنون بابت صداقتت؛ چون تخمین میزنم 10-12 نفر دیگه هم Bookmark کردن بی سر و صدا!:D
ضمن اینکه چون بانجی فقط برای مایکرو کار میکرده همه 360 بازها قبولش دارن و برای اینکه این اعتماد رو توی طرفداران PS3 هم جلب کنه معرفی بازی جدیدش توی کنفرانس سونی شروع خوبی هست.
آخه کدوم استودیوی احمقی میاد به خاطر محبوب شدن بین فن های یه کنسول دیگه(که تا همین دو روز پیش سایه ی بانجی رو با تیر می زدن) Fan Base دست کم 15 میلیون نفریش رو نسبت به خودش بدبین کنه( به شخصه یه توهین واسم هستش که بعد این همه سال حمایت از بانجی، اطلاعات بازی بعدیش رو تو کنفرانس سونی ببینم). همین الانشم کم نیستن فن های متعصب که بابت حضور کوجیما تو کنفرانس مایکرو ناراحتن؛ بانجی که جای خود داره.

نکته ی دیگه هم اینه که عنوانی که بانجی(یکی از پر هیاهو ترین استودیو های دهه ی اخیر) و اکتی(پر سابقه ترین ناشر در زمینه ی هایپ) رونمایی می کنن نیازی نداره که تو کنفرانس سونی معرفی بشه که مثلا هایپ داشته باشه. همینجوریش هم یه بمب خبری هستش.

حالا ما میگیم بر فرض محال مثلا یکی از اعضای بانجی اومد تو کنفرانس سونی و بازی که همه می دونن داره ساخته میشه و البته همه هم می دونن مالتی پلتفرم هست رو معرفی کرد. این چه سورپرایز یا پیروزی بزرگی میتونه به حساب بیاد؟ پارسال تو کنفرانس سونی سر Portal 2 واقعا هیجان زده و تا حدودی شوکه شدم. تو gamescom هم سر انتشار ME2 واسه PS3 تا مرز سکته رفتم! در واقع به اون دو تا میشه گقت سورپرایز و پیروزی بزرگ؛ نه یه عنوانی که از اولش هم گفته شد مالتی پلتفرم هستش. (حتی من اعتقاد دارم حضور کوجیما تو کنفرانس مایکرو و معرفی یه یه عنوان مالتی پلتفرم حال گیری خیلی بدی بود واسه طرفدارای مایکرو! چون انتظار مثلا MGS4 یا یه بازی انحصاری جدید رو داشتن)

پارسال هم تا سونی دید اکتی رفته سمت مایکروسافت و Black OPS رو تو کنفرانس مایکرو نمایش داده، سریع چسبید به EA و فرت فرت از MOH نمایش گذاشت!:D کلا چندین ساله EA متمایل به سونی و اکتی متمایل به مایکرو هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر