لوازم جانبی PS5

معرفی لوازم جانبی های PS5

DualSense Charging Station
182281
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: اگر از کابل های بهم ریخته شارژر در اتاقتان خسته شده اید یا نمیخواهید فقط برای شارژ کردن دسته ها کنسول را روشن بگذارید، می توانید از از ایستگاه شارژ رسمی پلی استیشن استفاده کنید.

PS5 Media Remote
182282
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: مشاهده آسان تر فیلم ها و برنامه های تلوزیونی با مدیا ریموت. دارای دکمه های جداگانه برای برنامه هایی همچون نت فلیکس، دیزنی پلاس، یوتیوب و اسپاتیفای

PS5 HD Camera
182283
قیمت: 60 دلار
ویژگی ها: مخصوص استریم کردن، با PS VR سازگاری ندارد.

Pulse 3D Wireless Headset
182284
قیمت: 100 دلار
ویژگی ها: هدست بی سیم PULSE 3D به طور خاص تنظیم شده تا صدای 3D که توسط کنسول PS5 فراهم شده است را ارائه دهد.با پشتیبانی از Tempest 3D AudioTech، کنسول PS5 می‌تواند شما را در مرکز صحنه‌های صوتی فوق العاده غوطه ور کند، به طوری که احساس می‌کنید صدا از هر جهت می‌آید.دارای آداپتور USB و جک 3.5 میلی متر و دو عدد میکروفون مخفی

سایر لوازم جانبی ها از برند های دیگر:
هدست استیل سریز مخصوص PS5 مدل SteelSeries Arctis 7P Wireless
قیمت: 179 دلار
مشخصات و تصاویر در سایت سازنده

آخرین ویرایش:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306

پایه شارژر دسته پلی استیشن 5 دابی مدل TPS-0515C​

پایه شارژر دسته پلی استیشن 5 دابی مدل TPS-0516​

پایه شارژ دسته بازی پلی استیشن 5 اسپارک فاکس مدل​

پایه شارژر دسته بازی اسپارک فاکس مدل W20P504-02 مناسب برای PS5​

01509​

سلام از این چهار مدل کدوم پیشنهاد می دین ؟
ممنون

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دیروز توپ خونه بودم رفتم یک دسته PS4 اورجینال بخرم....بعد از یک سال به جرات میتونم بگم هیچی دسته ps4 نمیشه...تو بازی های آنلاین خیلی خیلی باهاش راحترم..تو بازهای آفلاین هم که اصلا مهم نیست.
یعنی وقتی میخواین برین توپ خونه از من ب شما نصیحت ، اول همرو به عنوان یک کلاهبردار بشناسین مگر خلافش ثابت بشه...دستهای های کپی رو با قیمت های 2.500 تا 2800 می کنن تو پاچه ملت...من چون 1 سال پیش یک دسته ، های کپی خریدم برای تست که اصلا خوب نبود..برای من فاجعه بود...حالا همون دستهارو با اسم اورجینال میکنن تو پاچه ملت.
تا دسترو میدیدم میگفتم این که های کپیه ؟ میگفت از کجا فهمیدی ؟ 4 تا ایرادش رو میگفتم حساب کار میامد دستش میگفت اگه اونارو بخوای 3.100 هست:))
در واقع دسته ، های کپی بهترین نوعش دیگه بیشتر از 900 تومن نیست.
حروم خوری تو وجودشون هست...خیلی خیلی مراقب باشین....حالا این دسته بود..یوهو کنسول مورد دار نندازن بهتون.

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوستان برای SSD تا قیمت 3500 4 تومن چی پیشنهاد میدین ؟
مدل لکسار NM620 M.2 2280 اوکیه ؟ یا Legend 710 ؟
بعد باید هیت سینک هم داشته باشه ؟

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907

پایه شارژر دسته پلی استیشن 5 دابی مدل TPS-0515C​

پایه شارژر دسته پلی استیشن 5 دابی مدل TPS-0516​

پایه شارژ دسته بازی پلی استیشن 5 اسپارک فاکس مدل​

پایه شارژر دسته بازی اسپارک فاکس مدل W20P504-02 مناسب برای PS5​

01509​

سلام از این چهار مدل کدوم پیشنهاد می دین ؟
ممنون
اورجینال خود سونی رو حتما بخر

• Like
Reactions: SHAM

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان سلام
یه هدست گیمینگ بی سیم میخوام که اکثر کنسول ها رو ساپورت کنه
برای
ps5
SX
Ps3 یا ۳۶۰
داریم این مدل رو که دیگه مجبور نباشم چند تا هدست بگیرم؟
داداش چیزی که تو میخوای رو فقط هدست گلد سونی میتونه بهت ارایه بده نوش هم بعیده گیرت بیاد اگه بخوای باید دسته دوم تمیز گیر بیاری بخری چون شما برای ps3 هم میخوای و متاسفانه ps3 رو دستش سوکت 3.5 نداره و اگرم بخوای بلوتوثی استفاده کنی از هدستت رو ps3 حتما باید دانگل داشته باشه اونم دانگل مخصوص تنها هدستی که سرش به تنش بیرزه و بشه رو ps3 ادمیزادی ازش استفاده کرد همین گلد سونیه حالا حتما باید به ps3 هم بخوره هدست؟ در کل اگر بتونی کار کردن هدستت رو با ps3 و 360 بی خیال شی خیلی کارت راحت میشه و انتخابای زیادی جلوته

• Like
Reactions: EL-BARTO

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
رفقا یک اسپیکر رو میزی قدرتمند، کوچیک و با کیفیت که به تی وی وصل کنم و بهترین خورجی صدا از کنسول رو بده چی معرفی میکنید؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SMM9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر