لوازم جانبی PS5

معرفی لوازم جانبی های PS5

DualSense Charging Station
182281
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: اگر از کابل های بهم ریخته شارژر در اتاقتان خسته شده اید یا نمیخواهید فقط برای شارژ کردن دسته ها کنسول را روشن بگذارید، می توانید از از ایستگاه شارژ رسمی پلی استیشن استفاده کنید.

PS5 Media Remote
182282
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: مشاهده آسان تر فیلم ها و برنامه های تلوزیونی با مدیا ریموت. دارای دکمه های جداگانه برای برنامه هایی همچون نت فلیکس، دیزنی پلاس، یوتیوب و اسپاتیفای

PS5 HD Camera
182283
قیمت: 60 دلار
ویژگی ها: مخصوص استریم کردن، با PS VR سازگاری ندارد.

Pulse 3D Wireless Headset
182284
قیمت: 100 دلار
ویژگی ها: هدست بی سیم PULSE 3D به طور خاص تنظیم شده تا صدای 3D که توسط کنسول PS5 فراهم شده است را ارائه دهد.با پشتیبانی از Tempest 3D AudioTech، کنسول PS5 می‌تواند شما را در مرکز صحنه‌های صوتی فوق العاده غوطه ور کند، به طوری که احساس می‌کنید صدا از هر جهت می‌آید.دارای آداپتور USB و جک 3.5 میلی متر و دو عدد میکروفون مخفی

سایر لوازم جانبی ها از برند های دیگر:
هدست استیل سریز مخصوص PS5 مدل SteelSeries Arctis 7P Wireless
قیمت: 179 دلار
مشخصات و تصاویر در سایت سازنده

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
برای حافظه ی جانبی بعد کلی تحقیق و جستجو در سایت ها و یوتیوب در نهایت وسترن دیجیتال SN850 یک ترابایت به قیمت 4100 از فروشگاه آنلاین M.I.T خریدم ( مراقب باشید گرون تر از این نخرید)
و در مرحله ی بعد رفتم سراغ خرید هیت سینک

هیت سینک اس اس دی سیلوراستون مدل TP03-ARGB

و بعد از جستجوی بسیار دیدم این مدل بهترین هیت سینک بازار ایران هست که میشه برای PS5 استفاده کرد
هم برندش معتبر هست هم کاملا اندازه هست البته درب محفظه SSD بسته نمیشه که در همه ی فیلم های یوتیوب و سایت ها تاکید شده درب محفظه SSD رو نبندید که باعث افزایش دمای زیاد SSD میشه

نکته ی این هیت سینک اینه که میتونید چراغ ARGB رو هم براحتی خارج کنید که سیمش در دست و پاتون نباشه
4 پد سیلیکونی با کیفیت هم داره که باید یک پد 1 میلیمتری رو در زیر SSD بزارید و یک پد 1.5 میلیمتری رو در روی SSD بزارید

تفاوت با هیت سینک و بدون هیت سینک SSD در حدود 20 درجه هستش مثلا دمای نهایت SN850 حدود 70 درجه میرسه که میتونه تا 50 یا بیشتر پایینش بیاره که دمای مناسب هست
در ضمن برچسب روی SSD هم اصلا جدا نکنید هم گارانتی باطل میشه هم اون برچسب یک سری کارهای دیگم میکنه که دیگه بحث اش طولانی میشه بخوام بگم

فیمت کل این برای من 4740 افتاد ولی همین مدل SSD با هیت سینکش 7500 قیمت داره تازه این هیت سینک اش بهتره

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
برای حافظه ی جانبی بعد کلی تحقیق و جستجو در سایت ها و یوتیوب در نهایت وسترن دیجیتال SN850 یک ترابایت به قیمت 4100 از فروشگاه آنلاین M.I.T خریدم ( مراقب باشید گرون تر از این نخرید)
و در مرحله ی بعد رفتم سراغ خرید هیت سینک

هیت سینک اس اس دی سیلوراستون مدل TP03-ARGB

و بعد از جستجوی بسیار دیدم این مدل بهترین هیت سینک بازار ایران هست که میشه برای PS5 استفاده کرد
هم برندش معتبر هست هم کاملا اندازه هست البته درب محفظه SSD بسته نمیشه که در همه ی فیلم های یوتیوب و سایت ها تاکید شده درب محفظه SSD رو نبندید که باعث افزایش دمای زیاد SSD میشه

نکته ی این هیت سینک اینه که میتونید چراغ ARGB رو هم براحتی خارج کنید که سیمش در دست و پاتون نباشه
4 پد سیلیکونی با کیفیت هم داره که باید یک پد 1 میلیمتری رو در زیر SSD بزارید و یک پد 1.5 میلیمتری رو در روی SSD بزارید

تفاوت با هیت سینک و بدون هیت سینک SSD در حدود 20 درجه هستش مثلا دمای نهایت SN850 حدود 70 درجه میرسه که میتونه تا 50 یا بیشتر پایینش بیاره که دمای مناسب هست
در ضمن برچسب روی SSD هم اصلا جدا نکنید هم گارانتی باطل میشه هم اون برچسب یک سری کارهای دیگم میکنه که دیگه بحث اش طولانی میشه بخوام بگم

فیمت کل این برای من 4740 افتاد ولی همین مدل SSD با هیت سینکش 7500 قیمت داره تازه این هیت سینک اش بهتره
خیلی هم عالی مبارک باشه
ولی هیچ کجا ندیدم به صورت رسمی بگویند در محفظه رو نبدید اتفاقا رسما اعلام کردند برای اینکه مشکل توی گردش هوا طراحی شده ایجاد نشود و گرد و خاک به برد نرسد درپوش رو ببندید.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خیلی هم عالی مبارک باشه
ولی هیچ کجا ندیدم به صورت رسمی بگویند در محفظه رو نبدید اتفاقا رسما اعلام کردند برای اینکه مشکل توی گردش هوا طراحی شده ایجاد نشود و گرد و خاک به برد نرسد درپوش رو ببندید.
ممنون
اون محیط کلا از فضای داخل کنسول جدا هست و اصلا در ارتباط با فن هم نیست فقط مقدار خیلی کمی از جریان هوا از اون نقطه به داخل کنسول کشیده میشه که تاثیری نداره بستن درب اون قسمت شرایط خیلی خوبی برای ssd ایجاد نمیکنه چون گردش هوا اصلا نداره و محیطش کوچک هست ممکنه برای استفاده دراز مدت مخصوصا اگر ssd درگیر عملیات نوشتن باشه سرعتش کاهش پیدا کنه یا حتی آسیب ببینه
کلیپ های یوتیوب رو ببینید غبر مستقیم پیشنهاد میدن درب اونجا نزارید . اگر بخواید درب اونجا رو ببندید حتما باید از ssd های هیت سینک دار که خیلی هم گرون تر هست استفاده کنید که بنظرم با اون قیمت منطقی نیست
در ضمن اون محیط هیچ راهی به داخل کنسول نداره و اگر گرد و خاکی هم بره فقط ممکنه روی ssd بشینه که اصلا مهم نیست ( مخصوصا اگر هیت سینک گزاشته باشید )

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستانی که می خوان با زیر 1 میلیون نورپردازی برای ps5 داشته باشن ( با قرار دادن ریسه LED در زیر پایه PS5 ) میتونن از ترکیبی که من تست کردم و بسیار جذاب بود استفاده کنن

1- DEEPCOOL -RGB350 (قیمت حدود 655 تومن )

2- مبدل USB3.0 به USB-C یوگرین مدل US154 (قیمت 73 تومن )

3- تبدیل USB به DC مدل T912 ( قیمت 220 تومن )

4- چسب دو طرفه جنس خوب برای قرار دادن ریسه بر روی پایه PS5 ( قیمت حدود 31 تومن )

قیمت نهایی 979 هزار براتون در میاد که میتونید یک نورپردازی قوی همراه با ریموت کنترل داشته باشید
فقط یادتون باشه نور رو در حالت تپنده قرار ندید که جریان کشی بالایی داره ولی بقیه حالات نور پردازی موردی نداره- ورودی برق ریسه حتما از خروجی USB-C گرفته بشه ( جریان تا 3 آمپر رو تامین میکنه )

نکته: از طریق ریموت کنترل میتونید انتخاب کنید که با روشن شدن کنسول ریسه هم روشن بشه یا کلا خاموش بمونه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mahdii61

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
دوستانی که می خوان با زیر 1 میلیون نورپردازی برای ps5 داشته باشن ( با قرار دادن ریسه LED در زیر پایه PS5 ) میتونن از ترکیبی که من تست کردم و بسیار جذاب بود استفاده کنن

1- DEEPCOOL -RGB350 (قیمت حدود 655 تومن )

2- مبدل USB3.0 به USB-C یوگرین مدل US154 (قیمت 73 تومن )

3- تبدیل USB به DC مدل T912 ( قیمت 220 تومن )

4- چسب دو طرفه جنس خوب برای قرار دادن ریسه بر روی پایه PS5 ( قیمت حدود 31 تومن )

قیمت نهایی 979 هزار براتون در میاد که میتونید یک نورپردازی قوی همراه با ریموت کنترل داشته باشید
فقط یادتون باشه نور رو در حالت تپنده قرار ندید که جریان کشی بالایی داره ولی بقیه حالات نور پردازی موردی نداره- ورودی برق ریسه حتما از خروجی USB-C گرفته بشه ( جریان تا 3 آمپر رو تامین میکنه )

نکته: از طریق ریموت کنترل میتونید انتخاب کنید که با روشن شدن کنسول ریسه هم روشن بشه یا کلا خاموش بمونه
سلام
داداش من خوراکم همین کارهاست عکس میتونی بزاری بینیم چطور شده

• Like
Reactions: dooste.man83

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان بهترین هدست تو رنج زیر ۳ تومن چی هست؟

آیا گزینه ای بهتر از پالس 3d وجود داره؟
اکثرا خیر، دست کم که من چیزی ندیدم که کامل کنسول رو ساپورت کنه بی سیم باشه و باطری و ...

• Like
Reactions: Wave 8500

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان سلام چندتا سوال دارم ، استرو a50 مستقیم به ps5 وصل نمیشه ؟
در کل تو رنج قیمتی a50 اگر انتخاب بهتری هست و تجربه ای دارید لطفا بهم بگید

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوستان سلام چندتا سوال دارم ، استرو a50 مستقیم به ps5 وصل نمیشه ؟
در کل تو رنج قیمتی a50 اگر انتخاب بهتری هست و تجربه ای دارید لطفا بهم بگید
steelseries 7p plus
بهترین گزینه ست
مخصوص ps5

• Like
Reactions: RaminZero21

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر