لوازم جانبی PS5

معرفی لوازم جانبی های PS5

DualSense Charging Station
182281
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: اگر از کابل های بهم ریخته شارژر در اتاقتان خسته شده اید یا نمیخواهید فقط برای شارژ کردن دسته ها کنسول را روشن بگذارید، می توانید از از ایستگاه شارژ رسمی پلی استیشن استفاده کنید.

PS5 Media Remote
182282
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: مشاهده آسان تر فیلم ها و برنامه های تلوزیونی با مدیا ریموت. دارای دکمه های جداگانه برای برنامه هایی همچون نت فلیکس، دیزنی پلاس، یوتیوب و اسپاتیفای

PS5 HD Camera
182283
قیمت: 60 دلار
ویژگی ها: مخصوص استریم کردن، با PS VR سازگاری ندارد.

Pulse 3D Wireless Headset
182284
قیمت: 100 دلار
ویژگی ها: هدست بی سیم PULSE 3D به طور خاص تنظیم شده تا صدای 3D که توسط کنسول PS5 فراهم شده است را ارائه دهد.با پشتیبانی از Tempest 3D AudioTech، کنسول PS5 می‌تواند شما را در مرکز صحنه‌های صوتی فوق العاده غوطه ور کند، به طوری که احساس می‌کنید صدا از هر جهت می‌آید.دارای آداپتور USB و جک 3.5 میلی متر و دو عدد میکروفون مخفی

سایر لوازم جانبی ها از برند های دیگر:
هدست استیل سریز مخصوص PS5 مدل SteelSeries Arctis 7P Wireless
قیمت: 179 دلار
مشخصات و تصاویر در سایت سازنده

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دوستان کسی از قسمت چرم هدست پالس اطلاعی نداره؟ من یه گلد دارم که بعد یکی دو سال کلا چرمش کنده شد و عملا مدت هاست که برام قابل استفاده نیست. خواستم ببینم این پالس هم ممکنه این مشکل رو داشته باشه

کلا چرم همینه با عرق بدن که قاطی بشه سریع پوسیده می شه چرم مصنوعی البته
فقط چرم ماشین های خارجی خیلی مقاوم تر در برابر این داستان هستن و الا صندلی DXRACER هم پوسته پوسته می شه چرمش مخصوصا پشتی صندلیش

• Like
Reactions: NHM and SMM9

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
در مورد جانبی صدا من دنبال بودم ک یک هدفون با سیم یا بی سیم بخرم که توی گوش قرار بگیره نه روی سر گزینه های بسیاری رو تست کردم ریز همر هد باسیم و بی سیم و سامسونگ، شیائومی و... نهایتا در این زمینه برگشتم به انتخاب اول یعنی اپل
حتما این مورد رو مد نظر داشته باشید

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
کلا چرم همینه با عرق بدن که قاطی بشه سریع پوسیده می شه چرم مصنوعی البته
فقط چرم ماشین های خارجی خیلی مقاوم تر در برابر این داستان هستن و الا صندلی DXRACER هم پوسته پوسته می شه چرمش مخصوصا پشتی صندلیش
دنبال صندلی گیمینگ نرید
با 2500 برید سمت صندلی های حرفه ای اداری داخلی که خیلی از DX با کیفیت ترن
Dx بعد مدتی نشیمنگاهش خوب نمیمونه

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دنبال صندلی گیمینگ نرید
با 2500 برید سمت صندلی های حرفه ای اداری داخلی که خیلی از DX با کیفیت ترن
Dx بعد مدتی نشیمنگاهش خوب نمیمونه

من اداری نزدیک 1 تومن 5 6 سال پیش دادم بازم همه چیزش خراب شد ساخت مالزی بود از جکش تا نشیمنگاهش
بعدش 1.5 دادم دی ایکس خریدم راحت شدم فقط تنها بدیش اینه که چرمه کلا چرم فقط قشنگی داره راحتی صفره قشنگ از بس که عرق می کنید یا داغ می شید چرم خود صندلی هم خراب نشده فقط پشتی هاش پوست پوست شدن که قابل تعویض هستن

در کل برای کسایی که با موس و کیبورد هست دقیقا می شه متناسب با میز تنظیمش کرد راحتی عالیه که گردن یا کمر درد نگیرید فقط اگر پارچه می زد عالی می شد داخلش هم فوم با کیفیتی هست که افت نمی کنه یا تغییر شکل بده من تنها ایرادم ازش اینه که ای کاش مدل پارچه ای یا پارچه طرح چرم هم می زد

• Like
Reactions: James Sunderland

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
درود به همه دوستان
من امروز چندین ساعت هدفون آسترو A50 رو تست کردم
نکته اول اینکه مشکل سازگاری با PS5 در سری جدیدش کاملا رفع شده و بدون آداپتور هم براحتی کار میکنه ( مشکل 120 هرتز حل شده )
با صدای 3D کنسول کاملا سازگار هست و کنسول براحتی شناسایی میکنه و میتونید تغییرات صدا رو در کنسول اعمال کنید
بسیار راحت و پدر مادر دار هست بطوری که روی گوش میزارید دلتون نمیاد درش بیارید
کیفیت صدا فرسنگ ها با هدفون پلاتنیوم سونی فاصله داشت (احتمالا همین وضعیت رو در مورد 3D PLUSE هم داره) و معنای واقعی هدفون 3D و ساروند رو با این هدفون میتونید تجربه کنید
عمر باتری بسیار خوبی داره ( 15 ساعت )
هدفون رو از سر برمیدارید اتوماتیک خاموش میشه و میزارید روی سر روشن میشه
میکروفون بسیار با کیفیت که پایین میاد اتوماتیک وصل میشه
نکته مهم اینکه با کمک کابل اپتیکال همراهش امکان وصل کردن به کنسول XBOX SERIES X و صدا گرفتن رو داره ( از طریق تلویزیون ) همچنین از خروجی اپتیکال برای اتصال به سینمای خانگی استفاده کنید
گوشی خودش حافظه داره که میتونید 3 پروفایل رو به صورت دستی بهش بدید ( اکولایزر) و هنگام بازی عوض کنید
هدفون از نظر بلندی صدا هیچ مشکلی نداره.صدا رو خیلی طبیعی و بدون رنگ شدگی ولی با عمق بالا پخش میکنه
بسته بندی و جعبه خیلی شکیل و عالی هست
با توجه به قیمتش اگر واقعا برای گیم خیلی وقت میزارید ارزش خرید داره وگرنه همون 3D PLUSE نسبت به قیمت انتخابه معقول تری هست
اینم مقایسه سایت معتبر RTINGS
Astro A50 Gen 4 Wireless 2019 vs Sony PULSE 3D Wireless Side-by-Side Headphones Comparison

آخرین ویرایش:

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
درود به همه دوستان
من امروز چندین ساعت هدفون آسترو A50 رو تست کردم
نکته اول اینکه مشکل سازگاری با PS5 در سری جدیدش کاملا رفع شده و بدون آداپتور هم براحتی کار میکنه ( مشکل 120 هرتز حل شده )
با صدای 3D کنسول کاملا سازگار هست و کنسول براحتی شناسایی میکنه و میتونید تغییرات صدا رو در کنسول اعمال کنید
بسیار راحت و پدر مادر دار هست بطوری که روی گوش میزارید دلتون نمیاد درش بیارید
تو بررسی ها از همه نظر عالیه فقط یه مقدار latency بالایی داره نسبت به هدست های جدید تر مثل (arctis 7p و arctis 7x ) حالا نمیدونم برای شوتر انلاین ممکنه اذیت کنه یا نه

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
تو بررسی ها از همه نظر عالیه فقط یه مقدار latency بالایی داره نسبت به هدست های جدید تر مثل (arctis 7p و arctis 7x ) حالا نمیدونم برای شوتر انلاین ممکنه اذیت کنه یا نه
نه تست کردم واقعا کامل و بدون مشکل هست
بخاطر رنج فرکانسی (5GHZ) که داره به هیچ عنوان نویز هم روش نمی افته

تنها ایراد بزرگش نشت صدا به بیرون هست که این ارتباط مستقیم با کیفیت صدا داره چون هدفون های OPEN میتونن ساروند و ایمجینگ بهتری داشته باشن که برای یک هدفون گیمینگ خیلی مهمه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: metalgear2

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
هدست پالس 3d خریدم از آمازون. به قیمت 100 دلار.
به قدری بد بود از لحاظ قرار گرفتن رو گوشم، کیفیت ساختش و سنگینیش که تصمیم گرفتم پس بدم.
گذاشتم تو جعبه ش رفتم پس دادم پولشو گرفتم
بعد الان اومدم خونه دیدم هدستو یادم رفته بذارم تو جعبه ش جعبه خالیو پس دادم ?
یارو حتی نگا نکرد ببینه توش چیه همینجوری refund processed زد

لطفا نخرید. با قیمتای 50 60 دلار خیلی هدست های بهتری هست. افتضاح بود این.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
هدست پالس 3d خریدم از آمازون. به قیمت 100 دلار.
به قدری بد بود از لحاظ قرار گرفتن رو گوشم، کیفیت ساختش و سنگینیش که تصمیم گرفتم پس بدم.
گذاشتم تو جعبه ش رفتم پس دادم پولشو گرفتم
بعد الان اومدم خونه دیدم هدستو یادم رفته بذارم تو جعبه ش جعبه خالیو پس دادم ?
یارو حتی نگا نکرد ببینه توش چیه همینجوری refund processed زد

لطفا نخرید. با قیمتای 50 60 دلار خیلی هدست های بهتری هست. افتضاح بود این.
بنظرم شما که امکانش رو داری ASTRO A50 بگیر ( البته 300 دلار هست )
واقعا ارزش قیمتش رو داره کاملا سازگار با PS5 هست هم 3D Tempest رو کامل جواب میده هم به همه وسایل بصورت وایرلس وصل میشه با آپدیت اخیرش دیگه نیاز به آداپتور هم نداره
با اینکه هدست بسیار بزرگی هست که وزنشم تقریبا زیاده اما روی گوش که قرار میگیره اصلا حس نمیکنید
نهایت اگر نظرت رو جلب نکرد پس میدی ( ولی قول میدم پس نخواهید داد )

اگر هم توانایی هزینه کردن نزدیک 500 دلار رو داری که بدون شک بهترین هدفون گیمینگ دنیا به گفته بسیاری از سایت ها Steelseries Arctis Pro وایرلس هست
ولی برعکس نظراتی که توی سایت های مثل آمازون هست هرکس هدفون های سونی و ماکروسافت رو دیدم گرفته پشیمون شده این هدفون ها اصلا اون حس 3D رو نمیتونه منتقل کنه نمیدونم چرا این همه طرفدار هم داره !!!

پ.ن : دقت کنید هدفونی که انتخاب میکنید حتما 3D Tempest رو ساپورت کنه واقعا صدای دریافتی رو متفاوت میکنه و هدفون هایی که 3D Tempest رو ساپورت میکنن به تعداد انگشت های دست هستن

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان
کسی برای گیم پدش از این کاور های دسته گرفته ؟
میخوام بدونم زرد نمیشه بعد از یک مدت؟
من گرفتم عکسش تو پیج کستوم هست ،یدونه نقره ای گرفتم یدونه نارنجی، نارنجی رو انداختم روش با ترکیب سفید و حاکستری سر جوی استیکها خوب شده، بعدم رنگش جوری نیست تغییری کنه یتیکس،

ramin9007722

عضو جدید
Jun 23, 2021
5
من گرفتم عکسش تو پیج کستوم هست ،یدونه نقره ای گرفتم یدونه نارنجی، نارنجی رو انداختم روش با ترکیب سفید و حاکستری سر جوی استیکها خوب شده، بعدم رنگش جوری نیست تغییری کنه یتیکس،
آره خوشگل میشه- ولی من سوالم یچی دیگه بود میبینی یک کاور براق روی عکسی که قرار دادم هست من نظورم اون هست

• Like
Reactions: MASHIN

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
آره خوشگل میشه- ولی من سوالم یچی دیگه بود میبینی یک کاور براق روی عکسی که قرار دادم هست من نظورم اون هست
درسته چشمم ندید شرمنده
اینا اگه جنسشون پلاستیک خشک باشه که از درزش بنظر دو قسمتی و خشکه، بدردنمیخوره چون خودش حتی بدونه ضربه با فشار کوچیک جدا میشه!!
اگه سیلیکنی شفافشو گیر اوردی بخر اون خوبه،

• Like
Reactions: dooste.man83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر