لایسنس Unreal Engine 3 توسط Starbreeze.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Starbreeze_logo.jpg

Starbreeze تائید کرد که UE3 را برای بازی بعدی خود لایسنس کرده است.
این موضوع با توجه به اینکه این استودیوی سوئدی خود دارای یک انجین اختصاصی به نام Starbreeze Engine است و با آن بازی های موفقی چون The Chronicles of Riddick: Escape From Butcherbay و The Darkness را ساخته,کمی شکه کننده بود.

رئیس Starbreeze آقای Johan Kristiansson کمی در مورد این معامله با Epic سخن گفت:"ما تعدادی از انجین های موجود در بازار را مورد ارزیابی قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که UE 3 بهترین راه حل برای رفع نیازهای ما است.ما کاملا تحت تاثیر امکانات UE 3 نظیر تسهیل و سرعت بخشیدن و بازدهی بالای آن قرار گرفتیم."

معاون اجرایی Epic Games آقای Mark Rein افزود:"Starbreeze به عنوان یک تیم بازی سازی قدرتمند حالا به UE 3 هم مسلح شده.بازیکن ها اکنون می توانند شاهد یک بازی خلاقانه ی دیگر از این استودیو به لطف استفاده از امکانات و تکنولوژی UE 3 باشند."

گمان می رود که Starbreeze قصد دارد از این انجین برای ساخت Project Redlime استفاده کند.شایعه ها اینطور می گوید که Project Redlime اسم رمز بازی در حال احیای EA یعنی Syndicate است.

• Like
Reactions: The Hoss

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,580
نام
حسین
ای بابا هر کی از راه می رسه هی UE3 می خره دریغ از یکم تلاش که خودشون موتورشونو یکم پیشرفت بدن جای این کار

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
ناراحت کننده بود !Dark Athena از نظر من هنوزم واقعا زیباست اگرچه شاید بعضی انیمشن ها کهنه شده باشه !

در کل من نگران که این احساس خاص بودن بازی های starbeeze که وقتی وارد بازی میشی بهت دست میده اینطوری کمرنگ بشه !

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
موتور آپدیت شده U3 رو خریدن یا همون قدیمیه..؟

از صحبت هاشون معلوم میکنه که آپدیت شدست

سال 2007 فکر میکنم تایید شد اول گفته میشد the darkness 2 هست این پروژه بعد شد Bourne سال 2010 هم شایع شد که این بازی Syndicate هست که یک بازی خیلی قدیمی به سبک Sci-Fi Real-Time Strategy هست که اولین بار در سال 1993 به دست Bullfrog Prod. برای PC و AMI
MAC SNES
3DO JAG ساخته شد و توسط EA عرضه شد و سه سال بعد EA بازی Syndicate Wars رو توسط Take-Two برای pc , ps عرضه کرد و پس از فکر میکنم 15 سال این بازی برگشته باقدرتی بیشتر از گذشته که توسط Starbreeze عزیز :dو به لطف UE3 (طبق شایعات ) ساخته میشه .
البته درست یادم نمیاد ها:d

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
اه اه.دیگه از اسم آنریل حالم به هم میخوره.اون انجینی که خودشون نوشته بودن خداییش از آنریل خیلی سرتر بود.آنریل 3 دیگه به تاریخ پیوست و اپیک باید به فکر یه موتور جدید باشه تا شاید بتونه در مقابل غولی همچون کرای انجین 3 دوام بیاره

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
از صحبت هاشون معلوم میکنه که آپدیت شدست

سال 2007 فکر میکنم تایید شد اول گفته میشد the darkness 2 هست این پروژه بعد شد Bourne سال 2010 هم شایع شد که این بازی Syndicate هست که یک بازی خیلی قدیمی به سبک Sci-Fi Real-Time Strategy هست که اولین بار در سال 1993 به دست Bullfrog Prod. برای PC و AMI
MAC SNES
3DO JAG ساخته شد و توسط EA عرضه شد و سه سال بعد EA بازی Syndicate Wars رو توسط Take-Two برای pc , ps عرضه کرد و پس از فکر میکنم 15 سال این بازی برگشته باقدرتی بیشتر از گذشته که توسط Starbreeze عزیز :dو به لطف UE3 (طبق شایعات ) ساخته میشه .
البته درست یادم نمیاد ها:d

خوب اگر نوع آپدیت شده باشه دیگه هیچ مشکلی نیست و بهترین انتخابش هست..

اه اه.دیگه از اسم آنریل حالم به هم میخوره.اون انجینی که خودشون نوشته بودن خداییش از آنریل خیلی سرتر بود.آنریل 3 دیگه به تاریخ پیوست و اپیک باید به فکر یه موتور جدید باشه تا شاید بتونه در مقابل غولی همچون کرای انجین 3 دوام بیاره

EPIC موتور UE3 رو آپدیت کرده که هنوز بازی بر پایه این موتور عرضه نشده و قرار GEOW 3 از این موتور استفاده کنه..
اینطوری هم که از عکسهای GEOW3 معلومه پیشرفت خوبی موتور داشته..

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

ue3 خيلي قديميه
اپديت هم بشه بازم قديميه !!
ue4 بايد با ce3 مقابله بكنه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر