كدام Need For Speed را ميپسنديد؟

اينم از اين.اميدولرم كار به دعوا كشيده نشه گرچه دليلي هم وجود نداره.اينجا من مهمترين عناوين رو برگزيدم و از نسخه هاي ديگه فاكتور گرفتم مثل: need for speed V rally need for speed GT \

در هر حال اميدوارم راضي باشيد.

راستي!!شما ميتونين چند گزينه انتخاب كنيد.به هر حال همشون خوبن!!!
با تشكر....

آخرین ویرایش:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
نمی شه نظر مشخصی داد، ولی من با Need For Speed 2 و بعدش همHP2 : Need For Speed 6 خاطرات زیادی داشتم. خیلی برام جالب و قشنگ بودن. و بعد از اینها هم MostWanted .
مزخرفترینش هم که همین سری آخرش ( ProStreet ) بود.

آخرین ویرایش:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من از Most Wanted خیلی خوشم اومد چون روند داستانی بی نظیری داشت و عنوان دیگه که خیلی باهاش حال می کنم Underground 1 چون با اومدنش سبک رو به مسابقات خیابونی کشوند که به نظرم حرف نداشت.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من اون قدیما nfs2 بازی میکرم چه حالی میداد یادش بخیر با کامپیوتر pentiumII
ولی با mw هم خیلی حال کردم مخصوصا drag هاش

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
من تنها چیزی که از یک بازی ماشینی یاد گرفتم از بازی Need For Speed: Porsche Unleashed بود چون سیر تاریخی شرکت پورشه رو شناختم.
به نظر من از لحاظ گیم پلی با گرافیک در زمانه خودش عالی بود مخصوصا مراحلی که با ماشیهای کلاسیکش تو کوهستانهای باواریا باید میرفتی:study:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من تنها چیزی که از یک بازی ماشینی یاد گرفتم از بازی Need For Speed: Porsche Unleashed بود چون سیر تاریخی شرکت پورشه رو شناختم.
به نظر من از لحاظ گیم پلی با گرافیک در زمانه خودش عالی بود مخصوصا مراحلی که با ماشیهای کلاسیکش تو کوهستانهای باواریا باید میرفتی:study:
البته با اینم موافقم;)

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام
من Need For Speed 8 یا همون Underground1 رو خیلی دوست داشتم ولی Most Wanted از همه جالبتر بود... مخصوصا داستان بازی که منو خیلی جذب کرد بعد هم Carbon هم خیلی باحال بود ...:love::cool::-"

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
حالا شاید خندتون بگیره ولی من با NFS2 خیلی خاطره دارم و یکی از بهترین NF هایی بود که بازی کردم آخه یادمه اون موقه ها که تازه کامپیوتر گرفته بودم جزء اولین بازیام بود:( . یادمه یه چیت میزدی (فکر کنم PIONEER) یه ماشینی باز میشد سرعتش مثل هواپیمای ایرباس بود !
ولی تو این سری های جدیدش هم از UNDERGROUND2 متنفر بودم و عاشق MOST WANTED و CARBONهستم(مخصوصا CARBON)

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
Need For Speed: Porsche Unleashed واقعا فوقالعاده بود.پورشه.....
دوستان چه طور میشه تو وین XPاونو بازی کرد .راهی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر