قیمت WII U و لوازم جانبی در خارج و داخل ایران

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
در مورد قیمت دستگاه من یکم تحقیقات وسیع ( یکم <> وسیع !! ) کردم و به این نتیجه رسیدم که فکر کنم قیمت دستگاه تا 3-2 ماهه دیگر همین حدود دو میلبون تومان خواهد ماند
چرا ؟

اینجوری که من فهمیدم ، در خود آمریکا تقاضا برای این دستگاه زیاد بوده بطوری که تقریبا همه سایتهایی که دستگاه را میفروختند ، زدن که تمام کردیم و فقط بصورت باندل بهمراه یک سری لوازم جانبی و بازی میفروشن و مثلا پک دلوکس را بصورت تنهایی نمیفروشند
در نتیجه دستگاه دلوکس را که قیمت خود شرکت 350 دلار است ( البته بدون احتساب مالیات و ... ) بصورت تک را در سایتهای مثل ebay با قیمت های 450 تا 500 دلار دارن میفروشند

در دبی هم که پرسیدم ، دستگاه را دارند گران تر از ایران میدهند ( فکر کنم از همین DC خودمون خریدند و دارند آنجا میفروشند !! :d

قیمت نسخه دلوکس در دبی 2250 درهم قیمت گذاری شده که به دلار میشه حدود 610 دلار و به تومن خودمون میشه حدود 1800 تا 1850 هزار تومان
( البته امروز مجدد چک کردم و دیدم که ارزان کردن و شده 1900 درهم که البته باز هم میشه 520 دلار )

البته وضعیت در مورد دستگاه های پال یک کم بهتره و راحت تر میشه در سایتها پیداش کرد و خرید
ولی خوب برای ما در ایران که بعدا نمیتونیم بازیشو پیدا کنیم و بازی های NTSC را میتونیم تهیه کنیم ، بدرد نمی خورد .

اینم لینک فروش در دبی :
Wii U Console 32GB Deluxe - Black - Geekay Games

راستی امروز داشتم با همین عزیزان 550 دلاری صحبت میکردم ، گفتند که سری اول دستگاه هایشان رسیده و تحویل دادند
میگفت برای آنهایی که جدید سفارش و بیعانه بدهند هم حدود 510-500 دلار تمام خواهد شد.

با این وضعیت که هیچ وقت نمی شه wii u خرید
من با پال هم راه میام اما باز هم گرونه پال

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
وضعیت گرافیک بازیهاش خیلی هم خوبه این ایرادات الکی چی میذارید روی کنسول؟
راست می گه پورت هاش که بد از اب در اومدن فعلا هم بازی نیومده که گرافیک خیلی شاخی داشته باشه که بگیم wow نسل بعد هست تا 2014 که زلدا بیاد شاید همینجوری باشه
به نظر من با توجه به وضعیتش تا تابستان باید صبر کرد

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
فعلا هم بازی نیومده که گرافیک خیلی شاخی داشته باشه که بگیم wow نسل بعد هست
حتما باید گرافیک بالا باشه تا بگید«WOWنسل بعد اومد»؟!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
وضعیت گرافیک بازیهاش خیلی هم خوبه این ایرادات الکی چی میذارید روی کنسول؟

از کنسول که ایراد نگرفتم . میگم تا وقتی بازیهایی که براش میاد نسخه پرت شده کنسول های قبلی باشه فایده نداره . اینجوری قدرتش معلوم نمیشه . تازه اکثرا به این معتقدند که قدرت این کنسول در حد XBOX360 و PS3 ـه .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
راست می گه پورت هاش که بد از اب در اومدن فعلا هم بازی نیومده که گرافیک خیلی شاخی داشته باشه که بگیم wow نسل بعد هست تا 2014 که زلدا بیاد شاید همینجوری باشه
به نظر من با توجه به وضعیتش تا تابستان باید صبر کرد
شما فعلا طرفداری الکی نکن بعد میایی میگی گرافیک خوب کی گفته نداره.کدوم پورت بعد میشه بهم نشون بدی؟بت من میدونی از چه تکنولوژِی جدیدی براش استفاده شده؟ریمن می دونی چطوره؟NG 3_RE چی؟بد میایی الکی طرفداری می کنی بعدش میایی بد میگی.
از کنسول که ایراد نگرفتم . میگم تا وقتی بازیهایی که براش میاد نسخه پرت شده کنسول های قبلی باشه فایده نداره . اینجوری قدرتش معلوم نمیشه . تازه اکثرا به این معتقدند که قدرت این کنسول در حد XBOX360 و PS3 ـه .
من که این ادعا رو رد می کنم. بالا چندتا بازی رو مثال زدم. در حد؟ نه اتفاقا بیشتره.اگه به حرف سایت ها بخواید بازی بخرید یا چیزی پس هیچ وقت نباید بازی بخرید.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
شما فعلا طرفداری الکی نکن بعد میایی میگی گرافیک خوب کی گفته نداره.کدوم پورت بعد میشه بهم نشون بدی؟بت من میدونی از چه تکنولوژِی جدیدی براش استفاده شده؟ریمن می دونی چطوره؟NG 3_RE چی؟بد میایی الکی طرفداری می کنی بعدش میایی بد میگی.

من که این ادعا رو رد می کنم. بالا چندتا بازی رو مثال زدم. در حد؟ نه اتفاقا بیشتره.اگه به حرف سایت ها بخواید بازی بخرید یا چیزی پس هیچ وقت نباید بازی بخرید.

بدترین پورتش همین cod هست که نه 1080 هست و نه 60 فریم هست
بتمن هم که مشکل لود تکسچیر داره
me3 هم که از نسخه ی 360 بدتره
ng3 هم که گرافیک نداشت
ac3 هم فریمش بدتر از نسخه ی ps3 بوده
من نمی گم گرافیکش پایین هست می گم پورت هاش بد هست یعنی فعلان بازی نداره مثل زلدا e32011 که دربارش قضاوت کنیم

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بدترین پورتش همین cod هست که نه 1080 هست و نه 60 فریم هست
بتمن هم که مشکل لود تکسچیر داره
me3 هم که از نسخه ی 360 بدتره
ng3 هم که گرافیک نداشت
ac3 هم فریمش بدتر از نسخه ی ps3 بوده
من نمی گم گرافیکش پایین هست می گم پورت هاش بد هست یعنی فعلان بازی نداره مثل زلدا e32011 که دربارش قضاوت کنیم
عجب پس چرا من چیزی ندیدم؟بهانه دیگه پیدا کن 2 روز دیگه مجبور نشی از همین بازیها طرفداری کنی

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
عجب پس چرا من چیزی ندیدم؟بهانه دیگه پیدا کن 2 روز دیگه مجبور نشی از همین بازیها طرفداری کنی
من از این بازی ها طرفداری نکردم از خودش طرفداری کردم و بازی های درست و حسابیش
دیگه df انالیزیش کرده این ها مشکل دارن اون مشکل لود تکسچیر بتمن از دموهاش هم بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر