قیمت WII U و لوازم جانبی در خارج و داخل ایران

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
300 دلار رو اگه با دلار 2,800 حساب کنیم میشه 840 تومن که با پول گمرک و خوردُ خوراک فروشنده به نظرم تو روزای اول قیمت حداکثر یک میلیون هست.که بعدش تا 900 هم پایین میاد اگه وضع دلار همین باشه.

فعلا که دیلوکس رو 550 دلار می خوان بیارن ایران اونم 40 روز دیگه!!

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
با سلام بچه ها
میخواستم ببینم Wii U اومده ایران ؟ اگه اومده قیمتش چنده؟؟

و اونایی که از هر کجا که خریدن نظرشون در مورد کنسول چی هست؟ کاراییش چطوره

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان این کنسول ایران اومده :D؟ کسی داره :D؟قیمتش چنده!میخوام بخرم :D ممنون!

ایران فکر نکنم ولی از کشورای همسایه بخوای بخری ، به پول ایران بالای 2 میلیون در میاد !
به نظرم تا هک نشه ارزش خرید به هیچ وجه نداره . با توجه به اینکه قدرت سخت افزاریش با کنسولهای فعلی فرقی نداره

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
ایران فکر نکنم ولی از کشورای همسایه بخوای بخری ، به پول ایران بالای 2 میلیون در میاد !
به نظرم تا هک نشه ارزش خرید به هیچ وجه نداره . با توجه به اینکه قدرت سخت افزاریش با کنسولهای فعلی فرقی نداره

کنسول کار هکش تموم شده و به راحتی هامبرگ چانل اجرا میشه

بزودی نرم افزاراش کامل میشه

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
کنسول کار هکش تموم شده و به راحتی هامبرگ چانل اجرا میشه

homebrew channel دیگه؟
هکش بازی هارو اجرا نمیکنه تازه اگه اجرا کنه فقط بازی wii
یواش یواش
بزودی نرم افزاراش کامل میشه
اوه ! تا کامل بشه 2 ، 3 سال وقت میبره بابا:-s

آیا Wii U هک شده ؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
wiiu-retro-hor.jpg

Nintendo Wii U Skins | DecalGirl

19$

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
دوستات کسی جایی سراغ نداره با قیمت خوب بفروشن:-/

در مورد قیمت دستگاه من یکم تحقیقات وسیع ( یکم <> وسیع !! ) کردم و به این نتیجه رسیدم که فکر کنم قیمت دستگاه تا 3-2 ماهه دیگر همین حدود دو میلبون تومان خواهد ماند
چرا ؟

اینجوری که من فهمیدم ، در خود آمریکا تقاضا برای این دستگاه زیاد بوده بطوری که تقریبا همه سایتهایی که دستگاه را میفروختند ، زدن که تمام کردیم و فقط بصورت باندل بهمراه یک سری لوازم جانبی و بازی میفروشن و مثلا پک دلوکس را بصورت تنهایی نمیفروشند
در نتیجه دستگاه دلوکس را که قیمت خود شرکت 350 دلار است ( البته بدون احتساب مالیات و ... ) بصورت تک را در سایتهای مثل ebay با قیمت های 450 تا 500 دلار دارن میفروشند

در دبی هم که پرسیدم ، دستگاه را دارند گران تر از ایران میدهند ( فکر کنم از همین DC خودمون خریدند و دارند آنجا میفروشند !! :d

قیمت نسخه دلوکس در دبی 2250 درهم قیمت گذاری شده که به دلار میشه حدود 610 دلار و به تومن خودمون میشه حدود 1800 تا 1850 هزار تومان
( البته امروز مجدد چک کردم و دیدم که ارزان کردن و شده 1900 درهم که البته باز هم میشه 520 دلار )

البته وضعیت در مورد دستگاه های پال یک کم بهتره و راحت تر میشه در سایتها پیداش کرد و خرید
ولی خوب برای ما در ایران که بعدا نمیتونیم بازیشو پیدا کنیم و بازی های NTSC را میتونیم تهیه کنیم ، بدرد نمی خورد .

اینم لینک فروش در دبی :
Wii U Console 32GB Deluxe - Black - Geekay Games

راستی امروز داشتم با همین عزیزان 550 دلاری صحبت میکردم ، گفتند که سری اول دستگاه هایشان رسیده و تحویل دادند
میگفت برای آنهایی که جدید سفارش و بیعانه بدهند هم حدود 510-500 دلار تمام خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر