قیمت Wii U در فروشگاه های مختلف

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان عزیز
منم قصد خرید WII U دارم و اطلاعات زیادی در مورد کنسول WII U ندارم و میخواستم بدونم کدوم ریجن رو بگیرم ( PAL یا UC ) ممنون میشم اگر راهنمایی کنید @};-

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بچه ها قيمت بازي ها چنده الان؟
هک شده هنوز واسه بازي هاي wii؟
قیمت بازی هاش از 170 شروع میشه تا 270
قسمت Wii شو من میتونم هک کنم خودشم آسیب پذیرشو پیدا کردن و دارن روش کار می کنن
سلام دوستان عزیز
منم قصد خرید WII U دارم و اطلاعات زیادی در مورد کنسول WII U ندارم و میخواستم بدونم کدوم ریجن رو بگیرم ( PAL یا UC ) ممنون میشم اگر راهنمایی کنید @};-

سلام داداش
تو ایران اکثرا ریجن UC میگیرن در صورتی که هک بشه زیاد ریجن مهم نیست چون میشه region free کرد
اطلاعات خاصی نمیخواد داشته باشید اما برای اطلاع بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید
Nintendo land - معرفی کنسول WiiU

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
قیمت بازی هاش از 170 شروع میشه تا 270
قسمت Wii شو من میتونم هک کنم خودشم آسیب پذیرشو پیدا کردن و دارن روش کار می کنن

سلام داداش
تو ایران اکثرا ریجن UC میگیرن در صورتی که هک بشه زیاد ریجن مهم نیست چون میشه region free کرد
اطلاعات خاصی نمیخواد داشته باشید اما برای اطلاع بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید
Nintendo land - معرفی کنسول WiiU
یک دنیا سپاس گذارم
اما به دلیل اینکه انلاین بازی میکنم نمیخوام دستگاه رو هک کنم و میخوام بدونم بیشتر چه ریجنی از گیم های WiiU تو ایران هست ؟
باتشکر

• Like
Reactions: che-jaleb

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
یک دنیا سپاس گذارم
اما به دلیل اینکه انلاین بازی میکنم نمیخوام دستگاه رو هک کنم و میخوام بدونم بیشتر چه ریجنی از گیم های WiiU تو ایران هست ؟
باتشکر
ببین تا الان نینتندو اصلا به آنلاین گیر نداده و ID ها رو بن نکرده مگه اینکه هنگام هک از کد تقلب استفاده کنی منظورم اینه که رمز بزنی مثلا خونت بی نهایت بشه یا همچین چیز هایی که اونموقع بن میشی والا الان ما داریم با Wii کپی خور انلاین بازی می کنیم مشکلی نیست
الان ریجن بازی های تو ایران همه UC هست پس سمت UC برو البته بگم کسی تو ایران پال نمیاره خیالت راحت

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
ببین تا الان نینتندو اصلا به آنلاین گیر نداده و ID ها رو بن نکرده مگه اینکه هنگام هک از کد تقلب استفاده کنی منظورم اینه که رمز بزنی مثلا خونت بی نهایت بشه یا همچین چیز هایی که اونموقع بن میشی والا الان ما داریم با Wii کپی خور انلاین بازی می کنیم مشکلی نیست
الان ریجن بازی های تو ایران همه UC هست پس سمت UC برو البته بگم کسی تو ایران پال نمیاره خیالت راحت
چه خنده دار حاجی ریجن منطقه ما احیانا پاله شریک تجاری ما هم امارات هست که اونا هم اخر قوانین کپی رایت هستند یعنی پال میارن بعد ما میریم یو سی میاریم بازی هاشم بریم از اون سر دنیا بیاریم راست میگن این چینی ها ایرانی ها مغز گردن ! :-&

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
چه خنده دار حاجی ریجن منطقه ما احیانا پاله شریک تجاری ما هم امارات هست که اونا هم اخر قوانین کپی رایت هستند یعنی پال میارن بعد ما میریم یو سی میاریم بازی هاشم بریم از اون سر دنیا بیاریم راست میگن این چینی ها ایرانی ها مغز گردن ! :-&

داداش من عربستان ریجنش USA هست آخه کی میره بازی از آمریکا بیاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر