قیمت Wii U در فروشگاه های مختلف

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اون مغازه ایی که من قیمت گرفتم سیاهش مدل دلوکس بود.
الان فکر کنم 500 تا 600 دلاره. اگر دلار 3 تومنی حساب کنیم 1.500 میشه خود کنسول باگمرک سود برا فروشنده میشه همین حدودا.

چرا هم از X360 و هم از PS3 ضعیف تره. اگر اخبار شرکت های بزرگ رو نگاه کنی پیشترشون گفتن پردازنده ضعیفی داره و نمیتونه با خیلی از بازی همکاری کنه. در مورد گرافیکش هم میگن ضعیف تره ولی من اطلاعی ندارم. اما بازی هاش مخصوصا Zombi U که انحصاریشه فوق العاده است.

---------- نوشته در 06:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:16 PM ارسال شده بود ----------

نه اون جوری نیست حسین جان.!
به تلوزیون وصل میشه جز کنسول خونگی به حساب میاد. وکنسول دستی نیست. اگر هم که میبینی گیم پدش صفحه نمایش داره برا بعضی از بازی ها میتوان از یه قابلیت جالبش استفاده کرد.
مثلا توی همین بازی Zombi U میتوان از صفحه نمایشش به عنوان دوربین اسنایپ و یا مثلا توی بازی Darksiders II میتوان به عنوان Inventori ازش استفاده کرد.
ساده تر بگم مثلا شما توی بازی RE6 زمانی که مهماتتون رو باز میکنید رو تلوزیون نمایش میده و از رو تلوزیون میبینید و بازی میکنید. ولی توی گیم پی Wii U کیف مهمات توی صفحه نمایشش باز میشه و دیگه رو تلوزیون خبری از کیف مهمات نیست. و گیم پدش لمسی میباشد.
میخوایید تریلر بازی Zombi U با کیمت HD رو بزارم تا همه چیشو ببینید؟!

---------- نوشته در 06:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:27 PM ارسال شده بود ----------

اگر یادتون بیاد PS3 هم در اوایل عرضه اش 500 الی 600 دلار بود برا همین اون زمانی هم که اومده بود گرون بود این کنسول هم همین طوری تا زه 1 یا 2 ماه هست که اومده.!
شما که می گی از این دو تا ضعیف تره مشخصات پردازنده و gpu رو بده ببینم:|
500 تا 600 انقدر الکی حرف نزنید خواهشا مدل بیسک 300 و مدل پریمیوم 350 دلار هست
این همه شرکت هم گفتن پردازنش مشکلی نداره پس شد کشک
برای بعضی بازی ها می شه از قابلیت های دستش استفاده کرد کل بازی هاش مبنی بر گیم پدش هست
دلیل گرون تر شد wii u اصلا این نیست یکی از دوستان گفتن به علت کمبود سایت های خارجی گرون تر می فروشن این ها رو توی دبی الان 2200 درهم هست خب این ها از اون ور میارن که اون ور هم به علت نایابی مجبور هستن گرون تر بدن

• Like
Reactions: che-jaleb

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
شما که می گی از این دو تا ضعیف تره مشخصات پردازنده و gpu رو بده ببینم:|
500 تا 600 انقدر الکی حرف نزنید خواهشا مدل بیسک 300 و مدل پریمیوم 350 دلار هست
این همه شرکت هم گفتن پردازنش مشکلی نداره پس شد کشک
برای بعضی بازی ها می شه از قابلیت های دستش استفاده کرد کل بازی هاش مبنی بر گیم پدش هست
دلیل گرون تر شد wii u اصلا این نیست یکی از دوستان گفتن به علت کمبود سایت های خارجی گرون تر می فروشن این ها رو توی دبی الان 2200 درهم هست خب این ها از اون ور میارن که اون ور هم به علت نایابی مجبور هستن گرون تر بدن
خوب پس شاید من اشتباه کردم اگر هم چیزی اشتباه گفتم دوستان منو ببخش.
ولی یکی از دلایل این که گرونه برا این که این کنسول فکر کنم برا رجین آسیا هنوز کامل نیمده.
اون قیمتی هم که مرده بهم گفت فکر کنم برا رجیون یک بود.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب پس شاید من اشتباه کردم اگر هم چیزی اشتباه گفتم دوستان منو ببخش.
ولی یکی از دلایل این که گرونه برا این که این کنسول فکر کنم برا رجین آسیا هنوز کامل نیمده.
اون قیمتی هم که مرده بهم گفت فکر کنم برا رجیون یک بود.
بی خیال ریجن آسیا !
الان اینایی که از ایکس باکس تو بازاره همه برای اروپاست زبطی به اون نداره
Wii U الان اصلا در فروشگاه ها موجود نیست من تو چند تا کشور جست و جو کردم چیزی پیدا نکردم به همین خاطر قیمت بالاست
چون با قیمت بالاتر می خرند

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
همه چی رو اینجا به بحث کشیدید الا قیمت ...... تو لباف یا جمهوری کسی قیمت داره ...اصلا اومده ؟
خیلی خیلی کم تو بازار پیدا میکنید و من از 20 تا مغازه ایی که دیدم فقط یکیشون داشت اونم چون مغازه شاخی بود. قیمت هم برا پشت شهرداری میباشد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یکم بیش از حد برا کنسولی که بازیاش تو بازارمون نیست گرون نیستش?
قیمتش به دلار و کرون چقدر میشه?
اگه کرون شو دقیق بگین ممنون میشم:D
Sent from my ST18i using Tapatalk 2
باندل زامبی یو دلوکس پرمومیومش 350 یورو هست تو آلمان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر