قیمت PSV کاهش یافت

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
سونی قیمت VITA در ژاپن را کاهش داد.

سونی از طریق live stream خود اعلام کرده است که این کاهش قیمت شامل هر دو مدل 3G و WIFI میشود و از اواخر فبریه به بعد کنسولها با قیمت جدید روانه بازار میشوند.

ps-vita-console.jpg

سونی در ادمه تایید کرده است که هر دو مدل با 19،980 ین کاهش در 28 فبریه در دسترس خواهند بود. (چیزی حدود $215 یا £138)
هنوز خبری از کاهش قیمت VITA برای اروپا و آمریکا نیست, اما با اعلام هر خبری مبنی بر کاهش قیمت VITA در این نواحی از سوی سونی VG شما را با خبر می سازد.

همچنین یک باندل از بازی آنلاین Phantasy Star Online 2 اعلام شده است که شامل یک نسخه از بازی و خود کنسول است. جالب است که این باندل هم با 19،980 ین کاهش قیمت عرضه میشود.

منبع

ما بقی خبر ربطی به کاهش قیمت VITA نداشت.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
وای خدا اینجا چقدر صاحب نظر و حرفه ای بازاریابی هست .... لطفا انتقادات و نظرات پربارتون رو برای سونی که در نادانی و خواب خرگوشی به سر میبرن ... بفرستید که اگاه بشن و این کنسول رو نجات بدن ... این کنسول 1 سال اومده ... سونی انتظار فروش 7 میلیونی داست ووو ولی 4 میلیون فروخت .... ولی این هم در نظر باید داشته باشیم که بدون بازی های زیاد و دندون گیری باز هم این مقدار فروخته .... و کلا سال اول عرضه هم عده زیادی طرف یه کنسول نمیرن ... تا مشکلات و ایرادات و کمبود هاش رفع بشه ... !!!! البته اگه سونی رو این تعامل بین کنسول های خانگیش و ویتا بیشتر کار میکرد خیلی بهتر بود ...

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
ویتا به سیستم فروشندگی احتیاج داره نه به پورت PSP و PS3.

خودت فهمیدی چی گفتی؟

البته من شک دارم دقیق بدونی داری در مورد چی اظهار نظر میکنی! همین پورت HD ابر بازی نسل قبل یعنی FFX میتونه به تنهایی موتور Vita رو توی ژاپن روشن کنه! FFX بازی بود که بخاطر فید شدن (یجورایی مرگ) شخصیت اصلیش کار نصف گیمرهای ژاپنی به روانشناسا کشیده شد! ما طرفدارای FF برای این بازی له له میزنیم! من الان کاملا ذهنم از نسل بعد و PS4 و این کوفت و زهر مارا پرت شده! عاقا من فقط همین FFX HD رو میخوام!:|

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دقیقا همین ... منم الان کاملا ذهنم رفته طرف ffx ..... برای نسل بعد هم تنها بازی که میخوام hd..ffxii هستش ... نه چیز دیگه ... فاینال فانتزی برای فن هاش یعنی زندگی

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
خودت فهمیدی چی گفتی؟

البته من شک دارم دقیق بدونی داری در مورد چی اظهار نظر میکنی! همین پورت HD ابر بازی نسل قبل یعنی FFX میتونه به تنهایی موتور Vita رو توی ژاپن روشن کنه! FFX بازی بود که بخاطر فید شدن (یجورایی مرگ) شخصیت اصلیش کار نصف گیمرهای ژاپنی به روانشناسا کشیده شد! ما طرفدارای FF برای این بازی له له میزنیم! من الان کاملا ذهنم از نسل بعد و PS4 و این کوفت و زهر مارا پرت شده! عاقا من فقط همین FFX HD رو میخوام!:|

من خطاب به خبر اصلی گفتم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خودت فهمیدی چی گفتی؟

یعنی تو ویتا خریدی که HD شده بازی نسل قبل ( بهتر بگیم 2 نسل قبل ) رو بازی کنی؟
این HD کردن X هم به نظر من فقط یه راه حل مقطعی برای ساپورت ضعیف از Vita باشه وگرنه اسکوئر همین کار رو میتونست روی PS3 انجام بده. فردا هم میان XII رو HD میکنن بجای ساختن چمیدونم یه Prequel از VIII مثلا!

کلا راه حل ویتا پورت کردن یه مشت فایتینگی که روی کنسول های خانگی اومده یا ریمیک و این حرفا نیست. نیاز به ساپورت درست حسابی داره. وقتی خودِ سونی انقدر ضعیف عمل کرده و تمام تمرکزش رو گذاشته روی کنسول خانگی بعدیش، چه توقعی میشه داشت؟ یکی در میون سونی یه اشتباه بدجور میکنه. اون GO یکیش بود، اینم که اگه به دادش نرسه تا سال دیگه کلا بازی رو به 3DS میبازه.

من از این حرصم میگیره که بازی مورد علاقم باید روی این کنسول بیاد در حالی که عملا جز اون، هیچ دلیل دیگه ای واسه خریدش ندارم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
البته FF X HD فکر کنم برای PS3 هم میاد!
این بازی و وان پیس درسته توی ژاپن محبوبیت زیادی دارن،اما وقتی که قراره جفتشون برای PS3 هم بیاد،خوب اونقدر که باید و شاید به سود ویتا نیست! ملت همون نسخه ی PS3 رو میگیرن!
مثلا من هنوز درک نمیکنم که چرا OP : Romance Dawn برای PSP اومدش! :| مطمئنا به فروش ویتا میتونست کمک کنه!
یا چرا هنوز پاتاپون که جزو بازی های جالب و سرگرم کننده ی PSP بود هنوز برای ویتا نیمده ؟ :d حالا از فروشش خبر ندارم :-" ولی به نظرم ویتا بیشتر از FPSهایی مثل KZ و این چیزا نیازمند بازی های فان و طولانی و مثل پاتاپون هستش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر