قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

milad565

کاربر سایت
Aug 31, 2013
35
نام
Milad
هرکی میخواد ضرر کنه بره بخره....همانا خداوند صبر را برای انسان قرار داده است....

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
صبر خوبه درسته هیچ کس هم ضرر نمی کنه. ولی تا خرداد کی میتونه صبر کنه. الان اکثر شماها ps3 دارید و میتونید صبر کنید. من سیستم گیمم رو فروختم فقط واسه PS4 :x خدا کنه تا همون اسفند حداکثر قیمت ها متعادل بشه !!!!! :-s دلار هم تحریم خاصی لغو نشده که زیاد بیاد پایین مگر تا 6 ماه بعد که دور بعدی مذاکرات نهایی هست و رضایت بدن تحریم های اصلی رو اون موقع رفع کنن. هر چی که هست تا اسفند صبر می کنم خدا کنه متعادل بشه قیمتش تا اسفند :)

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
صبر خوبه درسته هیچ کس هم ضرر نمی کنه. ولی تا خرداد کی میتونه صبر کنه. الان اکثر شماها ps3 دارید و میتونید صبر کنید. من سیستم گیمم رو فروختم فقط واسه PS4 :x خدا کنه تا همون اسفند حداکثر قیمت ها متعادل بشه !!!!! :-s دلار هم تحریم خاصی لغو نشده که زیاد بیاد پایین مگر تا 6 ماه بعد که دور بعدی مذاکرات نهایی هست و رضایت بدن تحریم های اصلی رو اون موقع رفع کنن. هر چی که هست تا اسفند صبر می کنم خدا کنه متعادل بشه قیمتش تا اسفند :)

دوست عزیز من اصلا کاری ندارم که الان وضعیت دلار چیه یا میخواد ارزون بشه یا گرونتر ولی تجربه کاری من اینو میگه که در ایام اسفند مخصوصا نزدیک به عید کنسول گرون میشه چون خیلی قصد خرید دارن هر سال به همین شکل بوده

در ضمن دوستان اینم در نظر داشته باشید که کنسول عین گوشی نیست که از 5 میلیون بیاد برسه به 2 میلیون چون گوشی مدل های جدیدتری که وارد میشه همین ایجاب میکنه که مدل های قدیمی تر قیمتش بیاد پایین

به هر حال این نظر شخصی منه

منم خیلی دوس دارم قیمت بیاد پایین ولی به نظرم هر کی آشنا داره بتونه از دبی امریکا یا هر کشور دیگه که براش ارسال کنن خیلی ارزون تر از اینجا در میاد براش

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مسئله اینه که اولا فعلا ریلیز امریکاست و جایی دیگه نیست کنسولو از اونجا بگیرن و این کنسولهایی هم که دبی الان هست همشون ریجن یک هست و از امریکا اوردن تازه از بازارسیاه میخرن
5روز دیگه ریلیز اروپاست و 19 روز دیگه ریلیز خود دبی اونوقته که کنسول به فراوونی و با قیمت همون 1700 درهم یافت میشود فروشندگان میرن میارن انشالله به قیمت مناسب هم میدن دست ما:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دلار داره میاد پایین (فروکش میکنه صد در صد به خاطر مذاکرات) و قیمت هم میاد پایین تر اگر فروشنده ای که کنسول رو داره رو مدنظر بگیرید کمتر از 2700 نمیتونید پیدا کنید اونایی هم که وعده ی 2 تومن میدن موجود ندارن

اگر کسی خواست من میتونم از امارات براش تا 1900 جور کنم توضیحات کاملم هرکی خواست پ.خ بزنه بهش میگم!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
الان واسه من سوال چرا پست من پاک شد ؟ :|

MEHRDAD05

کاربر سایت
Apr 16, 2013
115
نام
mehrdad
اینجا فروشنده ها از3300حرف میزنن خدا کنه بیاد پایین و هک بشه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
راسته میگن تحریما کاهش پیدا کرده و دلار اومده پایین؟
تا چند روز پیش 3000 تومن بود الان شده 2600 میگن پایین ترم میاد!اینجوری باشه 1 یا 2 ماهه قیمت کنسول متعادل میشه و میشه با قیمت مناسب خریدش!

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
نیاز نیست بترسین قیمتش صد در صد پایین میاد شک نکنید :d
همون موقعی که ps vita اومد قیمتش 1200 بود بعد 3 ماه من خریدم 550:d پس عجله نکنید که بعدا خیلی پشیمون میشید

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450

ببین من هم ایکس باکس دارم هم پی اس سه هم سیستمم خوبه الانم بخوام میتونم بگیرم کنسول رو ولی مغزم عیب نکرده
اون یکی ها رو هم صبر کردم به قیمت خریدم نه به قیمتی که میفروختن
به نظرم یه ماه اینور اونور صبر کنین چیزی عوض نمیشه
ولی فروشنده ها روی این عجله ی مشتری خیلی حساب میکنن برای همین زیاد روش میکشن
من فروشندم اگر جنسی داشته باشم دونه ای 2 ملیون 10 تاش 20 ملیوم خوابش هر ماه میشه نزدیک 1.5 ملیون با 8 درصد تازه عمرا نگه نمیدارم یه ماه فروش نره زیر قیمت میدم

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
ببین من هم ایکس باکس دارم هم پی اس سه هم سیستمم خوبه الانم بخوام میتونم بگیرم کنسول رو ولی مغزم عیب نکرده
اون یکی ها رو هم صبر کردم به قیمت خریدم نه به قیمتی که میفروختن
به نظرم یه ماه اینور اونور صبر کنین چیزی عوض نمیشه
ولی فروشنده ها روی این عجله ی مشتری خیلی حساب میکنن برای همین زیاد روش میکشن
من فروشندم اگر جنسی داشته باشم دونه ای 2 ملیون 10 تاش 20 ملیوم خوابش هر ماه میشه نزدیک 1.5 ملیون با 8 درصد تازه عمرا نگه نمیدارم یه ماه فروش نره زیر قیمت میدم

حرفت درست. من هم میگم شماها اکثرا الان کنسول دارید و هم سیستم گیم. من سیستم گیمم رو با ضرر فروختم. نصف پولش رو لپ تاپ خریدم واسه وبگردی و این چیزا و چیزی بین 1.5 تا 1.7 هم کنار گذاشتم واسه PS4 !!! تا خرداد که خیلی دیره خدایی ولی اگه دم عید گرون شد میشه صبر کرد تا بعد تعطیلات نوروز ولی بیشتر سخته :d همه ی امیدمون به لانچ امارات هست :-s

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
دوستان بزارید فروشندها شیرشون خشک کنن چند وقت دیگه مجبورن به قیمت پایین بدن امروز 1مغازه ای با مشتریش بخاطر پیش فروش ps4 درگیر شده بود یارو گفت الان میرم از اصناف شکایت میکنم واسه گرون فروشی!فروشنده گفت برو هر... خواستی بخور!یارو فروشنده تا طرف سوار ماشینش شد هرچی کنسول تو مغازش بود برد تو مغازه رفیقش بعد نوشته های پشت ویترین مغازشو برداشت! یارو با مامور بازرسی اومد مغازه طرفو بستند بردنش اصناف به جرم گران فروشی
در نظر داشته باشید فروشندها مجبورن ارزان بدن 1 جنسشون قاچاقه و نه گمرکی میدن نه بازرگانی_2 قیمت 400دلاره که با گمرکی و سود فروشنده 500دلار نهایتش که میشه 1500000 هرجا گرون داد برید سراغ صنف مربوطه که یا صنف کامپیوتر یا وسایل صوتی و تصویری اینا نمیتونن گرون بدن امیدوارم حتی اگه 3تومن واستون پولی نیست صبر کنید و نزارید حق دیگران ضایع بشه;)
اونجایی که شما هستی و نمیدونم
اما این تهران ما همین توپخونش یا جمهوری یا هر جای دیگش دارن قشنگ نزدیک به 2 ملیون بیشتر اینو میفروشن
اون انصافی هم که داری میگی بیشتر جنبه تجملاتی داره یعنی خود اون انصاف نمیدونه اینا دارن گرون میدن ؟؟؟شکایت کجا بود دلت خوشه
فقط باید صبر کرد تا عین نقل و نبات تو هر مغازه ای موجود باشه

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
رفیق اصناف نه انصاف:-/!!!اتفاقا اگه پیگیر باشی جلو گرونی رو میگیرن 1نفر بخواد مغازه باز کنه حتی اجیل بفروشه باید هفت خان رستمو رد کنه این مغازه دارها تعهد دادن و یکی از تعهداتشون به اصناف مربوطس که گرون نفروشن خراب نفروشن خدمات داشته باشن و. . . :x
میدونم درستش اصنافه (ان صاف صداش میکنن از بس پیگیره):)
در مورد اینم که میگین پیگیرن اصلا همچین چیزی نیس من چندین بار واسه تخلفایی کوچیک و بزرگ این مغازه دارا اقدام کردم فقط ثبت شد و هیچ رسیدگی هم نشد

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
میدونم درستش اصنافه (ان صاف صداش میکنن از بس پیگیره):)
در مورد اینم که میگین پیگیرن اصلا همچین چیزی نیس من چندین بار واسه تخلفایی کوچیک و بزرگ این مغازه دارا اقدام کردم فقط ثبت شد و هیچ رسیدگی هم نشد

داداش انگار خودت فروشنده ای؟:|خیلی راحت میشه ازشون شکایت کنی مجبورن یا نفروشن یا درست بفروشن

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
بچه ها یکی از اشنا ها انور یعنی تو امریکاس
اگه بخوام باندل بیاره چجوریاس 2تا دسته با یک بازی و این چشمی رو می تونه به صورت باندل بگیره برام یا نه
تا 1ماه دیگه قرار بیاد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر