قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
442
بابا این مشکل اصلی این آدم های هستند که باباشون هر قیمتی هم باشه میخرند مثلا دوست من الان میخواهد PS4 با قیمت 3 میلیون بخرد بهش میگم به فکر ما هم باش که بخاطر کار تو فروشنده میتونه این قیمت بالا رو نگه دارد میگه به تو چه من میخواهم بخرم.

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
هیییییییییییچ ربطی به قیمت دلار نداره:|
فروشنده های حلال خور ما 100 تا بهونه واسه چپوندن به خریدار دارن
میخوان اینجور مواقع که بازار داغه یه چیزیو بفروشن جلوی خودت زنگ میزنن 20 تا جای دیگه قیمت میگیرن مبادا کم بدن!!
دلار بیاد پایین میگن نههههه ما اینو خرید قبل داشتیم کمتر بدم ضرر میدم
دلار بالا میره میگن واییی دلار گرون شده ماشین حساب میگیره دستش همچی با منطق حرف میزنه واست که حال کنی:|
اینا همش بهونس دلتونو خوش نکنید
با یکی از این فروشنده های کله گلشون حرف میزدم میگت: جنس تو مغازشه بیکاره گرون بده؟عاشق چشم و ابروی مشتریه؟ پایین بده ضرر میکنه بالا میده کسی بخواد بخره میخره:|
خخخخخخخخخخ تفففففففف)x

خوب اینجور وقتا ماها باید نخریم
چقدر میخواد نگه داره هر روزش که جنس تو مغازه بمونه پولش خوابیده ضرره خوب نخرین یه برا تست کنین به خدا میاد پایین قول میدم بهتون من خودم مغازه دارم که میگم

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
خوشبختانه بیشتر بچه ها نخریدن از اینا , اصن نگران نباشید تا خرداد جوری میشه که طرف قسطی میزاره برا فروش
آخ آخ امروز روزی بوود که خیلی ها از ته دل ناراحت شدن , چی ؟ 2800 !! :d آخه فلانی گفت نمیزاریم پایین بره و از این حرفا , توو دوره ای که مردم زجر میکش ببینین چی اتفاق افتاده که واردات ماشین خارجی زیادتر شده :d
بچه ها 6 ماه دیگه صبر کنید تا دوباره حق با مشتری بشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوشبختانه بیشتر بچه ها نخریدن از اینا , اصن نگران نباشید تا خرداد جوری میشه که طرف قسطی میزاره برا فروش
آخ آخ امروز روزی بوود که خیلی ها از ته دل ناراحت شدن , چی ؟ 2800 !! :d آخه فلانی گفت نمیزاریم پایین بره و از این حرفا , توو دوره ای که مردم زجر میکش ببینین چی اتفاق افتاده که واردات ماشین خارجی زیادتر شده :d
بچه ها 6 ماه دیگه صبر کنید تا دوباره حق با مشتری بشه

6ماه چیه یه ماه صبر کنیم قیمت درست میشه:bighug:

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی قیمت دسته PS4 رو میدونه ؟

250.......

abolfazl2015

کاربر سایت
Dec 20, 2010
117
نام
ابوالفضل
اخرین قیمت 3050000 تومن ...توبخونه...جرا داره گرون میشه :(

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
گمرک هم بگیرن که نمیگیرن همش قاچاق از دبی با لنج میاد ایران

تا قبل اینکه تو این فرومها خود ملت بگن ، هیچ فروشنده ای اصلا نمیدونست گمرک رو چجوری مینویسن !!! :))

گمرکی کجا بود عمو ...

کنسول 400 دلاری رو ، اونم تازه اینا که عمده میخرن و هزار ترفند دیگه میزنن موقع خرید و وارد کردن ، 1500 هم بفروشن خدا تومن روش سود کردن ، چه برسه به ....

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
اخه خیلی تو مخه .قشنگه.قیمتش فضاییه.موتورو فروختم 1.5.بازم موندم توش .8-|
داداش موتورتو واس چی فروختی!آخه بازیه شاخی واس کنسولا فعلا نیومده که!ایشالا سال دیگه پاییز تازه نسل هشت معنی پیدا میکنه،قیمتشم تا 1500 میاد!

arian_8866

کاربر سایت
Mar 16, 2013
20
نام
آرین
بابا دیروز از منصف ترین فروشنده اصفهان در مورد PS4 پرسیدم .... گفت نمیاریم ..صرف نداره ... تا شاید هک بشه بیاریم ... کی بازی اورجینال میخره

بعد گفتم ای بابا تکلیف ما چیه ... که اول کار میخوایم ... تازه هکم بشه ... کپی خور نمیکنیم ...

گفت اگه کسایی که باشن که بخوان براشون میاریم ... قیمتشم فکر نکنم زیاد باشه

گفتم اره چون اورجیناله بازی هاش نباید زیاد گرون باشه

گفت درست .. بیشتر از 2000000 ، 2200000 نمیشه ...
قیافه من :|
تو اصفهان حالا حالا ها نمیاد;)

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان بزارید فروشندها شیرشون خشک کنن چند وقت دیگه مجبورن به قیمت پایین بدن امروز 1مغازه ای با مشتریش بخاطر پیش فروش ps4 درگیر شده بود یارو گفت الان میرم از اصناف شکایت میکنم واسه گرون فروشی!فروشنده گفت برو هر... خواستی بخور!یارو فروشنده تا طرف سوار ماشینش شد هرچی کنسول تو مغازش بود برد تو مغازه رفیقش بعد نوشته های پشت ویترین مغازشو برداشت! یارو با مامور بازرسی اومد مغازه طرفو بستند بردنش اصناف به جرم گران فروشی
در نظر داشته باشید فروشندها مجبورن ارزان بدن 1 جنسشون قاچاقه و نه گمرکی میدن نه بازرگانی_2 قیمت 400دلاره که با گمرکی و سود فروشنده 500دلار نهایتش که میشه 1500000 هرجا گرون داد برید سراغ صنف مربوطه که یا صنف کامپیوتر یا وسایل صوتی و تصویری اینا نمیتونن گرون بدن امیدوارم حتی اگه 3تومن واستون پولی نیست صبر کنید و نزارید حق دیگران ضایع بشه;)

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
ملت نخرید ....
برمی توی این مراکز فروشش وایسیم هر کی اومد بخره به راه راست هدایتش کنیم تا یه سال اونوری پیداش نشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر