قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
باو حداقل تا هک شدن کنسول صبر کنید
گرچه شاید 3-4 سال طول بکشه هک شدنش

alexxxx

کاربر سایت
Feb 1, 2012
78
نام
کیوان
زنگ زدم به یکی از مغازه های توپخونه گفتم کی میاد تو بازار گفت چند روز دیگه گفتم چند میشه گفت واس ما وارد کردنش 800 دلار تموم میشه:|:|:|:| عجب ادمای ... زاده این. یعنی 2 برابر پول کنسول فقط تازه میشه وارد کردن اونا!!!! عجب!! بعد گفت به قیمت روز دلار حساب کن گفتم یعنی 2400 اینا گفت نه یه 100-200 هم بکش روش! کثیف تر از این قشر فروشنده ندیدم من.یه سری حروم خور که جنس دست دو تمیز رو جلو چشم خودم به خریدار نابلد بعنوان جنس نو میدن.جنس 400 دلاری رو میاد میگه 800 تا واس ما اب میخوره:|
خدا لعنت کنه این DC رو که اومد 2700 انداخت دهن این کصافطا. عمرا بخرم. اناناس..

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من نمیدونم مجبورید کنسول تو لانچ بخرید
اصلا خریدید پول بازیهاشو از کجا میارید اصلا پولشم داشتید خیال میکنید مثل بازی ps3 که الان تو بازار هست اینم زیاد میشه ببینید 6 ماهه اول لانچ کنسول اصلا فکر خرید بازی تو ایران رو نمیشه کرد چون خریدار کمه کسی نمیاره مگر سفارشی که اونم پول خون باباشونو میگیرن
حالا 6 ماه یا یک سال دیرتر بگیرید چیزی میشه ؟

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
به نظر من کسانیکه میخوان بخرند یکم صبر کنند تا وقتی که ایکسباکس وان ریلیز بشه.اون موقع بخاطر رقابت قیمتش میاد پایین.من الان توی سایت Pre-Order PS4 رفتم زده حدود 600 دلار استرالیا(البته باندل کیلزون) ولی این نشون میده الان خریدش 400 دلار در نمیاد.ولی باز هم اگه 1800 بدن که خوبه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظر من کسانیکه میخوان بخرند یکم صبر کنند تا وقتی که ایکسباکس وان ریلیز بشه.اون موقع بخاطر رقابت قیمتش میاد پایین.من الان توی سایت Pre-Order PS4 رفتم زده حدود 600 دلار استرالیا(البته باندل کیلزون) ولی این نشون میده الان خریدش 400 دلار در نمیاد.ولی باز هم اگه 1800 بدن که خوبه!

کلا قیمت پایه استرلیا 549 دلار هست برای خوده کنسول و پایین هم نمیاد . 400 دلار قیمت امریکا هست و کانادا هست کلا فقط
قیمت پایه one هم فقط خوده کنسول 599 دلار هست.

الان هم اکثرا Pre order بدین کلا shipment اولی و دومی پر هست ... میره برای january تا فبریه ساله 2014

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
:|
زنگ زدم به یکی از مغازه های توپخونه گفتم کی میاد تو بازار گفت چند روز دیگه گفتم چند میشه گفت واس ما وارد کردنش 800 دلار تموم میشه:|:|:|:| عجب ادمای ... زاده این. یعنی 2 برابر پول کنسول فقط تازه میشه وارد کردن اونا!!!! عجب!! بعد گفت به قیمت روز دلار حساب کن گفتم یعنی 2400 اینا گفت نه یه 100-200 هم بکش روش! کثیف تر از این قشر فروشنده ندیدم من.یه سری حروم خور که جنس دست دو تمیز رو جلو چشم خودم به خریدار نابلد بعنوان جنس نو میدن.جنس 400 دلاری رو میاد میگه 800 تا واس ما اب میخوره:|
خدا لعنت کنه این DC رو که اومد 2700 انداخت دهن این کصافطا. عمرا بخرم. اناناس..
دقیقا ـبهترین کار اینه یک یکی 2ماهی حداقل صبر کرد تا یه نرخ ثابتی حدودا پیدا بکنه متاسفانه یک تعداد اندکی که حاضرا با هر قیمتی دستگاه را بخرن و پولش براشون مهم نیست موجب میشن این فروشنده ها هم قیمتهای تخیلی بدن میگن کی به کیه اینا که میخرن بزار 400دلارا بدم 800تا1000تا/:)

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
امروز چندجا سر زدم یه عده فروشنده ها همونطور که بعضی ها اشاره کردند میگن این کنسول هایی که الان برای فروش گذاشتند ساکی هستند، یعنی با ساک بدون هزینه ی حمل و نقل و گمرک وارد کردند.همونطور که یکی از دوستانم اشاره کردند از امارات وارد می کنند و هزینه ی درهم و یوروش اونی نیست که ادعا میکنند(4X400=1600).

پیش یکی از فروشنده های منصفی هم که رفتم گفت تا یک ماه دیگه که تجار درست و حسابی کنسول رو وارد کردند، قیمت ها پایین اومد و رنج کلی مشخص شد زیر قیمت فروشگاه های اینترنتی (حتی با اقساط بدون بهره) می فروشم.

یک ماه صبر کنید اگر قطعی شد آدرسش رو میدم تا همه با یه قیمت معقولی بتونن تهیه کنند و یه تو دهنی باشه به فروشنده های بی انصافی که خیال ماهی گیری از آب گلآلود دارند.البته تا اون موقع فکر نکنم دیگه نیازی به معرفی باشه و قیمت ها همه جا یکدست و معقول تر شند.

پس حداقل یک ماه صبر کنید.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بابا مگه هولید اخه حالا فرض کنید کنسول را خریدید چی میخواید بازی کنید 90 درصد بازیاش مولتی هست که روی کنسول های این نسلم هست یدونه knack داره که تحفه ای نیست متاش روی 60 میچرخه یدونم کیل زون داره همین .
من که خودم میزارم سال دیگه با قیمت معقول میگیرم حداقل infamous هم براش اومده .:d

D A N T E 7

کاربر سایت
Aug 31, 2013
7
هـــی :D ، والا ماکه PS3 سال 2005 اومد ، تازه یک ماه پیش خریدیم :D
ایشالا PS4 رو هم 2018 وقتی کپی خور شد و قیمتش اومد پایین میخرم :)) من شکر بخورم بخوام اولین نفر باشم !

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
هـــی :D ، والا ماکه PS3 سال 2005 اومد ، تازه یک ماه پیش خریدیم :D
ایشالا PS4 رو هم 2018 وقتی کپی خور شد و قیمتش اومد پایین میخرم :)) من شکر بخورم بخوام اولین نفر باشم !
ایکس باکس آخر 2005 اومد پلی 3 حدود یک سال بعدش اومد:dوالا تو خود ژاپن فوریه 2014 ریلیز میشه حالا نمیدونم چه اجباریه ما اینقدر هایپشو داشته باشیم که این وسط فروشنده ها برن ماشین شونو عوض کنن:p قیمت دلار استرالیا هم حدودا 2800 تومان هست

آخرین ویرایش:

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
باندل کیلزون ( دستگاه+ 2 دسته+ کیلزون+ ps eye) تو اروپا 499 یورو قیمتشه . یکی از فامیلامون یک هفته قبل از کریسمس داره میاد از پرتغال ، به نظرتون می صرفه دستگاه رو ازونجا بگیرم؟؟ تخفیف کریسمس دارن تو اروپا؟؟

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
هزینه های شیپینگ جنسی که از امارات میخواد بیاد ایران با جنسی که میخواد از چین بیاد ایران یکیه؟امارات جنس خریده میشه و با لنج از طریق یک سری بنادر خیلی مجاز وارد میشه،حالا چین چطور؟با هواپیما میارن یا راه زمینی؟خطر گیر افتادن کدومش بیشتره؟
برادر من میگیم قاچاق،نگفتیم واردات قانونی که!
جنسی که میخواد از امارات بیاد وقتی از بنادر اومد،از مسیرهای جنوبی بندرعباس و ... میاد شیراز،از شیراز میاد پلیس راه رامشه و میاد اصفهان و بعد هم تهران.که بیشترین هزینه رو هم فردی که از بندرعباس میاره شیراز میگیره به خاطر شرایطی که هستش!
اخه گل پسر دیگه یه جوری حرف نزن از قیمت گذاری که ادم بترسه!یعنی واردکننده ها میشینن دور هم میگن خوب،این پلی4 رو چند بدیم به ملت حال کنن؟یکی بگه بده 3 تومن که نسل گیمرها منقرض بشه برن در راه شکوفایی مملکت تلاش کنن!اون یکی هم بگه نه،بدیم 1 تومن که در این وضعیت اقتصادی یه هدیه ای داده باشیم به ملت!یهو دعواشون بشه اخرش بگن واسه اینکه نه تو ناراحت بشی نه تو،دست وسط رو بگیریم و بدیم 2 تومن،خوب این از قیمت گذار پلی4،حالا ایکس باکس رو چند بدیم؟:d
اجناس کامپیوتری دیگه که قیمتشون مساویه با پلی4 چنده الان تو بازار؟دیگه خیلی بخوان گرون بدن 200 تومن رو اون قیمت!
قیمت توی کشورهای دیگه به دلیل یکی سری از قوانین گمرکی اون کشور،گرون تر از قیمت جهانیه،اگه فیلیپین 800 دلاره به خاطر گمرک اون کشوره!وگرنه واردکننده که نمیره از اونجا ورداره بیاره!
یادمه یکی از دوستان میگفت حتی با این قیمت الان دلار،بازم جنسیس کوپه توی کشور ما ارزون تر از هلنده!که اینم دوباره مربوط به گمرکه!وگرنه نمایندگی هیوندا تو ایران که نمیره از هلند ماشین ورداره بیاره!
اون ده بیست تومنی که میکشن روی درهم هزینه اکسچنج نیست؟به علاوه واردکننده عزیزتر از جان!میره جایی درهمشو میگیره که کمتر پاش در بیاد!
پ.ن:لایک رو بترکونین،دوباره کلی نوشتم:))=))
داداش یجوری حرف میزنی‌ انگار کل کنسول ایران رو شما میدی من خودم کارم همینه اولا قیمتی که توی چین هست هزینه شیپینگ رو هم که بهش اضافه کنی‌ بازم از کمترین قیمت‌های امارات خیلی‌ خیلی‌ کمتر. یه مدل‌هایی‌ از کنسول‌ها مثل ۲۵۰ گیگ اگه از امارات بیاری قیمت تموم شدش از قیمت الان تهران بیشتر می‌شه. هیچ عقل سالمی واسه واردات این چیزا سراغ امارات نمیره.وقتی‌ من میبینم قیمت تموم شدم موقع خرید از چین در بدترین حالت ۲۰۰ تومن ارزونتره چه دلیلی‌ داره برم دنبال خرید از امارات؟ در ضمن جنسی‌ که از چین میاد تا رسیدن به دبی هیچ خطری نداره چون همه‌چیش قانونی مشکل اینجا اینه کنسول جز کالاهای لوکس و غیر مجازه واسه واردات.پس خطر هر ۲ یکیه اونم از دبی به ایران. حتا نمی‌دونی اجناسی که از چین میاد هر چیزی می‌خواد باشه مستقیم وارد ایران نمی‌شه.همهٔ کنسول‌ها درسته از امارات میاد ولی‌ اونجا خریداری نمی‌شه.
همین قیمتی هم که DC گذشته حرف منو تایید می‌کنه این حساب کتبای شماها هیچ ربطی‌ به قیمت نداره طرف رو هیچ حسابی‌ فقط اومد گفت قیمت الان 2700
خواهشأ اطلاعاتتو بیشتر کن بعد در مورد یه چیزی نظر بده . ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
باندل کیلزون ( دستگاه+ 2 دسته+ کیلزون+ ps eye) تو اروپا 499 یورو قیمتشه . یکی از فامیلامون یک هفته قبل از کریسمس داره میاد از پرتغال ، به نظرتون می صرفه دستگاه رو ازونجا بگیرم؟؟ تخفیف کریسمس دارن تو اروپا؟؟

معمولا در کشور های اروپایی قبل از کریسمس چیزی تخفیف نمی خوره غیر اجناسی که به پایان عمر خودشون دارند نزدیک میشوند.اما فروشگاه های زنجیره ای مثل Waltmart , .... معمولا برای یک مدت کوتاهی مثلا نصف روز شرایط ویژه می زارند که معمولا خیلی به صرفه هم است خرید ازشون اما بقدر شلوغ میشه که کسی به کسی رحم نمی کنه احتمال دعوا هم میره بالا.در تمام این موارد هیچ وقت فروشگاه های سونی تحت این شرایط قرار نگرفته اما تا دلت بخواهد ماکروسافت و محصولاتش در این حیطه مانور می دهند.بعید می دونم امسال هم با بقیه سال ها فرق داشته باشه.
اطلاعات من در مورد کشورهای آلمان ، سوئد، ایتالیا و استرالیا بود.

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
Ebay يه باندل گذاشته fifa14+cod+2 dualshocks+ free shipping=409 euro
مي ارزه؟؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر