قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوست عزیز شما اگه از روند قاچاق اطلاع داشتی میدونستی کنسول که میاد تو ایران ۱ درصد هم مربوط نمی‌شه به امارات.کنسول‌های ایران از چین میاد نه امارات. بقیه رو به بی‌ اطلاعی متهم میکنی‌ ولی‌ خودتم اطلاعات کافی‌ نداری.والا نرخ برابری عرض هم ما تا حالا تواین درهم ندیدیم همیشه ۱۰ ۲۰ تومنی قیمت کاذب روی درهم اضافه تر نرخ اصلیش بوده دلیلشم نفهمیدم.
همه‌چیز دست یه عده خاصه به این محاسباتی هم که شما میگی‌ مربوط نیست میشینن دور هم میگن حال می‌کنیم ۱۸۰۰ بدیم بعد قیمت کل ایران می‌شه ۱۸۰۰. به همین راحتی‌

rofl

99% کنسول های توی ایران از امارات و عربستان میاد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اين dc كه ٢٧٠٠ گذاشته از دبي مياره اونجا الان ٣٢٠٠ درهم هستش و براش فكر كنم 2300-2400 تومن در مياد بقيش رو سود ميگيره.

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
اين dc كه ٢٧٠٠ گذاشته از دبي مياره اونجا الان ٣٢٠٠ درهم هستش و براش فكر كنم 2300-2400 تومن در مياد بقيش رو سود ميگيره.
من ۳-۴ تا جا از دبی قیمت گرفتم،۱۷۰۰ درهمه که میشه ۱۴۰۰!

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

زیر 1700 درهمه ...
این قیمت فعلی فقط در راستای چپوندن حداکثر و سو استفده حداکثر از ملت هست ... و هیچ توجیه منطقی نداره ....

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
زیر 1700 درهمه ...
این قیمت فعلی فقط در راستای چپوندن حداکثر و سو استفده حداکثر از ملت هست ... و هیچ توجیه منطقی نداره ....

هنوز ریلیز رسمی نشده اونجا , الان اینا ریجن 1 هستن.
اون 1700 درهم برای زمانی هست که ریجن 2 بیاد.
من طرفداری کسی رو هم نمیکنم این چیزی هست که از چند نفر شنیدم
الان توی اسیا ریلیز رسمی نشده قیتش 800 دلار هست. مثلا توی فیلیپین ریجن 1 800 دلاره.

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
Play-asia پک کیلزون رو میده 600 دلار به ایران هم مستقیم ارسال میکنه
PlayStation 4 Console System - Killzone: Shadow Fall Limited Edition Bundle Set (Jet Black) | Buy PlayStation 4 Console System - Killzone: Shadow Fall Limited Edition Bundle Set (Jet Black) (Asia Version)

با هزینه ی ارسال 3 روزه DHL به ایران میشه 700 دلار
دلاری هم 3100 حساب کنیم میشه حدودا 2200

به هر حال روزای اول عرضه ی هر چیزی همیشه قیمتش بالاتر بوده و کاریش نمیشه کرد جز صبر

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا فعلا تا 6 ماه روش حساب باز نکنید اصلا مگر اینکه جز خود وارد کننده ها باشید و البته جز افرادی که به شغل پارو کردن پول ملت مشغول هستن والا به خدا بعضی از بچه ها یک جور صحبت میکنن انگار توی ایران نیستن

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
با این اوضاع و احوال سیاسی روی همون دلار 3000 تومن حساب باز کنید!

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
با این اوضاع و احوال سیاسی روی همون دلار 3000 تومن حساب باز کنید!

:|
دلار که همین الانشم بالای 3هزار تومنه
شما برای کنسول ها با این شرایط سیاسی دلار رو 4500 تومان در نظر بگیر:d

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
PlayStation 4 Console System - Killzone: Shadow Fall Limited Edition Bundle Set (Jet Black) | Buy PlayStation 4 Console System - Killzone: Shadow Fall Limited Edition Bundle Set (Jet Black) (Asia Version)

به هر حال روزای اول عرضه ی هر چیزی همیشه قیمتش بالاتر بوده و کاریش نمیشه کرد جز صبر

خوبه میگی باندل کیلزون !!!! خودش ارزون تره تو همون وبسایت مطمئنا!!!

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
من ۳-۴ تا جا از دبی قیمت گرفتم،۱۷۰۰ درهمه که میشه ۱۴۰۰!

هنوز ریلیز رسمی نشده اونجا , الان اینا ریجن 1 هستن.
اون 1700 درهم برای زمانی هست که ریجن 2 بیاد.
من طرفداری کسی رو هم نمیکنم این چیزی هست که از چند نفر شنیدم
الان توی اسیا ریلیز رسمی نشده قیتش 800 دلار هست. مثلا توی فیلیپین ریجن 1 800 دلاره.

خوبه میگی باندل کیلزون !!!! خودش ارزون تره تو همون وبسایت مطمئنا!!!

آقا همه قیمتی میشه تهیه کرد بشرط زمان !
الان تو همین تهران میشه 1600 تا 1700 پیش خرید کرد . یا همین DC گفته بود که برای اسفند زیر 1600 تحویل میده .
دوستانیکه قیمت فروشگاه های داخل ایران و یا سایت های خارجی را میگویند و یا چک میکنند به گزینه تاریخ تحویل هم دقت کنند.
این لینک playasia که شما گذاشتید زده تحویل 1 ماه دیگه :
In stock on Dec, 2013.

اینم از تاریخ تحویل آمازون انگلیس:
● Customers who pre-ordered this console up to and including August 6 have been given an option to get a PS4 for release day
● Customers who pre-ordered this console from August 7 up to and including November 13 will receive their consoles before Christmas
● Customers who pre-order this console from November 14 will receive their consoles after Christmas
یعنی اگر الان خرید کنیم بعد از کریسمس برای مشتری ارسال میکنند

این گرانی و قیمت ها برای کمبود کنسول هست . اگر عجله نداشته باشیم برای عید قیمت ها متعادل میشه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
اقا اين درست كه ميگن امروز پاساژ پاييتختو تو پخونه ميارن؟يعنى واقعا به اين زودى مياد؟؟؟؟؟

Great.Armin

کاربر سایت
Sep 21, 2013
6
دوست عزیز شما اگه از روند قاچاق اطلاع داشتی میدونستی کنسول که میاد تو ایران ۱ درصد هم مربوط نمی‌شه به امارات.کنسول‌های ایران از چین میاد نه امارات. بقیه رو به بی‌ اطلاعی متهم میکنی‌ ولی‌ خودتم اطلاعات کافی‌ نداری.والا نرخ برابری عرض هم ما تا حالا تواین درهم ندیدیم همیشه ۱۰ ۲۰ تومنی قیمت کاذب روی درهم اضافه تر نرخ اصلیش بوده دلیلشم نفهمیدم.
همه‌چیز دست یه عده خاصه به این محاسباتی هم که شما میگی‌ مربوط نیست میشینن دور هم میگن حال می‌کنیم ۱۸۰۰ بدیم بعد قیمت کل ایران می‌شه ۱۸۰۰. به همین راحتی‌
هزینه های شیپینگ جنسی که از امارات میخواد بیاد ایران با جنسی که میخواد از چین بیاد ایران یکیه؟امارات جنس خریده میشه و با لنج از طریق یک سری بنادر خیلی مجاز وارد میشه،حالا چین چطور؟با هواپیما میارن یا راه زمینی؟خطر گیر افتادن کدومش بیشتره؟
برادر من میگیم قاچاق،نگفتیم واردات قانونی که!
جنسی که میخواد از امارات بیاد وقتی از بنادر اومد،از مسیرهای جنوبی بندرعباس و ... میاد شیراز،از شیراز میاد پلیس راه رامشه و میاد اصفهان و بعد هم تهران.که بیشترین هزینه رو هم فردی که از بندرعباس میاره شیراز میگیره به خاطر شرایطی که هستش!
اخه گل پسر دیگه یه جوری حرف نزن از قیمت گذاری که ادم بترسه!یعنی واردکننده ها میشینن دور هم میگن خوب،این پلی4 رو چند بدیم به ملت حال کنن؟یکی بگه بده 3 تومن که نسل گیمرها منقرض بشه برن در راه شکوفایی مملکت تلاش کنن!اون یکی هم بگه نه،بدیم 1 تومن که در این وضعیت اقتصادی یه هدیه ای داده باشیم به ملت!یهو دعواشون بشه اخرش بگن واسه اینکه نه تو ناراحت بشی نه تو،دست وسط رو بگیریم و بدیم 2 تومن،خوب این از قیمت گذار پلی4،حالا ایکس باکس رو چند بدیم؟:d
اجناس کامپیوتری دیگه که قیمتشون مساویه با پلی4 چنده الان تو بازار؟دیگه خیلی بخوان گرون بدن 200 تومن رو اون قیمت!
قیمت توی کشورهای دیگه به دلیل یکی سری از قوانین گمرکی اون کشور،گرون تر از قیمت جهانیه،اگه فیلیپین 800 دلاره به خاطر گمرک اون کشوره!وگرنه واردکننده که نمیره از اونجا ورداره بیاره!
یادمه یکی از دوستان میگفت حتی با این قیمت الان دلار،بازم جنسیس کوپه توی کشور ما ارزون تر از هلنده!که اینم دوباره مربوط به گمرکه!وگرنه نمایندگی هیوندا تو ایران که نمیره از هلند ماشین ورداره بیاره!
اون ده بیست تومنی که میکشن روی درهم هزینه اکسچنج نیست؟به علاوه واردکننده عزیزتر از جان!میره جایی درهمشو میگیره که کمتر پاش در بیاد!
پ.ن:لایک رو بترکونین،دوباره کلی نوشتم:))=))

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
خوب اگه منصف باشند باید همین حدود 1600 باشه!!
چون الان گرافیک 400 دلاری داره توی همین قیمتها فروش میره خوب کنسول هم یکی مثل اون...
فقط نکته اینجاست که چون کنسول یه کالای فانتزی به حساب میاد ممکنه گمرگ توی واردات عمده_ش کمی اذیت کنه که امیدوارم اینجور نشه چون اون موقع_ست که دیگه قیمتش سر به فلک بکشه!!
یادتونه که یه زمانی واردات قطعات کامپیوتر هم ممنوع شد نزدیک بود بازارش از هم بپاشه که جلوش رو گرفتند!!
+++
بعدشم همیشه برای من جای سوال بوده آدمی که میخواد 300-200 هزار تومن بالای یه بازی بده دیگه براش چقدر فرق میکنه که کنسول 1600 باشه یا 2 میلیون توی این مملکت اختلافش حداکثر میشه پول دو تا بازی دیگه!!!
طرف هم اگه گیمر واقعی باشه حداقل ماهی یک یا دو تا بازی میگیره خوب پس کل اختلافش میشه پول یه ماه بازیش!!،ضمن اینکه به نظرتون آدمی که حاضره 200 هزار تومن بالای یه بازی بده اصلا 2 میلیون براش پوله؟؟
ویرایش:
قیمت کزایی توی پست بالا تائید شد،خدا ازشون نگذره اگه با دلار 6000 تومنی هم حساب کنیم با گمرگ و هزینه پست بازم 2700 نمیشه!!!
(ولی علامت سوال بالای من هنوز سرجاشه:d)

اقا تر و خشک رو با هم نسوزون ! خیلی ها کنسول هاشون رو فروختن ... چند ماهه دارن پول جمع می کنن تا شاید بتونن بخرن ... شما می گی اختلافی نیست یه بازیه ... برو تو همین بازارسنتر خودمون یارو نوشته بازی فلان 1500 تومن ... میگه 1000 بدی خریدارم :| این طوری هم که شما می گی نیست ، حالا یه عده علاقه دارن دلیل نمیشه یه عده فکر کنن خبریه هر چند قبول دارم یه سری خر پول وجود داره که شرایط بازار رو خراب می کنن ولی جمع نبندین خواهشا ... منم به شخصه منتظر می مونم تا بازار 1.600 -1.700 به پایین خود دستگاه رو عرضه کنه تا بخرم ...

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
انصافا دلم واسه خودم و امثال خودم میسوزه...
خیلی ها که دارن پول پارو میکنن شایدم با یه مدرک الکی...
واسه منی که مهندسی شیمی دارم الانم بیکارم و دلمم از اینا میخواد چیکار کنم...کاش لااقل این تنها بود...
این هست...آیپد مینی رتینا هم هست...
کلا هم 1500000 با بدبختی پس انداز کردم...حالا کدومو بگیرم و اینکه پول بازیاشو از کجا بیارم و اینکه اصلا پولم به یکیش میرسه یا نه دیگه جای خود...
:(:((:-s

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر