قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
واقعا ادم یه سری پست هارو که میخونه دلش میخواد هرچی لقب! بلده،نثار بعضیا بکنه!
اخه عزیزان من!دوستان!اگه شما فروشنده نیستین چرا هی واسه قیمتش تو سر مغز هم میزنین!
یعضی وقت ها هم یه سری کاربرا میان یه چیزایی میگن که فروشنده بیاد اینجارو بخونه خودش تعجب میکنه!
کسی که 1% هم از روند قاچاق اطلاعی نداره چجوری به خودش اجازه میده بیاد اینجا حرف از قیمت بزنه؟
حالا این وسط چند تا نکته:
کنسولی که میاد تو ایران 99% مربوط میشه به امارات!پس نگین قیمت یورو رو حساب کنین و یورو قیمتش بالاست و این قدر میشه!
یه چیزی هستش به اسم نرخ برابری ارز که مربوطه به سیاست های یک دولت در حفظ ارزش پول،یعنی اینکه شما هرجای دنیا بخوای بری دلار رو به درهم امارات یا قطر تبدیل کنی اگر سود اکسچنج رو در نظر نگیری همیشه یک دلار اگر اشتباه نکنم 3درهم و خورده ای هستش!پس کسی که میخواد واردات انجام بده 1700 درهم براش فرق به خصوصی با 400 دلار نداره!حالا اگه تو نرخ صرافی یه کم بالا و پایین داره اون واردکننده(قاچاقچی سابق!)میره از جایی مبلغ مورد نیازشو میگیره که نرخ برابری ارز رو درست حساب کرده باشه!
نکته بعدی اینه که من نمیفهمم چرا شماها قیمت دستگاه رو 400 در نظر میگیرن!
قیمت خرده فروشی با عمده فروشی متفاوته،واردکننده اگه قراره براش صرف کنه باید تعداد بالا بیاره،یعنی حدود 2-3 هزارتا،حالا به نظر شماها من وارد کننده میرم دم انصارمال یا سیتی سنتر میگم لطفا هزارتا پلی4 به من بدین اینم 400 هزاردلار پولش؟(کارت خوان دارین یا نقد حساب کنم؟جان؟پول خرد ندارین؟به جاش ادامس خری برمیدارم!=)))
درسته هزینه حمل و نقل کنسول از موبایل یا تبلت بیشتره،ولی نه دیگه این مقداری که ملت میگن!الان دوستان عزیزتر از جان توی یک عدد زانتیا 1000 تا گوشی موبایل جا میدن به چه زیبایی!دیگه 2 کی کنسول رو با کانتینر بیاری پخش کنی و روی هر کدوم 200 تومن هزینه حمل و نقل بخوای بدی میشه پول خود اون کانتینر!
شما برو ببین ایپد4-16گیگ که هم قیمت ایکس باکسه الان قیمتش چنده؟دیگه ته تهش 100 تومن بکش رو قیمت!پلی4 هم همینطوره!چیزی نپرونین که منطقی نباشه!
هر وقت دستگاه اون طرف فت و فراوون شد و مثل اون اوایل پلی3 کم نبود تو دنیا،حداکثر یک ماه بعدش شما با قیمت 1300 یا دیگه خیلی دندون گرد باشن 1400 میتونین دستگاه رو بخرین!(این که یک سری فروشگاه دوست دارن قیمت بدن سه ملیون توش شکی نیست ولی شما چکار به قیمت اون دوست عزیزمون دارین؟مهم رنج کلی بازار هستش که هیچ وقت از یه حدی بالاتر نمیره!)
تنها چیزی که ممکنه قیمت رو بالا ببره اینه که مدل های خاصی از دستگاه به علت نوع برد سخت افزاری یا ... بشه هکشون کرد که ممکنه قیمت رو برسونه به اون 1700-1800 که دوستان میگن.
پ.ن1:لایک کنین اینقدر نوشتم دستم درد گرفت:d
پ.ن2:این برد کبری الان پلی3 رو کامل کپیخور میکنه؟ممکنه روی پلی4 هم جواب بده؟/:)
دوست عزیز شما اگه از روند قاچاق اطلاع داشتی میدونستی کنسول که میاد تو ایران ۱ درصد هم مربوط نمی‌شه به امارات.کنسول‌های ایران از چین میاد نه امارات. بقیه رو به بی‌ اطلاعی متهم میکنی‌ ولی‌ خودتم اطلاعات کافی‌ نداری.والا نرخ برابری عرض هم ما تا حالا تواین درهم ندیدیم همیشه ۱۰ ۲۰ تومنی قیمت کاذب روی درهم اضافه تر نرخ اصلیش بوده دلیلشم نفهمیدم.
همه‌چیز دست یه عده خاصه به این محاسباتی هم که شما میگی‌ مربوط نیست میشینن دور هم میگن حال می‌کنیم ۱۸۰۰ بدیم بعد قیمت کل ایران می‌شه ۱۸۰۰. به همین راحتی‌

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
946
نام
کیوان
فقط دارم خدا خدا میکنم هر چه سریع تر بیاد اصفهان با یه کیلزون بگیرم حالشو ببرم.
به یکی از فروشگاه های اصفهان گفتم هفته پیش dc داره پیش فروش میکنه گفت دیده خودش و شاید خودش حتی ارزونتر از dc هم بده. امیدوارم بشه 1600 نهایت 1800 خرید

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
از فردا فروشگاها و توپخونه ميارن؟

نه بابا،همین الان هم هست :D
آخه مرد مومن تو ایران داریم زندگی میکنیما!!!!
همچین جنس ناشناخته ای برای عوام حداقل 2 هفته طول میکشه که به صورت مسافری وارد ایران بشه!!!!

red_dragon

کاربر سایت
Aug 2, 2009
47
نام
وحید
تو خود اموریکا خیلی ها جنسشون دستشون نرسیده دوستان میپرسن "رسیده توپخونه"!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان بستیگی به فروشنده ها داره
من یادمه فردای روز لانچ new ipad تو پایتخت آورده بودن

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
دوستان بستیگی به فروشنده ها داره
من یادمه فردای روز لانچ new ipad تو پایتخت آورده بودن

بستگی به فروشنده نداره،بستگی به جنس داره..........
برای مثال اگه سالانه 200 هزارتا گوشی هوشمند توی ایران فروخته بشه،همین عدد برای کل کنسول ها،چه دستی و چه خانگی و از همه برندها حدود 2000 خواهد بود...........
پس هرکسی زحمت نمیده به خودش که بخواد جنس رو وارد بکنه!!!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب دوستان قیمت توسط DC تعیین شد
2700 نا قابل :|

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
946
نام
کیوان

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
ببخشید ولی تو سایت dc همچین چیزی ننوشته. اگر میخواید مزه بندازید بدونید که اصلا خوشمزه نیستید:d
کنسول
هنوز همون 1600 پیش فروششو نوشته

DC رسما توی صفحه فیس بوکش اعلام کرد 2700 هست متن رو کپی میکنم :
کنسول PlayStation 4 ، قیمت و زمان قابل خرید بودن در ایران :

با توجه به عرضه کنسول PS4 در آمریکا ، بحث زمان در دسترس بود و قیمت آن در ایران هم بسیار داغ شده است.
مجددا به تمام علاقمندان به این کنسول توصیه میکنیم که خرید کنسول در ماه های اول عرضه ، اصلا توجیه منطقی ندارد و قیمت ها نجومی خواهد بود.
ولی اگر کسی دوست دارد که جزو اولین کسانی که در ایران کنسول را در اختیار دارند باشد ، ما میتوانیم طی 15 روز از زمان سفارش دستگاه را تحویل دهیم .
قیمت هم در حال حاضر حدود دو میلیون و هقتصد هزار تومان به بالا میباشد ( قیمت دقیق ، بهنگام واریز بیعانه و قطعی نمودن سفارش و با توجه به زمان تحویل مشخص میشود )

و اما در مورد دوستانی که قبلا از ما پیش خرید کرده اند .
دستگاه های ریجن 1 پیش فروش شده ، انشالله طبق برنامه برای اوایل دیماه تحویل خواهد شد ( شاید هم اواخر آذر) و دستگاهی ریجن 2 نیز در اواسط بهمن ماه.

کسانیکه مایلند دستگاه را زودتر تحویل بگیرند ، میتوانند با پرداخت هزینه اضافی ، نسبت به این کار اقدام نمایند .
دوستانی هم که فکر میکنند میتوانند در زمان سریع تر و با قیمت مناسب تری دستگاه را از فروشگاه و یا طریق دیگری خریداری نمایند ، تا پایان آبان ماه میتوانند بدون کسر هزینه ، سفارش خود را کنسل کرده و مبلغ بیعانه را بصورت کامل دریافت نمایند .

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
703
نام
Mehdy
خوب اگه منصف باشند باید همین حدود 1600 باشه!!
چون الان گرافیک 400 دلاری داره توی همین قیمتها فروش میره خوب کنسول هم یکی مثل اون...
فقط نکته اینجاست که چون کنسول یه کالای فانتزی به حساب میاد ممکنه گمرگ توی واردات عمده_ش کمی اذیت کنه که امیدوارم اینجور نشه چون اون موقع_ست که دیگه قیمتش سر به فلک بکشه!!
یادتونه که یه زمانی واردات قطعات کامپیوتر هم ممنوع شد نزدیک بود بازارش از هم بپاشه که جلوش رو گرفتند!!
+++
بعدشم همیشه برای من جای سوال بوده آدمی که میخواد 300-200 هزار تومن بالای یه بازی بده دیگه براش چقدر فرق میکنه که کنسول 1600 باشه یا 2 میلیون توی این مملکت اختلافش حداکثر میشه پول دو تا بازی دیگه!!!
طرف هم اگه گیمر واقعی باشه حداقل ماهی یک یا دو تا بازی میگیره خوب پس کل اختلافش میشه پول یه ماه بازیش!!،ضمن اینکه به نظرتون آدمی که حاضره 200 هزار تومن بالای یه بازی بده اصلا 2 میلیون براش پوله؟؟
ویرایش:
قیمت کزایی توی پست بالا تائید شد،خدا ازشون نگذره اگه با دلار 6000 تومنی هم حساب کنیم با گمرگ و هزینه پست بازم 2700 نمیشه!!!
(ولی علامت سوال بالای من هنوز سرجاشه:d)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوست عزیز شما اگه از روند قاچاق اطلاع داشتی میدونستی کنسول که میاد تو ایران ۱ درصد هم مربوط نمی‌شه به امارات.کنسول‌های ایران از چین میاد نه امارات
پس چرا ریجنشون 2 هست و 3 نیست؟ تازه ریجن چین خاصه! و داخل پرانتز مینویسه چاینا! رو هوا حرف زدن درست نیست! 90% کنسولای ایران از دبی وارد میشه
یکم هم صبر کنید! الان که بازیه خاصی نیومده! هرچی کمتر خرید بشه تو بازار زودتر قیمت افت میکنه

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر