قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان حواستون باشه که اینجور مواقع بهترین زمانه برای کلاه برداری یه عده! کسی که بهتون 1500 قیمت میده یا الکی رو هوا قیمت میده یا فکر دیگه ای تو سرشه! قیمت خامه خام این کنسول میشه 1500! طرف کهب رای رضای خدا کار نمیکنه:D

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوستان ی سوال.الان خود کنسول وارد بشه بعد لوازم جانبی و بازیا کی وارد میشن؟؟؟؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان حواستون باشه که اینجور مواقع بهترین زمانه برای کلاه برداری یه عده! کسی که بهتون 1500 قیمت میده یا الکی رو هوا قیمت میده یا فکر دیگه ای تو سرشه! قیمت خامه خام این کنسول میشه 1500! طرف کهب رای رضای خدا کار نمیکنه:D

خام خام کنسول میشه 1200 !!

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
1200 تومن باشه قیمت خامش . 300 تومن بشه هزینه وارد کردنش 100 تومن هم بکشن روش بشه 1600 بگیریم :d حالا حرصشون قوی بود 200 تومن بکشن روش . ولی دیگه 2000 زیاده !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خام خام کنسول میشه 1200 !!
نه قیمت الکی نندازید! احتمالا 2 صفحه دیگه بره جلو میگی 400 تومنه:D
مشکل شما اینه به دلار حساب میکنی! باید به درهم حساب کنی چون کنسولای ایران از دبی میاد!
درهم الان 820 تومنه که 820* 1700 میشود 1400! 100 تومنم بابت حمل حساب کنی 1500 میشه! که گمرک هم میخوره قیمتش حدودا میشه 1700-1800 تازه سود فروشنده بماند!
منم از خدامه قیمت خوب گیرم بیاد اما به خودم که نمیتونم دروغ بگم! با این وضع قیمت ارز زیر 1800 حالا حالا ها گیر نمیاد! حداقل تا عید

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اون موقع ps3 رو 2 میلیون میدادن . حالا به نظرتون اینو چند میدن ؟ قیمت بالای 2.5 . حاظرم شرط ببندم .
اخر بی انصافی.)x

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
خوب ببینید الان که کلا کنسولی به اون صورت نیست تو ایران ولی اون موقع هم که پیش فروش میکردن حدود 1700 بوده و به به نظر من منصفانه هست چون اینا باید با کلی دردسر وارد کنن نمایندگی که تو ایران نیست
اگر قرار یه کاهش خیلی بابایی رو شاهد باشیم باید قیمت دلار بیاد پایین که اونم فعلا بعیده
البته فعلا خریدن واقعا درست نیست باید حد اقل یه 6 ماهی صبر کرد
من که تا 1 سال دیگه حتی فکر خرید رو هم نمیکنم
نخندین ولی همش به خودم میگم وایسم تا اسلیمش بیاد:))
منم نگفتم دویست هزار بفروشن میگم قیمت واقعی بفروشن نه بیان 2800 بکنن تو پاچه مردم.
من نهایت نهایت نهایتش بخرم 1500 تا 1600 هست.

Great.Armin

کاربر سایت
Sep 21, 2013
6
واقعا ادم یه سری پست هارو که میخونه دلش میخواد هرچی لقب! بلده،نثار بعضیا بکنه!
اخه عزیزان من!دوستان!اگه شما فروشنده نیستین چرا هی واسه قیمتش تو سر مغز هم میزنین!
یعضی وقت ها هم یه سری کاربرا میان یه چیزایی میگن که فروشنده بیاد اینجارو بخونه خودش تعجب میکنه!
کسی که 1% هم از روند قاچاق اطلاعی نداره چجوری به خودش اجازه میده بیاد اینجا حرف از قیمت بزنه؟
حالا این وسط چند تا نکته:
کنسولی که میاد تو ایران 99% مربوط میشه به امارات!پس نگین قیمت یورو رو حساب کنین و یورو قیمتش بالاست و این قدر میشه!
یه چیزی هستش به اسم نرخ برابری ارز که مربوطه به سیاست های یک دولت در حفظ ارزش پول،یعنی اینکه شما هرجای دنیا بخوای بری دلار رو به درهم امارات یا قطر تبدیل کنی اگر سود اکسچنج رو در نظر نگیری همیشه یک دلار اگر اشتباه نکنم 3درهم و خورده ای هستش!پس کسی که میخواد واردات انجام بده 1700 درهم براش فرق به خصوصی با 400 دلار نداره!حالا اگه تو نرخ صرافی یه کم بالا و پایین داره اون واردکننده(قاچاقچی سابق!)میره از جایی مبلغ مورد نیازشو میگیره که نرخ برابری ارز رو درست حساب کرده باشه!
نکته بعدی اینه که من نمیفهمم چرا شماها قیمت دستگاه رو 400 در نظر میگیرن!
قیمت خرده فروشی با عمده فروشی متفاوته،واردکننده اگه قراره براش صرف کنه باید تعداد بالا بیاره،یعنی حدود 2-3 هزارتا،حالا به نظر شماها من وارد کننده میرم دم انصارمال یا سیتی سنتر میگم لطفا هزارتا پلی4 به من بدین اینم 400 هزاردلار پولش؟(کارت خوان دارین یا نقد حساب کنم؟جان؟پول خرد ندارین؟به جاش ادامس خری برمیدارم!=)))
درسته هزینه حمل و نقل کنسول از موبایل یا تبلت بیشتره،ولی نه دیگه این مقداری که ملت میگن!الان دوستان عزیزتر از جان توی یک عدد زانتیا 1000 تا گوشی موبایل جا میدن به چه زیبایی!دیگه 2 کی کنسول رو با کانتینر بیاری پخش کنی و روی هر کدوم 200 تومن هزینه حمل و نقل بخوای بدی میشه پول خود اون کانتینر!
شما برو ببین ایپد4-16گیگ که هم قیمت ایکس باکسه الان قیمتش چنده؟دیگه ته تهش 100 تومن بکش رو قیمت!پلی4 هم همینطوره!چیزی نپرونین که منطقی نباشه!
هر وقت دستگاه اون طرف فت و فراوون شد و مثل اون اوایل پلی3 کم نبود تو دنیا،حداکثر یک ماه بعدش شما با قیمت 1300 یا دیگه خیلی دندون گرد باشن 1400 میتونین دستگاه رو بخرین!(این که یک سری فروشگاه دوست دارن قیمت بدن سه ملیون توش شکی نیست ولی شما چکار به قیمت اون دوست عزیزمون دارین؟مهم رنج کلی بازار هستش که هیچ وقت از یه حدی بالاتر نمیره!)
تنها چیزی که ممکنه قیمت رو بالا ببره اینه که مدل های خاصی از دستگاه به علت نوع برد سخت افزاری یا ... بشه هکشون کرد که ممکنه قیمت رو برسونه به اون 1700-1800 که دوستان میگن.
پ.ن1:لایک کنین اینقدر نوشتم دستم درد گرفت:d
پ.ن2:این برد کبری الان پلی3 رو کامل کپیخور میکنه؟ممکنه روی پلی4 هم جواب بده؟/:)

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
اقا این قیمت 2800 رو کی پرونده؟:D
یادمه زیر 2تومن پیش فروش میکردن تو بعضی جاها که!

pouyan78

کاربر سایت
Apr 18, 2013
81
دوستان این سایت هایی که نوشتن 1700 یا 1800 پیش فروش من صحبت کردم گفتن این 1800 یا 1700 که گفتیم بیعانه است و وقتی کنسول به دستتون رسید باید بقیش بدین مثلا گفت ما 1600 بیعانه بده بعد تا دستگاه بیاد ایران قیمتش میشه حدودا 2100 2300 اینا که بقیش باید بدی اینطور فک نکنین اون قیمت

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
با این فروشنده ها 4-3 میلیون میدن اولش این - اینم نشون!
ببینید کی گفتم.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
خود ماییم که داریم جو رو متشنج میکنیم.
بذار 3 میلیون بفروشن کی میخره.
این وسط یه عده گیمر جو گیر داریم که دلالان ناگرامی فکر میکنن کل ملت مثل اونان.
مطمئن باش 80 درصد گیمر هایی که الان ایکس باکس و PS4 دارن کنسول های نسل بعد رو نمیخرن کی داره 200 پول بازی اورجینال بده.
مطمئن باشید اگه فعلا نخریم(به خدا مردن توش نیست)خیلی از کنسولا رو دست دلالان میمونه.
در کل بازم میگم اگر قیمت ها واقعی نشن هر چند ماه یا سال بخواد صبر میکنم.
اصلا تو بگو نهایتش نخرم.بهتر از اینه یه مشت دلال به ریشم بخندند.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر