قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
ای بابا ببین آرزوی جوونای امروزی چیه:دلار ارون بشه
این خط این نشون اگر دلار اومد زیر 3000 تومن من اسم فیسبوکمو عوض میکنم
بابا مملکت دست سرمایه داره اون سرمایه دار میلیاردها میلیارد جنس توی انبار داره مگه مغز خر خورده که اجازه بده دلار بیاد پایین.(باید برین ببینین یکی از این انبارهارو تا حرف منو متوجه بشین)
دوما مگه خبری شده یا تحریما برداشتن که دلار بیاد پایین.خوشحال نباشید که اگر دلار بخواد بیاد 2000تومن شاید من یا شما نباشیم
(از مدیر انجمن بابت اسپم عذرخواهی میکنم)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من نمی دونم بعضی از اطلاعات رو دوستان از کجا در میارن دقیقاً :D

من زیاد از این قضیه گمرک و این چیزا سر در نمیارم اما دیگه اینطوری نیست که کسی که عمده دستگاه رو وارد کشور می کنه بپره بره امارات با قیمت بالاتری از جهانی بخره ورداره بیاره ایران !!! شاید در اوایل که تعداد نامحدود اینطوری باشه اما وقتی خط تولید بالا بره و چین هم دست به کار بشه اونم در حد زیاد اونوقت وارد کننده کله گنده این کار بلند میشه میره چین و تعداد زیادی دستگاه میاره و پخش می کنه تو بازار با همون قیمت، حالا قرار نیست رو هر دستگاه 300 هزارتومن واسه هزینه حابجایی از چین تا اینجا بدن !!! یکبار میرن کلی دستگاه میارن اونم به همون قیمت 399$ که البته بعضی قیمت ها روش اضافه میشه مثلاً گمرک و اینا که اونم نمی دونم بهشون می خوره یا نه. اینا یه اصولی داره که یه مقدار پیچیده است اما انقدرم پیچیده نیست که اینقدر قیمت بره بالا وقتی میاد اینجا کلاً تو این تایم ها همه شمه ی اقتصادیشون گل می کنه.

اما حواستون باشه بعضی نون داره واسشون و میان اینجا واسه خودشون یه حرفای رایگانی می زنن و سعی می کنن با علم ریاضی الکی نشون بدن که دستگاه مثلاً میشه فلان قد که خیلی بالاتر از اون چیزی که باشه ! و یه کاری می کنن که اگه قیمت پایین تر آوردن شما بری بگه به به چه قیمت خوبی دمت گرم ما دیده بودیم حساب کردن فلان قد در میاد !! خلاصه از ما گفتن بود احتمالا تو این 80 صفحه خیلی به اینجا سر زدن و پست دادن، بی رحم ترین فروشنده های دنیا رو می تونید تو همین صنف پیدا کنید.

red_dragon

کاربر سایت
Aug 2, 2009
47
نام
وحید
من نمی دونم بعضی از اطلاعات رو دوستان از کجا در میارن دقیقاً :D

من زیاد از این قضیه گمرک و این چیزا سر در نمیارم اما دیگه اینطوری نیست که کسی که عمده دستگاه رو وارد کشور می کنه بپره بره امارات با قیمت بالاتری از جهانی بخره ورداره بیاره ایران !!! شاید در اوایل که تعداد نامحدود اینطوری باشه اما وقتی خط تولید بالا بره و چین هم دست به کار بشه اونم در حد زیاد اونوقت وارد کننده کله گنده این کار بلند میشه میره چین و تعداد زیادی دستگاه میاره و پخش می کنه تو بازار با همون قیمت، حالا قرار نیست رو هر دستگاه 300 هزارتومن واسه هزینه حابجایی از چین تا اینجا بدن !!! یکبار میرن کلی دستگاه میارن اونم به همون قیمت 399$ که البته بعضی قیمت ها روش اضافه میشه مثلاً گمرک و اینا که اونم نمی دونم بهشون می خوره یا نه. اینا یه اصولی داره که یه مقدار پیچیده است اما انقدرم پیچیده نیست که اینقدر قیمت بره بالا وقتی میاد اینجا کلاً تو این تایم ها همه شمه ی اقتصادیشون گل می کنه.

اما حواستون باشه بعضی نون داره واسشون و میان اینجا واسه خودشون یه حرفای رایگانی می زنن و سعی می کنن با علم ریاضی الکی نشون بدن که دستگاه مثلاً میشه فلان قد که خیلی بالاتر از اون چیزی که باشه ! و یه کاری می کنن که اگه قیمت پایین تر آوردن شما بری بگه به به چه قیمت خوبی دمت گرم ما دیده بودیم حساب کردن فلان قد در میاد !! خلاصه از ما گفتن بود احتمالا تو این 80 صفحه خیلی به اینجا سر زدن و پست دادن، بی رحم ترین فروشنده های دنیا رو می تونید تو همین صنف پیدا کنید.
چندین بار و چندین فروم به شخصه دیدم که طرف اومده .. و گفته حتما بیاد ایران فلان قدر میشه ... با دلال های فعلی قیمت فلان میشه ...نمیگم همشون ولی نصف این ها ..فروسنده هایی هستن که خوب جو سازی رو بلدن ...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
منم سر قضیه خرید نسل پیشم قشنگ یادمه پاشدم امدم تهران کلی مغازه گشتم اخرشم به خیال زرنگی از کسی خرید کردم که بعدها فهمیدم عجب جونوری بوده برا خودش البته من به بهترین قیمت خریدم.امدم به نیت خرید ps3 که قیمتش ۲۰گیگ یک و دویست بود ۶۰ گیگش یک و چهارصد میخواستم بخرم که پسر عمم کلی رو مخم کار کرد این حماقت نکنم اخه کپیم نبود .بالاخره راضی شدم یه ۳۶۰ پرمیوم ۲۰گیگ ۵۴۰تومن خریدم از یگانه بازیاشم دونه ای ۱۰تومن هنوزم دارمش به عنوان یادگاری. یادش بخیر چندوقت بعدش یهps3 ۶۰گیگ به قیمت ۵۶۰ تومن از نکس جن‏(‏پسره با حالی بود اسمش طاهر بود کلی با مغازش تو تخت جمشید خاطره داشتم‏)‏ خریدم.الانم فقط حاظرم در صورتی پول پی اس ۴ بدم که قیمتش ۱۵۰۰ نحایت ۱۶۰۰باشه تازه با دلاره ۳۰۰۰ اگه ارز بیاد پایین قیمت خریدم پایین میاد اگر فروشنده با انصافی پیدا نکنم با این قیمت مد نظرم. شده به فراقش میسوزم اما حاظر نیستم پول زور بدم حتی اگه پولشم داشته باشم.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
مشکل ما اون فروشنده هایی که میان اینجا جو میدن نیست ، مشکل ما اون یوزرهای جو زده هستن :D

طرف همچین از افزایش قیمت ، با دل و جون حمایت مبکنه ، که انگار نه انگار خودش خیر سرش خریدار هست :D

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]رفتم که پژوها و ال نود های توی کوچمون رو پنچر کنم [/FONT]:((
مرگ بر فرانسه شعار گیمران ایرانی :d
France_fun_hats.jpg

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
آخرين بروز رساني : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ ساعت ۱۰:۰۰
ارزفروشخريد
UnitedStates-01.png
دلار آمريکا29962971
Europe-01.png
يورو40344002
Canada-01.png
دلار کانادا29262888
UnitedKingdom-01.png
پوند انگليس48124766

tintin

کاربر سایت
Oct 7, 2013
36
میدونید چیه ؟؟تا نیاد معلوم نمیشه و اصلا نمیشه قیمتش رو حدس زد پس الکی بحث بیخود نکنید ولی خدا کن هرچی باش زیر دو تومن باشه
البته اینکه روز های اول قیمتش فضایی باش بعید نیست

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
میدونید چیه ؟؟تا نیاد معلوم نمیشه و اصلا نمیشه قیمتش رو حدس زد پس الکی بحث بیخود نکنید ولی خدا کن هرچی باش زیر دو تومن باشه
البته اینکه روز های اول قیمتش فضایی باش بعید نیست

شما چه سودی میکنید اگر قیمتا فضایی شه؟
وقتی بسیاری از سایت ها دارن به قیمت واقعی کنسول رو به فروش میرسونن ، کدوم فروشنده میتونه رقم هایی که یه سری جو زده گفتند (5 و 3 :|)
کنسول رو بفروشن به مردم؟
الان خیلیا عقلشون اومده سر جاش و مطمئنا مثل قبل گزینه ها محدود نیست و در صورت عدم وجود کاسب های منصف ،
از خیلی از راه های دیگه کنسول رو تهیه میکنند. شما هم بیاید جو بدید ، به هیچی نمیرسید.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
چاره اش اتحاد، تشویق کاسبین منصف و تحریم کاسبین بی انصاف از طریق شبکه های اجتماعی گسترده هستش، متأسفانه یکی از پست های من با این مضمون از اینجا حذف شد.

تو بازی سنتر این امکان وجود نداره، اما تو شبکه های اجتماعی با شعاری مثلا مثل "ما PS4 گران نمیخریم" با معرفی فروشنده های منصف و بی انصاف میشه تا حدودی جلوی تخته گاز رفتن و موج سواری بعضی هارو گرفت.

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
چاره اش اتحاد، تشویق کاسبین منصف و تحریم کاسبین بی انصاف از طریق شبکه های اجتماعی گسترده هستش، متأسفانه یکی از پست های من با این مضمون از اینجا حذف شد.

تو بازی سنتر این امکان وجود نداره، اما تو شبکه های اجتماعی با شعاری مثلا مثل "ما PS4 گران نمیخریم" با معرفی فروشنده های منصف و بی انصاف میشه تا حدودی جلوی تخته گاز رفتن و موج سواری بعضی هارو گرفت.
یعنی حال میکنم با بچه های این سایت قشنگ دارن راهی میرن که فروشنده ها میخوان.
آخه عزیز من فکر کردی فرشنده های لوازم الکترونیکی انصاف دارن یا با نخریدن من و شما به مشکل میخورن.نه عزیزم اونا وقتی که ماهی 2 3 میلیون اجاره میدن یعنی کاسبی میچرخه و اگر هم نخرید به هیچ جاشون نمیخوره وبه دروغگویشون ادامه میدن. من با اکثر فروشنده ها سر کار داشتم اون خوب خوبشم که باهاش کار میکردم حقه باز در اومد.
مشکل از اون شیری هست که به اینا دادن خوردن....
من از مسئول انجمن می خوام بیاد این تاپیک قفل کنه تا بساط خنده و نشاط فروشنده ها جمع بشه

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
فروشنده های توپ خونه دستشون تو یه کاسه هست و اگرم تفاوت قیمتی باشه بیشتر از 50 -60 تومن نیست .

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان اصلا نگران قیمت نباشن تا دی ماه آنقدر کنسول PS4 و XONE وارد ایران میشه که بخوان یا نخوان قیمت میاد پایین همه ی این بحثها برای یکی دو هفته ی اول لانچ کنسول هست که اگه همه متحد شن و کسی همون هفته اول نخره زودتر هم پایین میاد

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
میون بحثتون::d
DC برای هر بازی PS4 حدود 250-240 میگیره و بیعانش هم 100 تومن شده:d همین الان زنگ زد گفت.........

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر