قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
هفته پیش هم به این کانال وارد شد فرداش خارج شد . اوضاع خر تو خر تر از این حرفاس
به نظر میرسه این مرتبه به یک توافق کامل با 1+5 برسیم که ایشالا روند کاهشی قیمت ارز تا 2500 ادامه پیدا کنه
الان دارم میرم دانشگاه بقیه بحث با دوستان برای شب ;)

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
به نظر میرسه این مرتبه به یک توافق کامل با 1+5 برسیم که ایشالا روند کاهشی قیمت ارز تا 2500 ادامه پیدا کنه

100% روند کاهشی جدی خواهیم داشت از این به بعد ...

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
کجاس اون دوران که با همین دلار 900 تومنی کنسولی PS3 رو یک و نیم میفروختن!
در کل رو قیمت دلار خیلی حساب نکنید که حالا اگه از 3000 تومن بشه 2800 مثلا کنسول رو به جای 1800 میخرید 1500. فوش 50 100 تومن بالا پایین بشه دیگه!

واقعا کجاس اون دوران که ps3 می خریدیم 350. نهایتا 400 تومن ناقابل .

- - -ویرایش - - -

به یه توافقاتی رسیدن البته اگه یه سری بزارن .

- - -ویرایش - - -

100% روند کاهشی جدی خواهیم داشت از این به بعد ...

میگم مومن تو از جایی خبر داری انقدر مطمئنی . به چیزی وصلی ؟؟ :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
واقعا کجاس اون دوران که ps3 می خریدیم 350. نهایتا 400 تومن ناقابل .
شما در مورد لانچ کنسول داری حرف میزنی نه چند ماه یا 1 سال بعد از عرضش. دلار الان اگه 1000 تومن هم بود عمرا کنسول رو ماه اول هیچ جایی بهتون 500 تومن نمیدادن.
همیشه هم همین بوده. برای همین میگم اون موقع هم 500 تومن کم کم بیشتر میدادی برای دستگاه و الانم که قیمت خامش 1200 در میاد بازم 500 تومن بیشتر خواهی داد! پس اوضاع فرقی نکرده فقط قیمت ها به دلیل ارزش کم ریال عوض شده همین!

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
شما در مورد لانچ کنسول داری حرف میزنی نه چند ماه یا 1 سال بعد از عرضش. دلار الان اگه 1000 تومن هم بود عمرا کنسول رو ماه اول هیچ جایی بهتون 500 تومن نمیدادن.
همیشه هم همین بوده. برای همین میگم اون موقع هم 500 تومن کم کم بیشتر میدادی برای دستگاه و الانم که قیمت خامش 1200 در میاد بازم 500 تومن بیشتر خواهی داد! پس اوضاع فرقی نکرده فقط قیمت ها به دلیل ارزش کم ریال عوض شده همین!

بله . درست میگی .منم منظورم لانچ نبود . دیدم بقیه دارن اه حسرت میکشن گفتم منم بکشم .
دور از شوخی همون PS3 ای که 350 تومن بود تازه با هارد کمتر الان قیمتش شده 3-4 برابر . پس یکم بیشتر از یکم اوضاع تغییر کرده.:d

آخرین ویرایش:

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
اصلا هر کالایی که تازه وارد ایران میشه قیمت فضایی داره چه دلار گرون باشه چه ارزون !

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
از اون دسته از فروشندگان حروم خور تقاضا داریم روزهای اول کنسولاشون رو به بالاترین قیمت ممکن به خورد این مرفهین بی درد جامعه بدن تا زود تموم شن اینا چون ما کنسول با قیمت منطقی میخریم آقای فروشنده حواست باشه پول از سر راه پیدا نکردم مفت بدمش به تو فوقش کنسول نمیخریم..اخرش که مشتری نداشتی مجبوری قیمتتو بیاری پایین..

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من خوب یادمه لانچ ps3 رو .
قیمت اولش تو بازار ایران 5 میلیون بود. الان دیگه با این قیمت دلار همون 5 میلین رو رو ps4 حساب کن .
حالا اون موقع قیمتش اومد رو 300 تومن . اینم قیمتش میاد پایین.فقط صبر:d

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
قیمت اولش تو بازار ایران 5 میلیون بود. الان دیگه با این قیمت دلار همون 5 میلین رو رو ps4 حساب کن .
جوک نگو لطفا کجا 5 میلیون بود فکر کردید مردم احمق هستن؟؟؟؟ اولا که اون زمان واردات به شدت سخت بود قیمتشم 1500 بود بعدشم الان همه چی مثل نقل و نبات وارد میشه خیلی فرق کرده با اون زمان قیمتش هم خیلی باشه 2 میلیون اونم روز اول این فیمت هارو از کجاتون میارید زشت به خدا

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
b-)=)) به حق چیزای ندیده ... از 5 میلیون رسوندیش به 300 :))

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
شاید منظور دوستمون به قول فیلمای هندی " 5 ملیون روپیه بوده زن داداش " :d
آقا رحمان شوخییه ها ناراحت نشی

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

من 5 میلیون میدم ، شما فقط یه خورده از اونایی که میزنی رو بده ما هم بزنیم !!! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر