قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
به کسی برنخوره ولی این بحث ها بی فایده هست ... من الان منتظرم ببینم Dc قیمت نهایی رو چند میگه آخه گفته بود 20 یا 15 روز دیگه معلوم میشه ...

من فکر میکنم که اون 2200 برا Xbox One بوده و البته برا باندل ( قیمت کنسول + قیمت بازی مورد نظر )

نظر من اینه که این تاپیک را زمانیه که کنسول تو بازار اومده باشه و افراد بگن فلان جا این قیمت فلان جا این قیمت بالاخره قیمت نهایی دست ما نیست ...

هر کسی هم که فامیل اونور داره خوش بحالش ... من خودم PS3 رو از استرالیا گرفتم با موو و یک دسته اضافی موو و یک بازی اورجینال کلا 1150000 در اومد برام که متاسفانه برا PS4 نمیتونم همچین کاری انجام بدم

:((

من خودم خیلی دوست دارم روز لانچ بگیرم که باهاش بشینم watch dogs بازی کنم و متاسفانه نمیتونم تا عید صبر کنم ( دیگه از آوتار و امضا معلومه :d ) پیش خودم هم گفتم که برا pc یا ps3 بگیرم ولی گفتم که دیگه بدرد نمیخوره که برا ps4 بگیرم Assassin's creed هم همین طور
صد*صد تاييد ميشه:d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خوشم میاد تو این تایپیک یه سری دوستان دارن میجنگن که قیمت رو ببرن بالا به جای پایین !! :D

I Love Iran :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خوشم میاد تو این تایپیک یه سری دوستان دارن میجنگن که قیمت رو ببرن بالا به جای پایین !! :D

I Love Iran :D
دقیقا!
البته من خوشم نمیاد ولی خب حقیقت تلخ ِ :D
دوستانی که مثل من تقاضا دارن که تا روز عرضه تاپیک قفل بشه و حرف هایی که قبلا زدیم پا بر جا بمونه و دوستان دیگه لطف کنن قیمتش رو بالاتر نبرن، اعلام کنن ببینیم اگر به اندازه کافی زیاد بودیم بگیم یکی از ناظم ها یا مدیران تاپیک رو قفل کنه.

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
آقا کسی از قیمت تو ترکیه خبر داره؟؟؟

اگه قیمت اونجا هم همین باشه، چه کاریه. به جایی که 600-700 تومن بالای قیمت بخریم با اون پول میریم اونجا هم کنسول رو میخریم هم یه دوری میزنیم ...

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
تاپیک قفل بشه بهتره....تا روز بعد رلیز....این جور که پیش میره تا 3 تومان باید دستگار رو خرید...بعضی از دوستان مثل اینکه پول رو از بیرون (یا مفته) پیدا کردن یا از جیف باباشون خرج میکنن...دوستانی هستن که خودشون عین من زحمت میکشن کار میکنن...پولشونو به حق خرج میکنن... من به شخصه هر چی داشتم فروختم گذاشتم ps4بگیرم...الان هر چی کار میکنم میزارم کنار واسه خریدش....هر چند دستگاه رو بعد یک ما یا 2 ماه بعد از رلیز خرید روز لانچ گرفتن اشتباه برزگیه... خودتون هم میدونین​
:>
منم میخوام ps4بگیرم ولی نه به این قیمت فضایی که بعضی از فروشگاه که اعلام پیش خرید گذاشتن .... بعضی از دوستان (خرررررررررر پول)​
:|
حمله کردن مشتاقن که فروشنده محترم تا دسته یاورشو استاد کنه...بقیه هم به پای این دوستان بسوزن....
خدا کنه دلار بیاد پایین....همه چی درست شه خسته شدیم... هر کی یه قیمت میده...
----------
تاپیک قفل بشه بهتره....واسه دلال ها بازار گرمی نکنیم که به قیمتی بی انصافانه به ما دستگاه رو بندازن...و به ریش ما بخندن...
کمی صبور باشید عجله نکنید...​
;)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
آقا کسی از قیمت تو ترکیه خبر داره؟؟؟

اگه قیمت اونجا هم همین باشه، چه کاریه. به جایی که 600-700 تومن بالای قیمت بخریم با اون پول میریم اونجا هم کنسول رو میخریم هم یه دوری میزنیم ...

با 600-700 یه سفر داخل ایران هم نمیتونی بری الان چه برسه ترکیه

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
2200 که چی ؟ چقدر ادم های بی ... پیدا میشن ها !
------------
البته بعضی ادم های بی خبر و ساده بهشون بگی 3 ملیون هم می گیرن , از این جماعت هیچ چیز بعید نیست !

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
تا حالا شده کسی از این فروشنده ها بپرسه چجوری حساب میکنن که انقدر میشه ؟!من خیلی دوست دارم که روز لانچ کنسول رو بخرم حتی الانم میتونم ولی به خاطر نخندوندن فروشنده ها به ریش خودم و حمایت از حقوق تمام گیمر ها اینکارو نمیکنم.امیدوارم که خیلی ها اینکارو نکنن تا بعد 1.2 ماه 30.40 درصد ارزونتر بخریم .اونم طوریکه وقتی میری توپخونه سرت دعوا کنن!

یادش بخیر پس پیارسال پی اس تری 320 گیگ باندل دو دسته و دو بازی uncharted2 و dirt 2 رو 410 تومن خریدم

آخرین ویرایش:

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
چرا بعضی ها فکر میکنند فروشنده باید روی هر کنسول بالای ۳۰۰ هزار تومن سود کنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
ای کاش ما هم یک شعبه Gameshop یا ... داشتیم که میتونستیم پیش خرید کنیم ... مگه ما چیمون از عرب های سوسمار خور کمتره ؟ یا هندی ها ؟ :((

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
فکر کردین من میام کنسول رو از شما فروشنده ها میخرم؟! خواب دیدین خوش باشین اون قیمت ها ی فضاییتون رو واسه خودتون نگه دارین
با قیمت دلار امروز هم حساب کنیم میدونیم قیمت کنسول چند میشه پس نمیتونین سرمون کلاه بذارین

میشه لطفا بگید از کجا میخواهید بگیرید تا با اون قیمت مورد نظرمون بریم بخریم ؟

میگم اگه چند نفر جمع بشیم از سایت های ایرانی که از amazon و ... خرید میکنند سفارش بدیم فکر کنم هزینش کمتر در میاد دیگه سود فروشنده تا 200 تومن خبری نیست :d و فوقش اون سایت از هممون 100 تومن بگیره و فکر کنم می ارزه . نه ؟ :-/

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
با 600-700 یه سفر داخل ایران هم نمیتونی بری الان چه برسه ترکیه

با 600 - 700 کسی ترکیه نمیخواد بره ... اما میشه انداختش رو هم با یه سفر که حداقل همون 600 - 700 رو بریزی تو شیکم خودت نه یه سری مفت خور دلال ؟؟؟ الان حله؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر