قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,825
نام
حامد
به نظر من کسایی که پیش خرید میکنن که دیگه نباید به قیمت دلار کاری داشته باشن. چون طرف پولشو الان داده و فروشنده هم باید همون موقع پول رو دلار میخریده.
مث قضیه حساب های پس انداز ارزی که بانک ها بعد از بالا رفتن دلار تا 3600 تومن پول مردم رو به 1226 تومنی حساب کرد و بهشون ریال پس داد!

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
متن dc تو فیسبو*ک برای دور جدید پیش خرید ها:

قابل توجه کلیه علاقمندان به کنسول های نسل بعد!!

همانطور که مستحضرید ما دو سری پیش فروش برای کنسول PS4 انجام دادیم که سری اول آن جهت کنسول ریجن 1 و با زمان تحویلی دیماه و سری دوم آن برای کنسول ریجن 2 با زمان تحویلی بهمن ماه بود.

تعدادی از مشتریان نتوانستند به موقع در پیش خرید ها شرکت کنند و متقاضی این بودند که مجدد زمان آن تمدید شود. متاسفانه تعدادی که ما قولش را گرفته و خریده بودیم تماما پیش فروش شده و فعلا تعداد اضافه ای که بتوانیم به شما قولش را بدهیم نداریم .

ولی اگر مایلید که که کنسول PS4 را با قیمت مناسب خریداری کنید و کمی هم صبر و حوصله دارید ، برایتان خبر خوشی داریم .

فعلا برای خرید تعداد دیگری کنسول PS4 در حال مذاکره هستیم که اگر انشالله قیمت دلار در همین حدود 3100 تومان بماند ، میتوانیم آنها را در اوایل اسفند با قیمتی کمتر از 1.600.000 تومان تقدیم نماییم . ( در حدود 1550 تا 1600 )

قطعی شدن این موضوع کمی زمان میبرد و انشالله برای اواخر آبان خبر دقیق آنرا اعلام خواهیم نمود .

و اما برای علاقمندان به کنسول Xbox-One:
متاسفانه تا این لحظه هنوز نتوانسته ایم که این کنسول را با قیمت مناسب تهیه کنیم. منظورمان از قیمت مناسب عددی بین 1.900.000 تا 2.100.000 تومان میباشد .
در حال حاضر برآوردهای ما نشان میدهد که اولین زمان ارایه کنسول با این حدود قیمت ، نیمه دوم اسفند میباشد . پس جهت خرید کنسول کمی صبر پیشه کنید که ضرر نمیکنید.

ولی اگر شما کلا با چیزی به اسم صبر رابطه ای ندارید، به احتمال 80 درصد ، امکان تهیه کنسول ریجن 1 ( یعنی پک عرضه شده در آمریکا ) و تحویل آن در اواخر دیماه مقدور میباشد که قیمتی در حدود 2.300.000 تا 2.600.000 تومان خواهد داشت .
این موضوع نیز در حدود 15 آبان بصورت قطعی تر مشخص میشود. پس اگر قصد خرید زودتر کنسول را دارید. از هم اکنون مبالغ خود را برای زمان ذکر شده آماده کنید و گوش بزنگ خبر های ما باشید که دز نیمه آبان ماه زمان زیادی جهت پیش خرید کنسول های ریجن 1 نخواهیم داشت و باید فورا اقدام کنید .

موفق باشید

باشه بهش میگم:|

این قیمت 2300 تا 2600 که مربوط به X1 است

Barnabas

کاربر سایت
Nov 11, 2012
18
نام
#حــــمید
تصمیم عوض شد
من ک تا کپی خور نشه ؛ نمیخرم
و قابل توجه کسایی که عشق کمپانی سونی تو کلشونه
شما هرچقدر هم بازی ارجینال بخری ، بازم چون تو ایرانی ، به حساب نمیای [-(

کپی خور هم بشه ؛ وا میسم هر وقت قیمتش از حالت فضایی در اومد ، میخرم
فوقش اینه که یه بازی رو 4 و 5 ماه دیرتر بازی میکنم
چه فرقی داره!

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
تصمیم عوض شد

چه فرقی داره!

4، 5 ماه، سال، Never...
:d What's the difference anyway
---------
دلارم که درگیره با خودش! یه روز 10تومن میره بالا فرداش 10تومن میاد پایین! :d

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
تصمیم عوض شد

چه فرقی داره!
اگه حضرت ايوب گيمر بود تحمل و صبر شما رو نداشت !!!!! :بهمن

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دیشب خواب میدیدم دلار شده 1200 تومن و PS4 هک شده بود و GT7 برای PS4 عرضه شده بود و آقای حیاتی در اخبار داشت میگفت یارانه ی هر فرد شده 500 هزار تومن !!
246160,xcitefun-lovely-032-cute-032-sleep-big.jpg

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,953
نام
شیخ صدرا
هركو زير 1700 پيش فروش كرد بدونيد يه كلكى تو كتره و موقع تحويل بازى در مياره براتون.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیشب خواب میدیدم دلار شده 1200 تومن و PS4 هک شده بود و GT7 برای PS4 عرضه شده بود و آقای حیاتی در اخبار داشت میگفت یارانه ی هر فرد شده 500 هزار تومن !!
246160,xcitefun-lovely-032-cute-032-sleep-big.jpg
مگه همون تو خواب ببيني;;):d

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
تصمیم عوض شد

چه فرقی داره!

دوست من با اینکه گفتی نمیخواهی زود دستگاه رو بخری ولی از لحن صحبت و جملاتت معلومه که اتفاقا خیلی خیلی دلت میخواد که هر چه زودتر دستگاه رو داشته باشی! این موضوع وقتی خیلی معلوم میشه که برای دلداری خودت به کمپانی سونی و ایرانی بودن هم رحم نکردی. انشاا... شما هم هر چه زودتر دستگاه به دستت میرسه و حسابی باهاش لذت میبری. اما خودت هم میدونی که به ایرانی بودن و نبودن هیچ ربطی نداره!

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
با درود به دوستای گلم
یه چیزی تو ذات گیمریهای ایرانی هستش به اسم هول ورداشتن یا به قول معروف جو گیر شدن
و فروشنده هم از همین خصلت ما گیمرها نهایت سوء استفاده رو میبره و با قیمتهای فضایی جنسشو میفروشه
من خودم با اکثر کاسبهای توپخونه آشنامو و میدونم چه سبک ادمهایی هستن
بهترین کار اینه که حد اقل بچه مایه دارا هم یه هفته صبر بکنن و نرن با قیمت فضایی بخرن و فروشنده هام استقبال چندانی نبینن و قیمتهارو مغقولتر و منصافانه تر بکنن
موفق باشید

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
من که تا 7-8 ماه نمیگیرم
حداقل بعد کنکور
قیمت هم خیلی فضایی هست
تا کپی خور نشه هم همینطور!
ما فامیلمون تو خارج هست میگه ps3 قیمتش 200 یورو هست!
اونوقت اینجا 1.5 میلیون!:|
خدا به داده PS4 برسه

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
خدایی کاری به فروشنده های توپخونه و پایتخت و جمهوری ندارم ولی انصافا اگه زیر 2 تومن بدن خوب میدن و باید دعاشون کنیم :d ولی من ترسم از اینه که همینجوری علی اصغری قیمت بذارن مثلا زبونم لال روم به دیوار گلاب به روتون :d بگن PS4 سه ملیون اوشلوق :(( اونوقت دیگه باید بسوزیم و بسازیم =:)

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
متن dc تو فیسبو*ک برای دور جدید پیش خرید ها:
.....................
فعلا برای خرید تعداد دیگری کنسول PS4 در حال مذاکره هستیم که اگر انشالله قیمت دلار در همین حدود 3100 تومان بماند ، میتوانیم آنها را در اوایل اسفند با قیمتی کمتر از 1.600.000 تومان تقدیم نماییم . ( در حدود 1550 تا 1600 )
...........................
موفق باشید

هركی زير 1700 پيش فروش كرد بدونيد يه كلكى تو كتره و موقع تحويل بازى در مياره براتون.

آقا یکی بیاد یک روشن سازی اساسی بکنه ببینیم چه خبره
DC که سری قبل را به 1700 میفروخت ، میگفتن گزونه و دزدی این قیمت و اینا.
شما که میگی زیر 1700 اگر بدن کلاه برداری است .
مدیران سایت هم که قرار بود پیش فروش بکنن ، اگر اشتباه نکنم گفته بودن بالای 1600 قیمت است و آخر هم بدون هیچ نتیجه ای ولش کردن.

خلاصه ما که نفهمیدیم چی به چی شد.
بالاخره گرونه ، ارزانه ، پیش فروش را بخریم ، اصلا کنسول نخریم !!!
خلاصه که :-o:wallbash:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,975
نام
احمد
آقا یکی بیاد یک روشن سازی اساسی بکنه ببینیم چه خبره
DC که سری قبل را به 1700 میفروخت ، میگفتن گزونه و دزدی این قیمت و اینا.
شما که میگی زیر 1700 اگر بدن کلاه برداری است .
مدیران سایت هم که قرار بود پیش فروش بکنن ، اگر اشتباه نکنم گفته بودن بالای 1600 قیمت است و آخر هم بدون هیچ نتیجه ای ولش کردن.

خلاصه ما که نفهمیدیم چی به چی شد.
بالاخره گرونه ، ارزانه ، پیش فروش را بخریم ، اصلا کنسول نخریم !!!
خلاصه که :-o:wallbash:
ایشون احتمالا خودش فروشندس جدی نگیر شما ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر