قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
دوستان نظرتون چيه خودمون رو از اين خراب شده نجات بديم؟!:d:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
پلی 3. 320 گیگ اسلیم الان دو میلیون و پونصد هزارتومنه! اونوقت این بیاد مطمئن باشین 3 میلیون و نیم کمتر نست اولش...... تا یک سال هم همین حدود ها هست دست کم..... در مجموع همینجوریش 2 میلیون کمتر نمیشه!..کجای کارین؟! آخه ارزونی به من و شما نمیاد..دلتون رو به ارزون شدن خوش نکنید..........اگه بچه پولدارین که غمتون نیست 10 میلیون هم باشه ددی براتون میگیره ولی اگه مثل ما فقیر فقرا هستین همون پلی 3 تون با ایکس باکستون رو محکم بچسبین
عزیز جو نده حالا:D
الان Slim 250GB تقریبا 1/700 ـه!
این گرونی هم چند دلیل داره:
1) دلار
2) آخر نسلی می‌خوان با بالاترین قیمت بدن بره
3) شناخته شدن PS3 و X360 بین مردم
PS4 یا Xbox بعدی بیان مطمئن باشید اولش خیلی گرون می‌شه بعد یکم میاد پایین و شاید تا یک و دویست (با دلار الان) هم برسه! ولی وقتی بازارش گرم شد و مردم شناختنش شروع می‌شه بالا رفت تا 2 یا 2/500

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
اگه زیره 2/500 باشه میخرمش

---------- نوشته در 09:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:03 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ps3 super slim 500gb باندل AC3 الان 1/550 هست

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
اصلا مهم نیس قیمتش چند باشه تو ایران چه 1 میلیون چه 4 میلیون وقتی بازی که براش میاد با این وضع دلار و مخصوصا!! پیش بینی وضع دلار برا 7 8 ماه دیگه... ببینید یه بازی ps4 چند درمیاد...من فکر کنم بالای 250 تومن.فقط و فقط یه را داره بازیاشو بیارن کرایه بدن!! غیر این باشه این کنسول خیلی تو ایران بفروشه 1000 تا هم نمیفروشه...یه راه دیگم داره که در حد یه رویا میمونه! اینکه سونی بیاد برا کشور هایی جهان سومی که ارزش پولشون کمه مثل ایران دیسک مخصوص اون کشور رو بزنه که تو کنسول های خودشون نخونه!! قیمتشم بیاد با پول اون مملکت اعلام کنه...مثلا با قیمت 70_80 تومن عوضش بازی رو حدود 15 روز دیرتر ریلیز بکنه!به نظرتون برای بازار بزرگی مثل ایران با 75 میلیون جمعیت که میتونه فروش فوق العاده ای داشته باشه ارزششو نداره؟! برا دفاع از پیشنهاد میشه گفت کلا کپی خور کردن کنسول آروم آروم به فراموشی سپرده میشه و شرکت های سازنده کنسول ضرر های نسل قبل رو از بابت کپی شدن نمیبنن...کنسول ها فروششون فوق العاده بالا میره...بازی ها فروششون فوق العاده بالا میره...و به تبع آن فروش لوازم جانبی بالا میره...و برای توجیه این کار سونی میتونه بگه که پولی که برای تهیه یه بازی یک ایرانی! با در آمد متوسط به قیمت 80 تومن میده برابر با 300 دلار شماس!! و برآورد قیمت عادی بازی که درمیاد 250_300 تومن رو به عهده خودشون بذاره توجیه میشن!!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
قیمت گفتم یه بار دیگه‌م به نظرم 449 تا 499 دلار خواهد بود.تو ایرانم وضع زیاد مشخصن نیست اما اون یکی دو ماهه اول که اصلن قیمت کنسول مهم نیست چون هرچی باشه سه چارتومن میفروشن دقیقن مثه آیفون 5 . بعد از اون قیمت منطقی تر میشه و میشه یه قیمتی در حدود یک و هشت تا دو رو انتظار داشت.
در خصوص بازی هام اگه گفته سونی مبنی بر اینکه بازی های ps4 قیمتشون همون قیمت بازی های ps3 هست یه چیزی در حدود 300 تومن پیشبینیش معقولانه هست.
در کل به اوضاع بازار تا اون موقع هم بستگیه زیادی داره مخصوصن مسائلی مثله انتخابات ساله دیگه و همه پیشبینی ها طبقِ زمانه الآنه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يادش بخير زمان ويتا هم همين شور بود همين تاپيكها ولي من توصيه ام به شما اينه كلا از الان خودتونو راجب به قيمت عذاب نديد دو سه ماه اول هر قيمتي باشه كمتر از 2.5 3 ميليون نيست بعدش درست ميشه فقط دعا كنيد دلار بياد پايين وگرنه بدونيد با اين دلار همين كنسولهاي خودمون خيلي بهتر هستن چون 250 تومن پول يه بازي حتي واسه يه ادم شاغل كم پولي نيست و حتي شما اگر شاغلم باشيد باز از دلتون بر نمياد 250 تومن پول يه بازي بديد
پس از همين الان خودتونو در گير قيمت نكنيد

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,242
نام
Mansour
دوستان نگران نباشین خدا روزی رسونه
انشا الله همه چیز ردیف میشه فعلا همین کنسول خودتونو بچسپید بینم چی میشه

ata_bros

کاربر سایت
Sep 10, 2011
16
يادش بخير زمان ويتا هم همين شور بود همين تاپيكها ولي من توصيه ام به شما اينه كلا از الان خودتونو راجب به قيمت عذاب نديد دو سه ماه اول هر قيمتي باشه كمتر از 2.5 3 ميليون نيست بعدش درست ميشه فقط دعا كنيد دلار بياد پايين وگرنه بدونيد با اين دلار همين كنسولهاي خودمون خيلي بهتر هستن چون 250 تومن پول يه بازي حتي واسه يه ادم شاغل كم پولي نيست و حتي شما اگر شاغلم باشيد باز از دلتون بر نمياد 250 تومن پول يه بازي بديد
پس از همين الان خودتونو در گير قيمت نكنيد

با دعا که دلار پایین نمیاد :(:(:D

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
یادش بخیر من 360 و 425 خریدم اواخر تابستونی بود بعدش که چند ماهی از شروع مدرسه ها گذشت قیمتش به زیر 300 هم رسید چه دوووووورانی بود:-s
حالا چی
3000000:o
یکی صفراشو بشماره!@-)
بسته پیشنهادی(اگه مثل من دستون به دهنتون که هیچی به جاهای دیگتون هم نمیرسه بسته براتون مفیده اگرم جز مرفهین بی دردید:flexion:که... بالاخره آدم باید یه جوری عقدشو خالی کنه دیگه:d)
1تصورx720=p~
2مطرح کردن با پدر:punish:
3
:bye:
X360 or PS4
4دیدن یک مرفه بیدرد درحال بازی:thumbsup:و شماکه شکلک وضعیت شما باخودتون!(از من:ranting:)

آخرین ویرایش:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
یادش بخیر من 360 و 425 خریدم اواخر تابستونی بود بعدش که چند ماهی از شروع مدرسه ها گذشت قیمتش به زیر 300 هم رسید چه دوووووورانی بود:-s
حالا چی
3000000:o
یکی صفراشو بشماره!@-)
بسته پیشنهادی(اگه مثل من دستون به دهنتون که هیچی به جاهای دیگتون هم نمیرسه بسته براتون مفیده اگرم جز مرفهین بی دردید:flexion:که... بالاخره آدم باید یه جوری عقدشو خالی کنه دیگه:d)
1تصورx720=p~
2مطرح کردن با پدر:punish:
3
:bye:
X360 or PS4
4دیدن یک مرفه بیدرد درحال بازی:thumbsup:و شماکه شکلک وضعیت شما باخودتون!(از من:ranting:)

رفیق خب اگه راست میگی نوشته های عکس امضاتو یکم روشنتر کن بقیه هم ببینن:d

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
احتمالا PS4 قیمتش ارزونتر از Xbox بعدی باشه :D ولی خدا کنه دلار ارزون شه قیمت کنسول های نسل بعد بالای 1.200 میل نباشه :| دعا کنید :D [-o<
نسل بعدو بیشتر واسه انحصاری هاش میگیرم اگه نه پی سی مگه چشه :D

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
نمیدونم دوستان چرا نگران قیمت کنسول هستند!!
درحالی که یدونه گیمش حدود 280 تا 340 قیمتش هست..تازه این قیمتبرای گیم هاس PS3 هست ..که احتمالا برای PS4 هم همون قیمت حدود 60$ باشه..

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
نمیدونم دوستان چرا نگران قیمت کنسول هستند!!
درحالی که یدونه گیمش حدود 280 تا 340 قیمتش هست..تازه این قیمتبرای گیم هاس PS3 هست ..که احتمالا برای PS4 هم همون قیمت حدود 60$ باشه..

چون داشتن خود کنسول به آدم قوت قلب میده :d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دوستان نگران نباشن .
گویا توافقاتی شده و قراره تحریمهای معاملات تجاری برداشته بشه بعلاوه چند تا تحریم دیگه و قیمت دلار هم داره بشدت میاد پایین تا این لحظه از روز 4شنبه که مذاکرات تموم شده دارم قیمت دلار رو دنبال میکنه و روند کم شدن ادامه داره تو این چند روز که 5 روز هم نمیشه 500 تومن دلار ارزون شده.

فکر کنم یه موج سکته زدن های دیگه هم بعد از سال 1367 قراره اتفاق بی افته{بعد از پذیرش قطعنامه}. در ایران رو هیچ چیز شما نمیتونید حساب باز کنید چون وضعیت اقتصادی پایداری نداره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر