قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
تکلیف ps3 چی میشه؟بازیهای ps3 و ps4 یکی هستن؟حداقل تا یه مدتی امکان داره بازیهاشون یکی باشه؟چون تا اونجا که میدونم خود ps3 قابلیت استفاده گرافیکی بالاتری هم داره که هنوز ازش کاملا استفاده نشده

100% در این مورد اصلا شک نکن

Cage Says

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اگه بالای 3 تومن در نیاد من میتونم بعد از رلیز بگیرم یکیشو // یکم واقع بین باشیم الان با 3-4 ملیون یه سیستم یا لپتاب درست درمون بهمون میدن؟:-s

من قیمت منطقی رو گفتم یعنی اگه اوضاع گرونی در نظر نگیریم 1 و 1.5 میلیون منطقیه و قیمت اصلی همین باید باشه اما 2 و 3 و 4 میلیون رو شرایط بوجود میاره

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
چه فرقی میکنه؟یا 2 میلیون باشه یا 5 میلیون یا 1 میلیارد یا 1 تیلیارد یا ...
من که کلا پول و درآمدی ندارم.پس برام فرقی نمیکنه کلا.:(

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
چه فرقی میکنه؟یا 2 میلیون باشه یا 5 میلیون یا 1 میلیارد یا 1 تیلیارد یا ...
من که کلا پول و درآمدی ندارم.پس برام فرقی نمیکنه کلا.:(

داداش ناراحت نباش همه چی درست میشه منم نداشتم pc بخرم چه برسه ps3 ولی یه دفعه جور شد هم یه pc خفن خریدم و هم ps3:x

امید وارم قیمتش از 1 میلیون بالاتر نره بتونم بخرم

---------- نوشته در 09:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها همین الان یه سایت ps3 رو به همراه عکس خود کنسول و مشخصات میفروشه.اونم تو ایران.یه سر به سایت زیر بزن ببینی ما کجای دنیاییم.:d

کنسول بازی پلی استیشن 4 PS4 - 3gam.ir | فروشگاه اینترنتی 3 گام

اینجا با تمام وجود میگم =)) همه جعفریا =))

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
واقعا دمش گرم !درست زمانی که ریس سونی می گه من هنوز خودم کنسول رو ندیدم این بابا گذاشته واسه فروش !!
بله دیگه این هم عاقبت ملتی که به فارسی صحبت می کنند و به عربی دعا و به انگلیسی نسخه می نو یسند !! :))

Amirgalaxy

کاربر سایت
Oct 18, 2011
25
نام
امیر حسین
agha in che saite Eye ke hanuz company moArefi nakarde gozashte vase forush

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:52 PM ارسال شده بود ----------

اولش که میاد انتظار هر قیمتی هست ولی فکر کنم با این وضع دلار و با قیمت های پیشبینی شده برسه به 1/500

اینکه خیلی خوبه

---------- نوشته در 03:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:54 PM ارسال شده بود ----------

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:52 PM ارسال شده بود ---------

اینکه خیلی خوبه
---------- نوشته در 03:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:54 PM ارسال شده بود ----------
دستگاهی که نهایتش شاید قیمتش 500 دلار باشه تو ایران بشه 1500 خوبه:|خدایا بکش مارو راحت شیم از این وضعیت

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
5ماه اول 2میلیون.چند ماه بعد (نهایتا1سال) میاد رو یه تومن.چندسال بعد میشه 700 بعدش دوباره گرون میشه:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
پلی 3. 320 گیگ اسلیم الان دو میلیون و پونصد هزارتومنه! اونوقت این بیاد مطمئن باشین 3 میلیون و نیم کمتر نست اولش...... تا یک سال هم همین حدود ها هست دست کم..... در مجموع همینجوریش 2 میلیون کمتر نمیشه!..کجای کارین؟! آخه ارزونی به من و شما نمیاد..دلتون رو به ارزون شدن خوش نکنید..........اگه بچه پولدارین که غمتون نیست 10 میلیون هم باشه ددی براتون میگیره ولی اگه مثل ما فقیر فقرا هستین همون پلی 3 تون با ایکس باکستون رو محکم بچسبین

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
زیر 2 تومن اصلا فکرشو نکنید. با این انصافی که فروشنده ها دارن بعید نیست تا 3 تومن هم بدن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر