قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
دوستان بهتره دیگه قیمت روز دلار اینجا ذکر نشه . همه که میتونن بفهمن دلار چقدره و نیاز به گفتنش نیست

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
دوستان بهتره دیگه قیمت روز دلار اینجا ذکر نشه . همه که میتونن بفهمن دلار چقدره و نیاز به گفتنش نیست
چون درمورد قیمت داره بحث میشه خودبخود قیمت دلار هم مطرح میشه. کاریش نمیشه کرد.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
دقیقا چرا :-/ صرافیا میان در سایت و می گن , بَه بَه الان که این ها می گن 2000 ما می فروشیم 4 هزار ؟ یا کسایی اینجا صرافی دارند ؟
اگر در مورد دلار بحث نشود که نمی شود در کل بحث کرد که !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
نه آخه تو 2 ، 3 روز گذشته دوستان میان قیمت دلارو میذارن و قیمت PS4 رو تخمین میزنن
آخه هنوز به باره نه به داره

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
نه آخه تو 2 ، 3 روز گذشته دوستان میان قیمت دلارو میذارن و قیمت PS4 رو تخمین میزنن
آخه هنوز به باره نه به داره

دقیقا چی نه به داره نه به باره؟ قیمت کنسول که مشخص شده. داغ بودن بحث هم به دلیل تغییرات قیمت دلاره و پیش بینی مربوط به زمان عرضه اونم توی ایران وگرنه جاهای دیگه ی دنیا که از همین الان قیمت معلومه. همه چی به داره و به بار. وقتی هم که کنسول اومد این تاپیک میشه مخصوص اطلاع از قیمت های فروشگاه های مختلف. والسلام

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

بحث در مورد قیمت دلار از هر چیز دیگه ای تو این تایپیک مهم تره !

قیمت دلار رو قیمت وسایلی مثل کنسول و گوشی و ... تاثیر کاملا مستقیم داره ! یعنی اصلا به مستقیم معنی میده ! :D

بعدشم اینجورم نیست که همه بدونن ، به ولله نصف ملت هنوز فکر میکنن دلار 4 - 5 هزار تومنه ! :|

برای مثال تغییرات قیمت Galaxy S4 ، که به لحظه با کاهش قیمت دلار ، تغییر میکرد !

http://www.gooshishop.com/ItemsPrices.aspx?ItemId=2595

Barnabas

کاربر سایت
Nov 11, 2012
18
نام
#حــــمید
سلام به همه من تو یه 2 راهی ام کمک کنین پیلیز آقا من 2 سال پیش همین روزا یه Ps3 Fat 160 GB گرفتم (یادش بخیر؛ اون موقع با یه دسته اضافه و یه بازی اورجینال کلا 600 تومن دراومد؛ اما الان چی ؟؟؟) . ولی متاسفانه بعد از 1 سال Ylod شد و من موندم و یه کنسول و 2 تا دسته و الان 1 ساله تو کُمد موندن ( البته دسته ها کاملا سالمن با Pc هر ماه یه بار چِکشون میکنم؛ [قصد فروششون رو دارم]) الان حدود یک ملیون و 200 تومن پول دارم و میخوام یه اسمارت فون بخرم و حالا موندم با این اوضاع پولامو نگهدارم واسه Ps4 یا گوشی بخرم؟ البته خب من به شخصه زورم میاد 300 ، 200 تومن بدم به یه بازی ( 200،300 تومن!!!!!!!چه خبره بابا؟؟؟ فوقش یه بازی 2 ماه بهمون میخواد حال بده دیگه ؛ بعدش هم به خاطرات می پیونده ) + راستی! بی زحمت علاوه بر راهنمایی در مورد خرید گوشی یا Ps4 بگین که: الان این 2 تا دسته منو چند میخرن؟؟؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
یه سوال بی ربط
کسی میدونه آیا گیم استاپ توی ترکیه شعبه داره؟؟
اگه داره تو کدوم شهرشه؟

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
سلام به همه من تو یه 2 راهی ام کمک کنین پیلیز آقا من 2 سال پیش همین روزا یه Ps3 Fat 160 GB گرفتم (یادش بخیر؛ اون موقع با یه دسته اضافه و یه بازی اورجینال کلا 600 تومن دراومد؛ اما الان چی ؟؟؟) . ولی متاسفانه بعد از 1 سال Ylod شد و من موندم و یه کنسول و 2 تا دسته و الان 1 ساله تو کُمد موندن ( البته دسته ها کاملا سالمن با Pc هر ماه یه بار چِکشون میکنم؛ [قصد فروششون رو دارم]) الان حدود یک ملیون و 200 تومن پول دارم و میخوام یه اسمارت فون بخرم و حالا موندم با این اوضاع پولامو نگهدارم واسه Ps4 یا گوشی بخرم؟ البته خب من به شخصه زورم میاد 300 ، 200 تومن بدم به یه بازی ( 200،300 تومن!!!!!!!چه خبره بابا؟؟؟ فوقش یه بازی 2 ماه بهمون میخواد حال بده دیگه ؛ بعدش هم به خاطرات می پیونده ) + راستی! بی زحمت علاوه بر راهنمایی در مورد خرید گوشی یا Ps4 بگین که: الان این 2 تا دسته منو چند میخرن؟؟؟
آقا اسمارت فون رو اصن بی خیال شو...تجربه ی شخصیمو برات میگم...خداوکیلی همون موقع که S III اومد ما خریدیم ولی خدا شاهده 2 هفته بیشتر با هاش حال نکردم...الانم دادم به بابام گوشی رو و پولشو گرفتم...:d ینی خدایی کنسول سگش می ارزه به اسمارت فون...گفتم این تجربه شخصی من بود فقط...

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اولا شما بگو چند سالته تا من راهنماییت کنم .
دوما کنسول ارزشش بیش از اسمارت فونه . 3 تا بازی هم بخری بازم ارزشش فراتر از اونه.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
یه سوال بی ربط
کسی میدونه آیا گیم استاپ توی ترکیه شعبه داره؟؟
اگه داره تو کدوم شهرشه؟
فک نکنم گیم استاپ داشته باشه ! ولی فروشگاه زنجیره ای Virgin MegaStore تو استانبول میدان تکسیم ( :d ) شعبه داره آخرین باری که من سر زدم واسه بعضی بازی ها Pre-Order قبول میکرد ، احتمالا واسه کنسول هم قبول کنه !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر