قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
با اون عجله ای که تو داشتی من فک کردم الان لول اخر bf4 هم گرفتی:d
خیلی عالیه دوستان تحمل کنید یکی دو ماهی بعد برید بخرید
پولم رو از سر راه نیاووردم که حرومش کنم بره ! :d باید این فروشنده ها رو تحریم کنیم تا ادب بشن که تا حدودی فعلا ادب شدن تازه این اولشه !

آقا رضا میدونم شما نظر شخصیتون رو گفتید و منظوری ندارید اما جوو میده این حرفتون بهتره این جور صحبت ها رو تویه فروم نکنیم
من کوچیکتم هستم و اصلا قصد جسارت ندارم اما واسه اینکه حرفهامون رویه قیمت تاثیر سو نزاره میگم
من همین الان دارم مشاهده میکنم و چندتا بچه های اینجا هم انگار خرید کردن همین الان! یک میلیون و ششصد تومن
پس انگار همین الانم زیر 2 هست

دیگه لازم شد یه دسته براتون بیارم بابت اطلاع رسانی:D
فروشنده ها الکی دارن جو میدن مطمئن باشید با عرضه شدن تو اروپا و ژاپن قیمت میاد زیر 1.5ت!!!ببینید کی گفتم!!

دیگه لازم شد یه دسته براتون بیارم بابت اطلاع رسانی:D
فروشنده ها الکی دارن جو میدن مطمئن باشید با عرضه شدن تو اروپا و ژاپن قیمت میاد زیر 1.5ت!!!ببینید کی گفتم!!

داداش چطوری حساب کردی میاد زیر 1.5 !!!؟
400 یورو به روز هم حساب کنی میشه 1.590 درضمن یارو سود و هزینه حمل بار نداره !!!؟

دوستان قیمت که تو امریکا ۴۰۰ دلار بود تو اروپا چقدر هست؟۴۰۰ یورو؟

یک توصیه هم به دوستان بکنم اونم اینه که اقا کنسول به صورت پیش فروش تو امریکای شمالی عرضه شده همین الان نباید انتظار قیمت خوب داشت ولی به نظر من بهترین راهکار صبر هست،ایفون شده ۲۲۰۰،قیمتشم ۶۵۰ دلاره یعنی ۳۵۰ تومن تفاوت داره با قیمتش تو خود امریکا(که بازم پایینتر میاد). کنسول هم به این وضع می رسه البته با صبر،عرضه ی کنسول محدود تره نسبت به ایفون ولی حتما تا عید قیمتاش متناسب تر می شه.

پس صبر کنین و الکی نخرید.

دیروز تجریش بودم قیمت گرفتم 3.100 میگفت ( تازه گفت فردا برام میرسه ) بیچاره خیلی منصف بود :| یعنی ادم از خودش میپرسه اینا چیزی به نام انصاف و وجدان هم دارن یا نه ؟ :دی البته از جایی که پالتو 300 تومنی رو میدن 800 تومن اختلاف قیمت 400 تومنی PS4 هم بعید نیست :دی

یکی تو شهر ما میگه داره و میده 2.850 ! میگه میرسه به 1.800 بعد لانچ امارات ! :| چمدونم ! :دی

اسم تاپیک رو باید تغییر بدن به مشاوره برای خرید کنسول و کسب اجازه از کاربران !!!

یکی باباش پولداره خوب به ما چه بره 5 میلیون بده کنسول رو بخره . کسی هم که پول نداره نمیخره خیلی راحت هست .

در ضمن هرکی هرچی می دونه ماشاالله میگه ، مهم نیست درست باشه یا نه .

کنسولی که تو آمریکا عرضه شده الان هیچ کجای آمریکا موجود نیست ، تمامی فروشگاه ها out of stock هستن ، تضمین دریافت تمامی خرید ها بعد از کریسمس هست ، کنسول تو سایت ebay به قیمت های 550-650 دلار توسط مردمی که پیش خرید کردن فروخته میشه !!!!

الان بعضی های انتظار دارن فروشنده بیاد تو ایران با قیمت 400 دلار + 50 هزار تومان سود خودش کنسولی که 1 هفته هست تو آمریکا عرضه شده بفروشه به من و شما !!!!

اول از همه این 400 دلار که می بینید قیمت خام هست ، یعنی در هر ایالتی از آمریکا که خریداری بشه بسته به مالیات اون ایالت حدود 8% مالیات میخوره .
بعدش کنسول هزینه حمل داره ، حالا شاید واسطه هم باشه این وسط .

خواهشا جک تعریف نکنید ، حداقل خودتون اطلاعات صحیح ندارید ، این اطلاعات رو پیش خودتون نگه دارید به بقیه انتقال ندید .

اگر قیمتی گرفتید از فروشگاهی اینجا اعلام کنید تا من یا سایر دوستان اگر قصد و توانش رو داشتن برن بخرن .

مدیران هم صلاح دیدن تاپیک جدید با عنوان زمان مناسب خرید کنسول جدید + مشاوره بزنن برید اونجا بحث کنید .

درود .

اسم تاپیک رو باید تغییر بدن به مشاوره برای خرید کنسول و کسب اجازه از کاربران !!!

یکی باباش پولداره خوب به ما چه بره 5 میلیون بده کنسول رو بخره . کسی هم که پول نداره نمیخره خیلی راحت هست .

کنسولی که تو آمریکا عرضه شده الان هیچ کجای آمریکا موجود نیست ، تمامی فروشگاه ها out of stock هستن ، تضمین دریافت تمامی خرید ها بعد از کریسمس هست ، کنسول تو سایت ebay به قیمت های 550-650 دلار توسط مردمی که پیش خرید کردن فروخته میشه !!!!

الان بعضی های انتظار دارن فروشنده بیاد تو ایران با قیمت 400 دلار + 50 هزار تومان سود خودش کنسولی که 1 هفته هست تو آمریکا عرضه شده بفروشه به من و شما !!!!

اول از همه این 400 دلار که می بینید قیمت خام هست ، یعنی در هر ایالتی از آمریکا که خریداری بشه بسته به مالیات اون ایالت حدود 8% مالیات میخوره .

خواهشا جک تعریف نکنید ، حداقل خودتون اطلاعات صحیح ندارید ، این اطلاعات رو پیش خودتون نگه دارید به بقیه انتقال ندید .

اگر قیمتی گرفتید از فروشگاهی اینجا اعلام کنید تا من یا سایر دوستان اگر قصد و توانش رو داشتن برن بخرن .

مدیران هم صلاح دیدن تاپیک جدید با عنوان زمان مناسب خرید کنسول جدید + مشاوره بزنن برید اونجا بحث کنید .

درود .
شما مغازت کجاست:-/

درود .

زیادی باهات موافقم;)

اینا همش به خاطره اطلاعات و سنه کمه بعضی از دوستان هست

البته تا کمتر از 1 ماه دیگه که تو منطقه و اروپا لانچ بشه میاد رو حدوده 2 میلیون
ولی الان همینه به همون دلایلی که شما اشاره کردید

به جانه خودم الان میان میگن اینا دلاله توپخونن ( یعنی من و شما ) دارن بازار گرمی میکنن:d
راستش من خودم توسطه یکی که کارش سفارشی وارد کردن هست دارم از امارات برای تحویله اواخره آذر پیش خرید
میکنم 1.700 و بازی هم دونه ای 200

- - -ویرایش - - -

شما مغازت کجاست:-/

داشتم پست رو تایپ میکردم اینو ارسال کردن دوستمون
دیدی گفتم میگن دلالی

دوستان سلام.
بچه ها من استرالیا زندگی می کنم و حدود دو ماه پیش کنسولمو پیش خرید کردم.
متاسفانه توی shipping دوم نوبت تحویل دستگاه من هست که میشه قبل سال نو میلادی.
هرکسی هم الان اینجا order بده میگن بهش تحویل کنسول بعد از سال نو میلادی هست.
جهت اطاع باید بگم تقریبا همه جای دنیا وضعیت کمبود کنسو هست و قیمت ها بالاست.
یک عکس از مجله EB GAMES براتون میذارم که ببینید بد نیست.
بعدشم بچه ها چیکار دارید کسی پول داره می خواد نوبرونه بخره
هی میگید نخر مطمئن باشید بازار که پر کنسول بشه بزودی قیمت ها
میاد پایین به شدت چه کسی بخره الان چه نخره قیمت اینه وقتی هم
که بازار پر کنسول شه ارزون میشه.
http://www.pic98.ir/images/5hqng8nuw4d0uxc4y6z3.jpg
http://www.pic98.ir/images/ymn88wjur48k1pn15b5.jpg

دوستان من سر دیر خریدن PS3 (البته دیر که می گم یعنی همین پارسال!) کلاه سرم رفت و جنس فیک بهم انداختن که یه ماه بردش سوخت! (بماند پسش دادم و پولم رو گرفتم:) )
بخاطر همین چشمم ترسیده می خوام این دفعه تا فیکش نیومده بخرمش. حالا سوالم اینه که بعد نیمه دسامبر و عرضه تو آسیا تو دبی با چه قیمتی می تونم بخرم با توجه به منطقه آزاد بودنش امکان داره همون 400 دلار بشه خرید؟ ( کیش هم منطقه آزاده مثلا اما چون عرضه مستقیم توشنمیشه PS4 فکر کنم بازم دلالا گوشمون رو ببرن. درسته حرفم؟)

دوستان من سر دیر خریدن PS3 (البته دیر که می گم یعنی همین پارسال!) کلاه سرم رفت و جنس فیک بهم انداختن که یه ماه بردش سوخت! (بماند پسش دادم و پولم رو گرفتم:) )
بخاطر همین چشمم ترسیده می خوام این دفعه تا فیکش نیومده بخرمش. حالا سوالم اینه که بعد نیمه دسامبر و عرضه تو آسیا تو دبی با چه قیمتی می تونم بخرم با توجه به منطقه آزاد بودنش امکان داره همون 400 دلار بشه خرید؟ ( کیش هم منطقه آزاده مثلا اما چون عرضه مستقیم توشنمیشه PS4 فکر کنم بازم دلالا گوشمون رو ببرن. درسته حرفم؟)

فیک چیه داداش؟
مگه گوشیه یا ساعت؟؟
سونی این حرفا بر نمیداره براش

داداش مگاه ساعت رولکسه که فیکش تو بازار باشه.....منم اولین PS3 که خریدم سوخت اما از روی بدشانسیم بوده یا باهاش بد رفتار کردم نمیدونم و رفتم یکی دیگه خریدم.....بعد 1 ماه که سوخت رفتی پولت رو پس گرفتی ؟ عجب فروشنده ای بوده اونی که بعد 1 ماه پولت رو بهت داده

یه چیزی رو توجه کردید کسانی که دارن PS4 رو میفروشن 3.100 یا 3.200 دارن بیش از هزار دلار پول کنسول رو حساب میکنند :-o

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or