قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
آقایون حواستون را جمع کنین که از چه کسی خرید میکنین
صبر کردن بهتر از اینه که عجله کنین و خدای ناکرده حدود 2میلیون تومان پول بی زبون را به باد بدین

این یک نصیحت دوستانه به همه بود
هنوط جریان مجید ش که توی همین انجمن اتفاق افتاد توی خاطر یکسری از شماها مونده

دوستان همچین توپخونه توپخونه میکنن خدا شاهده برا خرید getway دستگاه 3ds رفتم اونجا اطلاعاتشون در حد میوه فروش سر محله هست (البته به میوه فروشها توهین نشه ها )هر چی هم بلدن از این سایتو چندتا سایت دیگه هست .

بهترین کار صبر هست
البته تجربه نشون داده اگه صبر کنیم تا مثلاً کپی خور بشه قیمت بالاتر هم میره

دوستان ، قیمتا داره میشکنه ، اولا همه پیش فروشا اومده رو 1.600 دوما قیمت فروش فوریم بین 2.500 تا 2.450 س که حتما حتما حتما با ریلیز اروپا میاد زیر 2 تومن ، تورو خــــــــــــــــــــــــــــدا فعلا نگیرید !

لااقل دوستان تا شنبه صبر کنند =))
فقط 4 روز دیگه :-&
جمعه ی این هفته در اروپا ریلیز میشه :bighug:

ریلیز اروپا کی هستش؟
29 نوامر.
دوستان لااقل صبر کنید که توی اروپا عرضه بشه بعدا برید سراغ خرید کنسول چون مطمئن باشید که قیمت ها خیلی خیلی میاد پایین.الان این قیمت ها کاذب هستش و اونم فقط و فقط بخاطر این هستش که فعلا تو بازار جهانی کمبود دستگاه وجود داره.

29 نوامر.
دوستان لااقل صبر کنید که توی اروپا عرضه بشه بعدا برید سراغ خرید کنسول چون مطمئن باشید که قیمت ها خیلی خیلی میاد پایین.الان این قیمت ها کاذب هستش و اونم فقط و فقط بخاطر این هستش که فعلا تو بازار جهانی کمبود دستگاه وجود داره.

حرفت درسته و اینم بگم که مثل ماشین فروختن شرکت به صورت لیزینگی هستش سیاستشون اینه
نقدی میخوای برو از بازار به قیمت روز بخر
ارزون میخواین 2 ماه پولتون رو بدید به ما بعد از 2 ما بیایید ماشینتونو تحویل بگیرید

این دقیقا برای فروش کنسول تو کشورمون هم همینه به خاطر همینه که قیمت الان با چند ماه بعد خیلی اختلاف داره

حرفت درسته و اینم بگم که مثل ماشین فروختن شرکت به صورت لیزینگی هستش سیاستشون اینه
نقدی میخوای برو از بازار به قیمت روز بخر
ارزون میخواین 2 ماه پولتون رو بدید به ما بعد از 2 ما بیایید ماشینتونو تحویل بگیرید

این دقیقا برای فروش کنسول تو کشورمون هم همینه به خاطر همینه که قیمت الان با چند ماه بعد خیلی اختلاف داره
ببین حامد جان من بهت قول میدم بعد عرضه کنسول تو اروپا،کمتر از 2 هفته نمیکشه که توی توپخونه پُر میشه از کنسول PS4 و البته اینم مد نظر داشته باش که لااقل تا عرضه کنسول توی خود ژاپن که تقریبا وسطای دی ماه هستش نباید انتظار این رو داشت که قیمت کنسول بیاد زیر 2 تومن.البته من بخیل نیستم و بهتر هستش که تمام علاقمندان این کنسول بتونن اون رو تهیه کنن ولی با توجه یه قیمت PS3 بعید میدونم قیمت PS4 زیر 2.000 بیادش.

آخرین ویرایش:
ببین حامد جان من بهت قول میدم بعد عرضه کنسول تو اروپا،کمتر از 2 هفته نمیکشه که توی توپخونه پُر میشه از کنسول PS4 و البته اینم مد نظر داشته باش که لااقل تا عرضه کنسول توی خود ژاپن که تقریبا وسطای دی ماه هستش نباید انتظار این رو داشت که قیمت کنسول بیاد زیر 2 تومن.البته من بخیل نیستم و بهتر هستش که تمام علاقمندان این کنسول بتونن اون رو تهیه کنن ولی با توجه یه قیمت PS3 بعید میدونم قیمت PS4 زیر 2.000 بیادش.

آقا رضا میدونم شما نظر شخصیتون رو گفتید و منظوری ندارید اما جوو میده این حرفتون بهتره این جور صحبت ها رو تویه فروم نکنیم
من کوچیکتم هستم و اصلا قصد جسارت ندارم اما واسه اینکه حرفهامون رویه قیمت تاثیر سو نزاره میگم
من همین الان دارم مشاهده میکنم و چندتا بچه های اینجا هم انگار خرید کردن همین الان! یک میلیون و ششصد تومن
پس انگار همین الانم زیر 2 هست

ولی با توجه یه قیمت PS3 بعید میدونم قیمت PS4 زیر 2.000 بیادش.
اصلن زیر 3 میلیون هم نیاد ! وقتی کسی ازشون نخره مجبورن قیمت ها رو بیارن پایین وگرنه باید با کنسول هاشون ترشی بندازن ! >:)

اصلن زیر 3 میلیون هم نیاد ! وقتی کسی ازشون نخره مجبورن قیمت ها رو بیارن پایین وگرنه باید با کنسول هاشون ترشی بندازن ! >:)
با اون عجله ای که تو داشتی من فک کردم الان لول اخر bf4 هم گرفتی:d
خیلی عالیه دوستان تحمل کنید یکی دو ماهی بعد برید بخرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or