قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
من دقیقا نمیفهمم یعنی چی آخه؟

دلار ۳۰۰۰ قیمت دستگاه ۳۹۹ میشه با Tax و اینا 1.300 ما اصلا 1.300 نخواستیم 1.500 هم نه 1.800 اصلا من نمیدونم اینا چجوری پول یه کنسول دیگه رو میکشن روش ؟؟؟ با این پول دوتا PS4 با ۴،۵ تا بازی میشه گرفت !

من زنگ زدم دوبی با یه آقایی که نمیتونم اسمشو بگم ( اماراتی بودن ، نه ایرانی ) صحبت کردم ، قیمتی که اونجا فعلاً میفروشن بین 700 تا 800 دلار هستش چون هنوز اونجا کنسول لانچ نشده. دستگاه هایی هم که میاد ایران 98% از دوبی وارد میشه ، واسه همین فعلاً گرونه. ممکنه باشن کسایی که 500 دلار هم بفروشن ولی فعلاً اکثراً تو خود دوبی قیمت بالا میدن ، به همین ترتیب تو ایران هم شاهد این قیمت ها هستیم. بهترین کار برای اونایی که میخوان کنسول رو با قیمت پایین بخرن اینه که صبر کنن تا PS4 تو امارات لانچ بشه تا ببینیم اونموقع قیمت ها به چه شکل خواهد بود.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
نميدونم ذکر نام فروشگاه خارجي هم تخلف محسوب ميشه يا نه؟
ولي بعد از يه سري پرس و جو اين فروشگاه رو پيدا کردم و دو روز بعد از عرضه ي در منطقه ي آسيا (هنوز عرضه نشده و قیمت تقریبا 2 برابر هستش)
اين فروشگاه هم کنسول رو مياره
شانسي که آوردم اين بود که يکي از آشنايان واسه شغلش به دبي زياد سفر ميکنه و باش صحبت کردم و گفت مشکل نداره
الان با توجه قيمت هايي که ديدم که تو سايتش کنسول معمولي و غير باندل رو 1700 (1699) درهم قيمت خورده که فرضا با قيمت 830 درهم
1420
ميشه
به نظرتون همين کار بکنم يا صبر کنم؟
من بيشتر ترسم از وجود مشکلات اخيري هستش که پيش اومده و با توجه به عدم وجود هرگونه پشتيباني در ايران اگر مشکلي پيش بياد
رسما دستم به هيچ جا بند نيست:|
به نظرتون چکار کنم؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
نميدونم ذکر نام فروشگاه خارجي هم تخلف محسوب ميشه يا نه؟
ولي بعد از يه سري پرس و جو اين فروشگاه رو پيدا کردم و دو روز بعد از عرضه ي در منطقه ي آسيا (هنوز عرضه نشده و قیمت تقریبا 2 برابر هستش)
اين فروشگاه هم کنسول رو مياره
شانسي که آوردم اين بود که يکي از آشنايان واسه شغلش به دبي زياد سفر ميکنه و باش صحبت کردم و گفت مشکل نداره
الان با توجه قيمت هايي که ديدم که تو سايتش کنسول معمولي و غير باندل رو 1700 (1699) درهم قيمت خورده که فرضا با قيمت 830 درهم
1420
ميشه
به نظرتون همين کار بکنم يا صبر کنم؟
من بيشتر ترسم از وجود مشکلات اخيري هستش که پيش اومده و با توجه به عدم وجود هرگونه پشتيباني در ايران اگر مشکلي پيش بياد
رسما دستم به هيچ جا بند نيست:|
به نظرتون چکار کنم؟

تا لانچ کنسول تو امارات حدود 25 رو مونده ، شما چه الان بخری چه 20 روز دیگه بازم کنسول حدود 30 روز دیگه به دستتون میرسه.
پیشنهاد میکنم صبر کنید ببینیم لانچ اروپا به چه شکل خواهد بود ، تو این چند وقت هم احتمالاً قیمت کنسول تو ایران هم بیاد زیر 2 میلیون. تفاوت قیمت کنسول تو ایران با امارات حداکثر باید 200-300 تومان باشه.
اگه هم خیلی عجله داری همین ریجن 1 رو بگیر :D مشکلات سخت افزاری خیلی فراگیر نیست که همه ترسیدن که نکنه کنسولشون خراب باشه :D بهرحال اگه قرار باشه مشکل باشه ، همیشه هست ، نمیشه احتمال داد که تو لانچ آسیا یا اروپا ضریب خطای خط تولید صفر باشه ، مگه اینکه کلاً 2-3 ماه صبر کنی تا سری دوم بیاد.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
تا لانچ کنسول تو امارات حدود 25 رو مونده ، شما چه الان بخری چه 20 روز دیگه بازم کنسول حدود 30 روز دیگه به دستتون میرسه.
پیشنهاد میکنم صبر کنید ببینیم لانچ اروپا به چه شکل خواهد بود ، تو این چند وقت هم احتمالاً قیمت کنسول تو ایران هم بیاد زیر 2 میلیون. تفاوت قیمت کنسول تو ایران با امارات حداکثر باید 200-300 تومان باشه.
اگه هم خیلی عجله داری همین ریجن 1 رو بگیر :D مشکلات سخت افزاری خیلی فراگیر نیست که همه ترسیدن که نکنه کنسولشون خراب باشه :D بهرحال اگه قرار باشه مشکل باشه ، همیشه هست ، نمیشه احتمال داد که تو لانچ آسیا یا اروپا ضریب خطای خط تولید صفر باشه ، مگه اینکه کلاً 2-3 ماه صبر کنی تا سری دوم بیاد.

نه خیلی عجله ندارم ...
نهایتا یک ماه دیگه میتونم صبر کنم و خودم رو از دوری DS4 دلداری بدم:d
اختلاف 200-300 هم خوبه ، خودش یه بازی میشه ...
فقط مشکلم الان سر فروشگاهشه...
دوستانی که وارد هستن ، همینی که ذکر کردم خوبه؟

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
نه خیلی عجله ندارم ...
نهایتا یک ماه دیگه میتونم صبر کنم و خودم رو از دوری DS4 دلداری بدم:d
اختلاف 200-300 هم خوبه ، خودش یه بازی میشه ...
فقط مشکلم الان سر فروشگاهشه...
دوستانی که وارد هستن ، همینی که ذکر کردم خوبه؟

عزیزانی که لطف میکنید و لینک سایت های فروشنده خارجی میدید! لطفا قبل از اینکه هیجان به قلب ما وارد کنید خوب سایت را بررسی و مطالعه کنید ببینید موجود داره ، نداره ، برای کی تحویل میده و ...
این سایتی که شما معرفی کردی ، در توضیحات قسمت فروش کنسول PS4 اش نوشته : We have stopped pre-orders for PS4 Consoles & Accessories on temporary basis.

طبق اطلاعاتی که من دارم ، تمام دستگاه هایی که قرار بوده در 13 دسامبر در امارات فروخته بشه ، پیش فروش شده و برای روز عرضه هیچ دستگاه اضافه ای ندارند و میگویند که سری بعدی برای فوریه ( بهمن ماه ) برامون میاد . ( البته قطعی معلوم نیست و برای همین دیگه پیش فروش را متوقف کردند )
من یکی از دوستان که هفته پیش رفته بود بهش گفته بودم که برام یکی بخره ، اونهم تقریبا تمام فروشگاه (شرکت )هایی که قرار بوده دستگاه را عرضه کنند سر زده و چک کرده و همگی هیچ چیزی برای پیش خرید نداشتند.

Lion s kennedy

کاربر سایت
Mar 12, 2009
17
نام
محمدرضا
دوستان کسی می دونه خریدش از عربستان سعودی ارزونتر از دوبی درمیاد یا نه؟ اونطور که من تو PSN دیدم تعداد گیمرای عربستان نسبت به امارات و بقیه کشورای عربی خیلی بیشتره نمونه اش برید تو مچ لابی فیفا همه ش پرچم عربستان می بینید بغل آی دی گیمرا. من فکر می کنم اونجا چون فروشش بیشتره باید ارزونترم دربیاد...
بعد تو مکه و مدینه PS4 می فروشن به یکی بگیم از اونجا برامون بخره؟

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
واقعا من این قیمت هارو میبینم فکم میفته.رشت الان اورده 3 میلیون خورده ی من سرم کجا بکوبم
من که سفارش ادم از یکی از فروشنده های با انصاف 1500 دو هفته دیگه دستم حدود 150 تا داره دستگاه میاره از خارج

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
دوستان کسی می دونه خریدش از عربستان سعودی ارزونتر از دوبی درمیاد یا نه؟ اونطور که من تو PSN دیدم تعداد گیمرای عربستان نسبت به امارات و بقیه کشورای عربی خیلی بیشتره نمونه اش برید تو مچ لابی فیفا همه ش پرچم عربستان می بینید بغل آی دی گیمرا. من فکر می کنم اونجا چون فروشش بیشتره باید ارزونترم دربیاد...
داداش تو مکه من چند جا قیمت کرذم البته xbox360 تازه کپی خور نبود هم قیمت اینجا بود

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

نه گرونتره یادمه اون زمان که ps3 تو تهران 450 تومن اینا بود اونجا میخواستی بگیری حدود 700 در می اومد من پرسیدم چرا اینجوریه گفتن مالیات برای کالاهای دیجیتالی اینجا بالاست

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان امروز 19 نوامبره فقط کافیه دسامبر و ژانویه رو به هر مشقت و مصیبتی هست صبر کنیم :(( تا برسیم به فوریه اونوقت هم دوران لانچ تموم شده و هم سری دوم تولید PS4 راه افتاده :)
شک نکنید پشیمون نمیشیم

funny-pictures-sad-cat-blackandwhit.jpg

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
آقا کسی میدونه تو بازار افغانستان اومده یا نه

در ضمن می دونستین افغانی ها میتونن بدون پرداخت گمرک جنس وارد ایران کنن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر