قیمت PS VITA اعلام شد

من می گم اگه موقع اومدن PS Vita به بازار، فروشنده ها قیمت فضایی دادن، همه با هم تحریمشون کنیم. (طی یک حرکت جمعی و انقلابی!). اونا اگه یه 2-3 هفته ببینن مشتری ندارن و جنس رو دستشون باد کرده، مجبور می شن قیمت رو بیارن پایین دیگه. حتی می شه یه جنبش برای این حرکت راه انداخت و تو سایت های مختلف هم تبلیغ کرد، نه؟ b-) ;) :d
داری سیاسی حرف میزنی!

صف پیش خرید Vita تو ژاپن :دی

23367815724294405808.jpg

47655081116234807453.jpg

02698254606418408361.jpg

55246905741401354945.jpg

39777472459678867341.jpg

• Like
Reactions: Dinosaur
حق شهروندی رو نگاه کن تو رو خدا حتی 1 نفر هم صورتش معلوم نیست تو این چند تا عکس....
بعد ما کله یکی رو با فتوشاپ می زاریم رو گردنه یکی دیگه خبر جدید میدیم بیرون....:((
اینا با فروشنده های اکیباهارا طرفند ما با اقایونه لباف و پشت شهرداری ..... ماهه اول زیره 600 کسی نمی تونه بخره .........:-s

آخرین ویرایش:
من واقعا موندم چرا شما سر قیمت کنسول بحث می کنین در حالیکه اصل قضیه بازی هاش.من ان شا الله بعد از کنکور می خوام بخرم حالا بین 400 تا 600 یا فوقش 700 دیگه.ولی بازی هاش طبق آخرین تریلری که نگاه کردم(یکی دو روز پیش) 50 هزار و خورده ای ین که میشه 50 فرانک که میشه 85 هزار تومان حالا چه برسه به اینکه بیاد ایران!!!!!!!تازه با تخفیف دانلود از پی اس ان حدود 70 تومان در میاد.من میگم از الان یه مینی گروهی درست کنیم از کسایی که تا تابستون(کاهش قیمت کاذب)می خوان بخرن درست کنیم و مبادله بازی بکنیم(البته من که تا تابستون سرم شلوغه،بعد از کنکور).البته جهت اطلاع اونایی که نمی دونن،خوده شوهه یوشیدا اعلام کرد که ویتا ریجن فری.لیست تقریبا کامل بازی را رو هم خواستین،بگین که بزارم.

داری سیاسی حرف میزنی!

من نمیدونم اینو جدی گفتی یا به شوخی گفتی .

اما اینو بدون . دوست عزیز . انسان های مثل این دوستمون که همچین ایده ای رو میده آدم های بزرگی هستن که در آینده مدیران و رهبران توانمندی میشن .

حرف سیاسی چیه ! تو کشور عقب افتاده ی ما ! هرکی یه حرف درست و حسابی میزنه میگیم سیاسی حرف نزن !!! اگه به شوخی هم گفته باشی . این جملت بار منفی داره .

من و تو تا ما نشیم . هیچ کاری نمیتونیم بکنیم .

این حرف به این معنی نیست که بخوایم خراب کاری بکنیم ! بلکه به این معنیه که جلوی خراب کاری رو بگیریم . تو کشور ما یه تعداد آدم بی انصاف دارن کلاه سر مردم میزارن . جنس رو ارزون وارد میکنن گرون میفروشن . همه هم متوجه این موضوع هستن ! اما با بدبختی تمام میرن جنس رو میخرن ! آخرشم حال میکنن !!!

ببخشید اگه ناخواسته به شما یا کسی توهین شد . اما همه ی حرفم اینه که من و تو ما میشویم . :)

من نمیدونم اینو جدی گفتی یا به شوخی گفتی . اما اینو بدون . دوست عزیز . انسان های مثل این دوستمون که همچین ایده ای رو میده آدم های بزرگی هستن که در آینده مدیران و رهبران توانمندی میشن . حرف سیاسی چیه ! تو کشور عقب افتاده ی ما ! هرکی یه حرف درست و حسابی میزنه میگیم سیاسی حرف نزن !!! اگه به شوخی هم گفته باشی . این جملت بار منفی داره . من و تو تا ما نشیم . هیچ کاری نمیتونیم بکنیم . این حرف به این معنی نیست که بخوایم خراب کاری بکنیم ! بلکه به این معنیه که جلوی خراب کاری رو بگیریم . تو کشور ما یه تعداد آدم بی انصاف دارن کلاه سر مردم میزارن . جنس رو ارزون وارد میکنن گرون میفروشن . همه هم متوجه این موضوع هستن ! اما با بدبختی تمام میرن جنس رو میخرن ! آخرشم حال میکنن !!! ببخشید اگه ناخواسته به شما یا کسی توهین شد . اما همه ی حرفم اینه که من و تو ما میشویم . :)
اونی که این حرف رو زد به اندازه شما جدی نبود، چی رو تحریم کنیم مگه میشه، کی مردم یک صدا بودن که الان واسه خرید کنسول یک صدا باشن. در ضمن میگی ارزون میخرن گرون میدن، تا حدودی درسته ولی نه کاملا، الان قیمت کنسولهایی که کپی خور نشدن مناسبه، مثلا ps3 قیمت جهانی 250 دلاره که تو ایران 420 قیمتشه، یه حساب ساده 250*1400 تومن میشه 350 تومن که 70 تومن اختلافه ، اگه هزینه گمرک و هزینه حمل و نقل و سود واردکننده، سود فروشنده رو حساب کنی عدد منطقی بدست میاد. تو بازار بعضی وقتها قیمتها رو بیخودی بالا میبرن، اونم کار فروشنده ها نیست کار عمده فروش هاست، وقتی شرکتهای بزرگ خودشون محصولشون رو ندن به فروشگاهها چه انتظار داری، وقتی نظارتی نباشه و ... کلا ایران ...

اونی که این حرف رو زد به اندازه شما جدی نبود، چی رو تحریم کنیم مگه میشه، کی مردم یک صدا بودن که الان واسه خرید کنسول یک صدا باشن. در ضمن میگی ارزون میخرن گرون میدن، تا حدودی درسته ولی نه کاملا، الان قیمت کنسولهایی که کپی خور نشدن مناسبه، مثلا ps3 قیمت جهانی 250 دلاره که تو ایران 420 قیمتشه، یه حساب ساده 250*1400 تومن میشه 350 تومن که 70 تومن اختلافه ، اگه هزینه گمرک و هزینه حمل و نقل و سود واردکننده، سود فروشنده رو حساب کنی عدد منطقی بدست میاد. تو بازار بعضی وقتها قیمتها رو بیخودی بالا میبرن، اونم کار فروشنده ها نیست کار عمده فروش هاست، وقتی شرکتهای بزرگ خودشون محصولشون رو ندن به فروشگاهها چه انتظار داری، وقتی نظارتی نباشه و ... کلا ایران ...

نه من فکر کنم این دوستمون که گفته حرف سیاسی میزنی خودش دستی در واسطه گری داشته باشه و قصد داره با تکنیک فرار رو به جلو این افکار رو ترسناک و خطرناک نشون بده. وگرنه کار راحتیه.

درست قربونت برم . اما شما سیکل صحیح کار رو داری نگاه میکنی

من یه زمانی وارد کننده ی لپ تاپ بودم . اگه بدونی 90% درصد لپ تاپ های که شرکت های کوچیک وارد میکنن ریفر هست و به اسم نو میدن دیگه اینجوری حساب کتاب نمیکنی !

ps3 رو اونور میخره 100 تومن .

بعضی هاشونم قطعات میخرن میارن اینور و سرهم میکنن میندازن به ملت . کی میفهمه نو بود یا ... !

پول گمرک چیه دیگه !!! :p

خدا بده برکت قاچاقچی رو .

خدا بده برکت رشوه گیرای تو گمرک رو .

من دیدم از اینا که میگم .

تو 2 سالی که تو واردات لپ تاپ بودم . انقدر ناخواسته دروغ گفتم و گناه کردم که دیگه از کار زدم بیرون . احساس کردم همه ی عمرم مدیون مردم هستم .

تازه من خوبش بودم . من از اونجا جنس ریفر نمیاوردم . اما خوب پول گمرک نمیدادم !!! :d

احساس میکنم بحثمون داره شخصی میشه و یکم هم کل کل چاشنی بحث شده !! ;)

من الان بگم که من کوچیک همه ی بچه های پاک و صادق ایرانی هستم . و هیچ ادعای هم ندارم .

فقط حرفم اینه ما اگه بخوایم . میتونیم نخریم تا قیمت رو بالا نبرن .

منو تو و ... تو این سن متوجه خیلی چیزا میشیم . اما پیر مردو زن روستای بنده خدا متوجه نمیشه ، فکر میکنه نخریم یارانش قطع میشه و ... !!!

پس میشه . چون اکثر اونای که میخوان ویتا بخرن . جوون هستن و افکار بازی دارن

آخرین ویرایش:
درست قربونت برم . اما شما سیکل صحیح کار رو داری نگاه میکنی من یه زمانی وارد کننده ی لپ تاپ بودم . اگه بدونی 90% درصد لپ تاپ های که شرکت های کوچیک وارد میکنن ریفر هست و به اسم نو میدن دیگه اینجوری حساب کتاب نمیکنی ! ps3 رو اونور میخره 100 تومن . بعضی هاشونم قطعات میخرن میارن اینور و سرهم میکنن میندازن به ملت . کی میفهمه نو بود یا ... ! پول گمرک چیه دیگه !!! :p خدا بده برکت قاچاقچی رو . خدا بده برکت رشوه گیرای تو گمرک رو . من دیدم از اینا که میگم . تو 2 سالی که تو واردات لپ تاپ بودم . انقدر ناخواسته دروغ گفتم و گناه کردم که دیگه از کار زدم بیرون . احساس کردم همه ی عمرم مدیون مردم هستم . تازه من خوبش بودم . من از اونجا جنس ریفر نمیاوردم . اما خوب پول گمرک نمیدادم !!! :d احساس میکنم بحثمون داره شخصی میشه و یکم هم کل کل چاشنی بحث شده !! ;) من الان بگم که من کوچیک همه ی بچه های پاک و صادق ایرانی هستم . و هیچ ادعای هم ندارم . فقط حرفم اینه ما اگه بخوایم . میتونیم نخریم تا قیمت رو بالا نبرن . منو تو و ... تو این سن متوجه خیلی چیزا میشیم . اما پیر مردو زن روستای بنده خدا متوجه نمیشه ، فکر میکنه نخریم یارانش قطع میشه و ... !!! پس میشه . چون اکثر اونای که میخوان ویتا بخرن . جوون هستن و افکار بازی دارن
بایدم به قول خودت سیکل صحیح رو دید، حالا به هر روشی هزینه رو میارن پایین تا سود بیشتر شه، این که به نفع منه، با 90درصد ریفر موافق نیستم، دیگه اونقدر حالیم هست که جنس رو از جنس تشخیص بدم. گمرک رو راست میگی الان کلی تلخیص کار هستن که کارشون رشوه دادن و جنس در آوردنه اینم مشکل من نیست اونایی غصه بخورن که این کارو میکنن، به من که زیانی نمیرسه، قاچاقی رد کردن هم زیاد الان رونق نداره، بیشتر تو لباس و اینا استفاده میشه که گمرکش خیلی بالات، همین پی اس ویتا بیاد راحت میشه تو گمرک به اسم پی اس پس معمولی اونم با کلی تخفیف رد کرد کی میاد قاچاق کنه. من یه سه چهار سالی تو یه شرکت بازرگانی مسئول خرید بودم اونجا هم قاچاقچی داشتیم هم تلخیص کار خوب میدونم چه شکلی کار میکنن. در کل من از قیمتهای ایران زیاد ناراضی نیستم چون به روشهایی قیمت رو میارن پایین. یه مثال قیمت هم بزنم قیمت nokia n9 قیمت جهانی حدود 600 دلاره که ضرب در 1400 نرخ دلار کنیم میشه 840000 تومن، تو ایران کمتر از 830000 میشه خرید. دیگه n9 ریفر و ... نمیتونه باشه

حسین جان شوخی کردما به دل نگیری:p

این حرفا چیه داداش . فدای تو :">

---------- نوشته در 03:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:01 PM ارسال شده بود ----------

بایدم به قول خودت سیکل صحیح رو دید، حالا به هر روشی هزینه رو میارن پایین تا سود بیشتر شه، این که به نفع منه، با 90درصد ریفر موافق نیستم، دیگه اونقدر حالیم هست که جنس رو از جنس تشخیص بدم. گمرک رو راست میگی الان کلی تلخیص کار هستن که کارشون رشوه دادن و جنس در آوردنه اینم مشکل من نیست اونایی غصه بخورن که این کارو میکنن، به من که زیانی نمیرسه، قاچاقی رد کردن هم زیاد الان رونق نداره، بیشتر تو لباس و اینا استفاده میشه که گمرکش خیلی بالات، همین پی اس ویتا بیاد راحت میشه تو گمرک به اسم پی اس پس معمولی اونم با کلی تخفیف رد کرد کی میاد قاچاق کنه. من یه سه چهار سالی تو یه شرکت بازرگانی مسئول خرید بودم اونجا هم قاچاقچی داشتیم هم تلخیص کار خوب میدونم چه شکلی کار میکنن. در کل من از قیمتهای ایران زیاد ناراضی نیستم چون به روشهایی قیمت رو میارن پایین. یه مثال قیمت هم بزنم قیمت nokia n9 قیمت جهانی حدود 600 دلاره که ضرب در 1400 نرخ دلار کنیم میشه 840000 تومن، تو ایران کمتر از 830000 میشه خرید. دیگه n9 ریفر و ... نمیتونه باشه

فکر میکنم همه از قیمتهای ایران ناراضی هستن !!!!!!

ویتا یک ملیونو صد هزار تومن !!!!!!

قیمت جهانی رو هم که میدونی !

آقا جان من رو حساب لجو لج بازی هی حرف خودتو نزن و حرف منو رد نکن !!!

شما یه نگاه به بازار بنداز ( تبلت ، لپ تاپ ، و .... ) بعد مثال یه مدل گوشی رو بزن !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or