قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دقیقا
بخدا یجوری قیمت رو هوا میگن انگار تو خیابون ریخته
همین الان پلی استیشن اسلیم زیر ۱۰ تومن دیگه پیدا نمیشه اگر هم باشه یه موردی داره
تو دیوار من ۲ ماهه دارم دنبال سری اس میگردم هرچی زور زدم ۷ تومنی پیدا کنم نشد ته تهش ۷۵۰۰ بود یکسری هم قیمت پایین میزنن بعد زنگ میزنی میگه شهرستان هستم بیعانه بزن بفرستم که مشخص میشه طرف دنبال چیه
من اینقدر این سالها کنسول از دیوار خریدم دیگه قیمت دستم اومده جنس کارکرده از دست و آدم سالم بخری اصلا ضرر نمیکنی
همین کنسولی که امروز خریدم حساب کردم آکبندش ۱۴۵۰۰ می‌شده من ۱۱ خریدم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
بخدا یجوری قیمت رو هوا میگن انگار تو خیابون ریخته
همین الان پلی استیشن اسلیم زیر ۱۰ تومن دیگه پیدا نمیشه اگر هم باشه یه موردی داره
تو دیوار من ۲ ماهه دارم دنبال سری اس میگردم هرچی زور زدم ۷ تومنی پیدا کنم نشد ته تهش ۷۵۰۰ بود یکسری هم قیمت پایین میزنن بعد زنگ میزنی میگه شهرستان هستم بیعانه بزن بفرستم که مشخص میشه طرف دنبال چیه
من اینقدر این سالها کنسول از دیوار خریدم دیگه قیمت دستم اومده جنس کارکرده از دست و آدم سالم بخری اصلا ضرر نمیکنی
همین کنسولی که امروز خریدم حساب کردم آکبندش ۱۴۵۰۰ می‌شده من ۱۱ خریدم
درسته میدونی قیمتهایی که اینجا کاربرا میدن قیمتهای درخواستیه خودشونه کسی با این قیمتها نمیفروشه
ولی خوب میگن که بلی باید قیمت اینطوری باشه
پافشاری هم میکنن که باید با این قیمتا خرید اما کسی نمیفروشه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
درسته میدونی قیمتهایی که اینجا کاربرا میدن قیمتهای درخواستیه خودشونه کسی با این قیمتها نمیفروشه
ولی خوب میگن که بلی باید قیمت اینطوری باشه
پافشاری هم میکنن که باید با این قیمتا خرید اما کسی نمیفروشه
آره دقیقا همینه
اصلا منطقی نیست کنسول مثلا بخری ۱۰ تومن بعد ۳۰ درصد کم کنی ۷ تومن بفروشی همون آدم برداره پک کمه آکبند بفروشه
خیلی ها پسوند اکبندی کنار کنسولشون میزارم نهایت ۱ تومن خیلی دیگه حال بدن ۱۵۰۰ کم میکنن

• Like
Reactions: all4u

The poet

کاربر سایت
Aug 2, 2021
66
با درود. بزرگی به من بگه که این سایتایی که سری اس پیش فروش میدن یعنی چی؟ یعنی فروش عمده ای شون هست یا نه یدونه هم میدن و فقط دیر به دستمون میرسه

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
با درود. بزرگی به من بگه که این سایتایی که سری اس پیش فروش میدن یعنی چی؟ یعنی فروش عمده ای شون هست یا نه یدونه هم میدن و فقط دیر به دستمون میرسه
خیر با پول شما خرید میکنن مشکلی هم پیش بیاد کنسول تحویل نمیدن از جایی خربد کنید که موجود داره و میفرسته

The poet

کاربر سایت
Aug 2, 2021
66

The poet

کاربر سایت
Aug 2, 2021
66
با تجربه ای من باب خرید کنسول و قیمتش به بگه که ایا بهتره همین اردیبهشت خرداد کنسول خرید یا عادت بر آن است که در فصول سرد تر یا تابستان گران بشود.‌ چون من الان پولش رو ندارم با بدبختی جمع اوری‌کنم یا اندکی صبر سحر نزدیک است؟

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
با تجربه ای من باب خرید کنسول و قیمتش به بگه که ایا بهتره همین اردیبهشت خرداد کنسول خرید یا عادت بر آن است که در فصول سرد تر یا تابستان گران بشود.‌ چون من الان پولش رو ندارم با بدبختی جمع اوری‌کنم یا اندکی صبر سحر نزدیک است؟
تو ایران هیچی قابل پیش بینی نیست متاسفانه اگه لازم داری بگیر دنبال 300 500 نباش که ارزانتر بشه تو ایران 300 500 ارزان میشه گرون شدنی هم میلیون میاد روش
ولی تجربه ای که من دارم هر موقع چیزی خواستی قیمت دلاریش رو ضربدر قیمت روز دلار بکن ببین قیمت دلاریشو بازار چقدر فاصله دارن اگه به قیمت دلاریش نزدیک بود یا کمی فاصله داشت منطقی بو. بگیر نه دید فاصله چند میلیونی هست صبر کن
تولید کنسول ها انبوه تر شده و در صورت انجام توافق قیمت ها پایین خواهد امد تا مقطع زمانی یا هم ثابت میمونه
الان سری اس 300 دلاره با نرخ روز دلار 8.400 تو بازار تو رنج 8 تومنه یه خورده این ور اونور منطق میگه اگه سری اس لازم داری بخر
و قیمت ایکس 500 دلاره که میشه 14میلیون تو بازار هم 16 الی 16.400 هست که میتونم بگم نرخ بازار از بدر ورود سری ایکس ارزان ترین قیمت ممکن رو دیده از این ارزانتر نشده تا این لحظه
ولازم به ذکر هست فروشنده ها از قیمت ها نمیخرن عمده پایین تر میرن سود میکشن روش من نرخ تکی رو عرض میکنم
باز انتخاب با خودته

• Like
Reactions: 3DO and richard92

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
هر دو کنسول روی سایت رسمی موجود هستن با قیمت رسمی. حتی سریز اس ۱۰ دلار هم تخفیف داره.
از فروشنده‌های غیر هم میشه سریز اس رو با قیمت کمتر از این هم خرید

روی آمازون امارات کنسول به قیمت رسمی وجود داره و بعضی جاها انگار تخفیف هم میدن.

بنابراین میشه گفت در مورد کنسول‌های سریز مساله کمبود و ... فعلا وجود نداره و میشه با قیمت رسمی و حتی کمتر از قیمت اصلی اون‌ها رو خرید.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان چون خیلی بین دست دوم و نویه اس تفاوت قیمتی وجود نداره

ما میخوایم برای اولین بار تو عمرمون یه کنسول دست اول بخریم

میشه لطف کنید و بهترین فروشگاه اینترنتی با بهترین قیمت واسه خریدش رو برام تو پیام خصوصی بفرستید؟

بعد این فروشگاه‌هایی که تو ترب تبلیغ شدن، مطمئنن؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان چون خیلی بین دست دوم و نویه اس تفاوت قیمتی وجود نداره

ما میخوایم برای اولین بار تو عمرمون یه کنسول دست اول بخریم

میشه لطف کنید و بهترین فروشگاه اینترنتی با بهترین قیمت واسه خریدش رو برام تو پیام خصوصی بفرستید؟

بعد این فروشگاه‌هایی که تو ترب تبلیغ شدن، مطمئنن؟
بنظرم هرطوری هم شده حضوری بخر ..دردسر پستی خریدن خیلی زیاده ... مهم سایت ترب نیست مهم اینه نماد اعتماد اکترونیک داشته باشه
این نماد کاربرد اصلیش اینه حداقل جا و مکان مغازه و صاحبش مشخص و قابل پیگیری هست و اینکه پول رو بزنی قطعا جنس رو برات میفرسته و آجر برات پست نمیکنه ولی بازم خطر فرستادن جنس دست دوم یا حتی مشکل دار وجود داره پس حتما حضوری خرید کن که بتونی تست کنی

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
قطعا الان بهترین وقته خریده ... تابستون و فصل گرما و تعطیلات قیمت کنسول بالا میره . بخرید پولش کم کم بر میگرده نگران نباشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر