قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
کسی قیمتی داره الان از بازار ؟ من چیزی ندیدم.
الان زوده هنوز برای قیمت
هفته بعد قیمتا مشخص میشه
همه چیز بستگی به میزان تقاضا داره مثل هر نسل اول نسلی میان یه قیمت پرت زیاد میدن بعدش ارزون تر میکنن
من خودم پیشبینی میکنم قیمت بین 10 تا 12 تومن باشه برای سری ایکس

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
کسی قیمتی داره الان از بازار ؟ من چیزی ندیدم.
فعلا قيمتي هم باشه واقعي نيست بايد بياد و فروش بره تا بشه تخمين زد
اين پيش پرداختي كه هيچي
منتهي انشالا با قيمت پايين ٢٠ شروع بشه و به ١٥ اينا برسه بعد چند ماه

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
من باب بحث بگم چندتا سایتی که ادعا کردن کنسول های نسل بعدی رو برای فروش دارن شکاف زیادی بین قیمت هاشون هست مثلا من کمترین میزانی که دیدم 13 تومن برای کنسول سونی و 9 تومن برای سری اس هست بیشترین قیمتی هم که دیدم 19 و 30 میلیون تومن برای برای هردوی کنسول های سونی و مایکروسافت هست ...
یه یکی دوماه برای خرید صبر کنید قیمت ها کمی ثبات یا حتی ریزش داشته باشه خودتون رو تو دام دلال ها نندازید

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
بهترین زمان برای خرید زمانیه که کنسول به حد کافی وارد شده باشه و هر سایتی بره موجودی داشته باشه نه اینکه الان پولو بدی به یه مشت دلال کنسولو با کلی بدقولی زمانی بهت تحویل بده که توی بازار پر شده. فریب این پیش فروشای وطنی رو نخورید.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
دوستان به نظر من اصلا عجله نکنید واسه خرید

اولا که چند ماه اول به شدت حباب داره جنس و همین که حبابش بترکه و جنس تو بازار زیاد بشه قیمتش منطقی میشه...اینم در نظر بگیرید که کنسول ۵۰۰ دلاری چیزی نیست که تو بازار واسش سر و دست بشکنن و رو هوا بگیرن

دوما فعلا بازی خاصی هم نیومده که ارزش داشته باشه واسش کنسول جدید گرفت

حداقل اگر وضع مالی خوبی ندارید و واسه جور کردن این پول بهتون فشار زیادی میاد اندکی صبر کنید

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان من می‌خوام وان اس بخرم برای بازی فورزا ۳ و ۴
تو دیوار که قیمت ها فضایی هست یه مورد دیدم تک دسته ۱ ترابایت درایو دار میگه ۴۸۰۰
ارزش خرید داره الان؟
و اینکه موقع خرید چیارو تست کنم؟ خودش میگه دستگاهش آنلاینه

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
دوستان من می‌خوام وان اس بخرم برای بازی فورزا ۳ و ۴
تو دیوار که قیمت ها فضایی هست یه مورد دیدم تک دسته ۱ ترابایت درایو دار میگه ۴۸۰۰
ارزش خرید داره الان؟
و اینکه موقع خرید چیارو تست کنم؟ خودش میگه دستگاهش آنلاینه
جای این سوال اینجا نیست ولی خب دیگه پرسیدی ?به نظر من الان خرید کنسول های نسل هشتمی دیگه بصرفه نیست تو الان میتونی یکم صبر کنی به اضافه ی اینکه یکمم بیشتر هزینه بکنی یدونه xss بگیری هم بازی های نسل قبل رو تجربه کنی هم‌بازی های نسل ۹ رو .

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
542
نام
Ahmadreza
امروز چندجا توی همین اینترنت دیدم قیمتا با توجه به قیمت درهم خیلی منطقی تر از PS5 هست. البته هنوز حباب داره اما خریدش به نسبت قیمت الان PS5 به صرفه تر هست.

محدوده قیمت سری ایکس 20 تا 22
سری اس هم فعلا جایی موجود ندیدم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
بازم واقعا بالاست اگه نرخ ارز رو 30 تومن هم در نظر بگیریم قیمت خالصش میشه 15 ملیون که با توجه به اینکه کنسول نیازی به رجیستر نداره احتمال بالا به صورت غیر قانونی وارد میکنن پس این وسط وقتی قیمت 20 تومن و بالا تر میزارن عملا سود وارد کننده و فروشنده در مجموع میشه بالا 5 ملیون تومن که اصلا قابل قبول نیست :D به نظرم 17 تومن میتونه قیمت ایده آلی باشه براش نهایتا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر