قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713
قیمت ایکس یه دفعه بالا رفت باز می‌یاد پایین به نظرتون؟
والا الان مدتیه یه شایعه ای شده که بعد از خرداد دلار میره بالا. مردم همیشه در صحنه هم مدتیه جلوی صرافی ها صف خرید تشکیل دادن. البته که نمیشه ازشون خرده ای گرفت ولی به هرحال این واکنش روی بازار هم تاثیر گذاشته و قیمت ها هم داره بر همین اساس بالا میره.
کلن جوری شده که خریدن یا نخریدن به یک اندازه ریکس داره.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سایت معروف قیمت سری ایکس رو به 20300 افزایش داده، از طرفی یه سایت خبری معروف قیمت روز کنسول رو 17500 اطلاع رسانی کرده. نمیدونم دلیل این اختلاف قیمت چیه.
پ ن : یکی از دوستان قصد خرید داره ولی متاسفانه بنده شهرستان هستم و دسترسی به قیمت بازار تهران ندارم اگر کسی از دوستان اطلاع داره قیمت رو اعلام کنه.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سایت معروف قیمت سری ایکس رو به 20300 افزایش داده، از طرفی یه سایت خبری معروف قیمت روز کنسول رو 17500 اطلاع رسانی کرده. نمیدونم دلیل این اختلاف قیمت چیه.
پ ن : یکی از دوستان قصد خرید داره ولی متاسفانه بنده شهرستان هستم و دسترسی به قیمت بازار تهران ندارم اگر کسی از دوستان اطلاع داره قیمت رو اعلام کنه.
اون سایت خبری ارزون ترین مورد رو می‌زنه که مربوط به فروشگاه معتبری هس که همیشه ارزون تر می‌ده اون یکی فروشگاه محترم هم مثل همیشه زود گرون کرده

• Like
Reactions: rosgod

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
220
دوست عزیز اون فروشگاه رو نمیدونم، اما فروشگاه های دیگه ایی هم هستن ک قیمت پایین‌تری میزارن واسه فروش، الان فکنم ۱۷۳۰۰ هم دیدم توی قیمت ها
خود بازار هم ۱۷ هست الان
(قیمت های بازار اهواز رو من گفتم)

• Like
Reactions: rosgod

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,592
نام
milad
دوستان گفتیم xbox series x قیمت دلاریش با ps5 یکسانه پس چرا ps5 گرون تره زدن سری اکس رو هم گرون کردن و تقریبا هم قیمت پی اس 5 به این میگن عدالت:blink1:

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
220
دوستان گفتیم xbox series x قیمت دلاریش با ps5 یکسانه پس چرا ps5 گرون تره زدن سری اکس رو هم گرون کردن و تقریبا هم قیمت پی اس 5 به این میگن عدالت:blink1:
دوست عزیز اگه از قضیه عرضه و تقاضا خبر داشته باشین این موضوع مشخص میشه

هر دوتا کنسول ۵۰۰دلار هست، یا ۲۱۰۰ درهم امارات
ک به پول ما میشه تقریبا ۱۲ ۱۳ ملیون

اما چون عرضه نسبت به تقاضا کمتر هست، الان خیلیا رو اوردن به دلالی، انلاین همه کنسول هارو خرید میکنن و بعد تو بازار سیاه گرونتر میفروشن

قیمت پایینتر ایکسباکس نسبت به پلی استیشن هم درصد تقاضای کمترش نبست به اون هست ،واسه همین تو بازار سیاه و دلال ها قیمت پایینتری میزنن

تمامی کنسول هايی ک تو ایران هست از همین بازار سیاه ها تامین شده...

الان قیمت ایکسباس سری ایکس تو اهواز ۱۷۵۰۰ هست، تعدادی فروشگاه اینترنتی هم ۱۸ تومن قیمت زدن

سری اس هم از ۹۵۰۰ شروع میشه تا ۱۰۵۰۰

Ali667294

کاربر سایت
Jun 12, 2021
7
نام
علی
من دو ماه پیش از شهر خودمون بندر گناوه ریجن 2 اروپا نسخه دیسک خور ps5 خریدم 20500 و xbox series x خریدم 16500 خودم قبلش دوبی بودم خواستم بخرم دیدم ارزش نداره همون گناوه ارزونتر بود دردسر اوردنشون نمیصرفه چون ps5 تو بازار دوبی هم 3100 درهم بود ولی xbox اونجا خوب بود تقریبا همون موقع به پول خودمون 13 تومن بود ولی ps5 اونجا همون موقع 19800 بود

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کنسول خیلی کم تو بازار هست بخاطر همین قیمت رفته بالا. توپخونه و اکثر سایت‌ها نداشتن.
قیمتا ۲۰ به بالا بود. من ۱۹ به بدبختی از یجا خریدم.

• Like
Reactions: Amir-Splinter

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
سلام
قیمت چجوریاست میخوایم یه دونه واسه داداشم بگیریم؟
فیفا زدن روش داستان داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
درود
19 20 میل
فیفا بخش Season واسه من اذیت میکنه شاید چون نت تایپم 3 عه
ولی التیمیت اوکیه کلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر