قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

MbhT

کاربر سایت
Nov 27, 2020
32
SX و SS هم کمبود تولید دارن که قیمتشون بالاست؟ :-/
کنسول ۳۰۰ دلاری رو که با دلار ۲۵ تومنی میشه ۷۵۰۰ رو دارن ۱۱ میفروشن:|
دقیقا سوال من هم همین بود

علتش اینه اگه 8 تومن بدن دیگه کی وان اس میخره؟!!!!

این کار اسمش دزدیه و فروشنده های عزیز عادت کردن بهش

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
بنظر با توجه به کاهشی شدن قیمتها باید بزودی منتظر 15 میلیون یا حتی پایینتر هم باشیم.
داداش کاهش کجا بود؟?
همه افزایشه
تو سایتا زیر 18 و اندی پیدا نمیشه! سایت معروف سر گردنه گذاشته 19/5!!!! سری اس رو حول و‌ هوش ۱۳ میدن!
ارز هم امروز رفت بالا...
اینم تو دیوار زده بود دوتا داشت پول لازم بود میخواست سریع رد کنه بره

• Angry
Reactions: reza51

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
داداش کاهش کجا بود؟?
همه افزایشه
تو سایتا زیر 18 و اندی پیدا نمیشه! سایت معروف سر گردنه گذاشته 19/5!!!! سری اس رو حول و‌ هوش ۱۳ میدن!
ارز هم امروز رفت بالا...
اینم تو دیوار زده بود دوتا داشت پول لازم بود میخواست سریع رد کنه بره
بعد تعطیلات قیمتا خوب میشه

• Like
Reactions: reza51

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
کنسول های ایکس باکس وان توی ایران، زیر قیمت دلاری‌شون به فروش می‌رسن؛ به نظرم تا وقتی که کنسول ها تقریبا معادل قیمت دلاری‌شون نشدن، اصلا ارزش خرید ندارن! احتمالا بالاخره یه روزی این کنسول ها رو هم با قیمتی برابر/کمتر از قیمت دلاری‌شون ببینیم؛ به نظرم این چند ماه زودتر استفاده کردن از کنسول (تا زمانی که معادل قیمت دلاری‌اش بشه)، ارزش اختلاف قیمت و هزینه ای که باید براش پرداخت بشه رو نداره.

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
کنسول های ایکس باکس وان توی ایران، زیر قیمت دلاری‌شون به فروش می‌رسن؛ به نظرم تا وقتی که کنسول ها تقریبا معادل قیمت دلاری‌شون نشدن، اصلا ارزش خرید ندارن! احتمالا بالاخره یه روزی این کنسول ها رو هم با قیمتی برابر/کمتر از قیمت دلاری‌شون ببینیم؛ به نظرم این چند ماه زودتر استفاده کردن از کنسول (تا زمانی که معادل قیمت دلاری‌اش بشه)، ارزش اختلاف قیمت و هزینه ای که باید براش پرداخت بشه رو نداره.
بحث اینه باید ببینی چه موقع ارزش خرید داره برات داره . من خودم زیر 18 تهیه کردم چون بنظرم یک سطح مقاومتی روی 18 داشت و الانم حدود 2 ماه هست روی این قیمت گیر کرده قیمت کنسول از یک جایی به بعد خیلی به سختی کم میشه و اونجا از نظر من میشه به خریدش فکر کرد
نسل جدید کلا قضیه اش با نسل قبل متفاوته و به قیمت دلاریش هم حداقل تا یک سال نزدیک نمیشه بخاطر بحث کمبود کنسول و کمبود تولید ... از اونور قیمت دلار و تورم رو بزار کنار هم اگر دلار فقط 5 هزار تومن در یک سال رشد داشته باشه ( که میدونیم بیشتره ) و سود و هزینه حمل و نقلش رو درنظر بگیریم کف میشه همون حدود 16.500 که یکبار رسید الانم حدود 1 تومن بالاتره که بنظرم اگر خیلی محدودیت ندارید میشه به خریدش فکر کرد شاید ارزش نداشته باشه 1 سال برای 1 میلیون صبر کنید
چیزی که من توی پاساژ لباف و پشت شهرداری دیدم اینه که برعکس کنسول رقیب که تعداد خیلی بالا موجود بود کنسول XBOX خیلی در بازار زیاد ندیدم همین کمبود ها میتونه روی قیمت تاثیر منفی بزاره
من به شخصه بشدت مخالف گرون خریدن هستم اما از اونور هم مخالف اینم که بعضی ها قیمت های تخیلی 11 -12 تومنی برای سری X مطرح میکنن

از نظر من نهایت تا آخر اردیبهشت یا اواسط خرداد صبر کنید و بعد خرید بزنید

آخرین ویرایش:

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
بحث اینه باید ببینی چه موقع ارزش خرید داره برات داره . من خودم زیر 18 تهیه کردم چون بنظرم یک سطح مقاومتی روی 18 داشت و الانم حدود 2 ماه هست روی این قیمت گیر کرده قیمت کنسول از یک جایی به بعد خیلی به سختی کم میشه و اونجا از نظر من میشه به خریدش فکر کرد
نسل جدید کلا قضیه اش با نسل قبل متفاوته و به قیمت دلاریش هم حداقل تا یک سال نزدیک نمیشه بخاطر بحث کمبود کنسول و کمبود تولید ... از اونور قیمت دلار و تورم رو بزار کنار هم اگر دلار فقط 5 هزار تومن در یک سال رشد داشته باشه ( که میدونیم بیشتره ) و سود و هزینه حمل و نقلش رو درنظر بگیریم کف میشه همون حدود 16.500 که یکبار رسید الانم حدود 1 تومن بالاتره که بنظرم اگر خیلی محدودیت ندارید میشه به خریدش فکر کرد شاید ارزش نداشته باشه 1 سال برای 1 میلیون صبر کنید
چیزی که من توی پاساژ لباف و پشت شهرداری دیدم اینه که برعکس کنسول رقیب که تعداد خیلی بالا موجود بود کنسول XBOX خیلی در بازار زیاد ندیدم همین کمبود ها میتونه روی قیمت تاثیر منفی بزاره
من به شخصه بشدت مخالف گرون خریدن هستم اما از اونور هم مخالف اینم که بعضی ها قیمت های تخیلی 11 -12 تومنی برای سری X مطرح میکنن

از نظر من نهایت تا آخر اردیبهشت یا اواسط خرداد صبر کنید و بعد خرید بزنید
معادل دلاری قیمت کنسول، حدودا ۱۲ میلیون تومان هست؛ اگر هزینه حمل و نقل و سود رو ۱ میلیون در نظر بگیریم، میشه ۱۳ میلیون! باز هم میگم که کنسول های نسل هشتمی ایکس باکس توی ایران با قیمت کمتر از معادل دلاری‌شون به فروش می رسن و نمیشه گفت که توی ایران تقاضای بالا و قابل توجهی (به نسبت PS5) دارن؛ پس کمبود موجودی داخلی و یا سود فروشنده و یا هزینه حمل و نقل و ... به هیچ وجه نمیتونن دلایل قانع کننده ای برای قیمت بالای کنسول باشن و به نظر من وقتی که مشکل موجودی کنسول در جهان حل شد،اختلاف قیمت ایکس باکس سریز در ایران با معادل دلاری قیمت کنسول، کمتر از ۱ میلیون تومان خواهد بود و الآن اصلا ارزش خرید نداره (اینکه قیمت فعلی PS5 خیلی بالاست، دلیل بر این نمیشه که قیمت ایکس باکس سریز مناسب باشه.). به نظرم بهتره تا زمانی که شرایط موجودی بهتر بشه، صبر کرد. همین الآن هم بازی خاصی نیست که روی ایکس باکس وان نشه بازیش کرد. حتی با گیم پس و به صورت رایگان هم علاقه ای به تجربه بازی The Medium ندارم و به نظرم بازی نیست که ارزش خرید کنسول رو بالاتر ببره.

• Like
Reactions: dooste.man83

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
معادل دلاری قیمت کنسول، حدودا ۱۲ میلیون تومان هست؛ اگر هزینه حمل و نقل و سود رو ۱ میلیون در نظر بگیریم، میشه ۱۳ میلیون! باز هم میگم که کنسول های نسل هشتمی ایکس باکس توی ایران با قیمت کمتر از معادل دلاری‌شون به فروش می رسن و نمیشه گفت که توی ایران تقاضای بالا و قابل توجهی (به نسبت PS5) دارن؛ پس کمبود موجودی داخلی و یا سود فروشنده و یا هزینه حمل و نقل و ... به هیچ وجه نمیتونن دلایل قانع کننده ای برای قیمت بالای کنسول باشن و به نظر من وقتی که مشکل موجودی کنسول در جهان حل شد،اختلاف قیمت ایکس باکس سریز در ایران با معادل دلاری قیمت کنسول، کمتر از ۱ میلیون تومان خواهد بود و الآن اصلا ارزش خرید نداره (اینکه قیمت فعلی PS5 خیلی بالاست، دلیل بر این نمیشه که قیمت ایکس باکس سریز مناسب باشه.). به نظرم بهتره تا زمانی که شرایط موجودی بهتر بشه، صبر کرد. همین الآن هم بازی خاصی نیست که روی ایکس باکس وان نشه بازیش کرد. حتی با گیم پس و به صورت رایگان هم علاقه ای به تجربه بازی The Medium ندارم و به نظرم بازی نیست که ارزش خرید کنسول رو بالاتر ببره.
شما چطور حساب کردی معادل دلاریش میشه 12 تومن
قیمت رسمی دبی 2100 درهم قیمت روز درهم 7200 میشه چقدر 15تومن با حمل و سود فروشنده میشه نزدیکه 17 تومن که الانم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر