قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,659
نام
milad
از کجا میشه متوجه شد پلمب فیکه ،دستگاه دسته 2 و کارکرده هست؟
اگه دستگاه سالم بشه هر چند دست دوم نمیشه فهمید تا جایی که اطلاع دارم اما اگه دستگاه باز شده باشه با قردادن کنار یه دستگاه اورجینال دیگه براحتی میشه فهمید البته تو این مورد هم خیلی حرفه ای شدن حتی دستگاه تعمیر شده رو هم بسختی میشه تشخیص داد
پیشنهاد من اینه که حتما خرید از یجای معتبره باشه
همین الان به اکثر سایت های اینترنتی هم نمیشه اعتماد کرد

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
از کجا میشه متوجه شد پلمب فیکه ،دستگاه دسته 2 و کارکرده هست؟
خب این موضوع قبلا گفته شده
بهترین راه موقع روشن کردن دستگاه هستش که شروع اولیه داره و داشتن بازی astro
این دو تا اوکی باشه یعنی بار اول که روشن شده دستگاه ..
برای این که شروع اولیه دستگاه کامل ببینی ی سرچ تو یتوب بزن ..
خیلی راحت دستگاه دست دوم میفروشن به ملت به جای نو بهتره قبل خرید اول کامل سرج کنید و با اطلاعات کامل خرید کنید

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
دوستان الان مطمئن ترین سایت فروش موبایل چیه ؟ اگه تجربه ایی داشتین بگین بی زحمت
من ps5 رو با اینکه تهران بودم از نخل مارکت اهواز سفارش دادم ! اونا هم با پست فرستادن و تا الان که ۲ سال گذشته مشکلی نداشته خدا رو شکر
قبل از اینکه کنسول رو بخرم هم توپخونه رو گشتم و هم پاساژهای محل زندگی ، چنان استرسی فروشنده های محترم وارد میکردن که از خیر خرید حضوری گذشتم و رفتم بی دردسر اینترنتی سفارش دادم.از فاکتور نوشتن های کذایی و گرو کشی های مسخره و حرفهای چرت و پرت راحت شدم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان الان مطمئن ترین سایت فروش موبایل چیه ؟ اگه تجربه ایی داشتین بگین بی زحمت
من ps5 رو با اینکه تهران بودم از نخل مارکت اهواز سفارش دادم ! اونا هم با پست فرستادن و تا الان که ۲ سال گذشته مشکلی نداشته خدا رو شکر
قبل از اینکه کنسول رو بخرم هم توپخونه رو گشتم و هم پاساژهای محل زندگی ، چنان استرسی فروشنده های محترم وارد میکردن که از خیر خرید حضوری گذشتم و رفتم بی دردسر اینترنتی سفارش دادم.از فاکتور نوشتن های کذایی و گرو کشی های مسخره و حرفهای چرت و پرت راحت شدم.
دارسو خوبه، فروشگاه حضوری داره یکم قیمتش بالاتره ولی اول تست می‌کنن بعد میره صندوق برای فاکتور و پرداخت. اما قاب و گلس و اینا رو بهتره اینترنتی بخری. چنتایی هم طبقه ۶ علا سراغ دارم که عمده کار می‌کنن ولی تک فروشی هم دارن.

• Like
Reactions: LES BLEUS

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
جدا متاثر شدم دوست عزیز حتما پیگیری قضایی بگنید والا من اهواز تا حالا چند بار خرید داشتم عالی بود مغازه نخل دوستان میدونن قیمتاشم مناسب تراز جاهای دیگس حتی استانای دیگه
خوشبختانه سرم کلاه نذاشتن. چون زیاد با این قشر لاشخور دمخورم، خیلی حواسم هست که چیزی نشه. اما جلو چشمام به یکی از دوستانم که دختر بود داشتن ایفون فرو می‌کردن، هی می‌گفتم نگیر و بگو نمی‌خوام. عین مفنگیا می‌گفت اشکال نداره، پولش رو که من‌نمی‌خوام بدم. واس من که گرگ بارون دیده هستم، جلوی این همه لاشخور درد داشت :))

• Like
Reactions: SepehrR

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
همه این کارا به خاطر عجله خریدار واسه خرید گوشیه
معمولا خریدارا واسه چیزی مثل گوشی خیلی شوق و ذوق دارن قبل این که طرف فاکتور کنه کارت میکشن که همین باعث این اتفاقات میشه

شما اول بزارید فروشنده پلمپ گوشی رو بزنه و کاملا گوشی رو تست کنه
بعد فاکتور رو با تمام مشخصات گوشی کامل مهر و امضا کنه
در آخر وقتی فاکتور کامل شد فاکتور رو چک کنید جزئیات و مبلغ جمع فاکتور اگر مشکلی نداشت مبلغ رو خودتون بکشید

هیچ فروشنده ای جرات نداره رو فاکتوری که مهر و امضا کرده بازی دربیاره چون به آنی پلمپ میشه مغازش
اگر خواست قلدر بازی هم دربیاره اصلا جواب ندید و سریع زنگ بزنید ۱۱۰

در آخر هم این که الان کلی سایت معتبر و درست درمون اومده که قیمت هاشون شدیدا رقابتی و پایینه
از اینا بخرید راحت وقت خودتون رو هم با کاسبای دوزاری طلف نکنید
اتفاقا ساعت ها گشته بودم اصلا هم عجله ای نداشتم مگه بچه 2 سالم تازه من گوشیم خراب شد مجبور شدم بخرم
اتفاقا من گفتم فاکتورش کرد گوشی برام تست کرد سیم کارتم داخلش انداخت بر گشتم دیدم بهش مبلغ اضافه کرده
کسی همچین کاری رو می کنه تا تهشم فکر کرده رفته پلیس 110 هم فقط میاد صورت جلسه می کنه می ره می گه بعدا ازش شکایت کن
اگه قانون داشت مملکت که اینا جرات نمی کردن ذره ای از این کارها بکنن کلا هرج و مرجه هر کی هر کاری دلش می خواد می کنه
گفتم من مبلغ کشیده شده با فاکتور خط خورده ش دارم بعدا پدرش در میارم بار اولم نیست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
منم دو بار کنسول از فروشگاه تک سیرو خریدم و چند بار دیگم ازشون لوازم جانبی خرید داشتم فروشگاه خوب و مطمئنی بود و خوش برخورد بودن ازشون راضی بودم و کالا ها پلمپ واقعی تحویل من شد ( شعبه پاساژ مرکزی توی توپخونه )
بر عکس اون فروشگاه pspro شعبه ی توپخونه شون که فروشنده های پرو و بی ادبی هم داشت و وارد که میشی انگار وظیفه داری پول بدی بهشون و دفعه اول و آخر بود که اونجا رفتم البته شعبه چارسو شون فروشگاه خوب و فروشنده های مودب و آقایی داره از اون شعبه خرید داشتم راضی بودم.اینترنتی هم ازشون لوازم جانبی خرید داشتم که متاسفانه توی دو سه مورد کالا پلمپ نبود

در مورد طبقه همکف و زیر زمین لباف و مغازه های اون اطراف هم اگر تجربه خرید ندارید بنظرم از اونجا خرید نکنید ولی اگر وارد هستید و میدونید چی رو باید بخرید بهترین جای خرید از نظر قیمتی اونجاست چون میتونید یک تخفیف ریزی هم بگیرید
در ضمن خرید اینترنتی هم خیلی ریسک بالایی داره تصور قبول همچین ریسکی برای منم سخته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pouria.sh

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
تجربه شخصی من اینه هر وقت سراغ ارزون ترین قیمت توی یک پاساژ بری قطعا توی مغازه طرف به مشکل میخوری
و اینکه کسی که قیمتش از همه توی پاساژ کمتره معمولا یک داستانی پشتش هست
کاری که من خودم همیشه میکنم یک قیمت کلی از همه مغازه ها میگیرم و یک حدود قیمتی دستم میاد و قیمت منطقی رو پیدا میکنم و بعد میرم سراغ مغازه ای که هم کنسول بیشتری داره و هم حس مثبتی از فروشنده اش گرفتم و قیمتش هم قیمت مناسب هست ( نه ارزون ترین )
حتی اگر زرنگ و خوش مشرب باشید میتونید قبل خرید سر صحبت رو با دو سه تا مغازه دار باز کنید و ببینید مغازه دار های اونجا معمولا خودشون به کدوم مغازه بیشتر اعتماد دارن یا ازش جنس میگیرن ( این بهترین راه خریده توی اون دیوونه خونه ی لباف )
معمولا اینجوری جواب میگیرید

• Like
Reactions: pouria.sh

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
من یه روشی دارم برای خرید کنسول اینه که یه جای رو پیدا کنید مثلا یه مغازه ای که فکر میکنید اکی هست و همیشه تمام خریدا رو از همون انجام بدید اینجوری با فروشنده که رفیق بشی کمتر میکنه تو پاچه . مغازه دار هر وقت من رو میبینه سعی میکنه یه حالی بده .

مغازه های کوچیک آرامش داره فروشنده هاش خوش برخوردن . این مغازه هایی که بزرگ و شلوغه فروشنده هاش میخوان مشتری رو بخورن و من اصلا طرفشون نمیرم .

البته سال قبل دومین بار رفتم کنسول بخرم برای اولین بار رفتم پاساژ پایتخت توی میرداماد یه مغازه که گوشی ایفون میفروخت چند تا کنسول هم داشت ازش قیمت گرفتم دیدم مثل توپ خونه قیمت داد .طرف اصلا اهل پر حرفی و پرو بازی نبود از همون خریدم با همون قیمتی که اول خودش داده بود یه ریال پایین یا بالا نیومد .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
منم دو بار کنسول از فروشگاه تک سیرو خریدم و چند بار دیگم ازشون لوازم جانبی خرید داشتم فروشگاه خوب و مطمئنی بود و خوش برخورد بودن ازشون راضی بودم و کالا ها پلمپ واقعی تحویل من شد ( شعبه پاساژ مرکزی توی توپخونه )
بر عکس اون فروشگاه pspro شعبه ی توپخونه شون که فروشنده های پرو و بی ادبی هم داشت و وارد که میشی انگار وظیفه داری پول بدی بهشون و دفعه اول و آخر بود که اونجا رفتم البته شعبه چارسو شون فروشگاه خوب و فروشنده های مودب و آقایی داره از اون شعبه خرید داشتم راضی بودم.اینترنتی هم ازشون لوازم جانبی خرید داشتم که متاسفانه توی دو سه مورد کالا پلمپ نبود

در مورد طبقه همکف و زیر زمین لباف و مغازه های اون اطراف هم اگر تجربه خرید ندارید بنظرم از اونجا خرید نکنید ولی اگر وارد هستید و میدونید چی رو باید بخرید بهترین جای خرید از نظر قیمتی اونجاست چون میتونید یک تخفیف ریزی هم بگیرید
در ضمن خرید اینترنتی هم خیلی ریسک بالایی داره تصور قبول همچین ریسکی برای منم سخته
رفیق این PSPRO خریدهای اینترنتی که ازش داشتی چطور بوده ؟ این تخفیف ها که میذاره جنسای بنجل و باز شدست یا میشه باهاشون طی کرد آقا من آکبند و اتویی میخوام باشه و جنس بنجل نفرستید . منظورم اینه که حرف حساب حالیشون هست یا نه به آدم میندازن و دیگه جوابم نمیدن ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
رفیق این PSPRO خریدهای اینترنتی که ازش داشتی چطور بوده ؟ این تخفیف ها که میذاره جنسای بنجل و باز شدست یا میشه باهاشون طی کرد آقا من آکبند و اتویی میخوام باشه و جنس بنجل نفرستید . منظورم اینه که حرف حساب حالیشون هست یا نه به آدم میندازن و دیگه جوابم نمیدن ؟
من شعبه ی توپخونه شون که رفتم می خواستم یک جنسی ازش بگیرم که خیلی تاکید داشتم جنس حتما آکبند و پلمپ بهم بده . فروشنده اش برگشت بهم گفت (( بزار راحتت کنم هیچ کدوم از جنس های ما پلمپ کارخونه ای نیست و اونایی هم که پلمپه خودمون زدیم )) این حرف مشکلش اینه که همه ی ما میدونیم جنسی که از اونور میاد قطعا پلمپ کارخونه هست و دلیل اینکه باید پلمپ باز بشه شاید اینه که قبلش جنس رو تست میکنن ... خدا داند !!! ولی جنس با اینکه پلمپ نبود ولی ظاهری نو بود حداقل توی چند موردی که من خرید داشتم جنس کارکرده تحویل نگرفتم

البته من میگم دو تا دسته ازشون اینترنتی خریدم پلمپ نبود که تماس که گرفتم گفتن جنس نو هست فقط پلمپ باز بوده ( یعنی نمیتونی جنس رو به همچین دلیل پس بدی ) ولی مثلا یکی دو مورد لوازم جانبی ازشون گرفتم پلمپ بود
کلا پیشنهاد میکنم یک دونه پیچ و مهره هم آنلاین نخرید . حضوری برید جنس رو ببینید و وقتی همه چیش اوکی بود پول رو پرداخت کنید حالا چه این فروشگاه چه هر جای دیگه

اینم اضافه کنم جنسی که توی تخفیف هست با اونی که توی تخفیف نیست هیچ فرقی نداره... کلا شما باید در نظر بگیرید تمام این مغازه ها مثل هم هستن و این شما هستید که باید جنسی که میخواید رو از بین اینها پیدا کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Scαrface

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
سلام دوستان وقت به خیر
سوالی داشتم
من میخوام توی هفته اینده PS5 استاندارد(دیسک خور)دست دوم بخرم از دیوار احتمالا
خواستم بدونم به چه نکاتی باید توجه کنم برای سلامت و تمیزی دستگاه؟
کدوم سری از مدل های PS5 بهترن؟سری ۱۱،۱۲ یا کلا فرقی ندارن؟
مثلا یادمه سری ps3 فت های اولیه به شدت مشکل چراغ زرد داشتن و سریعا به مشکل میخوردن ولی سری های اسلیم هیچ ایرادی نداشتن
ممنون میشم کامل راهنماییم کنید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان وقت به خیر
سوالی داشتم
من میخوام توی هفته اینده PS5 استاندارد(دیسک خور)دست دوم بخرم از دیوار احتمالا
خواستم بدونم به چه نکاتی باید توجه کنم برای سلامت و تمیزی دستگاه؟
کدوم سری از مدل های PS5 بهترن؟سری ۱۱،۱۲ یا کلا فرقی ندارن؟
مثلا یادمه سری ps3 فت های اولیه به شدت مشکل چراغ زرد داشتن و سریعا به مشکل میخوردن ولی سری های اسلیم هیچ ایرادی نداشتن
ممنون میشم کامل راهنماییم کنید
کلا خرید دست دوم اونم از غریبه و جای نامعتبری مثل دیوار که اصلا پیشنهاد نمیشه مخصوصا اینکه خیلی هم اختلاف قیمت با نو نداره
سری 12 حتما بخرید
باید چک کنید کنسول باز نشده باشه و باهاش یکی دو ساعت بازی کنید ببینید مشکل هنگ یا پرش تصویر یا هر چیز غیر عادی نداشته باشه

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
کلا خرید دست دوم اونم از غریبه و جای نامعتبری مثل دیوار که اصلا پیشنهاد نمیشه مخصوصا اینکه خیلی هم اختلاف قیمت با نو نداره
سری 12 حتما بخرید
باید چک کنید کنسول باز نشده باشه و باهاش یکی دو ساعت بازی کنید ببینید مشکل هنگ یا پرش تصویر یا هر چیز غیر عادی نداشته باشه
من به نظر خودم خرید کنسول اکبند با دست دوم‌تمیز اگر بشه تشخییصش داد خیلی فرقی داره
فقط پول دادن بابت یه پلمپ باز کردنه که اونمم خیلی از فروشگاه های ایران رعایت نمیکنن و پلمپشو باز کردن اژ قبل
سری ۱۲ چه بهبود هایی نسبت به سری های قبلی داره؟ایراد یا ارور خاصی توی پلی استیشن ۵ از زمان عرضه بوده که حواسمو بهش بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر