قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
193
نام
علی
شما اولیش نیستی تو یکسال گذشته حداقل از ۳۰ تا خانم که تنهایی رفتن خرید این حرف رو شنیدم، مردا هم روشون نمیشه بگن. ۹۹٪ هم دنبال شکایت نمیرن.

هفته‌ی پیش تو توپخونه برای یکی از دوستام 5 گرفتیم، منم همراهش رفتم که تو پاچه‌ش نکنن. دقیقا می‌خواستن همچین کاری بکنن. کنسول رو باز کرد، گفتم فقط تست کن و دیسک داشتم دادم بهش و اوکی. می‌خواست کارت بکشه و کنسول رو نده و پول اپدیت بگیره منم قضیه رو فهمیدم. گفت اونور کارت بکشید.
گفتم دیسکم رو بده. کنسول رو جمع کن. الکی مثلا رفتم اونور کارت بکشم. چند سری صندوق تا جلوی طرف رو رفتم که کنسول رو جابجا نکنه و پک رو کامل ببنده. طرف مجبوری کنسول رو اورد دم صندوق. گفتم فاکتور و مهر‌کن‌ کارت رو بکشم. فاکتور رو زد. ۲۵ قیمت بود. گفتم یه پلاستیک هم لطف کنید بذارید، ماشین ندارم. گذاشت. گفت پول اپدیت و گارانتی رو هم تو این یکی کارت خون بکشید. گفتم‌ چقدر میشه؟ گفت ۲.۵. گفتم ۲۲.۵ اینجا بکشم ۲.۵ رو اون؟

گفت نه ۲۵ رو این ۲.۵ تو اون یکی.

گفتم ۲۵ میدم و خدافظ. نمی‌خوای خدافظ. گفت نه. منم به دوستم گفتم بیا بریم. چون مشتری دیگه هم داشت و منم بلند حرف زدم و اینا ترسید. مشتریاش داشتن میرفتن. الکی گفت ایشون خودشون دیسک اوردن و اپدیت کردن. همون ۲۵ میشه‌. ۲۵ به ما فروخت که بقیه مشتریا رو بتونه یجوری تو پاچه‌شون کنه.

با پرروگی می‌گفت کثیف خرید کردی، منم گفتم از کل جماعتتون. ... ترم.

خلاصه خیلی حواستون باشه.

گوشی هم خریدید، حواستون باشه. همه بای دیفالت دزدن، بالا و پایین نداره.
خب چه کاریه دوست عزیز میتونستی بهش بگی خودم واردم منزل آپدیتش میکنم گارانتیم که هممون میدونیم تو ایران چرند محضه...

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
691
خب چه کاریه دوست عزیز میتونستی بهش بگی خودم واردم منزل آپدیتش میکنم گارانتیم که هممون میدونیم تو ایران چرند محضه...
اینطور که من برداشت کردم فروشنده اصلا اطلاع نمیده و آخر کار بعد از اینکه کارت رو کشید جنس رو گروگان میگیره تا اون مبلغ اضافی هم مشتری پرداخت کنه.
هر کسی این برخورد باهاش شده و شکایت نکرده هم به خودش ظلم کرده هم به دیگران.
چهار تا مغازه که پلمب کردن اونوقت حساب کار دست این جماعت قرمساق هم میاد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نمی‌فروشن. علائدینم همینه. یسری قیمت پایین میدن. کارتت رو می‌کشن می‌ذارنت لای منگنه. باید تجربه کنی بفهمی چی میگم.

اینترنتی هم میشد خرید حوالی ۲۶ بود ولی این بنده‌خدا می‌ترسید پول بده جنس ندن، کلی ذوق هم داشت که فوری تحویل بگیره بازی‌ کنه. این عجول بودن بدترین قسمتشه.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
شما اولیش نیستی تو یکسال گذشته حداقل از ۳۰ تا خانم که تنهایی رفتن خرید این حرف رو شنیدم، مردا هم روشون نمیشه بگن. ۹۹٪ هم دنبال شکایت نمیرن.

هفته‌ی پیش تو توپخونه برای یکی از دوستام 5 گرفتیم، منم همراهش رفتم که تو پاچه‌ش نکنن. دقیقا می‌خواستن همچین کاری بکنن. کنسول رو باز کرد، گفتم فقط تست کن و دیسک داشتم دادم بهش و اوکی. می‌خواست کارت بکشه و کنسول رو نده و پول اپدیت بگیره منم قضیه رو فهمیدم. گفت اونور کارت بکشید.
گفتم دیسکم رو بده. کنسول رو جمع کن. الکی مثلا رفتم اونور کارت بکشم. چند سری صندوق تا جلوی طرف رو رفتم که کنسول رو جابجا نکنه و پک رو کامل ببنده. طرف مجبوری کنسول رو اورد دم صندوق. گفتم فاکتور و مهر‌کن‌ کارت رو بکشم. فاکتور رو زد. ۲۵ قیمت بود. گفتم یه پلاستیک هم لطف کنید بذارید، ماشین ندارم. گذاشت. گفت پول اپدیت و گارانتی رو هم تو این یکی کارت خون بکشید. گفتم‌ چقدر میشه؟ گفت ۲.۵. گفتم ۲۲.۵ اینجا بکشم ۲.۵ رو اون؟

گفت نه ۲۵ رو این ۲.۵ تو اون یکی.

گفتم ۲۵ میدم و خدافظ. نمی‌خوای خدافظ. گفت نه. منم به دوستم گفتم بیا بریم. چون مشتری دیگه هم داشت و منم بلند حرف زدم و اینا ترسید. مشتریاش داشتن میرفتن. الکی گفت ایشون خودشون دیسک اوردن و اپدیت کردن. همون ۲۵ میشه‌. ۲۵ به ما فروخت که بقیه مشتریا رو بتونه یجوری تو پاچه‌شون کنه.

با پرروگی می‌گفت کثیف خرید کردی، منم گفتم از کل جماعتتون. ... ترم.

خلاصه خیلی حواستون باشه.

گوشی هم خریدید، حواستون باشه. همه بای دیفالت دزدن، بالا و پایین نداره.

مملکت جوری شده که کاسبی ها به این شکله مثلا من نمایشگاه دارم.شما میای از من ماشین برداری.ماشین رنگ دار تصادفی رو میندازم بهت.چند ده میلیون بالاتر میفروشم و عشق میکنم پیش همکارا میگم حال کردی چه انداختم بهش!
بعد من نوعی میام از یه نفر دیگه خونه بخرم.املاکیه با طرف فروشنده میبنده خونت رو 200-300 میل بالاتر میبندم باهاش.املاکی خونه رو چندصد میلیون بالاتر میندازه به من.املاکی میگه خدایا شکرت اینم از معامله امروز.عشق میکنه یه کاسبی کردیم امروز
اون املاکی واسه بچش میره گوشی/کنسول بخره.گوشی رفرش یا کنسول کارکرده و .... هم اونا میکنن تو پاچش.خدایا شکرت کرایه این ماه در اومد
و این چرخه ادامه داره در ابعاد بزرگتر و کوچیکتر.هرکی در حد توان خودش.هرکی میندازه به اونیکی و همه پذیرفتن یا میدونن میره تو پاچشون کاری نمیتونن بکنن یا نمیدونن و اطلاع ندارن که دیگه هیچ
کاملا هم همینه هرکی درگیر این چیزا شده باشه میدونه چه خبره!

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
مملکت جوری شده که کاسبی ها به این شکله مثلا من نمایشگاه دارم.شما میای از من ماشین برداری.ماشین رنگ دار تصادفی رو میندازم بهت.چند ده میلیون بالاتر میفروشم و عشق میکنم پیش همکارا میگم حال کردی چه انداختم بهش!
بعد من نوعی میام از یه نفر دیگه خونه بخرم.املاکیه با طرف فروشنده میبنده خونت رو 200-300 میل بالاتر میبندم باهاش.املاکی خونه رو چندصد میلیون بالاتر میندازه به من.املاکی میگه خدایا شکرت اینم از معامله امروز.عشق میکنه یه کاسبی کردیم امروز
اون املاکی واسه بچش میره گوشی/کنسول بخره.گوشی رفرش یا کنسول کارکرده و .... هم اونا میکنن تو پاچش.خدایا شکرت کرایه این ماه در اومد
و این چرخه ادامه داره در ابعاد بزرگتر و کوچیکتر.هرکی در حد توان خودش.هرکی میندازه به اونیکی و همه پذیرفتن یا میدونن میره تو پاچشون کاری نمیتونن بکنن یا نمیدونن و اطلاع ندارن که دیگه هیچ
کاملا هم همینه هرکی درگیر این چیزا شده باشه میدونه چه خبره!
الان توی هر قشری معلمی ، فروشندگی ، دکتری و هر چی شما بگی این مسايل هست و هیچ نظارتی روشون نیست . اگر دوتاشون رو بگیرن بکنن تو کوره این مسایل جمع میشه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,790
نام
مراد حلیمی
الان توی هر قشری معلمی ، فروشندگی ، دکتری و هر چی شما بگی این مسايل هست و هیچ نظارتی روشون نیست . اگر دوتاشون رو بگیرن بکنن تو کوره این مسایل جمع میشه
کی باید بکنتشون تو کوره؟ وقتی خود صاحب کوره از اونا دزدتره هیچ وقت اینکارو نمیکنه

.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,787
چرا من همیشه با شکایت پولم یا حقم پس گرفتم اما زمان بره پروسش بهتره دستگاه بگیری بعد با مدارکت شکایت کنی
اتفاقا اولش می خواست همین کار رو بکنه خودم گفتم می خوام کارت بکشم با این حال بازم داستان شد
همین خودش مدرک هست که دو بار کارت کشیدم با فاصله ی زمانی زیاد و خط خوردگی فاکتورش اما خوب حرص ادم درمیارن یک عده
کار درستی میکنید.
جهت راهنمایی می پرسم ، کجا باید شکایت کنم؟ اتاق اصناف؟

---------------------------------
من هم چند سال پیش ، شبیه این مورد رو داشتم ، طرف قیمت موبایل رو تو بازار علادین پایینتر گفته بود ، حتی سیمکارت هم گرفت که بندازه ، ولی من ازش گرفتم،کارت هم نکشیده بودم .همیشه هم خودم کارت میکشم.
دیگه هم فقط اینترنتی موبایل میخرم، به اعصاب خردیش نمی ارزه
--------------------------------
اخیرا هم لپتاپ گرفتم از بازار ایران ، فکر میکردم تو این سال این ترفندها منقضی شده باشه . طرف میگفت باید بدی آپدیت بایوس بریزم وگرنه لاک میشه :)) چی فکر میکنن در مورد مشتری؟
البته من پول ندادم بهش ولی آدم یه لحظه غفلت کنه میره تو پاچش

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
اصلا چرا کارت رو میدید مغازه دار بکشه که این مشکلات پیش بیاد ؟ به هیچ عنوان کارت دست کسی ندید و اینکه قبل کارت کشیدن هم واضح ببپرسید چه مبلغی باید کارت بکشید
شما تا موقعی که مبلغ رو نزدید براشون همه چیز دست شما هست و تهش اینه از مغازه خارج میشید و اون فروشنده ی دزد هست که اعصابش بهم میریزه نه شما
از نخریدن هم نترسید چیزی که زیاده فروشنده و کنسول
اون دوران روزی حلال هم گذشته دیگه تا بتونن سعی میکنن کلاه طرف رو بردارن حالا اسمش باشه گارانتی یا آپدیت یا ...
یک موردی هم که خیلی زیاده که دیدم اینه که یک قیمتی میگن بعد که شما رو درگیر خرید کردن موقع کارت کشیدن میگن بزار قیمت رو بپرسم مجدد بعد بهتون میگن قیمت دیروز رو دادن و امروز قیمت مثلا فلان تومن بیشتر شده

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
کار درستی میکنید.
جهت راهنمایی می پرسم ، کجا باید شکایت کنم؟ اتاق اصناف؟

---------------------------------
من هم چند سال پیش ، شبیه این مورد رو داشتم ، طرف قیمت موبایل رو تو بازار علادین پایینتر گفته بود ، حتی سیمکارت هم گرفت که بندازه ، ولی من ازش گرفتم،کارت هم نکشیده بودم .همیشه هم خودم کارت میکشم.
دیگه هم فقط اینترنتی موبایل میخرم، به اعصاب خردیش نمی ارزه
--------------------------------
اخیرا هم لپتاپ گرفتم از بازار ایران ، فکر میکردم تو این سال این ترفندها منقضی شده باشه . طرف میگفت باید بدی آپدیت بایوس بریزم وگرنه لاک میشه :)) چی فکر میکنن در مورد مشتری؟
البته من پول ندادم بهش ولی آدم یه لحظه غفلت کنه میره تو پاچش
هم صنف خودشون می شه هم تعزیرات
اصلا چرا کارت رو میدید مغازه دار بکشه که این مشکلات پیش بیاد ؟ به هیچ عنوان کارت دست کسی ندید و اینکه قبل کارت کشیدن هم واضح ببپرسید چه مبلغی باید کارت بکشید
شما تا موقعی که مبلغ رو نزدید براشون همه چیز دست شما هست و تهش اینه از مغازه خارج میشید و اون فروشنده ی دزد هست که اعصابش بهم میریزه نه شما
از نخریدن هم نترسید چیزی که زیاده فروشنده و کنسول
اون دوران روزی حلال هم گذشته دیگه تا بتونن سعی میکنن کلاه طرف رو بردارن حالا اسمش باشه گارانتی یا آپدیت یا ...
یک موردی هم که خیلی زیاده که دیدم اینه که یک قیمتی میگن بعد که شما رو درگیر خرید کردن موقع کارت کشیدن میگن بزار قیمت رو بپرسم مجدد بعد بهتون میگن قیمت دیروز رو دادن و امروز قیمت مثلا فلان تومن بیشتر شده
اتفاقا من خودم کشیدم برگشتم دیدم گوشی قایم کرده می گه حالا اینقدر دیگه بده همچین چیزی تا حالا برام قفل بود

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,002
نام
sami
همه این کارا به خاطر عجله خریدار واسه خرید گوشیه
معمولا خریدارا واسه چیزی مثل گوشی خیلی شوق و ذوق دارن قبل این که طرف فاکتور کنه کارت میکشن که همین باعث این اتفاقات میشه

شما اول بزارید فروشنده پلمپ گوشی رو بزنه و کاملا گوشی رو تست کنه
بعد فاکتور رو با تمام مشخصات گوشی کامل مهر و امضا کنه
در آخر وقتی فاکتور کامل شد فاکتور رو چک کنید جزئیات و مبلغ جمع فاکتور اگر مشکلی نداشت مبلغ رو خودتون بکشید

هیچ فروشنده ای جرات نداره رو فاکتوری که مهر و امضا کرده بازی دربیاره چون به آنی پلمپ میشه مغازش
اگر خواست قلدر بازی هم دربیاره اصلا جواب ندید و سریع زنگ بزنید ۱۱۰

در آخر هم این که الان کلی سایت معتبر و درست درمون اومده که قیمت هاشون شدیدا رقابتی و پایینه
از اینا بخرید راحت وقت خودتون رو هم با کاسبای دوزاری طلف نکنید

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
193
نام
علی
نمی‌فروشن. علائدینم همینه. یسری قیمت پایین میدن. کارتت رو می‌کشن می‌ذارنت لای منگنه. باید تجربه کنی بفهمی چی میگم.

اینترنتی هم میشد خرید حوالی ۲۶ بود ولی این بنده‌خدا می‌ترسید پول بده جنس ندن، کلی ذوق هم داشت که فوری تحویل بگیره بازی‌ کنه. این عجول بودن بدترین قسمتشه.
جدا متاثر شدم دوست عزیز حتما پیگیری قضایی بگنید والا من اهواز تا حالا چند بار خرید داشتم عالی بود مغازه نخل دوستان میدونن قیمتاشم مناسب تراز جاهای دیگس حتی استانای دیگه

• Like
Reactions: blak and LES BLEUS

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,900
من تهرانی نیستم که دقیقا شرایط اونجا رو بدونم ولی از وقتی یادمه اینجا همه از توپخونه و علائدین و... ناراضی بودن.یعنی تهران به اون بزرگی جای بهتری(حتی اگه کمی گرونتر)نداره برای خرید؟

ما خودمون اینجا تو شیراز یه خیابون داریوش داریم که مرکز موبایل و کنسول و... هست.از نظر من 90 درصدشون کلاهبردارن(بلکه بیشتر).بعد باز ملت میگن نه اونجا ارزونتر میده.حالا ارزونتر که نمیده هیچ-تو پاچه که میکنه هیچ-اخلاقشونم خیلی مزخرفه.یه جوری با مشتری حرف میزنن انگار ارث باباشون رو خوردن.بعد همین محله خودمون که میشه معالی آباد کلی کنسول فروشی هست بنده خداها هم خوب برخورد میکنن هم قیمت مناسب تر میدن ولی باز به هرکی میگم بیا اینجا بخر میگه نه اونجا بالاشهره برای همین تو پاچه میکنن :| یعنی یه دید سنتی دارن که بالاشهر لزوما اجناس گرونتره.جدای از اینکه به لحاظ رفتار با مشتری هم 100 برابر بهتر برخورد میکنن.حداقل اگه قراره فرو کنن،با اخلاق خوب فرو میکنن :D

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,697
نام
milad
تو تبریز هم سر من کم کلاه نذاشتن تهران تبریز و ........نداره وقتی نظارتی نیست همه میزنن تو کار دزدی و هیچکس به پول درست راضی نمیشه
من یبار با پسر خالم رفتیم ps4 بگیریم از تبریز تقریبا 1.5 ساعت از خونمون فاصلش میشد که رفت و برگشت با 3 ساعت گشت و گذار تو شهر نزدیک 6 ساعت طول کشید اخرش یه ps4 pro دسته دوم هم نه حتی ،کم کم دست 5 نفر بوده اما با براق کنده و پلمپ فیک به قیمت صفر فروختن بعد چند روز استفاده دستگاه خود بخود خاموش میشد و مشکل دما داشت ( overheat) کلی هزینه براش تحمیل شد اخرش هم گیم رو کلا گذاشت کنار
اخیرا هم تو تهران واسه یکی از اقوام این اتفاق هنگام خرید ps5 افتاده بود دستگاه باز شده بود اما بصورت فیک پلمپش کرده بودن
قبل از خرید حتما سعی کنین 100 در 100 در مورد قیمت ، فروشنده ، پلمپ بودن دستگاه و.......... تحقیق انجام بدین تا سرتون کلاه نره و اگه اطمینان پیدا نکردین نخرین
4 5 ماه شب و روز شایدم بیشتر واسه یه دستگاه بی ارزش باید کار کنی اخرش هم چند تا حرا....زاده تو چند دقیقه براحتی قاپش بزنن دستتم بجایی بند نباشه

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,787
تو تبریز هم سر من کم کلاه نذاشتن تهران تبریز و ........نداره وقتی نظارتی نیست همه میزنن تو کار دزدی و هیچکس به پول درست راضی نمیشه
من یبار با پسر خالم رفتیم ps4 بگیریم از تبریز تقریبا 1.5 ساعت از خونمون فاصلش میشد که رفت و برگشت با 3 ساعت گشت و گذار تو شهر نزدیک 6 ساعت طول کشید اخرش یه ps4 pro دسته دوم هم نه حتی ،کم کم دست 5 نفر بوده اما با براق کنده و پلمپ فیک به قیمت صفر فروختن بعد چند روز استفاده دستگاه خود بخود خاموش میشد و مشکل دما داشت ( overheat) کلی هزینه براش تحمیل شد اخرش هم گیم رو کلا گذاشت کنار
اخیرا هم تو تهران واسه یکی از اقوام این اتفاق هنگام خرید ps5 افتاده بود دستگاه باز شده بود اما بصورت فیک پلمپش کرده بودن
قبل از خرید حتما سعی کنین 100 در 100 در مورد قیمت ، فروشنده ، پلمپ بودن دستگاه و.......... تحقیق انجام بدین تا سرتون کلاه نره و اگه اطمینان پیدا نکردین نخرین
4 5 ماه شب و روز شایدم بیشتر واسه یه دستگاه بی ارزش باید کار کنی اخرش هم چند تا حرا....زاده تو چند دقیقه براحتی قاپش بزنن دستتم بجایی بند نباشه
از کجا میشه متوجه شد پلمب فیکه ،دستگاه دسته 2 و کارکرده هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر