قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
مورد اول اینکه بگین صنف بازاری غلطه. توی هر مجموعه ای خوب هست بد هم هست پس درست نیست کلی حرف بزنید.
و اینکه اساسا ملاک قیمت گذاری قیمت خرید روز هست. ما هر چی قیمت خرید روز از شرکت باشه روش بین 10 تا 25 درصد (بلکه مواردی زیر 10 درصد و درنظر داشته باشید که 10 تا 25 درصد ناخالص هست) براساس نوع جنس میکشیم و میفروشیم. و ربطی به بی رحمی و این حرفا نداره. بیزینس کار دلی نیست!!! کار سود و منفعته.
دومین مورد اینکه حرفتون تاحدی درسته که وارد کننده قیمت چرت و پرت نمیده . واردکننده بر اساس قیمت دلار و هزینه های واردات روز قیمت گذاری روز انجام میده و پخش میشه. اصلا حرف این نیست که واردکننده هم مقصره!!! اونم مقصر نیست درواقع. ولی سواستفاده چی هم هست. واردکننده دلار میخره میره باهاش جنس وارد می کنه هزینه مالیات و گمرک و حمل ونقل و کارمند و غیره میده. شاید متوجه نشده باشید اما دولت تعرفه واردات رو توی خیلی از جنسا افزایش داد.
سومین مورد حرفتون درسته فضای مجازی جو روانی بدی درست می کنه برای قیمت متاسفانه.
مثالی که بزنم خدمتتون از کسب و کار خودم
توی یک ماه قبل از عید مس وحشتناک گرون شد و تعرفه ارز نمیایی برداشته شد و دلار هم که خودتون دید. قیمت انواع سیم و کابل 50 60 درصد بلکه بیشتر افزایش داشت. خب مقصر کیه؟ کارخونه باید مس بخره. من مغازه دار باید سیم و کابل داشته باشم و مصرف کننده نیاز داره.
نه کارخونه با اون همه کارگر میتونه خرید مس و تولید رو متوقف کنه نه من فروشنده می تونم جنس نیارم مغازه.
اینو مطمین باشد که وقتی تورم این چنینی ایجاد میشه اولین نفر من مغازه دار ضرر می کنم. الان شاید سیم و کابلهای من شاید 60 درصد اومده باشه روش اما من کاملا متضرر شدم . به این دلیل که
1) من کلی فروش داشتم و الان باید جایگزین کنم که به خاطر تورم سنگین به قیمت بالاتر ازقیمت فروشم باید بخرم و عملا اگر 10 تا فروختم الان 6 تا میتونم جایگزین کنم و بدونید که جنس یدونه دوتا نیست حجم کالا بالاست من خودم بالای 2000 قلم جنس دارم.
2) حجم فروش کاهش قابل توجهی پیدا می کنه و خریدار کم میشه.
3|) حاشیه سود میاد پایین. چون مجبوریم که سود کمتر بگیریم که مشتری خرید کنه
4) هزینه های جاری مغازه افزایش پیدا می کنه مثل اجاره بها، هزینه های حمل و نقل و مواردی از این دست
5) اختلافی قیمتی بین مغازه به خاطر خرید قدیم و جدید زیاد میشه و ایجاد بدبینی وکاهش اعتبار میکنه
6) منم خودم یه مشتری هستم مثل شما توی مغازه دیگه. پس جنس بره بالا منم باید چیزای دیگه رو گرونتر بخرم
7) مجموعه درصد سود به نسبت پول سرمایه گذاری شده کاهش پیدا میکنه
حرف های شما کاملا درسته و کاملا هم حق دارید
در کل مفهوم حرف من این بود که چند نفر فروشنده خانگی که به دلیل نیاز مالی میخوان مثلا یک کنسول رو بفروشن توی دیوار و ایسام و ... نمیتونن تعیین کننده قیمت بازار یا جنس دست دوم باشن اونا هم قیمت ها رو از قیمت هایی که مغازه دار ها توی سایت ها میزنن میبینن و قیمت میزنن و مقصر این قیمت های فضایی نیستن
اگر سایتی مثل دیوار می خواد کمک کنه به خریدار و افرادی که پول خرید کالای نو رو ندارن باید اجازه فعالیت فقط به کاربرهای خانگی بده و مغازه دار یا دلال توش فعالیت نکنه که همچین چیزی هم امکان پذیر نیست

• Like
Reactions: agh515

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
حرف های شما کاملا درسته و کاملا هم حق دارید
در کل مفهوم حرف من این بود که چند نفر فروشنده خانگی که به دلیل نیاز مالی میخوان مثلا یک کنسول رو بفروشن توی دیوار و ایسام و ... نمیتونن تعیین کننده قیمت بازار یا جنس دست دوم باشن اونا هم قیمت ها رو از قیمت هایی که مغازه دار ها توی سایت ها میزنن میبینن و قیمت میزنن و مقصر این قیمت های فضایی نیستن
اگر سایتی مثل دیوار می خواد کمک کنه به خریدار و افرادی که پول خرید کالای نو رو ندارن باید اجازه فعالیت فقط به کاربرهای خانگی بده و مغازه دار یا دلال توش فعالیت نکنه که همچین چیزی هم امکان پذیر نیست
البته شمایی هم اون قیمت بدون اعتبار و غیر منطقی رو که میبینید ازش نباید خرید کنید تا طرف بدونه چه قدر باید بفروشه جنسشو .
بازی و کنسول کارکرده هم یه کف قیمتی داره اصلا بالاتر از اون خریدار نیست . خودمون باید حواسمون باشه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان قیمت ps5 دیسک خور در امارات به 1800 درهم رسیده که پایین ترین قیمت تاکنون بوده
گفتم اطلاع بدم بخاطر افزایش قیمت دلار بالا ندن بهتون
بعد دیوار اصلا ملاک نیست الان ps5 دیجیتا رو 25 هم میدن طرف دست دوم توی دیوار گذاشته 26
میگم اقا آکش 25 تومنه اینم چند تا سایت همین الان بخر
میگه نه برو دیجی کالا ببین
ملت ما دست دوم رو توی دیوار به قیمت آک و بالاتر میخوان بدن بعد از کاسب جماعت توقع داره زیر قیمت دبی بهش بفروشه :-w
کلا گل بگیرن این حجم از بی صاحبی مملکتو

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
دوستان قیمت ps5 دیسک خور در امارات به 1800 درهم رسیده که پایین ترین قیمت تاکنون بوده
گفتم اطلاع بدم بخاطر افزایش قیمت دلار بالا ندن بهتون
بعد دیوار اصلا ملاک نیست الان ps5 دیجیتا رو 25 هم میدن طرف دست دوم توی دیوار گذاشته 26
میگم اقا آکش 25 تومنه اینم چند تا سایت همین الان بخر
میگه نه برو دیجی کالا ببین
ملت ما دست دوم رو توی دیوار به قیمت آک و بالاتر میخوان بدن بعد از کاسب جماعت توقع داره زیر قیمت دبی بهش بفروشه :-w
کلا گل بگیرن این حجم از بی صاحبی مملکتو
دیجی کالا شده یه بهونه برای مردم , که چه نو و چه اکبند بهم گرون بفروشن ....دیجی کالا مگه مبدا و بازار اصلیه ..مسخرشو در اوردن ...

• Like
Reactions: Tatsumaru

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
300
دوستان اون فروشگاه معروف که همیشه متهم به گرون فروشی هست الان پی اس ۵ استاندارد رو زده ۲۸.۹۹۰
به نظرتون علت خاصی داره؟ سری قدیمی ممکن ه باشه؟

Game Molecule

عضو جدید
Apr 4, 2023
1
دقیقا رضا جان من چهارم دی ماه ۲۲ میلیون و ۶۴ هزار تومن پول کنسول و پست دادم و دقیقا از همین فروشگاه PSSTAR یا ستاره بازی اینترنتی خرید کردم، الان دقیقا چهار ماهه نفرستاده و هر هفته گفت گمرک تاخیر داشته و تا هفته آینده دم در خونتونه، اما نفرستاد. هفته پیش شکایت کردم به اینماد یا نماد اعتماد الکترونیکی و فروشنده در جواب برای اینماد نوشته چون مابه تفاوت پول کنسول رو پرداخت نکرده واسه همین ما هم براش کنسول رو نفرستادیم، من از تمام پروسه خریدم اسکرین ریکورد گرفتم که نه تنها زمانی برای پیش فروش در وبسایتش قید نشده بود و صرفا یک بازی مسخره برای کلاهبرداری هست تا از من و بقیه دوستان ۲۲ میلیون تومن پول بگیرن. رضا جان من با یک جستجو در اینترنت پیام شما را در این تالار پیدا کردم، لطفا اگر از دوستان دیگر که مال باخته هستند خواهش میکنم اگر تجربه مشابه از فروشگاه psstar دارند حتما لطفا پیام بگذارند، من دادگاه حقوقی شکایت کردم، زمانی که مال باخته ها هم رو پیدا کنند اون زمان حرفمون زودتر اثر داره. من بزودی شماره پرونده فروشگاه در دادگاه را اضافه میکنم که شکایات ارجاع بشه به دقیقا یک شعبه حقوقی
ممنون از وبسایت خوبتون که این موقعیت رو فراهم کرد که دوستانی مثل شما و رضا را پیدا کنم. منتظر نظرات خوبتون هستم

Attachments

• بازی سنتر.png
    بازی سنتر.png
    443.5 KB · مشاهده: 98

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
دقیقا رضا جان من چهارم دی ماه ۲۲ میلیون و ۶۴ هزار تومن پول کنسول و پست دادم و دقیقا از همین فروشگاه PSSTAR یا ستاره بازی اینترنتی خرید کردم، الان دقیقا چهار ماهه نفرستاده و هر هفته گفت گمرک تاخیر داشته و تا هفته آینده دم در خونتونه، اما نفرستاد. هفته پیش شکایت کردم به اینماد یا نماد اعتماد الکترونیکی و فروشنده در جواب برای اینماد نوشته چون مابه تفاوت پول کنسول رو پرداخت نکرده واسه همین ما هم براش کنسول رو نفرستادیم، من از تمام پروسه خریدم اسکرین ریکورد گرفتم که نه تنها زمانی برای پیش فروش در وبسایتش قید نشده بود و صرفا یک بازی مسخره برای کلاهبرداری هست تا از من و بقیه دوستان ۲۲ میلیون تومن پول بگیرن. رضا جان من با یک جستجو در اینترنت پیام شما را در این تالار پیدا کردم، لطفا اگر از دوستان دیگر که مال باخته هستند خواهش میکنم اگر تجربه مشابه از فروشگاه psstar دارند حتما لطفا پیام بگذارند، من دادگاه حقوقی شکایت کردم، زمانی که مال باخته ها هم رو پیدا کنند اون زمان حرفمون زودتر اثر داره. من بزودی شماره پرونده فروشگاه در دادگاه را اضافه میکنم که شکایات ارجاع بشه به دقیقا یک شعبه حقوقی
ممنون از وبسایت خوبتون که این موقعیت رو فراهم کرد که دوستانی مثل شما و رضا را پیدا کنم. منتظر نظرات خوبتون هستم
عجب کلاهبردارایی هستن ... پول مردمو نگه میدارن جنس نمیدن... دوسنتان هر فروشگاهی اینطور رفتار میکنه رو گزارش بدید و تو سایت بزارید تا پول بقیه مردم هم از بین نره

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
سلام
به نظر من خرید اینترنتی تو ایران یک ریسک بزرگ ...
بهتره حضوری خرید کرد مخصوصا با نوسان قیمت دلار مشخص با اون قیمت فروشنده نتونسه جنس تامین کنه که به شما بده فقط پول گرفته خرج کرده
هیچ وقت اینترنتی با این حدود قیمت خرید نکنید ....یا خرید کردین اپشن داشته باشه که وقتی رسید دست کارت بکشی
حتی سایت های قدیمی ..دیجی کالا هم همینه وقتی میخری و جنس گرون میشه کنسل میکنه ولی پولت میده ...
امیدوارم گول ارزون فروشی سایت ها رو نخورین که پول واریز کنید و جنس نده یا دست دوم برسونه به دست

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
یکی میگفت شکایت کیفری اینجوری مواقع خیلی خوبه چون طرف وقتی محکوم شد پوستش کنده است باید بره زندان
بهتره با یه مشاور حقوقی هم مشورت کنید که کارتون دقیق بره جلو و پوست طرف رو بکنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
یکی میگفت شکایت کیفری اینجوری مواقع خیلی خوبه چون طرف وقتی محکوم شد پوستش کنده است باید بره زندان
بهتره با یه مشاور حقوقی هم مشورت کنید که کارتون دقیق بره جلو و پوست طرف رو بکنید
زیاد این چیزارو جدی نگیرید اینجا ایرانه
چند سال پیش یکی از واردکننده ها تو پرشین تولز نژدیک چند میلیارد کلاهبرداری کرد و یه تاپیک طولانی هم داشت هیچکس شکایتش به جایی نرسید بعد از چند سال یه سریارو راضی کرد بک سوم یا یک دوم پولی که چند سال پیش گرفته بود رو بعد کلی تورم و از دست دادن ارزشش بهشون پس داد شکایتشونو پس گرفتن بقیه هم که کوتاه نیومدن هیچی دستشون نرسید زندان هم کشکه با همون پولی که میدزدید وثیقه میذاشت خیلی راحت میومد بیرون و به شغل شریفش ادامه مبداد درکل زیاد به شکایت و این چیزا دل خوش نکنید اگه شکایت ها تو ایران درست و قانونی پیش میرفتن و حق به حقدار میرسید این همه ادم بخاطر اختلافات درگیری و قتل مرتکب نمیشدن بهترین راه پس گرفتن با زوره متاسفانه
شما پات به شورای حل اختلاف باز بشه متوجه میشی تمام زورشونو میزنن پرونده نره پیش دادگاه و قاضی و همونجا سعی میکنن پرونده رو ماست مالی کنن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
زیاد این چیزارو جدی نگیرید اینجا ایرانه
چند سال پیش یکی از واردکننده ها تو پرشین تولز نژدیک چند میلیارد کلاهبرداری کرد و یه تاپیک طولانی هم داشت هیچکس شکایتش به جایی نرسید بعد از چند سال یه سریارو راضی کرد بک سوم یا یک دوم پولی که چند سال پیش گرفته بود رو بعد کلی تورم و از دست دادن ارزشش بهشون پس داد شکایتشونو پس گرفتن بقیه هم که کوتاه نیومدن هیچی دستشون نرسید زندان هم کشکه با همون پولی که میدزدید وثیقه میذاشت خیلی راحت میومد بیرون و به شغل شریفش ادامه مبداد درکل زیاد به شکایت و این چیزا دل خوش نکنید اگه شکایت ها تو ایران درست و قانونی پیش میرفتن و حق به حقدار میرسید این همه ادم بخاطر اختلافات درگیری و قتل مرتکب نمیشدن بهترین راه پس گرفتن با زوره متاسفانه
شما پات به شورای حل اختلاف باز بشه متوجه میشی تمام زورشونو میزنن پرونده نره پیش دادگاه و قاضی و همونجا سعی میکنن پرونده رو ماست مالی کنن
بحثی در مورد حرفتون ندارم چون بله اینجا همین خراب شده ای هست که همه می‌بینیم ولی یه سری از افراد هم بودن با پیگیری یا داشتن آشنا و اینا به یه جاهایی رسیدن، نمیشه ولشون کرد
از اونطرف باز اینجا ایرانه میری با زور حق ات رو پس بگیری یهو یارو میره شکایت میکنه و میان شمارو میگیرن چون طرف یا آشنا داشته یا کارش رو بلد بوده

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
702
نام
Mehdy
بحثی در مورد حرفتون ندارم چون بله اینجا همین خراب شده ای هست که همه می‌بینیم ولی یه سری از افراد هم بودن با پیگیری یا داشتن آشنا و اینا به یه جاهایی رسیدن، نمیشه ولشون کرد
از اونطرف باز اینجا ایرانه میری با زور حق ات رو پس بگیری یهو یارو میره شکایت میکنه و میان شمارو میگیرن چون طرف یا آشنا داشته یا کارش رو بلد بوده
دقیقا این بلا سر یکی از آشناهای ما افتاد!!
ناشی ها طرف رو توی شهرستان گیر آورده بودند انداخته بود صندوق عقب ماشین برده بودند کلانتری ،طرف به جرم آدم ربایی ازشون شکایت کرده بود!!
اصلا داستانی بود که بیا و ببین:D
به نظر منم اگه از طرف شکایتی کنی هر چی باشه از هیچی بهتره مخصوصا اگه تعداد بالا باشه و طرف دمش به جایی وصل نباشه(این خیلی مهمه)میشه به یه جایی رسید!!!

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
بعد از مدت ها به این تاپیک سر زدم برای اینکه بگم در تاپیک پرسش و پاسخ بخشی به محصولات PS5 اختصاص داده شده. در مورد هر محصولی که مرتبط با PS5 باشه می تونید تجربه خودتونو از فروشگاهی که خرید داشتید در اون تاپیک به اشتراک بذارید تا در پست اول درج بشه و کمکی بشه به کسانی که مردد هستن. کاربرانی که شاکی هستن از سایت یا فروشگاه، باید با ارائه فاکتور خرید یا اسکرین از پیام ها اطلاع رسانی کنن. امشب چون به تعداد مشخصی کامنت ها در اون تاپیک رسیده بروزرسانی رو انجام می دم. به هیچ عنوان برای معرفی کانال یا سایت به من پ خ ندید، دلیلش اینه که درج کانال یا سایت منوط به تایید تعداد کاربرانیه که ازش خرید داشتن تا به تعداد مشخصی نرسه در پست اول درج نمی شه. در جریان باشید هیچ یک از کاربران بازیسنتر مسئولیتی در قبال معرفی سایت یا کانال ندارن و صرفا دارن تجربه خودشونو از خرید با شما اشتراک گذاری می کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر