قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
خب دستگاهو ریست بکنن بازم این میاد یا فقط برای اولین باره که این انیمیشن میاد؟
چون یه فروشنده قالتاق پشت شهرداری گفت با نرم افزار میشه اونم دور زد که بعد از ریست کردن بازم بیاد.فکر میکنم داشت دروغ میگفت
چند جایی دیدم برای چک کردن اینکه کنسول قبلن روشن شده به این ویدئو اشاره کرده بودن و چیزی درمورد فکتوری ریست نگفته بودن الان که شما این موضوع رو گفتی و چون خودم نمیتونم فکتوری ریست کنم این ویدئو رو در یوتوب پیدا کردم
ظاهرا بعد از فکتوری ریست این ویدئو دوباره نمایش داده میشه

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
چند جایی دیدم برای چک کردن اینکه کنسول قبلن روشن شده به این ویدئو اشاره کرده بودن و چیزی درمورد فکتوری ریست نگفته بودن الان که شما این موضوع رو گفتی و چون خودم نمیتونم فکتوری ریست کنم این ویدئو رو در یوتوب پیدا کردم
ظاهرا بعد از فکتوری ریست این ویدئو دوباره نمایش داده میشه

فروشگاه pspro میگه یه بازی روی کنسول هست که اگه یکبار کنسول روشن بشه و ریست بشه اون بازی برای دفعه بعدی رو داشبورد نیست و پاک میشه.نمیدونم چقد این حرفشون صحت داره
فروشگاه معتبری هست این Pspro ؟
کسی خرید داشته؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
فروشگاه pspro میگه یه بازی روی کنسول هست که اگه یکبار کنسول روشن بشه و ریست بشه اون بازی برای دفعه بعدی رو داشبورد نیست و پاک میشه.نمیدونم چقد این حرفشون صحت داره
فروشگاه معتبری هست این Pspro ؟
کسی خرید داشته؟
درسته بازی Astro بعد از فکتوری ریست از کنسول حذف میشه
درنتیجه نمایش ویدئو اینترو ps5 و وجود بازی astro میتونه نشونه این باشه که کنسول تابحال روشن نشده

یکی از بچه های همینجا ازشون خرید کردن و کنسول کارکرده براش فرستادن فکر میکنم تو همین تاپیک گفته بودن

• Like
Reactions: winsent2 and ehsas1

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,102
نام
محمد علی
بله ولی میتونن دوباره نصبش کنن پس دلیل محکمی نیست همچنان
و اگه قصد فروش داری(مثلا پرو یا اسلیم بیاد یا هر دلیل دیگه ای) اروپا بخر بعدا میگن فلان ریجنه طرفدار نداره میزنن تو سرش ولی موقع خرید میگن ن اقا همه ریجن ها یکی هست
نمیشه هم زمان هم آسترو روی کنسول باشه و هم شما ویدیوی ابتدایی رو ببینی.
چون اگر کنسول قبلا روشن شده باشه و بعد ریست کرده باشن، آسترو هم میره. اگر هم بخوان آسترو رو نصب کنن، باید کنسول رو روشن کنن.
در نتیجه وارد دور باطل میشن.

KAKAROTO

کاربر سایت
Dec 17, 2011
20
از جای معتبر بگیرین ک طرف قابل اعتماد باشه و دستگاه پلمپ رو بهتون بده ، این باز کردن کارتن هیچ توجیهی نداره اصلا ، دیگه فهم و شعور فروشنده ها ک از سونی بالاتر نیست ک میخوان توش رو چک کنن ،اونم فروشنده های ایرانی ک خر رو رنگ میکنن و جای قناری ب ادم میدن :D
کنسول گیم مجاری ورودش به کشور از بازار امارات است و صد در صد بصورت قاچاق توسط لنج های باری به بندرهای جنوب ایران حمل میشه و اغلب با شرایط و حمل ونقل بد به دست من و شما میرسه و وارده کننده به تعداد نیاز خرده فروشان براشون ارسال میکند و به محض دریافت بار (کنسول گیم) کاسبان حتماً و حتماً بارشون رو چک میکنند و تنها راهش باز کردن کارتن و چک کردن محتویات داخل کارتن از صحت و سلامت کنسول و با گارانتی و لیبل شرکتی پلم میشه و دیگه نیاز به روشن کردن کنسول نیست ، تست داخل فروشگاه و گارانتی و مهلت تست 10 روزه برای این موضوع در نظر گرفته میشه.

آخرین ویرایش:

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
من اسفندی که گذشت خریدم. ۲۳.۵. هیچکدوم از مشکلاتی که مینویسن هم در کنسول مشاهده نشد. الدن رینگ، سایبرپانک، بلادبورن، ریترنال، رد دد۲ رو هم بازی کردم بدون مشکل دسته یا عملکرد ضعیف کنسول.

• Like
Reactions: EL-BARTO

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خب دستگاهو ریست بکنن بازم این میاد یا فقط برای اولین باره که این انیمیشن میاد؟
چون یه فروشنده قالتاق پشت شهرداری گفت با نرم افزار میشه اونم دور زد که بعد از ریست کردن بازم بیاد.فکر میکنم داشت دروغ میگفت

اصن یه گرگ بازاریه.جوری آدمو جر میدن که نمیفهمی.منی که فقط رفتم 4تا قیمت بگیرم الان حس پارگی دارم :))

بعد اینکه دوستان ریجن آسیا هیچ فرقی با ریجن اروپا و امریکا نداره درسته؟فقط نوشته هاش ژاپنیه
مثل Ps4 نیست که ریجن 3 گرفتیم جای ضربدر و دایره برعکس بود داخل منو
اگه فرقی ندارن الکی 1 میلیون پول اضافه ندیم
هیچ فرقی نداره باهم ... فقط ممکنه موقع فروش مثلا ریجن اروپا و آمریکا راحت تر فروش بره

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
درسته بازی Astro بعد از فکتوری ریست از کنسول حذف میشه
درنتیجه نمایش ویدئو اینترو ps5 و وجود بازی astro میتونه نشونه این باشه که کنسول تابحال روشن نشده

یکی از بچه های همینجا ازشون خرید کردن و کنسول کارکرده براش فرستادن فکر میکنم تو همین تاپیک گفته بودن
پس خریدم روشن کنم اون انیمیشن بیاد و بازی astro روی کنسول باشه ینی تا حالا روشن و فکتوری ریست نشده.درسته؟
چون بازیه ممکنه رو کنسول باشه و اینا روشن کرده باشن ولی فکتوری ریست نکردن.جفتش باید با هم باشه.هم انیمیشن هم بازیه.درست میگم؟
یه جایی که به نسبت بقیه سالم تر باشه سراغ ندارین؟
چه گرگ بازاریه.ادم اصلا نمیدونه چکار بکنه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
پس خریدم روشن کنم اون انیمیشن بیاد و بازی astro روی کنسول باشه ینی تا حالا روشن و فکتوری ریست نشده.درسته؟
چون بازیه ممکنه رو کنسول باشه و اینا روشن کرده باشن ولی فکتوری ریست نکردن.جفتش باید با هم باشه.هم انیمیشن هم بازیه.درست میگم؟
اگر بخوای بیش اندازه حساسیت بخرج بدی اصلا نمیتونی کنسول بخری . فروشنده هم اینقدر برای هر مشتری وقت نمیزاره که دونه دونه بخواد همه چیز رو چک کنه چون اونام تجربه این رو دارن که مشتری که خیلی وسواسی هست آخرش یک چیزی پیدا میکنه و خرید نمیکنه برای همین وقتی برای مشتری زیاد وقت میزارن که اول پول جنس رو داده باشه بعد واسته 20 دقیقه تست کنه
چون شما بخوای بخری مهمتر از آک بودنش اینه که بتونی وقت بزاری چند دقیقه بازی کنی که ببینی کنسول و دسته مشکلی در اجرای بازی نداشته باشه
اگر هم خیلی آدم حساسی هستی بهترین راه چک کردن آک بودن اینه که وقتی پول کنسول رو دادی ( چون قبلش اگر این کار رو بکنی قطعا باهات دعوا میکنه ) جلوی طرف پنل کنسول رو دربیاری و ببینی روی فن کنسول خاک نباشه
توصیه میکنم اول وقت برای خرید بری که سرشون خلوت باشه وگرنه مشتری داشته باشن به زور جواب سوالتم میدن چه برسه بیست دقیقه بخوان وقت تست بزارن

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ببین اساسا مشتری مداری توی ایران صفره کلا یکمم که ازشون چیزهای منطقی می خواید مدام می گن چقدر حساسی یا بیخیال دیگه خلاصه سیستم همینه
اما من همیشه کار خودم می کنم اما خوب بعضی هاشون می گن اصلا بهت کنسول نمی فروشیم که منم میام بیرون
اما با تمام این حرف ها من اخرم نتونستم تست تصویر از طرف بگیرم چون قیمتش واقعا مناسب بود و گفت 10 روزم مهلت تست بی قید و شرط می دم توی فاکتورشم اورد اما اینم بگم الان گارانتی و مهلت نیست کلا برگه چرا؟ چون پروسه شکایت از یکی دو ماه شده 1 سال تازه اگرم تهران نباشی باید یک روزم برای رسیدگی به پروندت بیای تهران
پس کلا دل خوش به هیچ گارانتی و مهلت تستی نکنید
من کل کنسول اوردم بیرون و قسمت مشکی براقش اصلا خش نداشت بوی نویی هم می داد دسته هم فیزیکی سالم بود سریال ها مچ بود حداقل فیزیکی اوکی بود با این حال بعدش پشیمون بودم که محکم سر تست وای نسادم هر چند که خوشبختانه هیچ مشکلی دستگاه نداشت اما بازم تست 3 4 دقیقه ای پیشنهاد می شه البته می گم برای من طرف داشت نزدیک 1 تومنی از بقیه کمتر بهم می داد دستگاه و منم هیچ ایرادی توش پیدا نکردم و ترسیدم از دستم بپره اما این اتفاق عموما نمی افته و اگر تست نکرد براتون خیلی راحت برید یک مغازه دیگه خرید کنید منم 16 17 تا مغازه رفتم و 3 4 تاشونم حسابی معطل کردم
با این حال دستگاه اکثرا می گن بذار بمونه بازی روش بریزیم قبلش حتما عکس بگیرید از سریالش هر چند شاید یعد دبه کنن بگن دستگاهتون ایراد داشت بخوان یکی دیگه بندازن برای همینم من گفتم بازی نمی خوام که البته بعضی ها می گن پس دستگاه بدون بازی نمی دیم اما این نگفت اموزش نصب بازی هم توی کانالم هست خیلی راحته اکانت ها هم توی تلگرام پره

در نهایتم دستگاه خیلی خوبی دارید می خرید و قیمت الانشم مناسبه من ریجن 1 پیشنهاد می کنم سری 11 که حداقل بسته بندی ها سالم ترن و حمل سالمی تری دارن یا ریجن 2 اروپا که چون اروپا الکی گرون تره یک بهتره
خیلی حساس نباشید لمس هم نباشید چنتا نکته هست رعایت کنید کافیه قسمت مشکی براق خط و خش نداشته باشه لوازم همگی داخل جعبه ش باشه همون شکلی که نمونه اصلش داره خاک هم لای محفظه هاش نباشه اصلا
بقیه ش یک تسته 3 4 دقیقه ای تصویر با دسته بازی هست
اینم بگم دسته بازی اگر ایراد جزئی داشته باشه توی 3 4 دقیقه خودش نشون نمی ده توی اون شرایط هم اما حداقل مشکل حادش پیدا می شه هر چند تمامی دستگاه ها تا جایی که می دونم قبل از خروج چک می شن

آخرین ویرایش:

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
یه سری از مغازه دارا کنسولای کارکرده رو به اسم آکبند میفروشن
من خودم چند وقت پیش قصد فروش داشتم چند نفر کاملا مشخص بودن مغازه دارن که می خوان از من بگیرن
شاید علتش هم همینه که بعضی جاها پایین تر میدن
فکر می کنم الان یکی از بهترین تایمای خریده
کنسولای کارکرده رو هم خیلی خوب میشه خرید
به نظرم اگر قصد خرید دارین اصلا معطلش نکنید
همه چیز گرون شده و داره بازم گرون تر میشه و دلار هم وضعیت خیلی ناپایداری داره و یهو دیدی بغضش ترکید اونم با این وضعیت مبهم مذاکرات

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
چون پروسه شکایت از یکی دو ماه شده 1 سال تازه اگرم تهران نباشی باید یک روزم برای رسیدگی به پروندت بیای تهران

پروسه هم آخه پروسه نیست . وسطش میگن ول کن بابا .اوناهم نگن خودت میگی ولش کن بابا خسته شدیم

3ماه طول میکشه تا فقط بری به طرف بگی آقا کارکرده انداختی به اسم نو . اونم که گردن نمیگیره و قانون هم کاره خاصی برات نمیکنه کلا تو قوانین ما استاد ماسمال هستن و به طرفین میخوان بگن بوس کنید همدیگه رو صلوات بفرستید

سایت ها یدونه شماره تماس دارن اسمش هم گذاشتن ثبت شکایت :)) کدوم شکایت کدوم ثبت کدوم کشک. یدونه عکس png دارن با عنوان تضمین بازگشت پول اصلا تَب نیست که شما باز کنی ببینی چی هست قوانین بازگشت پول چون اصلا همچین چیزی واقعیت نداره . 68 روز گذشته و ما هنوز نتونستیم به فلان سایت بگیم داداش کارکرده انداختی ها. خوده قانون پروسه رو طولانی و مستهلک میکنه و خوده قانون بهت میگه بعد 3ماه اومدی ! بعد 3ماه نیومدم 3ماه تو صف و برو بیا بودم به لطف مجری قوانین

چاخان بزرگ هم همون ثبت شکایت هست . ثبت شکایت اونم تلفنی اونم خطی که برای خوده سایت هست خنده داره . ثبت شکایت در سایتهای عراقی مثل فاکس گیم هم شکایت فرد در یک ارگان قانونی واسطه ثبت میشه و میان پدر سایت رو در میارن ولی اینجا از این خبرا نیست خوده سایت برای خودش میزنه ثبت شکایت . تضمین بازگشت پول شما پیدا کن باقالی فروش را

حالا شهرستانی ها که باید بیان تهران برو بیا کنن و رسما مسافرخونه بگیرن اگه از این سایتها خرید میکنن

کارکرده فروشی به اسم نو مغازه دارها هم اخیرا از سایت ها آموختن . مغازه دار نمیدونم چیکار میکنه ولی سایتها میزنن تخفیف ویژه تا همین امشب آی بدو بیا کارکرده بندازم به اسم نو .قیمت شون هم زیر نرخ بازار هست برخی هم فکر میکنن این قیمت یعنی کنسول ارزون شده ازش اسکرین شات میگیرن میذارن اینجا میگن بهه بهه

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
پروسه هم آخه پروسه نیست . وسطش میگن ول کن بابا .اوناهم نگن خودت میگی ولش کن بابا خسته شدیم

3ماه طول میکشه تا فقط بری به طرف بگی آقا کارکرده انداختی به اسم نو . اونم که گردن نمیگیره و قانون هم کاره خاصی برات نمیکنه کلا تو قوانین ما استاد ماسمال هستن و به طرفین میخوان بگن بوس کنید همدیگه رو صلوات بفرستید

سایت ها یدونه شماره تماس دارن اسمش هم گذاشتن ثبت شکایت :)) کدوم شکایت کدوم ثبت کدوم کشک. یدونه عکس png دارن با عنوان تضمین بازگشت پول اصلا تَب نیست که شما باز کنی ببینی چی هست قوانین بازگشت پول چون اصلا همچین چیزی واقعیت نداره . 68 روز گذشته و ما هنوز نتونستیم به فلان سایت بگیم داداش کارکرده انداختی ها. خوده قانون پروسه رو طولانی و مستهلک میکنه و خوده قانون بهت میگه بعد 3ماه اومدی ! بعد 3ماه نیومدم 3ماه تو صف و برو بیا بودم به لطف مجری قوانین

چاخان بزرگ هم همون ثبت شکایت هست . ثبت شکایت اونم تلفنی اونم خطی که برای خوده سایت هست خنده داره . ثبت شکایت در سایتهای عراقی مثل فاکس گیم هم شکایت فرد در یک ارگان قانونی واسطه ثبت میشه و میان پدر سایت رو در میارن ولی اینجا از این خبرا نیست خوده سایت برای خودش میزنه ثبت شکایت . تضمین بازگشت پول شما پیدا کن باقالی فروش را

حالا شهرستانی ها که باید بیان تهران برو بیا کنن و رسما مسافرخونه بگیرن اگه از این سایتها خرید میکنن

کارکرده فروشی به اسم نو مغازه دارها هم اخیرا از سایت ها آموختن . مغازه دار نمیدونم چیکار میکنه ولی سایتها میزنن تخفیف ویژه تا همین امشب آی بدو بیا کارکرده بندازم به اسم نو .قیمت شون هم زیر نرخ بازار هست برخی هم فکر میکنن این قیمت یعنی کنسول ارزون شده ازش اسکرین شات میگیرن میذارن اینجا میگن بهه بهه
دقیقا هیچ وقت سایتی به خاطر من و شما از سودش کم نمیکنه وقتی توی بازار کنسول 20 تومن هست یکی میده 18 قطعا یک جای کار میلنگه...چجوری ممکنه مغازه ی فلان فروشگاه توی خیابون فرشته که گرون ترین جاهای تهران هست قیمتش از مغازه زیر همکف توپخانه ارزون تر باشه !!!
پارسال که می خواستی بری کنسول بخری چون کنسول کارکرده در بازار نبود و کلا این داستان های فعلی نبود توی هر مغازه ی توپخونه که میرفتی واسه خرید زنگ میزد از چند تا از همکاراش قیمت روز رو میگرفت بعد میفروخت ... یعنی حاضر نبودن قیمتی که میدن مال دیروز باشه و یک وقت صد هزار تومن ضرر کنن !!! و اختلاف قیمت تمام مغازه ها هم نهایت 200 تومن بود
پستی خریدن که وضعش معلومه و عملا دست فروشنده بازه هرچی می خواد بفرسته ... اما در حضوری خریدن هم در کنار اینکه باید حواستون جمع باشه باید شانس هم بیارید که طرف دنبال انداختن کنسول بهتون نباشه وگرنه 1000 جور داستان پیاده میکنه که کنسول رو به هر شکلی بهتون بندازه ...پیشنهاد هم میدم تا کنسول رو کامل تست نکردید اصلا پول پرداخت نکنید که پول رو دادید دیگه صاحبش نیستید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
مگه کلا چقد کنسول کارکرده موجوده ک همه بخوان بندازن ب مشتری؟:D
چ خبرتونه:D:D:D:D:D
اتفاقا کم هم نیست مثلا این گیم نت هایی که سرشون شلوغه معمولا سالی یکبار کنسول ها رو رد میکنن بره و نو جایگزین میکنن تا به خرابی کنسول نخورن یا همین الانم بری تو سایت دیوار کلی کنسول دست دوم برای فروش گزاشتن
بعد هم یک سری کنسول دست دوم از کشورهای اطراف وارد میشه همونطور کنسول ریفر وارد میشه قرار نیست همه دست دوم ها حتما مال همینجا باشه
الان این همه جعبه خالی که در بازار هست یا اینهایی که جعبه خالی کنسول رو می خرن همینجور جاها استفاده میکنن دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر