قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
مشخص نیست!!!
UP

خب چراغ اول استاندارد زیر 20 میلیون روشن شد ...

https://s6.uupload.ir/files/ps5_uk0q.jpg
UP

ps5_oq9w.jpg

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
این فروشنده های لباف مشکل زیاد دارن وقتی توی مغازشون هستی میتونی هر نوع تستی بگیری اما بیایی خونه کنسول ایراد داشته باشه دیگه هیچ کاری نمیتونی بکنی اون مهلت تست و ... هم که میدن کشکه در ضمن بینشون کلاه بردار هم هست که کنسول ریفر میفروشه کنسول کارکرده آک کرده میفروشه و دسته عوض کرده و کابل عوض کرده و از این کارا . یک موردی که سر خودم اومد این بود که قیمتی که بهم گفت موقع کارت کشیدن 300 تومن بی جهت اضافه کشید و بهونه کرد که قیمت ها عوض شده و از همکارم مجدد قیمت گرفتم کنسول گرون شده !!!! توی عمل انجام شده هم هستی هیچ کاری ازت بر نمیاد !!! منم با یارو 20 دقیقه دعوا کردم ولی چه فایده پول که نمیشه دیگه ...
اما اون دو تا فروشگاه اینترنتی معروف که 10 روز مهلت تست میدن گارانتیشون واقعا درسته . من از یکیشون برای دوستم یک دسته الایت به قیمت 6500 برای xbox خریدم که مشکل داشت و بدون حرف و چیزی برام عوض کرد و یک آکبند دیگه داد ( اون که 3 تا شعبه داره ) و از اون یکی هم XBOX تهیه کردم . فروشنده های هر دو فروشگاه آدم حسابی بودن و هم اطلاعاتشون خوب بود ندیدم هم کسی تا حالا گفته باشه از این دله دزدی های مغازه های لباف تاحالا کرده باشن میشه گفت توی این بازار قابل اعتماد هستن
در مورد این دو فروشگاه هم اولین بار هست دارم ازشون تعریف میکنم چون قیمتشون رو بزاریم کنار کارشون رو خوب انجام میدن و بقیه فروشگاه ها هم باید یاد بگیرن اینجوری خریدار رو ساپورت کنن
البته من خودم از مغازه های لباف هر نسل PS خرید کردم چون قیمتشون پایین تر بوده اما باید خیلی حواستون رو جمع کنید و بدونید موقع خرید باید دقیقا چیا رو تست کنید و سراغ کدوم مغازه ها برید که اهل کلاه برداری نباشن

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
من پیشنهاد میکنم حضوری از فروشنده های پاساژ لباف که در همین تاپیک هم زحمت حضور میکشن، خریداری کنیم 😂 😂
حضوری هیچ فرقی با اینترنتی نداره
کی حوصله داره کلی وقت بزاره بره توپخونه،یکی یکی بگرده برای قیمت مناسب
من برای ps4 این کارو کردم
قیمت سایت ۱۱۰۰ بود اون زمان
من حضوری خریدم ۱۰۹۰
کلا ۱۰هزار تومن فرقش بود!!

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
کی حوصله داره پاشه بره لباف با اون قالتاقای فروشنده سر و کله بزنه دیگه! یجوری هم از جنسی که میخوان بفروشن تعریف میکنن انگار سونی یا مایکرو کنسول رو مخصوص مغازه این بابا تولید کرده :))

از لحاظ قیمتی هم در حال حاضر سایتای اینترنتی از توپخونه ارزونتر نباشن گرونتر نیستن.

کلی سایت معتبر هست خیلی راحت سفارش میدی با عزت و احترام میارن دم در خونت. خیلیم نگرانی پا میشی میری حضوری ازشون تحویل میگیری با مهلت تست.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
کی حوصله داره پاشه بره لباف با اون قالتاقای فروشنده سر و کله بزنه دیگه! یجوری هم از جنسی که میخوان بفروشن تعریف میکنن انگار سونی یا مایکرو کنسول رو مخصوص مغازه این بابا تولید کرده :))

از لحاظ قیمتی هم در حال حاضر سایتای اینترنتی از توپخونه ارزونتر نباشن گرونتر نیستن.

کلی سایت معتبر هست خیلی راحت سفارش میدی با عزت و احترام میارن دم در خونت. خیلیم نگرانی پا میشی میری حضوری ازشون تحویل میگیری با مهلت تست.
دقیقا من یادم سر ps3 یه جا دیدم ارزون میده طرفم هیچی نگفت اون موقع مثل الان نبود که اطلاعات تو نت باشه و ..... یکم ارزون تر میداد اومدم خونه دیدم جای x و o فرق داره تازه فهمیدم ریجن 3 بهم انداخته

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,831
لباف و کلا توپخونه قیمتاش از ولیعصر و جاهای دیگه کمتره ولی کلا باید بشناسی چون کلاه برداری توش زیاده آدمه درست و حسابی تو این صنف کم پیدا میشه . در مورد اینکه میگن خرید اینترنتی بهتره هم فرقی نمیکنه شما حضورب بخری یا از سایت چون خود سایتها از این مغازه دار ها میگیرن و اکثرا مغازه دارهای توپخونه حضور فعالی در سایتهای معروف دارن .
در کل ریسکه بخوای کنسول بخری باید یه ماه استفاده کنی اگر خراب نشد یعنی کنسول خوبی بوده و اگرم خراب شد باید بندازیش دور 20 ملیون پریده .

آخرین ویرایش:

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
دقیقا من یادم سر ps3 یه جا دیدم ارزون میده طرفم هیچی نگفت اون موقع مثل الان نبود که اطلاعات تو نت باشه و ..... یکم ارزون تر میداد اومدم خونه دیدم جای x و o فرق داره تازه فهمیدم ریجن 3 بهم انداخته
تو همون دوره ها من یه ps3 گرفتم 330 تومن از طبقه زیر همکف لباف،به دو ماه نشد وسط بازی killzone2 یهو بازی کرش کرد..دستگاه رو ریست کردم دیدم دیسک رو دستگاه نمیخونه..دیسک بازی metal gear 4 رو هم داشتم اونو گذاشتم دیدم اونم نمیخونه..دستگاه رو بردم مغازه فروشنده گفتم بهش این دستگاه کارکردست نباید به این زودی اینطوری بشه..گفت به من ربطی نداره! ببر پیش تعمیرکار..به دستگاه خیلی فشار آوردی اینطوری شده! کل توپخونه رو شخم زدم تا یه تعمیرکار پیدا کردم لنز دستگاه رو داشت.190 تومن با اجرت نصبش گرفت! یعنی از نصف قیمت خود کنسول بیشتر در کمتر از 2 ماه...خوشبختانه کنسول کپی خور شد و بازیها دیگه رفت رو هارد دیسک

پ.ن: پورش که نوشته ام off-topic هست.

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
دوستان بهترین سایت همون دیجیکالا عه
هم جنسو راحت پس میگیره و تعویض میکنه
هم گارانتی معتبر داره و خیالت راحته از خرید
فقط یکم قیمتش بالاتره

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
حالا اینقدر از فروشنده های توپخونه بد گفتید که با درست غلطش کاری ندارم

اما به نظرم فان ترین ادما کسایی هستن که جنس دست دومشون گرون تر از اکبندش می ذارن و احساس زرنگی هم بهشون دست می ده که حتما یک مشتری معلوم الحال هم براش پیدا می شه :D
فرض کنید الان نوش 20 تومنه تازه سری 11(استاندارد) بعد اگهی های دست دومش از 22 تا 27 8 تومنه:))

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911

این توپخونه ای ها خیلی جالب هستن من چون چندین بار قیمت گرفتم دیگه دستم اومده داستانشون چیه
وقتی طرف میره داخل مغازه قیافش رو نگاه میکنن و سن و سالش و اینکه چقدر بنظر اطلاعات داره اگر دیدن طرف ساده هست و اطلاعاتش کمه یا یک بابایی با بچه اش اومده PS بخره به احتمال بالا یا قیمت رو بهش پرت و پلا میگین و با تعریف ها و حرف های الکی راضیش میکنن که کنسول بقیه قلابیه و فلان و ... و مال ما اصلیه و ... برای همین گرون تره و بهش میندازن یا اینکه کلا کنسول مشکل داری کارکرده ای چیزی میندازن

اما اگر ببینن طرف قیافش میخوره اینکاره باشه و سن وسالی داره و داره سوال های اساسی ازشون میپرسه قیمت رو کف میگن و این تعریف ها و تملق های الکی هم دیگه نمیکنن و کنسول آک و نو هم به طرف میدن چون میدونن طرف حواسش جمع هست
بینشون فروشنده های خوب هم هست اما آدم ناجور بینشون خیلی بیشتره و برای همین پیشنهاد میکنم قبل خرید چند روز وقت بزارید اطلاعات کامل در مورد محصولی که می خرید پیدا کنید اینجوری بعیده سرتون کلاه بره
دلیل این حرف هام هم اینه که بنظرم با توجه به کاهش قیمت ها خیلی ها دیگه کم کم دارن به فکر خرید می افتن و لازمه این حرف ها گفته بشه که خدایی نکرده کلاهی سر کسی نره

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
وقتی طرف میره داخل مغازه قیافش رو نگاه میکنن و سن و سالش و اینکه چقدر بنظر اطلاعات داره اگر دیدن طرف ساده هست و اطلاعاتش کمه یا یک بابایی با بچه اش اومده PS بخره به احتمال بالا یا قیمت رو بهش پرت و پلا میگین و با تعریف ها و حرف های الکی راضیش میکنن که کنسول بقیه قلابیه و فلان و ... و مال ما اصلیه و ... برای همین گرون تره و بهش میندازن یا اینکه کلا کنسول مشکل داری کارکرده ای چیزی میندازن

زدی تو خال یعنی !
من یه پسرعمو دارم که این بنده‌ی خدا خیلی ساده‌ست
می‌خواست ps4 بخره، از من پرسید و منم بهش گفتم الآن دو نوع هست تو بازار، یکی اسلیم، یکی پرو که از همه شون بهتره، خواستی بخری pro بگیر
بعد از اون که یکی دوبار دیدمش گفت همون پرو گرفتم، بعد از تقریبن شاید یکسال یا بیشتر نمی‌دونم، رفتم خونه شون (اسپم:من کلن خونه ی اقوام نمی‌رم، اون یه دفعه هم اتفاقی شد ) دیدم اسلیم هست
یعنی فروشنده با وجودی که دیده بود این حداقل اسم پرو یا اسلیم رو می‌دونه و احتمال فهمیدنش بسیار بالاست، ولی شناخته بودش که ساده تر از این حرفاست که حداقل تو اینترنت یه سرچ کنه و عکس هاش رو مطابقت بده

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
زدی تو خال یعنی !
من یه پسرعمو دارم که این بنده‌ی خدا خیلی ساده‌ست
می‌خواست ps4 بخره، از من پرسید و منم بهش گفتم الآن دو نوع هست تو بازار، یکی اسلیم، یکی پرو که از همه شون بهتره، خواستی بخری pro بگیر
بعد از اون که یکی دوبار دیدمش گفت همون پرو گرفتم، بعد از تقریبن شاید یکسال یا بیشتر نمی‌دونم، رفتم خونه شون (اسپم:من کلن خونه ی اقوام نمی‌رم، اون یه دفعه هم اتفاقی شد ) دیدم اسلیم هست
یعنی فروشنده با وجودی که دیده بود این حداقل اسم پرو یا اسلیم رو می‌دونه و احتمال فهمیدنش بسیار بالاست، ولی شناخته بودش که ساده تر از این حرفاست که حداقل تو اینترنت یه سرچ کنه و عکس هاش رو مطابقت بده

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
حتما ps pro بوده ولی یه طبقه اش رو از شهرداری مجوز نگرفتن مجبور شدن یه طبقه همکف بزنن بجاش سوئیت دلبازی داره 😂 😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر