قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Omidthegodofwar

کاربر سایت
Jul 12, 2018
34
بنظرم اگر کنسول می خواید بخرید تا اوایل پاییز بخرید
نرخ دلار و تورمی که در کشور وجود دارند در ارتباط مستقیم هستن و متوسط تورم 25 تا 30 درصدی برای هر سال دیگه طبیعی شده
در نهایت کنسولی که سال قبل مثلا 15 باشه کاملا قابل پیش بینی هست که در سال جدید 20 تومن بشه
همین روند رو در چند سال اخیر برای قیمت ps4 و باقی کنسول ها و حتی لوازم خانگی در نظر بگیرید میبینید دقیقا یک همچین رشدی داشته ( حتی خیلی بیشتر ) و ps5 هم همین داستان رو خواهد داشت
درسته موجودی دبی بیشتر میشه و قیمت کاهش پیدا میکنه اما از اونور تورم رو دارید که در بهترین حالت سال دیگم باز کنسول بالای 20 خواهد بود ( به حرف های من هم اعتماد ندارید فقط روند قیمتی ps4 رو در چند سال اخیر خودتون حساب کنید و نتیجه گیری کنید )
از نظر من کسانی که بخوان یک سال دیگه کنسول رو تهیه کنن سود که نخواهند کرد ممکنه ضرر هم بکنن... کنسول 14 و 15 تومنی که در فکر بعضی ها بود واقعا اگر شرایط همین باشه ممکن نیست مگر یک اتفاق بزرگ رخ بده
بنظرم اگر قیمت ها روی 19 تا 20 برگرده میشه به خرید فکر کرد و بی جهت خودتون رو درگیر ریسک آینده چه خواهد شد نکنید بخصوص که اگر بازی های بزرگ عرضه بشه هم وضع بازار ایران بهم می ریزه هم بازار جهانی و باز کمبود کنسول شروع میشه
یه توضیح بده این تحلیلو از کجا آوردید شما، چه حرفایی آدم میشنوه من چیزی نمینویسم ولی دیگه واقعا شورشو درآوردین مجبور شدم بنویسم، ببین تورم و گرون شدن هرچی با نرخی که گفتید ربطی به کنسول نداره اینکه میگی کالای تولید داخل یا خدمات داخلیه اونم بخاطر بالا رفتن حق بیمه کارگرو... ، توجه کنید روند اینه هی داستانهای خیالی نسازید، پلی یا ایکس باکس از فروشگاههای دبی یا عراق فاکتور و پول واریز میشه و بعد لنج یا اگه عراق باشه از مرز مثل کولبری یا هرچی دیگه بصورت قاچاق وارد میشه اگر زیاد شه و کمبود جبران شه با دلار ۲۵ هزار تومن کنسول نهایت میشه ۱۳ تومن، ۲ نفرم این وسط بخوان یکی ۱ تومن بخورن میشه ۱۵، مشکل اینه با ۲ تومن سود خوردن راضی نمیشن ولی بزودی میشن?تورمم بش نمیخوره، جو الکی ندین، همه میخرن صبر کنید تا زیاد شه مشکل حل میشه.

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
خودشون که که میگن دلیل گرونی این روزهای کنسول افزایش قیمت کنسول تو دبی هستش...ولی من احتمال میدم دلیلش به خاطر تعطیلات تابستون و همینطور حمله ور شدن خانواده ها وخرید کنسول برای بچه هاشون هستش وخوب فروشند ه ها هم این فرصت رو از دست ندادن و قیمت ها گرون کردن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
یه توضیح بده این تحلیلو از کجا آوردید شما، چه حرفایی آدم میشنوه من چیزی نمینویسم ولی دیگه واقعا شورشو درآوردین مجبور شدم بنویسم، ببین تورم و گرون شدن هرچی با نرخی که گفتید ربطی به کنسول نداره اینکه میگی کالای تولید داخل یا خدمات داخلیه اونم بخاطر بالا رفتن حق بیمه کارگرو... ، توجه کنید روند اینه هی داستانهای خیالی نسازید، پلی یا ایکس باکس از فروشگاههای دبی یا عراق فاکتور و پول واریز میشه و بعد لنج یا اگه عراق باشه از مرز مثل کولبری یا هرچی دیگه بصورت قاچاق وارد میشه اگر زیاد شه و کمبود جبران شه با دلار ۲۵ هزار تومن کنسول نهایت میشه ۱۳ تومن، ۲ نفرم این وسط بخوان یکی ۱ تومن بخورن میشه ۱۵، مشکل اینه با ۲ تومن سود خوردن راضی نمیشن ولی بزودی میشن?تورمم بش نمیخوره، جو الکی ندین، همه میخرن صبر کنید تا زیاد شه مشکل حل میشه.
کنسول ps4 هم کمبوده در بازار ایران ؟ ps4 pro کمبوده؟ ( کنسول 400 دلاری نسل قبل حدود 17 میلیون شده ) چندین مدل ایکس باکس همه کمبوده ؟ اون ها چرا قیمت هاش اینجوریه ؟
کالای داخلی و خارجی هم باهم گرون شده شما یکجوری صحبت میکنی بنظر میاد داخل ایران زندگی نمیکنی ...من کنسول ps4 pro رو حدود 4 سال پیش 1700 خریدم الان شده 17 تومن این تورم نیست ؟؟؟!!!! شما این رو چی میگی بهش ؟ وسایل دیگه هم به همچنین از وسایل الکتریکی تا خونه و ماشین و ...
اگر دوست دارید در توهمات کنسول 13 تومنی سیر کنید آزاد هستید اما هیچ کس در شرایط فعلی و دلار 25 تومن کنسول ps5 رو 13 و 14 نخواهد فروخت چه الان چه 100 سال دیگه... ما اینجا هر چقدر طرفداری از ارزونی بکنیم واقعیت اون بیرون رو تغییر نمیده
قیمت واقعگرایانه در فروشگاه معتبر در تهران و با شرایط فعلی بین همون 18 تا 20 برای نسخه استاندارد هست... دیگه انتخاب با خودتون هست که چه زمانی خرید کنید

آخرین ویرایش:

Omidthegodofwar

کاربر سایت
Jul 12, 2018
34
کنسول ps4 هم کمبوده در بازار ایران ؟ ps4 pro کمبوده؟ ( کنسول 400 دلاری نسل قبل حدود 17 میلیون شده ) چندین مدل ایکس باکس همه کمبوده ؟ اون ها چرا قیمت هاش اینجوریه ؟
کالای داخلی و خارجی هم باهم گرون شده شما یکجوری صحبت میکنی بنظر میاد داخل ایران زندگی نمیکنی ...من کنسول ps4 pro رو حدود 4 سال پیش 1700 خریدم الان شده 17 تومن این تورم نیست ؟؟؟!!!! شما این رو چی میگی بهش ؟ وسایل دیگه هم به همچنین از وسایل الکتریکی تا خونه و ماشین و ...
اگر دوست دارید در توهمات کنسول 13 تومنی سیر کنید آزاد هستید اما هیچ کس در شرایط فعلی و دلار 25 تومن کنسول ps5 رو 13 و 14 نخواهد فروخت چه الان چه 100 سال دیگه... ما اینجا هر چقدر طرفداری از ارزونی بکنیم واقعیت اون بیرون رو تغییر نمیده
قیمت واقعگرایانه در فروشگاه معتبر در تهران و با شرایط فعلی بین همون 18 تا 20 برای نسخه استاندارد هست... دیگه انتخاب با خودتون هست که چه زمانی خرید کنید
نمیدونم چرا انقد دوست داری و اصرار داری که گرون باشه دلیلش هرچی باشه پیش خودت پلی ۴ پرو هم ۱۴ تومنه میگم که کلا بالا میگی همه چیو، بازار داغی میکنیا دقت کردی ، ولی مطمئن باش میاد پایین چون با این قیمت همه مغازه دارا باید ببندن دیگه ام جوابتو نمیدم و تمام.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
کلا قیمتا ناجور بالا رفته و خودم تو بازار شاهد قیمتای عجیب غریبی بودم، به قیمت سایت و حتی موجودیشون هیچ اعتباری نیست چون همیشه خودشون می گن قبلش هماهنگ کنید، وقتی برای بازی فیزیکی موجودی می زنن و بغل گوشِته فروشگاش، تماس که می گیری می گن تحویل یک هفته تا ده روز! به قیمت و موجودی کنسول هیچ اعتباری نیست، قیمتایی هم که اینجا می ذارن عجیب غریبه! همین آقایی که قیمت 18 از ارزون فروشا میذاره! با چند تاشون تماس گرفتم امروز که می خوام الان! هیچکدومشون قبول دار نشدنو گفتن یا تموم کردیم! یا بروز نشده سایت، سیاست فروشنده ها اکثرشون همین بوده که قیمت پایین رو جهت تبلیغ جنس نداشتشون و فروشگاه بذارن، اینکه با دادن قیمت ارزونترین سایت ها بدون اینکه به خودتون زحمت بدید تماس بگیرید یا یک سر به بازار بزنید بقیه رو متهم به گرون اعلام کردن قیمت می کنید عقلانی نیست، شاید فردا شد 15 چوق، بازم قیمت بازار رو می زنیم، ولی الان قیمت ها اینه و اگر شما 18 یا حتی به قول خودتون کمتر آدرس و تلفن برای استعلام داری،(منظور از آدرس دوقوزآباد سفلی نیست!) و خودت خریداری کردی توی این چند روزو حضوری پیش فروشنده رفتی، اعلام کن اینجا تا کسانی که قصد خرید دارن بهت پ خ بدن تا با این قیمت خوب با توجه به شرایط الان خریداری کنن، وگرنه پیدا کردن پایینترین قیمت از سایت ها از عهده یه بچه هم بر میاد و منم می تونم 17 بزنم، ولی کار درستی نیست وقتی می دونم اعتباری نداره این قیمت

Last edited by a moderator:

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
687
همون موقع که قیمت استاندارد ۱۹ تا ۲۰ بود نباید روزه شک دار می‌گرفتید.منم ۱۹۸۰۰ گرفتم یه هفته بعدش تا ۱۸۵۰۰ هم یکی دو جا دیدم قیمت زده بودن .
بنظرم فعلا صبر کنید تا قیمت‌ها دوباره یه کم معقول بشه بیاد رو همون رنج ۱۹ تا ۲۰ .

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
چه اصراریه هی مشاوره مالی دلاری هسته ای ژئوپولتیک میدید به مردم آخه :D 6 پاراگراف تایپ میکنی و 99% ش هم اشتباه و بی استدلال

از آذر پارسال داری هی تحلیل میدی میبینی نشد هی میگی ماه بعد الان دیگه رسما میگی فصل بعدی :))

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
307
دوستانی که نخریدن مطمئنا از ۲۵ تومن بالاتر نمیره چون کسی دیگه نمیخره الان اختلاف سر ۳ ۴ تومن ضرره خیلی ها بیخیال این ضرر میشن و میخرن ولی بالای ۲۵ تومن خود فروشنده ضرر خواهد کرد چون تقاضا خیلی پایین میاد و اون جو ابتدای عرضه کنسول هم نیست که خیلی ها هیجان زده باشن و یا به خاطر چشم و هم چشمی هر قیمتی باشه بخرن.رنج کنسول بین ۲۰ تا نهایت ۲۵ در گردش خواهد بود.پس اگر واقعا نیاز فوری به کنسول ندارید و تا الان صبر کردید ارزششو داره یک ماه دیگه هم صبر کنید چون با تغییر و تحولات سیاسی فعلی و مذاکرات وین پیش بینی ها اینه دلار تا ۲۰ هزار تومن پایین بیاد.باز خودتون بهتر میتونید تشخیص درست بدید ولی بنظرم ۱ ماه صبر کنید در بدترین حالت هم ضرر نخواهید کرد و وضع از الان بدتر نخواهد شد.

• Like
Reactions: انجمن 1000

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر