قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
فروشگاه اینترنتی

استاندارد 21,300,000 تومان
دیجیتال 18,900,000 تومان

اینرو هم نوشته "قبل از سفارش محصول با پشتیبانی هماهنگ شود"

آدرس حضوری هم گذاشتن:
تبریز - سه راه طالقانی - ...
سایتش اپدیت نبود دیجیتال ۲۱۵۰۰
استاندارد ۲۳ قیمت داد

• Like
Reactions: Houosen

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
صدای کارشناسان اقتصادی خرداد ماه چرا درنمیاد؟
چرا نمیان به اونایی که با کارشناسیهای اینها کنسولو تو قیمت 19 نخریدن یکم دلداری بدن؟
والا تا اونجایی که میدونیم اکثر بچه های اینجا خریدن....حالا شما مشکلت دقیقا چیه مرتب میای اینجا تیکه میپرونی.؟؟؟..چند بار دیدم میای اینجا مرتب جو میدی؟؟؟؟؟تفنگ که بالای سرت نذاشتن برو بخر تا 25 نشده

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
دوستان عزیز بابا علیه هم جبه نگیرین اینجا هستیم که کمک کنیم به هم با قیمتای خوب بتونن همه کنسول تهیه کنن . به نظرم اصلا کار نداشته باشید که کی تو چه قیمتی بخره بابا شرایط هر کس متفاوته . قیمتی که برا من زیاده برای کسی دیگه پول خوردشم شاید نباشه .
اینجا کمک کنید به هم دعوا نداریم که.ایشالا همه بگیرن من خودم ۱۸ گرفتم واقعا اون زمانم یکی گفت چرا ۱۸ دادی کنسول تو این مملکت هیچی قابل پیش بینی نیس پس هر موقع دیدید مناسبه شرایطتتون بخرید .بازم میگم تارگتی نداره قیمت این کنسول که بگیم فلان قد رسید خرید کنم . فقط کمک کنیدهر کس میخاد بخره پایین ترین قیمته اون روزو بخره تمام.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دوستان عزیز بابا علیه هم جبه نگیرین اینجا هستیم که کمک کنیم به هم با قیمتای خوب بتونن همه کنسول تهیه کنن . به نظرم اصلا کار نداشته باشید که کی تو چه قیمتی بخره بابا شرایط هر کس متفاوته . قیمتی که برا من زیاده برای کسی دیگه پول خوردشم شاید نباشه .
اینجا کمک کنید به هم دعوا نداریم که.ایشالا همه بگیرن من خودم ۱۸ گرفتم واقعا اون زمانم یکی گفت چرا ۱۸ دادی کنسول تو این مملکت هیچی قابل پیش بینی نیس پس هر موقع دیدید مناسبه شرایطتتون بخرید .بازم میگم تارگتی نداره قیمت این کنسول که بگیم فلان قد رسید خرید کنم . فقط کمک کنیدهر کس میخاد بخره پایین ترین قیمته اون روزو بخره تمام.
دوست عزیز حرف شما درسته ولی پست های این کاربر رو نگاه کنید... خودتون قضاوت کنید ببینید دقیقا مشکلش چیه!! متاسفانه ناظم ها هم رسیدگی نمیکنن.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دیجیتال رو با یه دسته اضافه خریدم امشب کلا ۲۲۲۰۰ از سایت معروف،گرون گرفتم ولی در کل برام مهم نبود بخوام برا ۲ الی ۳ تومن صبر کنم ،امیدوارم پایین تر بیاد تا بقیه بچه ها هم بتونن بگیرن

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
373
صدای کارشناسان اقتصادی خرداد ماه چرا درنمیاد؟
چرا نمیان به اونایی که با کارشناسیهای اینها کنسولو تو قیمت 19 نخریدن یکم دلداری بدن؟
دیسک ۲۳
دوست عزیز مگه کسی میتونه شرایط اقتصاد مملکت رو درست پیش بینی کنه؟
هرکی تونسته داره میلیاردی به جیب میزنه.
شما غمت کنسوله خیلی ها کل زندگیشون رو این پیش بینی گذاشتن که قبل انتخابات شرایط اروم میشه ولی شرایط امسال کاملا با قبل فرق داره.

چه تو ایران با پایه حقوق100یورو درماه
چه تو سوئيس با پایه حقوق4000یورو درماه
خرید کنسول با دو برابر قیمت اصلی اشتباهه
حالا کسی براش مهم نیست و این اشتباه رو انجام میده مبارکش باشه و به ما ربطی نداره
ولی دیگه چه دلیلی داره بیاید اینجا کار اشتباه رو توجیه کنه و به اونای که سعی میکنن کار درست رو انجام بدن اعتراض کنه؟

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
بحث کمبود چیپ و بورد الکترونیکی (و به تبع اون کنسول) تا آخر ۲۰۲۱ و حتی تا تابستون ۲۰۲۲ خواهد بود.
دلیلش هم کرونا نیست و استخراج کریپتو و سوختن دوتا کارخونه بزرگ تولید چیپ ۱ دلاری تو تایوانه.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوست عزیز مگه کسی میتونه شرایط اقتصاد مملکت رو درست پیش بینی کنه؟
هرکی تونسته داره میلیاردی به جیب میزنه.
شما غمت کنسوله خیلی ها کل زندگیشون رو این پیش بینی گذاشتن که قبل انتخابات شرایط اروم میشه ولی شرایط امسال کاملا با قبل فرق داره.

چه تو ایران با پایه حقوق100یورو درماه
چه تو سوئيس با پایه حقوق4000یورو درماه
خرید کنسول با دو برابر قیمت اصلی اشتباهه
حالا کسی براش مهم نیست و این اشتباه رو انجام میده مبارکش باشه و به ما ربطی نداره
ولی دیگه چه دلیلی داره بیاید اینجا کار اشتباه رو توجیه کنه و به اونای که سعی میکنن کار درست رو انجام بدن اعتراض کنه؟
البته کار درست و اشتباه تو این زمینه نسبیه. یکی اون چند ملیون اضافه تر براش مهم نیست و الان میخره یکی هم براش مهمه و صبر میکنه. نمیشه هم گفت کامل به پولدار بودن با نبودن ربط داره.
همون قدر که اگه کسی خریده باشه و بیاد بگه بقیه اشتباه کردن نگرفتن اشتباهه کار شمام که تصمیمتون رو بست میدین به بقیه اشتباهه. تصمیم شما واسه خودتون محترمه ولی مرز بندی درست و اشتباه تو این مورد رو تصمیم شما مشخص نمیکنه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
حالا واقعا تو دوبی و اونورا گرون شده کنسول نسبت به قبل ؟ چون یادمه دلار از الان گرون تر بود ولی قیمت کنسول 20 تومن بود!

خدا کنه تا پاییز دیگه حداقل یه افتی داشته باشه قیمتا

• Like
Reactions: Amir-Splinter

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
حالا واقعا تو دوبی و اونورا گرون شده کنسول نسبت به قبل ؟ چون یادمه دلار از الان گرون تر بود ولی قیمت کنسول 20 تومن بود!

خدا کنه تا پاییز دیگه حداقل یه افتی داشته باشه قیمتا
البته فقط بحث دلار نیست یک خبر اومد که اتحادیه تصویب کرده که لوازم خانگی همگی برای بعد انتخابات 30 درصد گرون میشن و دقیقا روز بعد این خبر قیمت کنسول هم شروع کرد بالا رفتن و الانم دیگه بدون توجه به قیمت دلار دارن هر روز کم کم قیمت رو میبرن بالا
یک سری اخبار و مسائل داخلی گاهی تاثیر گزاریشون روی قیمت کنسول از قیمت دلار و موجودی بازار و ... بیشتره
روی آینده هم واقعا نمیشه حساب کرد هیچی اینجا معلوم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر