قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
چی شد اقا اونروز یکی از کاربرا میگفت تو بوشهر بقال سر کوچشون بود ۱۵ میفروخت دیجیتالو اون آدرسشو بزاره ما هم بخریم نمیدونم والا دیجیتال زیر 18 نیست نمیدونم تو دیوار هم اینطوریه
یه سریا نمیدونم قیمتهارو چرا درستو حسابی نمیزارن
اون بوشهری رو من خبر ندارم کی بوده و چیه ولی قیمتا رو هماهنگ بردن بالا دوباره اکثر جاها !! فعلا بازه قیمتی همینه برای ریزش بیشتر باید صبر کرد.

delux2

کاربر سایت
Mar 9, 2021
120
چی شد اقا اونروز یکی از کاربرا میگفت تو بوشهر بقال سر کوچشون بود ۱۵ میفروخت دیجیتالو اون آدرسشو بزاره ما هم بخریم نمیدونم والا دیجیتال زیر 18 نیست نمیدونم تو دیوار هم اینطوریه
یه سریا نمیدونم قیمتهارو چرا درستو حسابی نمیزارن
استاد من مسئول جواب دادن به امثال تو نیستم شما میری بقالی کنسول میخری به من ربطی نداره رفتم از یک مغازه دار خرد قیمت گرفتم گذاشتم اینجا مسخره بازی چیه درمیاری

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
دوستان کسی میتونه یه سایت اطمینانی که قیمتش مناسب باشه تو خصوصی معرفی کنه
ممنون میشم
داداش نمیدونم کدوم شهری یه روزو اختصاص بده برو توپخونه بخر بیا
سایت مایتها اکثرا یه تومن دو تومن گرون میدن تا بدستت هم برسه هزار تا فکر و خیال میکنی ۲۰ تومن پول کنسول میدی ۳۰۰ تومن اختصاص بده یه روز هم زیارت هم تجارت کن

استاد من مسئول جواب دادن به امثال تو نیستم شما میری بقالی کنسول میخری به من ربطی نداره رفتم از یک مغازه دار خرد قیمت گرفتم گذاشتم اینجا مسخره بازی چیه درمیاری
برادر من اونروز از رو حرف شما خوشحال شدم گفتم حتما قیمت رسیده به ۱۵ اصلا تا الان زیر ۱۸ برا دیجیتال جاییو ندیدم اصلا تو دیوار بوشهر هم نیست چه برسه تهران

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان باید منطقی قیمت و نظر بدید ... کنسول تا چندین ماه دیگه به این قیمت های 15 یا 16 اینا نمیرسه ( اگر دلار ثابت بمونه و مغازه دار هم بخواد انصاف رو رعایت کنه )
بنظرم من تا اواسط خرداد به حدود 18 برسه بازم خوبه و در اواسط پاییز به همون قیمت 16 تا 17
منم مثل شما منتظرم قیمت منطقی بشه خرید کنم اما خودتون و بقیه رو گول نزنید هیچ وقت PS5 به قیمت 12 تومن و 13 تومن نمیرسه مگر اینکه دلار یک افت فاحش بکنه
من فقط این گفتم که بتونید یک برنامه ریزی برای زمان خرید خودتون داشته باشید ولی تا یک ماه آینده اصلا زمان خرید نیست حداقل یک تا دو ماه صبر کنید تا به قیمت بخرید

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان باید منطقی قیمت و نظر بدید ... کنسول تا چندین ماه دیگه به این قیمت های 15 یا 16 اینا نمیرسه ( اگر دلار ثابت بمونه و مغازه دار هم بخواد انصاف رو رعایت کنه )
بنظرم من تا اواسط خرداد به حدود 18 برسه بازم خوبه و در اواسط پاییز به همون قیمت 16 تا 17
منم مثل شما منتظرم قیمت منطقی بشه خرید کنم اما خودتون و بقیه رو گول نزنید هیچ وقت PS5 به قیمت 12 تومن و 13 تومن نمیرسه مگر اینکه دلار یک افت فاحش بکنه
من فقط این گفتم که بتونید یک برنامه ریزی برای زمان خرید خودتون داشته باشید ولی تا یک ماه آینده اصلا زمان خرید نیست حداقل یک تا دو ماه صبر کنید تا به قیمت بخرید
نکته اینجاست که تو خود دبی هم این قیمتا گیر نمیاد ! سونی هنوز نتونسته ساپورت کامل رو انجام بده و متاسفانه اونجا هم با این که قیمتا ریخته ولی قیمتا واقعی نیست و میتونی با ۱۷ خورده ای یا ۱۸ کنسول رو بخری. به نظر من برای خرید با قیمت واقعی ۲۱۰۰ درهم باید حداقل چند ماه دیگه صبر کرد و امید به عرضه بیشتر سونی داشت .

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
فاز منفی نمیخام بدم ولی تا سال دیگه وضع همینه نهایت زیر بیاد تا سه الا 4 ماه دیگه 18 هست.... وضع پندمیک جهانی هم بی تاثیر نیست... تنها راه زیر 18 اینه که دلار بیاد پایین
قیمت امروز دیسک 20 تا 21
دیجیتال 18 تا 19
کمو زیادی قیمتا بستگی به ریجن داره و کارتن سالم و ....
سایت های معروف از همه گرون تر میدن به خصوص اون خیلی معروفه

• Like
  • Angry
Reactions: DAVINCI and reza51

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
دوستان نکته ای که هست اینه که کم کم خریداران دارن کم میشن و اگه دقت کنین ۸۰درصد خریدارا بچه های زیر ۱۸ سال هستند که ددی هاشون براشون میخرن
شما مطمعن باشین اگه خریدار کم بشه قیمت به راحتی تا آخر خرداد به ۱۵ هم میرسه
یادتون باشه که واکسیناسیون کرونا دیگه در اکثر نقاط جهان شروع شده
شاید خرید اقساطی رو فروشنده ها کم کم اضافه کنن

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
فاز منفی نمیخام بدم ولی تا سال دیگه وضع همینه نهایت زیر بیاد تا سه الا 4 ماه دیگه 18 هست.... وضع پندمیک جهانی هم بی تاثیر نیست... تنها راه زیر 18 اینه که دلار بیاد پایین
قیمت امروز دیسک 20 تا 21
دیجیتال 18 تا 19
کمو زیادی قیمتا بستگی به ریجن داره و کارتن سالم و ....
سایت های معروف از همه گرون تر میدن به خصوص اون خیلی معروفه
اخه چه ربطی به دلار داره الان xbox هم قیمتش به دلار بستگی داره ولی قیمتش 17 و 10 تومنه که منطقیه برا 500 و 300 دلار و بحث کمبودم نیست چون تولید و عرضه برای Xbox هم مشکل داره ولی قیمتاش خیلی به قیمت واقعیش نزدیکه چون خواهانش کمه و دلالا نمی تونن زیاد سرش سود کنن ولی ps5 چون خواهان خیلی داره دلالا هر چی سود دلشون خواست گرفتن ولی دیگه بسه مفت خوریشون باید قیمتارو به قیمت واقعیش که فعلا برا استاندارد 17 و دیجیتال 15 هست نزدیک کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر