قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
همین که قیمت زیر 20 داره تثبیت میشه که خیلی مهم بود پله بعدی 18 هست که شخصا خیلی امید دارم تا آخر اردیبهشت به زیر 18 یا حتی 17 برسه... عجله نکنید کاهش قیمت ها سرعت گرفته
معمولا بعد از عید بارهای جدید میرسه که تعداد هم معمولا خیلی بالا هست قیمت ها به زودی میشکنه مخصوصا وقتی توزیع بشه در بازار
تاکید میکنم به هیچ عنوان قیمت ها در فصل بهار دیگه افزایشی نخواهد شد اصلا نگران این موضوع نباشید
شاید هفته بعد تخفیفات یکم زیاد بشن ولی اردیبهشت قطعا کاهشیه

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
126
چندتا از بروبچ امروز رفتن توپخونه مغازه داران نسخه دیسک خور رو 18 بهشون قیمت دادن و تازه بیشتر هم تخفیف میدادن
به به، اگر اینطور باشه باید دیگه کم کم دست و بالمونو جمع کنیم و سر کیسه رو شل کنیم. ?

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
همونطور که قبلا گفتم چند روزی میشه که کنسول تو حوزه خلیج فارس به پول ما بین ۱۶ تا ۱۷ میلیون تومان قابل خرید هست . در نتیجه قیمت های این ور باید هر چه سریعتر بیاد زیر ۲۰ و حدود ۱۸ تومن قیمت فعلی منطقی هست . هر چند باید این نکترو در نظر بگیریم که با زیاد شدن موجودی در دبی و کشور های اطراف قیمت واقعی کنسول نزدیک به همون ۱۵ میلیون خواهد شد . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره .

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
همونطور که قبلا گفتم چند روزی میشه که کنسول تو حوزه خلیج فارس به پول ما بین ۱۶ تا ۱۷ میلیون تومان قابل خرید هست . در نتیجه قیمت های این ور باید هر چه سریعتر بیاد زیر ۲۰ و حدود ۱۸ تومن قیمت فعلی منطقی هست . هر چند باید این نکترو در نظر بگیریم که با زیاد شدن موجودی در دبی و کشور های اطراف قیمت واقعی کنسول نزدیک به همون ۱۵ میلیون خواهد شد . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره .

وقتی سایت های تعیین کننده قیمت کنسول و لوازم جانبی دست به آفر و تخفیفات ویژه میزنند این یعنی خبری در راه هست ...
همیشه واکنش بازار چند پله از من و شما جلوتر هستن پس تا اردیبهشت صبوری و خرید معقول ...

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
ریجن اروپا بهتره یا آمریکا؟

والا تا اونجایی که من میدونم کوچکترین فرقی با هم ندارن
ولی من باشم همین ریجن 2 اروپا رو میخرم
ولی بازم میگم، فرقی ندارن

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
والا تا اونجایی که من میدونم کوچکترین فرقی با هم ندارن
ولی من باشم همین ریجن 2 اروپا رو میخرم
ولی بازم میگم، فرقی ندارن
تنها تفاوتشون نوشته های ژاپنی روی جعبه و کاتالوگ و... هست و کلا همیشه ریجن ژاپن در ایران ارزون تر فروخته میشده . ریجن ژاپن تا ۱۹۵۰۰ هم تو سایت های ایرانی قیمت دارم‌ .

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
ریجن اروپا بهتره یا آمریکا؟
چه کنسول چه گوشی کلا هیج تفاوتی با هم ندارند. ریجن فقط مربوط به تقسیم بندی منطقه ای هست. فقط ظاهراً نسخه آسیا یا به قولی ژاپن جای دکمه ها روی دسته تفاوت داشته که نمی دونم هنوز هم همینطور هست یا نه؟ دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند.

• Like
Reactions: Rezaenslaved

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر