قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

vahid.taheri

کاربر سایت
Apr 4, 2014
12
به نظر من عجله برای خرید نکنید همین امروز خوندم دوال سنسها دچار مشکلی هست که شوک باعث میشه کارکتر تو بازیها دور خودش بچرخه!! که سونی گفت جز گارانتی حساب میشه که البته اینجا متاسفانه اگر مشکل بر بخوره کاریش نمیشه کرد... بعداشم توی همین گرونی هستند جاهای که قیمتها منطقی تر هست که چند پست قبل اعلام کردم... پس به نظر بازهم صبر کنید

• Smile
  • Like
Reactions: IMANOKA and reza51

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
بدون در نظر گرفتن کمبود موجودی و با فرض اینکه کنسول با قیمتی متعادل و نزدیک به قیمت دلاری در ایران موجود است، بهترین زمان برای خرید کنسول در نیمه اول سال چه زمانی است؟

• Smile
Reactions: IMANOKA

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بدون در نظر گرفتن کمبود موجودی و با فرض اینکه کنسول با قیمتی متعادل و نزدیک به قیمت دلاری در ایران موجود است، بهترین زمان برای خرید کنسول در نیمه اول سال چه زمانی است؟
اگر‌کمبود موجودی‌نباشه‌قیمتم مناسب باشه،بهترین زمان خرید میشه زمانی که پول توی‌جیبات سنگینی کنه:D وقتی اون‌دو‌مورد‌او‌کی‌باشه‌چه چیزی‌مانع از خرید بشه،هر موقع قیمت متعادل‌بود تعلل نکن.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
دقیقا زمانی که رسید به 19 سوار تاکسی شدم رفتم که بگیرم یهو وسط راه سرمو کج کردم سمت فروشگاه سونی یه تی وی برداشتم 18 تومن با خودم گفتم هفته بعدش میام اینم میگیرم تا اون موقع رسیده به 16.
هفته بعد شد 26.5 تلوزیونی که گرفته بودم شد 17
پ.ن: نتنها فکر اقتصادی نکنید، کلا فکر نکنید هر چی میخواید رو بگیرید تا بعدا پشیمون نشید :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
دقیقا.
مشکل اینه که متاسفانه سونی کنسول هاش رو مستقیم عرضه نمیکنه و با واسطه میفرسته. سیاستی که اپل انجام نمیده و تو کشورهایی که اپل استور دارن، بقیه واسطه ها مجبور میشن خیلی قیمت پرت تو ایبی و اینور اونور ندن.

خیلی شلخته عمل میکنه سونی متاسفانه :D سیاست هاش در مورد بخش های صوتی تصویری هم به همین شکله... طوری که بخش موبایل سونی هم سر بی لیاقتی خودشون به فنا رفت :D
سونی خیلی وقته که فروش مستقیم داره
PlayStation®5 Console Console
تنها مشکل اینه که تولید به نسبت تقاضای بازار کمه همین

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
به نظرم دلار دیگه رنگ زیر 20 رو نمی بینه و باز هم به نظرم کنسول تا ماه ها یا شاید سال ها قیمت معادل قیمت دلاریش نمیشه.
شخصاً کنسول رو سفارش دادم دیروز. بیچاره شدم از بس هر روز قیمت دلار و کنسول چک کردم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دقیقا زمانی که رسید به 19 سوار تاکسی شدم رفتم که بگیرم یهو وسط راه سرمو کج کردم سمت فروشگاه سونی یه تی وی برداشتم 18 تومن با خودم گفتم هفته بعدش میام اینم میگیرم تا اون موقع رسیده به 16.
هفته بعد شد 26.5 تلوزیونی که گرفته بودم شد 17
پ.ن: نتنها فکر اقتصادی نکنید، کلا فکر نکنید هر چی میخواید رو بگیرید تا بعدا پشیمون نشید :D
متاسفانه امثال من و شما شانسمون این مدلیه دیگه 8-|
منم تلویزیونم رو در بالاترین قیمت موجود خریدم برای ps5 اما الان ps5 که نمیتونم بخرم تلویزیون هم مدل جدیدترش تا اون موقع میاد :))

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
قبلا هم گفتم.. موضوع برای همه صرفا پول نیست و "خیلی ها" میتونند همین الان در کمتر از یک دقیقه و با یک تراکنش بانکی کنسول رو بخرند.. اما این کار رو نمیکنند..

خودم از اون دسته ای هستم که این کار رو نمیکنم.. نه تنها چون از قدیم عادت کردم ارزش یک وسیله رو پرداخت کنم و دوست ندارم و راحت نیستم که وسیله 500$ رو 1000$ بخرم و پول زور بدم (حالا مقصر هرکی هست کرونا تولید سونی اقتصاد فشل ما یا دلال ها) بلکه همش به خودم میگم خب با اون 500$ اضافه ای که میخوام به اینا بدم میتونم چندین بازی فیزیکی همراه PS5 بخرم که خودش چند سال سرگرمم میکنه.. یا مثلا میشه همراهش یه SX خرید (هرچند شخصا اکس باکس رو در هر صورت زمانی میگیرم که بازی های مورد علاقم اومده باشند و گیم پس تو بهترین حالت باشه)

از اینورم خوشبختانه اینقدررر بازی نکرده رو کنسول های قبلی هست که حالا حالاها کمبود بازی پیدا نمیکنم..
والا خودمم چند تا از دوستام PS5 رو خریدن(عموما فیفا و مولتی باز) کنسولشون رو هم دقیق بررسی کردم و بیشتر بازی هاش رو تست کردم.. میتونم بگم برای من هنوز وضعیتی نشده که نداشتن کنسول مشکلی برام به وجود بیاره.. یه دیمنز سولزه که اونم سال دیگه با قیمت خیلی کمتری میخرم.. من که میخوام چندین سال شخمش بزنم دیگه یه سال اینور اونور فرقی نداره..

دوستانی که خریدن هم نوش جونشون.. والا خودمم اگه PS4-3 اینا نبود احتمالا برام سخت میشد و میخریدم.. خب هر کسی شرایط و نظر خودشو داره.

پ.ن: هنوز تحریمی از بین نرفته و نفتی به صورت قانونی فروش نرفته و هرچی هست زدوبند های پشت پرده و مخفی کاریه که میشه از عموم پنهان کرد و ارز رو همچنان بالا نگه داشت.. اما خب به هر حال این نفت یه روزی دوباره فروش میره و پولش برمیگرده و اینا حتا اگه نخوان هم مجبورند عمومی کنند و در نتیجه ارز رو بکشند پایین.. یعنی قرار نیست شرایط مثل امروز بمونه و قطعا کاهش پیدا میکنه.. با این حال منم شخصا رو دلار زیر 20 هزار تومن دیگه تو این مملکت حساب باز نمیکنم و تمام برنامه هام رو بر اساس این میچینم.. حالا پایین ترم اومد که اومد..

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
قبلا هم گفتم.. موضوع برای همه صرفا پول نیست و "خیلی ها" میتونند همین الان در کمتر از یک دقیقه و با یک تراکنش بانکی کنسول رو بخرند.. اما این کار رو نمیکنند..

خودم از اون دسته ای هستم که این کار رو نمیکنم.. نه تنها چون از قدیم عادت کردم ارزش یک وسیله رو پرداخت کنم و دوست ندارم و راحت نیستم که وسیله 500$ رو 1000$ بخرم و پول زور بدم (حالا مقصر هرکی هست کرونا تولید سونی اقتصاد فشل ما یا دلال ها) بلکه همش به خودم میگم خب با اون 500$ اضافه ای که میخوام به اینا بدم میتونم چندین بازی فیزیکی همراه PS5 بخرم که خودش چند سال سرگرمم میکنه.. یا مثلا میشه همراهش یه SX خرید (هرچند شخصا اکس باکس رو در هر صورت زمانی میگیرم که بازی های مورد علاقم اومده باشند و گیم پس تو بهترین حالت باشه)

از اینورم خوشبختانه اینقدررر بازی نکرده رو کنسول های قبلی هست که حالا حالاها کمبود بازی پیدا نمیکنم..
والا خودمم چند تا از دوستام PS5 رو خریدن(عموما فیفا و مولتی باز) کنسولشون رو هم دقیق بررسی کردم و بیشتر بازی هاش رو تست کردم.. میتونم بگم برای من هنوز وضعیتی نشده که نداشتن کنسول مشکلی برام به وجود بیاره.. یه دیمنز سولزه که اونم سال دیگه با قیمت خیلی کمتری میخرم.. من که میخوام چندین سال شخمش بزنم دیگه یه سال اینور اونور فرقی نداره..

دوستانی که خریدن هم نوش جونشون.. والا خودمم اگه PS4-3 اینا نبود احتمالا برام سخت میشد و میخریدم.. خب هر کسی شرایط و نظر خودشو داره.

پ.ن: هنوز تحریمی از بین نرفته و نفتی به صورت قانونی فروش نرفته و هرچی هست زدوبند های پشت پرده و مخفی کاریه که میشه از عموم پنهان کرد و ارز رو همچنان بالا نگه داشت.. اما خب به هر حال این نفت یه روزی دوباره فروش میره و پولش برمیگرده و اینا حتا اگه نخوان هم مجبورند عمومی کنند و در نتیجه ارز رو بکشند پایین.. یعنی قرار نیست شرایط مثل امروز بمونه و قطعا کاهش پیدا میکنه.. با این حال منم شخصا رو دلار زیر 20 هزار تومن دیگه تو این مملکت حساب باز نمیکنم و تمام برنامه هام رو بر اساس این میچینم.. حالا پایین ترم اومد که اومد..
کاش 1000 دلار بود اما الان 1200 دلار رسیده یعنی معدل 240 درصد بیشتر باید هزینه کنید یعنی نزدیک به 2.5 برابر !!!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
کاش 1000 دلار بود اما الان 1200 دلار رسیده یعنی معدل 240 درصد بیشتر باید هزینه کنید یعنی نزدیک به 2.5 برابر !!!
متاسفانه اوضاع همه جای جهان همینطوره، موجودی کمتر شده، بار جدید هم قطره چکونی میرسه
عین روزای اول لانچ شده اوضاع توی ebay هم به کمتر از 1500 دلار دیگه راضی نیستن!

ebay.jpg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چه دیر چه زود بلاخره کنسول همه جا موجود و معادل دلاریش میشه حالا دلار میخواد هرچی باشه مهم نیست، هرکی براش مهم نیست معادل دلاری شدن کنسول و دوست داره پول اضافه بده خب بگیره ولی به عینه زیاد حتی دوستان خارجی دیدم که Ps5 گرفتن دارن فورتنایت میزنن باهاش جز استرو پلی روم که خیلی کوتاه هست و دیمون سولز بازی خاص دیگه ای نیست و کسی الان کنسول میگیره مجبوره بازی‌های بین نسلی بازی کنه

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
تمام این مشکلات بخاطر سونی هست که با تولید کمش نسبت به تقاضای بازار باعث به وجود اومدن بازار سیاه و این مشکلات شده.
سونی هم از ایران خودرو و سایپا یاد گرفته کنسول به اسم یه قیمته تو بازار سیاه 2 برابر قیمت.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تمام این مشکلات بخاطر سونی هست که با تولید کمش نسبت به تقاضای بازار باعث به وجود اومدن بازار سیاه و این مشکلات شده.
سونی هم از ایران خودرو و سایپا یاد گرفته کنسول به اسم یه قیمته تو بازار سیاه 2 برابر قیمت.
سونی چیپ تولید نمیکنه عزیز

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
هیچکس بیشتر از سونی دلش نمی خواد کنسول به فروش برسونه، هر کنسول یعنی فروش بازی و اشتراک پلاس و... که سود زیادی داره براش
من شک ندارم سونی داره همه تلاششو می کنه زودتر بازار تامین بشه ولی بخاطر شرایط کرونا کار گره خورده
این افزایش قیمت هم که دیدی دیگه فقط توی ایران نیست همه جا دوباره رفته بالا

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
سونی چیپ تولید نمیکنه عزیز
خودم میدونم عزیز.
مسئله تنها چیپ نیست .
خیلی مسایل دیگه هست.

هیچکس بیشتر از سونی دلش نمی خواد کنسول به فروش برسونه، هر کنسول یعنی فروش بازی و اشتراک پلاس و... که سود زیادی داره براش
من شک ندارم سونی داره همه تلاششو می کنه زودتر بازار تامین بشه ولی بخاطر شرایط کرونا کار گره خورده
این افزایش قیمت هم که دیدی دیگه فقط توی ایران نیست همه جا دوباره رفته بالا

کرونا بهانه خوبیه.چین و تایوان که فعلا مشکل خاصی ندارن برای تولید.واکسن هم که اومده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر