قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
سلام
من پلي استيشنم رو ماه پيش فروختم به اميد نسل جديد منتهي قيمتها پايين كه نيومد هيچي داره دوباره ميره نزديك ٣٠ تومن!!
بنظرتون صبر كنم بعد عيد مياد پايين يا برم يه سري اس چيزي بخرم ؟
اين چند صفحه رو كه خوندم واقعا نااميد شدم
ببین اگه طاقتشو داری صبر کن پولتم تبدیل به دلار کن معلوم نیست هیشکی هم نمیتونه بگه فردا چی میشه
اگرم نمیتونی صبر کنی برو سری اس بگیر ولی من همون ps4 pro رو الان صلاح میدونم دست دومشو گیر بیار بخر

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
سلام
من پلي استيشنم رو ماه پيش فروختم به اميد نسل جديد منتهي قيمتها پايين كه نيومد هيچي داره دوباره ميره نزديك ٣٠ تومن!!
اگر عجله داری سری اس بگیر
هم نسل بعدیه هم انحصاریهای مایکرو رو میتونی تموم کنی چون سونی فعلا انحصاری دندون گیر نداره هر وقتم قیمتها متعادل شد بفروش پلی 5 بگیر
کنسول نسل قبل بخری اگر قیمت ps5 بیاد پایین ps4 هم میاد پایین میشه ضررت

• Like
Reactions: Falkendrop

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
دوست عزیز تا اردیبهشت صبر کن
الان قیمت سری S هم نامعقول زیاد شده و از 9 تومن به حدود 11 رسیده که به اون هزینه خرید گلد و گیم پس هم اضافه کنید
اگر می خوای هر دو رو در کنار هم داشته باشی میتونی به خرید ایکس باکس هم فکر کنی

Falkendrop

کاربر سایت
Feb 9, 2021
4
هم نسل بعدیه هم انحصاریهای مایکرو رو میتونی تموم کنی چون سونی فعلا انحصاری دندون گیر نداره هر وقتم قیمتها متعادل شد بفروش پلی 5 بگیر
اره خودمم نظر رو اين بود كه حداقل كنسول نسل بعديه
ضرر مهم نيست واقعا شرايط تاسف باره كه مهمه

والا خريد كنسول لاكچري نبود راحت من دوتاشو خريدم اما الان خود كنسول يه طرف قيمت بازي يه طرف
چي بايد گفت

• Like
Reactions: bayern_vahid

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
الان قیمت سری S هم نامعقول زیاد شده و از 9 تومن به حدود 11 رسیده که به اون هزینه خرید گلد و گیم پس هم اضافه کنید
اردیبهشت بار جدید میرسه؟
جریان چیه همه میگن اردیبهشت؟

• Like
Reactions: reza51

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
سلام
یا نینتندو سوییچ بخر یا ps4
فعلا خبری از کاهش قیمت نیست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
الهامات غیبی شده به دوستان..
اردیبهشت که از راه برسه، تغییر میکنه به تیر/مرداد!
اقا نه اردیبهشت خبری میشه نه دلار میریزه ! شما برو کنسولو بخر 30 میلیون که اگه نخری باید به زودی 50 میلیون بخری !
راضی الان از این مضمون کامنت ؟ :D والا 4 نفر میان حرف حق میزنن یه سری شاکی میشن !

p.s : تا وقتی عرضه و تقاضا از طرف سونی درست نشه ps5 خریدن خبری نیست . کنسول تو کانادا گیر نمیاد فعلا . تامام !

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
ببین اگه طاقتشو داری صبر کن پولتم تبدیل به دلار کن معلوم نیست هیشکی هم نمیتونه بگه فردا چی میشه
اگرم نمیتونی صبر کنی برو سری اس بگیر ولی من همون ps4 pro رو الان صلاح میدونم دست دومشو گیر بیار بخر
صبر کردن برای ps5 یا خرید p4pro خیلی منطقی تر از خرید سری اس هست کنسولهای مایکرو زیر قیمت جهانی هر نقطه از ایران میشه خرید (x1x و x1s) سری اس هم به زودی به زیر قیمت جهانی راحت گیر میاد خرید سری ایکس باز منطقی تره گرچه اونم مثل x1x میشه و یه مقدار ضرر مالی داره

الهامات غیبی شده به دوستان..
اردیبهشت که از راه برسه، تغییر میکنه به تیر/مرداد!
شما انتظار داری تا چه مدت قیمت ps5 بیشتر از 2 برابر قیمت اصلی باقی بمونه؟
(دلار هم به نرخ روز حساب کن)

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
دوستان هیچکس خبر نداره بار جدید کی میرسه
همه فروشگاه های دوبی انتظار داشتن 2 هفته قبل بار جدید برسه ولی سونی نتونسته هنوز تامین کنه الانم فروشنده ها میگن مشخص نیست کی برسه
ممکنه همین فردا برسه ممکنه 2 ماه دیگه ممکنه هم تا پایان سال... خلاصه هیچکی می دونه
ولی خود سونی قطعا از همه ما بیشتر عجله داره تولید رو بالا ببره و بازارو تامین کنه هر کنسول یعنی فروش اشتراک پلاس و... بازی های بیشتر و در نهایت سود بیشتر

• Like
Reactions: hp3in_pro

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
کنسول ps5 دیجیتال که چند روز پیش در ترکیه پخش شد و به قیمت 6000 لیر فروخته شد و احتملا 15 شوبات (فوریه) بار جدید به ترکبه میآد.
قیمت کنسول توی ترکیه واقعا خنده داره چنان مالیات سنگینی بستن بهش اصلا باورکردنی نیست از خود سونی بیشتر سود میبره دولت ترکیه

• Like
Reactions: dargon9090

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
انگار به صورت رندوم پست پاک میشه اینجا . نکنه از همون سایت خیلی خیلی معروف کسی اینجا هست ناراحت شده ما گفتیم گرونفروشه؟?

قیمت ps5 همون سایت "دلسوز" مشتریا 28450.

• Like
Reactions: reza51

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
ببینید دوستان دلیل کم یابی کنسول سیاست سونی هست! چون کنسول بازی مثل گوشی موبایل نیست هر سال یه مدل جدیدتری ازش بیاد بیرون برای همین اگه سونی بیاد کلی کنسول وارد بازار کنه همه بخرن تموم بشه بره اصلا از لحاظ مارکتینگ و تبلیغ کار درستی نیست ، خود سونی میتونست کلی کنسول قبل از عرضه توی انبار ها احتکار کنه که اصلا مشکلی پیش نیاد ولی عمدا اینکارو نکرد چون به سهامش در طولانی مدت ضربه وارد میشه. احتمالا از اردیبهشت مسئله کم یابی توی کل دنیا حل میشه اما بازار ایران اصلا قابل پیش بینی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر