قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
بین۶ماه تا ۱سال آینده کمبود کنسول ادامه داره،نه فقط تو ایران،همه جا همینه
من که ps4 خریدم،هر وقت قیمتا واقعی شد
میرم سمت ps5
بهترین و عاقلانه تربن کارو کردین هم میتونین با این همه بازی نسل ۸ سرگرم بشی و هزینه سنگین بازی ندی و هکی یا ظرفیتی بریزی هم اینکه ۴ سال بازی براش ساپورت میشه
الان کاملا بی عقلیه حتی برای آدم پولدار هم بی عقلیه به چیزی که قیمت واقعیش نیست بخای این همه هزینه کنی اونم بدون خدمات پس از فروش

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,578
چه اصراریه حتما گیم بزنید
تازه از پاییز سال دیگه بازیا کم کم ریلیز میشن مثه BF بعدی یا عناوین دیگه
کمبود کنسول هم هست
این گرونی بی دلیل نیست
اگه فکر میکنید ممکنه تا زمانی که میخرین قیمتا بالا بره پولتونو به چیزی تبدیل کنید تا با بالا رفتن ارز ضرر نکنین
من که برای اواخر 22 اوایل 23 برنامه ریزی کردم (خصوصا سری جدید بیاد)
قیمتا هم فروشنده ها هرچی میخوان الان بگن
دوستان یه طور حرف میزدن صحفه پیش که 8 سال عشق کردنو فلان
والا من داشتم امروز حساب میکردم همون موقعه پوله کنسولو داده بودم بیت کوین الان میلیاردر بودم :D:D
خودتونو با یه چیزی سرگرم کنین
خدارو شکر بچه دبستانی نیستیم که لنگ باشیم زندگی جریان داره
بحث فقط پولش نیست
این که ارزش ذاتی جنسه چقدره که 1000 دلار نمیرزه قطعا
پایین ترین قیمت اینترنتی امروز هم 25000 بود

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
استاندارد 27500
تفاوت قیمت امروز (تا این لحظه) و دیروز دلار، کمتر از ۱۰ تومان هست و میشه گفت تقریبا ثابت بوده؛ قیمت دیروز PS5 رو با قیمت امروز مقایسه کنید. به نظر خودتون علت افزایش قیمت PS5 چی می‌تونه باشه؟!!

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: IMANOKA

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
تفاوت قیمت امروز (تا این لحظه) و دیروز دلار، کمتر از ۱۰ تومان هست و میشه گفت تقریبا ثابت بوده؛ قیمت دیروز PS5 رو با قیمت امروز مقایسه کنید. به نظر خودتون علت کاهش و افزایش های قیمت PS5 چی می‌تونه باشه؟!!

عکس العمل مشتری

همون قضیه ای که مهران مدیری هم گفت از اول 20 تومن بود خوشحال می شدی یا بره بالای 30 بعد بشه 20؟

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
عکس العمل مشتری

همون قضیه ای که مهران مدیری هم گفت از اول 20 تومن بود خوشحال می شدی یا بره بالای 30 بعد بشه 20؟
به نکته مهمی اشاره کردی
این سیاست فروشنده هاست
وقتی قیمت اومد رو ۱۹تومن خیلیا منتظر بودن بیاد زیر ۱۵ برن بخرن
الان همونا اگه بیاد نزدیک ۲۰ میرن میخرن

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
والا اون چیزی که من از بلومبرگ خوندم، قضیه خیلی بزرگتر ازین حرفها هست Scaleش..
کمبود وحشتناک قطعات که قرار هست خیلی بدتر هم بشه.
ساده انگاریه تقلیل دادنش به بازی روانی چارتا فروشنده خرده پا با مشتری هاشون.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نیست عاقا نیست
دلیلش اینه منو جو گرفت گفتم ولش کن برم بخرم دیگه :D
هر جا رفتم دیجیتالی گیر نیومد یعنی اصلا کنسول گیر نمیاد که بخوان قیمت درست بدن

تمام اون مغازه هایی ‌که قبلا گفتم پلی۵ هارو چیدن توی مغازه هاشون موجودیشون خیلی زیاد هست همشون تموم کردن یعنی میری میگن ۲۰ روز دیگه بیا:(
به قول دوستان میگفتن کارتن خالی میچینن نمیدونم از کجاشون در میاوردن این داستان کارتن خالی رو چون میتونی همه اون کنسولارو دست بزنی وقتیم میخری از همونا بهت میدن فعلا کارتن خالیشم نیست تو مغازه ها:D
فقط میتونم بگم لعنت به سونی با این مدیریت بازارش و تولیدش

مشهد وضعیت اینه بقیه جاهارو نمیدونم
دیسکی ۲۸ میلیون به بالا
دیجیتالی اصلا نیست گیر نمیاد

سونی انقدرا هم مقصر نیست
اصولا اصلا شخص خاصی مقصر نیست
از یه سمت برنامه تولیدی AMD به خاطر تولید همزمان کارت های گرافیک و قطعات دیگه سر مسائلی که میدونید ترکیده
از یه سمت دیگه کرونا باعث شده ظرفیت تولید خطوط به حداقل برسن
از یه سمت هم فکر میکنم رفتیم تو تعطیلات سال نو چینی که اینم ماجرای خودش رو داره

چند روز پیش میخوندم حتی تولید خودروهای خودران و الکترونیکی هم به خاطر نبود قطعه دچار مشکل شده
یه جورایی همه کمپانی های تولیدی با این مشکلات رو به رو شدن حالا هر چی محبوب تر و پر فروش تر این مشکلات هم بیشتر
همه چیز رو گردن سونی نندازید اونم از خداشه الان ۲۰ میلیون تولید کنه بفرسته تو بازار سودشو بزنه به جیب

• Like
Reactions: amiriv and reza51

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
امروز با یکی از فروشنده های معروف و قدیمی تهران صحبت میکردم . پرسیدم چی شد که یهو ps5 اومد روی ۱۹ تومن؟ مگه بار جدید وارد شده بود؟
گفت نه چون دلار داشت همینجوری میومد پایین ترسیدیم بیشتر بیاد پایین ضرر کنیم ۱۸ - ۱۹ رد کردیم رفت
یعنی دوستان ۱۹ هم فروختن سود کردن ( حداقل ضرر نکردن )
دیگه خودتون محاسبه کنید حاشیه سود رو

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
بازار ایران خیلی جذابه دلار 2 تومن میاد پایین 500 تومن کنسولو میارن پایین دلار1000میره بالا 3 میلیون میزارن روقیمت
من که قبلا هم گفتم تا با قیمت دلار فعلی نیاد روی 15 میلیون اصلا فکرشم نمیکنم میخواد دو روز طول بکشه میخواد دو سال.....
اکسیژن نیست اگر مصرف نکنیم بمیریم پول رو هم از توی جوب پیدا نکردم بریزم حلق دلال
فعلا هم تا کریسمس سال دیگه انحصاری دندون گیری نداره

Falkendrop

کاربر سایت
Feb 9, 2021
4
سلام
من پلي استيشنم رو ماه پيش فروختم به اميد نسل جديد منتهي قيمتها پايين كه نيومد هيچي داره دوباره ميره نزديك ٣٠ تومن!!
بنظرتون صبر كنم بعد عيد مياد پايين يا برم يه سري اس چيزي بخرم ؟
اين چند صفحه رو كه خوندم واقعا نااميد شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر